جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مزدور واقعی کیست؟

نوشته
    267
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    67
    آپلود
    0
    گالری
    6

مزدور واقعی کیست؟

با منطق و آرامش صحبت می کرد و برای هر مدعایش می کوشید سندی ارائه کند. مخاطبش نیز سعی می کرد پاسخ او را به شیوه خودش بدهد. اما زمانی رسید که از دادن پاسخ درماند.
    ابتدا تلاش کرد به شیوه اهل مغلطه ،موضوع را به سمت و سویی دیگر بکشاند و به این طریق خود را از مخمصه برهاند. حریف اما حواسش جمع بود و بازی نمی خورد. پس او به همان شیوه اسلافش در این قبیل موارد رو آورد(1): روی سخن را متوجه خود طرفش کرد، و کوشید شخصیت او را تخریب کند:
    - چرا این قدر از این رژیم دفاع می کنی؟!
    با تانی آمیخته با گلایه گفت:اولا این چه ربطی به بحث ما دارد؟! صحبت من یا درست و قابل قبول است،یا نیست. تو اگر ایرادی داری،باید به گفته من بگیری.
    با حالتی پیروزمندانه و تهاجمی گفت:شما همه تان مزدور رِِژیمید؛ و گرنه این طور از آن دفاع نمی کردید. راستش را بگو؛ رژیم چه قدر به تو داده است؟ (در حالی که دسته اسکناسها را از جیبش بیرون می آورد و جلو او می گرفت ما حاضریم بیشترش را بدهیم!
    با همان آرامش پیشین - همراه با تاسف - گفت: اولا خیلی ولخرجی نکن که به پیسی می افتی! در ثانی، من اگر کمتر از شما از مواهب این نظام استفاده نکرده باشم، بیشتر هم استفاده نکرده ام. من از چیزی که حق می دانم دفاع می کنم. این چه منطقی است که هر که مخالف نظر شما حرف زد، فورا اتهامی به او می چسبانید؟! ثالثا، من به فرض هم که چیزی از این نظام دینی و مردمی گرفته بودم ، به آن افتخار می کردم. به هر حال انسان - به تعبیر شما - "مزدور" نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، هزار بار بهتر از آن است که مزدور دشمنان قسم خورده دین و ملتش ( موساد اسرائیل و سیای آمریکا و استکبار جهانی) باشد!

.......................................

(1). به تعبیر سعدی:" و این سنت جاهلان است که چون در مجادله با خصم فرومانند ،سلسله خصومت بجنبانند."
    .................................................. ...............
    مزدور واقعی آنست که خداوند آنقدر او را به خود واگذار کرده است که نمی فهمد با هر چه بازی کند با اعتقادات ملتی معتقد نمی تواند بازی کند. با این خیمه شب بازی که در این روزها به راه انداختند گرفتار مکر خدا شدند و خود نفهمیدند چه بر سرشان آمده است! و مکرو و مکر الله ان الله خیر الماکرین. تازه معنای صبر در راه حق و برکت نهفته در آن را می فهمم. نمی دانم آن جاهلانی که 7 ماه تمام خود را با این حرف های ناحق مشغول کرده بودند، این یکی را چگونه توجیه می کنند ، مگر اینکه به هیچ دین و آئینی پایبند نباشند. کدام اهل دینی ، چه مسلمان، چه مسیحی، چه یهودی ، چه زرتشتی، در ایران است که عشق به یک انسان که تمام هستیش را در راه خدای یگانه فدا کرده در دل نداشته باشد!صبر تا اینجا جایز بود اما از این پس صبر معنایی ندارد. صبر تا به اینجا حجت را بر آنان که هنوز در میان راه مانده بودند تمام کرد. اما کسی که این فاجعه او را به خود نیاورد دیگر ......

برگرفته از سایت رضا رهگذر

ویرایش توسط Hamishak : ۱۳۸۸/۱۰/۰۸ در ساعت ۱۲:۳۴
    امام صادق علیه اسلام می فرمایند : «نحن حجه الله علی خلقه و جدتنا حجته علینا »‌ .... « ما حجت خداوند بر مخلوقات هستیم و جده ما ( حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ) حجت او بر ما »‌
    « اشهد ان فاطمه الزهراء بنت رسول الله عصمة الله الکبری و حجت الله علی الحجج »

2.  

نوشته
    83
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

بسم الله النور

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamishak نمایش پست
    "مزدور" نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، هزار بار بهتر از آن است که مزدور دشمنان قسم خورده دین و ملتش ( موساد اسرائیل و سیای آمریکا و استکبار جهانی) باشد!

واقعاً گل گفته!

اگر در پست ترین مقام اما در داخل سپاه حق باشی صد شرف دارد به برترین مقام در سپاه سیاهی و کفر !

یا علی مدد

*یا علی جان مقتدای من تویی*

4. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری