جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا این مرد خمینی است ؟

نوشته
    1,957
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    0

آیا این مرد خمینی است ؟

امام كاظم (عليه ‌السلام):
    رَجُلٌ مِنْ أهْلِ قُمَ يَدْعوُ النّاسَ إلَی الحَقِّ، يَجتَمِعُ مَعَهُ قَوْمٌ كَزُبَرِ الحَديدِ...مردی از قم، مردم را به حق فرا می‌خواند و گروهی -استوار- چون پاره‌های آهن پيرامون او گرد می‌آيند. ..
    There will arise a man from Ķum calling people towards truth. Some will respond to his call and will rally round him like pieces of iron.

بحارالأنوار، ج 57، ص 216

ویرایش توسط hoseintabar : ۱۳۸۸/۱۰/۱۰ در ساعت ۱۳:۴۹
    الهمّ صلّ علی محمّد وآل محمّد

2.  

نوشته
    676
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    76
    آپلود
    0
    گالری
    27

سلام
    ان شا الله باشند ولی نمدونم بتوان صد در صد مطمئن بود یا نه؟
    الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

4. تشکر

نوشته
    606
    حضور
    20 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

شاید.. شاید .... اما از ان گروه استوار تقریبا چیزی نمانده . انها که چون شهاب ثاقب روشنی بخش شبهای تاریک بودند ... بهشتی .رجایی. باهنر . مطهری .باکری .جهان ارا . وووووووو کجایند سبکبالان عاشق؟ مرغان هوایی؟
    ۩۩۩... پس بگذارید سرسپردگی به خداوند لباس درونتان باشد نه نمایش بیرون...در پنهان ترین لایه های روحتان باشد، نه آواز آشکار لبهایتان.... بگذارید سرسپردگی به خداوند در میان استخوان دنده هایتان باشد...۩۩۩

نوشته
    21
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

جناب king مردان بزرگ خودشونو تو سختی ها نشون میدن.درسته رجایی و باهنر و .... رفتن.ولی رجایی ها و باهنرهاو....هستند که تو گذر زمان و شرایط خودشنو نشون میدن.
    پیر بگفتا همه آن مه رخان*** در نظرم مهر بدین سو شود
    نیک بگفتند همه مه روان*** مه رخی از آل علی شه شود

7. تشکرها 3

نوشته
    495
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    31 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

با عرض سلام

بنده در مقاله اي كه در سايت وعده ي صادق خواندم به روايت شگفت انگيز تري برخوردم كه در آن به نام حضرت روح الله نيز اشاره شده است. توجه بفرماييد:

« عن احمد بن سالم، عن محمد بن يحيي بن ضريس، عن محمد بن جعفر، عن نصر بن مزاحم و ابن ابي حماد، عن ابي داود عن عبدالله بن شريک، عن ابي جعفر عليه السلام قال: اقبل ابوبکر و عمر و الزبير و عبدالرحمن بن عوف، جلسوا بفناء رسول الله صلي الله عليه، و آله فخرج اليهم النبي صلي الله عليه و آله: فجلس اليهم، فانقطع شسعه، فرمي بنعله الي علي بن ابي طالب عليه السلام ثم قال: ان عن يمين الله عروجل، او عن يمين العرش، قوماً منا علي منابر من نور، وجوههم من نور، و ثيابهم من نور، تغش وجوههم ابصار الناظرين دونهم، قال ابوبکر: من هم يا رسول الله؟ فسکت، فقال الزبير: من هم يا رسول الله؟ فسکت، فقال عبدالرحمن: من هم يا رسول الله؟ فسکت، فقال علي عليه السلام: من هم يا رسول الله؟ فقال: هم قوم تحابوا بروح الله علي غير انساب و لا اموال، اولئک شيعتک و انت امامهم يا علي. »

ترجمه: « از احمد بن سالم، از محمد بن يحيي بن ضريس، از محمد بن جعفر، از نصر بن مزاحم و ابن ابي حماد، از ابي داود از عبدالله بن شريک از ابي جعفر عليه السلام که فرمود: ابوبکر و عمر و زبير و عبدالرحمن بن عوف به درگاه رسول الله (ص) نزديک شدند و نشستند، پس پيامبر(ص) بر آنها وارد شد، کنارشان نشست، دمپايي اش گسيخته شد و با دمپايي اش اشاره وار به حضرت علي بن ابي طالب (ع) زد، سپس فرمود: همانا از سمت راست خداوند عزوجل – يا از سمت راست عرش – قومي از ما برخاستند که بر منابري از نورند، صورت هايشان نوراني است و لباسهايشان نوراني است، صورت هايشان بر چشم ناظرين ديگر پرده مي اندازد. ابوبکر گفت: اي پيامبر، خدا آنها کيستند؟ پس ايشان سکوت کردند. زبير گفت : اي پيامبر خدا، آنها کيستند؟ پس ايشان سکوت کردند. عبدالرحمن بن عوف گفت: اي پيامبرخدا، آنها کيستند؟ پس ايشان سکوت کردند. سپس حضرت علي (ع) فرمودند: اي پيامبر خدا، آنها چه کساني هستند؟ پس ايشان فرمودند: آنها قومي هستند که به واسطه ي روح الله به يکديگر محبت مي ورزند (دلهايشان به هم نزديک مي شود)، درحالي که هيچ نسب يا اموال مشترکي ندارند؛ آنها شيعه ي تو هستند و تو امامشان هستي اي علي. »

اين هم تصاوير روايات مختلف آن:

آیا این مرد خمینی است ؟

آیا این مرد خمینی است ؟

همچنين روايت بسيار شگفت انگيز تر ديگري كه با وضعيت فعلي حكومت سعودي ها در عربستان كاملا مطابقت دارد نيز وجود دارد كه در مقاله ي مفصل زير مورد بحث گذاشته شده است:

http://www.alvadossadegh.com/fa/arti...-11-43-47.html
    ویرایش توسط Divine Love : ۱۳۸۸/۱۰/۱۰ در ساعت ۱۷:۳۵

عرفان شرقی در غرب
    با پروفسور ویلیام چیتیک، استاد عرفان اسلامی در دانشگاه استونی بروک نیویورک آشنا شوید.
    http://williamchittick.mihanblog.com

وبلاگ صورتکهای خدا

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری