صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اگه بختت رو ببندند چکار باید کرد؟؟

شروع کننده موضوع

نوشته
    41
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1

اگه بختت رو ببندند چکار باید کرد؟؟

تاحالا چند نفر در فال به من گفته اند که بختت رو بستند و کسی برات دعا داده؟ می خواستم بپرسم آیا واقعا همچین چیزی صحت داره؟ واقعا شخص دیگه ای می تونه چنین کاری بکنه؟

2.  

نوشته
    273
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    خونه یکی از اطرافیان من ، حدود یک سال بود گذاشته بودند برای فروش ولی خریدار پیدا نمیشد ، اخر سر تصمیم گرفتتند که فضای داخلی خونه عوض کنند
    وقتی یه دیوار خراب کردند از لای دیواره یک تیکه کاغذ در اوردند (چیزی شبیه طلسم و از این جادو جنبلا) و پارش کردند
    سه روز بعد خریدار پیدا شد و خونه فروش رفت!
    این جور چیزها واقعیت داره و در بعضی از جاها این علم جفر یا رمل اموزش میدهند(ولی خیلی مخفیه و به صورت استاد به شاگرد تدریس میشه و ...) ولی عده ای هم از این راه کلاه برداری میکنند یا از این علم سواستفاده میکنند(لعنت الله علیهم)
    ویرایش توسط فقیر : ۱۳۸۸/۱۰/۱۳ در ساعت ۱۷:۳۹

هیچ مسولیتی در مورد صحت نوشته هایم یا سایر فعالیت هایم بر عهده نمیگیریم

نوشته
    1,017
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط فوزیه نمایش پست
    تاحالا چند نفر در فال به من گفته اند که بختت رو بستند و کسی برات دعا داده؟ می خواستم بپرسم آیا واقعا همچین چیزی صحت داره؟ واقعا شخص دیگه ای می تونه چنین کاری بکنه؟
    سرنوشت انسان‌ها در دست خدا و در گرو عمل او است.
    البته در بعضى آيات قرآن و نيز برخى روايات، در مورد تأثيرگذارى سحر وبرخى کارهاى عجيب وغريب بعضى انسانها که مى خواهند در زندگى ديگران اخلال ايجاد کنند ، اشاراتي شده است . درآيه 102 ‌سوره بقره وقتى جريان اين دسته از افراد شرور که قصد به هم زدن زندگي مردم را دارند ، مطرح مي‌شود ، مي‌فرمايد: (و ما هم بضارّين به من احدٍ الاّ باذن الله؛ بدون خواست خداوند نمي توانند کاري کنند). بنابراين اگرچه برخى از اقسام سحر و جادو واقعيت دارد، ولى اولا قرآن اين کار را در مورد زن وشوهر - نه کسانى که هنوز ازدواج نکرده اند - به عنوان يک جرم در پرونده ساحران شرور قرار داده است. ثانيا مى فرمايد: آن ها اگر چه براى تأثير گذارى وايجاد اختلاف در زندگى مردم تلاش زيادى مى کنند ،ولى تا چيزى را خدا نخواهد، به نتيجه نمى رسد. اگر بر فرض موردى پيدا شد که سحرى در کار بود، راه‏هايى براى بطلان آن وجود دارد،از جمله : 1- پناه بردن به خداوند از شر بدخواهان ،افراد حسود و کينه دوز و خواندن «اعوذ بالله السميع العليم من الشيطان الرجيم » و سوره‏هاى فلق و ناس.

نوشته
    1,017
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    3

2- از امير المؤمنين عليه السلام روايت شده براى باطل کردن سحر اين دعا را بنويسند وبا خود نگدارند: «بسم الله و بالله، بسم الله و ماشاءالله، بسم الله و لا حول و لا قوّة الاّ بالله، قال موسى ما جئتم به السّحر، انّ الله سيبطله ،انّ الله لا يصلح عمل المفسدين، فوقع الحقّ و بطل ما کانوا يعملون، فغلبوا هنالک و انقلبوا صاغرين»

3- از پيامبر اکرم روايت شده که براى دفع جادوگران و شياطين آيات 54 و 55 سوره اعراف را بخوانيد (ان ربّکم الله الذى تا- قريب من المحسنين)

4-اين دعا مکرر خوانده شود :حسبي الله و کفى، و سمع الله لمن دعا ،ليس وراء الله منتهى
    5- اللهمّ انّک لا يکفي منک احد و انت تکفي من کل احد من خلقک فاکفني شرّ الجنّ و الانس
    6-خواندن و نوشتن آيات 75 تا82 سوره يونس
    7- از پيامبر روايت شده که در خواندن سوره يس ده خاصيت است، از جمله رسيدن به همسر مناسب . پس اين سوره را هر روز صبح بعد از نماز بخوانيد و از خدا حاجت خود را بخواهيد .

