صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مفهوم عمّامه چیست؟

نوشته
    155
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

پیامبر در زمان خودش چیزی بر سر خود میزاشت ... اما عمامه نیست چون خودم با عمامه مخالفم ... اما اگر عکس های امام حسین و دیگر امامان رو دیده باشید.... پارچه ای بر سر خود گذاشتن.. که این برای بالا بردن وقار واحترام خودشان بود .....

2.  

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست
    با سلام...

همچنین پیامبر در زمان خودش چیزی بر سر خود میزاشت ... اما عمامه نیست چون خودم با عمامه مخالفم ... اما اگر عکس های امام حسین و دیگر امامان رو دیده باشید.... پارچه ای بر سر خود گذاشتن.. که این برای بالا بردن وقار واحترام خودشان بود .....
    با سلام

به به دوباره توفیق هم صحبتی با شما رو پیدا کردم

میشه بگید امام حسین چه شکلی بود ما هم دلمون میخواد ببینیمشون

راستی اگه ممکنه رنگ اون پارچه رو هم بهم بگید

عزیز من اگه شما با عمامه مخالفید بیایید یه تاپیک راجع بهش بزنید اونجا کارشناسان رفع ابهام میکنن

کاش خدایی به جای ابراز مخالفت با عمامه دلیل منطقیتونو میو وردید

دکتر علی شریعتی(شایدم کس دیگری باشه یادم نمیاد) میگه من هر جا رفتم دیدم شمایل مختلفی از ائمه زدند
    مثلا افریقا که رفتم دیدم شیعیانش عکس یه سیاه پوست رو زدن رو دیوار و میگن حضرت علی (ع) هستش

پس از رو همین شمایل (که کسی قبول نداره ) دلیل منطقی نسازید

راستی از درساتون چه خبر چه مقطعی میخونید چه رشته ای؟ تو پیغام خصوصی منتظرم
    (اگه راحت بحث میکنم بزارید به حساب چایی نخورده پسر خاله شدن به دل نگیریدا...)
    یا علی
    الهی العفو...

نوشته
    155
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_313 نمایش پست
    با سلام

به به دوباره توفیق هم صحبتی با شما رو پیدا کردم

میشه بگید امام حسین چه شکلی بود ما هم دلمون میخواد ببینیمشون

راستی اگه ممکنه رنگ اون پارچه رو هم بهم بگید

عزیز من اگه شما با عمامه مخالفید بیایید یه تاپیک راجع بهش بزنید اونجا کارشناسان رفع ابهام میکنن

کاش خدایی به جای ابراز مخالفت با عمامه دلیل منطقیتونو میو وردید

دکتر علی شریعتی(شایدم کس دیگری باشه یادم نمیاد) میگه من هر جا رفتم دیدم شمایل مختلفی از ائمه زدند
    مثلا افریقا که رفتم دیدم شیعیانش عکس یه سیاه پوست رو زدن رو دیوار و میگن حضرت علی (ع) هستش

پس از رو همین شمایل (که کسی قبول نداره ) دلیل منطقی نسازید

راستی از درساتون چه خبر چه مقطعی میخونید چه رشته ای؟ تو پیغام خصوصی منتظرم
    (اگه راحت بحث میکنم بزارید به حساب چایی نخورده پسر خاله شدن به دل نگیریدا...)
    یا علی
    سلام..
    در صورتی که مایل هستید بدونید امامان یا انبیاء با چه وضع لباسی میرفتن بیرون میتونید در این مورد سرچ کنید... و تاریخ اونارو مطالعه کنید.. قبل از اینکه زود قضاوت کنید...

پس در صورتی که اطلاع کامل از تاریخ ائمه ندارید... ضرورتی بر مسخره کردن نمی بینم...

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

سلام..
    در صورتی که مایل هستید بدونید امامان یا انبیاء با چه وضع لباسی میرفتن بیرون میتونید در این مورد سرچ کنید... و تاریخ اونارو مطالعه کنید.. قبل از اینکه زود قضاوت کنید...

پس در صورتی که اطلاع کامل از تاریخ ائمه ندارید... ضرورتی بر مسخره کردن نمی بینم...

با سلام دوباره

نه این حرفتون ظاهرا بوی منطق میده

در ضمن من به استناد شما به عکس ائمه اشکال گرفتم(نه مسخره کردن اگه میدونستم به دل میگیرید...)

به به شما که این همه کتاب خوندی و به تاریخ اسلام مسلطی چرا به عکس ائمه استناد میکنید؟؟؟؟

کاش به جای رجز خوندن منبع قرار میدادید(منبع این که عمامه یه چیز الکی و.....)

منتظر جواب منطقی تون هستم

در ضمن اگه مسخره هم کنید چیزی از من کم نمیشه فقط ارزش خودتونو پایین اوردید

(من تو پستم گفتم که اگه راحت صحبت میکنم بزارید به حساب چای نخورده پسر خاله شدن ....یادتون نیست؟؟؟؟پس تو پستم نگاه کنید)

یا علی
    الهی العفو...

نوشته
    155
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام دوباره

نه این حرفتون ظاهرا بوی منطق میده

در ضمن من به استناد شما به عکس ائمه اشکال گرفتم(نه مسخره کردن اگه میدونستم به دل میگیرید...)

به به شما که این همه کتاب خوندی و به تاریخ اسلام مسلطی چرا به عکس ائمه استناد میکنید؟؟؟؟

کاش به جای رجز خوندن منبع قرار میدادید(منبع این که عمامه یه چیز الکی و.....)