8- يكى از چيزهايى كه براى رسيدن به حاجت وارد شده‌، خواندن نماز جعفر طيار است كه در كتاب مفاتيح الجنان آمده است. (1)

1- سفينه البحار ،ج2، ص 418 ؛ بحارالأنوار ،ج 88 ،ص 5

نوشته
    273
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

این افرادی که جادو میکنند فرشتگان عذاب در همین دنیا حقشونو کف دستوشون میگذارند
    برای همین میبینید این جادوگرها زندگی فقیرانه ای دارند یا یکی از فرزندانشان فوت میشه یا خانه شان اتش میگیره و بلاها و مصیبت های مختلفی که سرشون میاد
    یکی از کسانی که با من ارتباط دوری داشت هم از همین کارهای جادو جنبل میکرد اخر سر دیوانه شد
    البته این علم ها در اصل مفید است و لیکن عده ای هم از این راه سواستفاده میکنند

هیچ مسولیتی در مورد صحت نوشته هایم یا سایر فعالیت هایم بر عهده نمیگیریم

نوشته
    1,017
    مورد تشکر
    4 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    3

سحر و جادو و بستن بخت از امورى است كه واقعيت دارد سحر همانند بسيارى از ابزارها و نيروها و اسلحه‏هاى مخرّب است كه در قدرت و توانايى بشر قرار داده شده و اين انسان است كه از آن استفاده مى‏كند، مانند نيروهاى غريزى يا هواى نفسانى و شهوات يا گرايش به بدى‏ها كه در وجود انسان قرار داده شده است. در عين حال از بهره بردارى آن‏ها و استفاده نامطلوب از آن‏ها نهى شده است
    وجود چنين نيروها به مقتضاى نظام دنيا مى باشد كه تزاحم ميان زشتى ها و پليدى ها وجود دارد و همچنان كه انسان هاى شيطان صفت و زشت كار وجود دارد جن هاى پليد و آزاردهنده نيز وجود دارد.
    اگرچه سحر و جادو واقعيت دارد ولى نيامدن خواستگار براى دختر اصلا دليل بسته شدن بخت نمى باشد

نوشته
    3,440
    مورد تشکر
    10 پست
    حضور
    29 روز 5 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    5
    گالری
    76

بخت؟؟؟؟؟
    من شنیدم بخت آدما رو می بندند اما تا جایی که می دونم خانما این حرفا رو میزنند که....
    .........
    شما هم این حرفا رو باور نکنید....

ویرایش توسط مدیر علمی : ۱۳۸۸/۱۰/۱۵ در ساعت ۱۶:۵۵

شروع کننده موضوع

نوشته
    41
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1

راهنما

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش عشق نمایش پست
    بخت؟؟؟؟؟
    من شنیدم بخت آدما رو می بندند اما تا جایی که می دونم خانما این حرفا رو میزنند که....
    .........
    شما هم این حرفا رو باور نکنید....

ببخشید اقا سیاوش
    که چی؟؟؟؟
    اگه اینطوره پس چرا توی مفاتیح وکتابهای دعا اینهمه دعا اومده برای سحر وجادو؟؟؟؟؟؟
    یعنی همه شون کشک هستند؟؟؟؟

10. تشکرها 2

نوشته
    1,124
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فوزیه نمایش پست
    در اینگونه موارد باید به چگونگی و شرایط جامعه مراجعه شود، یعنی اینکه در جامعه بررسی شود که آیا اکثر جوانان با این مشکل روبرو هستند ، و همچنین باید سن ازدواج در جامعه مشخص گردد.
    با این اوصاف آیا تو در گروه سن ازدواج قرار داری یا سن گروه ازدواج رو رد شدی، البته استثناهایی هم هستند که بعد از سن ازدواج ، ازدواج می کنن که خیلی معدود هستند. و بعد از مد نظر قرار دادن شرایط جامعه و شخص می توان نتیجه گرفت که احتمال بستن بخت وجود دارد.

یا مثلا در مورد خرید و فروش خونه که دوستان مثال زدند باید مشخص شود که اوضاع خرید و فروش خانه در جامعه چکونه است.

و گرنه مستقیما رفتن سر بخت ، جادو و سحر و ..... درست نیست.

خداوندا مرا آن ده که آن به

Map showing the Muslim population of the world as a percentage of each country

یا ابا صالح مددی مولا

12. تشکر

v&v

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

سلام

من اعتقاد ندارم و به نظرم بیخودی است.لی خانواده قبول دارند
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

14. تشکر

v&v

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)