منتظر جواب منطقی تون هستم

در ضمن اگه مسخره هم کنید چیزی از من کم نمیشه فقط ارزش خودتونو پایین اوردید

(من تو پستم گفتم که اگه راحت صحبت میکنم بزارید به حساب چای نخورده پسر خاله شدن ....یادتون نیست؟؟؟؟پس تو پستم نگاه کنید)

یا علی

طبق اون چیزی که خوندم ... میتوان ازشون عکسی تصور کرد...

بنده با عمامه مخالفم... و احتیاج به منبع نیست.. این نظر شخیصم هست وضرورتی بر شرح مخالف بودنم نمی بینم..... از هر کی که عمامه سرشه بدم میاد همین...شاید خیلیا هستند که موافقن....

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

طبق اون چیزی که خوندم ... میتوان ازشون عکسی تصور کرد...

بنده با عمامه مخالفم... و احتیاج به منبع نیست.. این نظر شخیصم هست وضرورتی بر شرح مخالف بودنم نمی بینم..... از هر کی که عمامه سرشه بدم میاد همین...شاید خیلیا هستند که موافقن....

معلومه که هیچی از تاریخ اسلام و....نمیدونید و....

شما میدونی مراجع تقلید بزرگوارمونم از همین عمامه ها سرشونه؟؟؟؟؟؟؟؟

به امید پیشرفت سطح فکری و ارتباطات صحیح اجتماعی............,و احترام به عقاید دیگران و.....
    ویرایش توسط Behrooz_313 : ۱۳۸۸/۰۹/۲۰ در ساعت ۲۰:۱۵ دلیل: وی
    الهی العفو...

نوشته
    4,583
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    8 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    861
    آپلود
    199
    گالری
    331

از هر کی که عمامه سرشه بدم میاد همین...

سلام

ببخشیدا دخالت میکنم ولی اقامون صاحب الزمان عج هم شاید عمامه دارن ..شاید که نه حتما دارن ..پس از ایشون چی ؟؟؟؟؟؟

9. تشکر

نوشته
    155
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عاشقة المهدي عج نمایش پست
    سلام

ببخشیدا دخالت میکنم ولی اقامون صاحب الزمان عج هم شاید عمامه دارن ..شاید که نه حتما دارن ..پس از ایشون چی ؟؟؟؟؟؟:gol:

خواهش میکنم...

فکر نمیکنم عمامه داشته باشن.... پس در این مورد اطلاعی نداریم... پس فرض هم نمیشه زد...

نوشته
    155
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

معلومه که هیچی از تاریخ اسلام و....نمیدونید و....

شما میدونی مراجع تقلید بزرگوارمونم از همین عمامه ها سرشونه؟؟؟؟؟؟؟؟

ته دلم هزارتا ..........و داشتم جواب این ....تو میدادم ولی

به امید پیشرفت سطح فکری و ارتباطات اجتماعی............

بنده مرجع تقلیدمو بخاطر سطح فکری بالا و فکر میکنم تنها مرجعی باشه که از اطلاعات بالایی برخوردار هست و هیچ کدوم از مراجع حال به سطح فکری و علمی ومنطق اون نرسیدن....و اینکه هر کلمه از گفته هایش فلسفه ای داره ..بهش احترام میزارم.. نه بخاطر عمامه ای که رو سرش هست... منطق و دانایی بالای این مرجع گذاشته که من اونو با عمامه هم قبول کنم..... تنها کسی هست که عمامه داره و من بهش احترام میزارم...

و میدونم الان می پرسید کیه... ایشون ایرانی نیستند شکر خدا...

نوشته
    275
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    36

لطفا کمی منصفانه صحبت کنید

دوست عزیز نظر شخصی شما در این فضا جایگاهی نداره مگر اینکه دلیل منطقی بیارید. نمیشه که هر کی از هر چی خوشش نیومد ردش کنه و بگه من باهاش مخالفم.

واقعا متعجب شدم که بدون هیچ دلیلی از هر کی عمامه بر سرش میذاره بدتون میاد. تا جایی که من به خاطر دارم شما همیشه منطقی صحبت میکنید. پس لطف کنید دلیل منطقی خود را برای تنفرتون از این قشر بفرمایید.

بنده مرجع تقلیدمو بخاطر سطح فکری بالا و فکر میکنم تنها مرجعی باشه که از اطلاعات بالایی برخوردار هست و هیچ کدوم از مراجع حال به سطح فکری و علمی ومنطق اون نرسیدن....و اینکه هر کلمه از گفته هایش فلسفه ای داره ..بهش احترام میزارم.. نه بخاطر عمامه ای که رو سرش هست... منطق و دانایی بالای این مرجع گذاشته که من اونو با عمامه هم قبول کنم..... تنها کسی هست که عمامه داره و من بهش احترام میزارم...

و میدونم الان می پرسید کیه... ایشون ایرانی نیستند شکر خدا...
    ولی شما همین چند پست قبل فرمودید از هر کی عمامه به سر داره بدتون میاد و اونجا هیچ استثنائی قائل نشدید.

به هر حال الان نیز که فقط مرجع تقلید خودتون را از این قشر استثناء کردید و فرمودید فقط به ایشون احترام میگذارید . این دیدگاه شما اصلا منصفانه نیست. قدری عادلانه قضاوت کنید.

ولی به هر حال معلوم شد که اینطوریام که میگید نیست و میون افرادی که عمامه به سر دارند کسانی هستند که شما قبولشون داشته باشید. درسته؟

«پشتيبان ولايت فقيه باشيد تا به مملکت شما آسیبی نرسد.»

( امام خمینی رحمة الله علیه )

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری