صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ايجاد رابطه در دوران عقد

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ايجاد رابطه در دوران عقد

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
    5 ماهي است كه عقد كرده ام . در يكي و دو ماه اول از رفتار خانومم ناراضي بودم.(اينكه پيش من راحت نيست و هر وقت به خانه شان مي رفتم چادر سر مي كرد و مانند يك نامحرم شده بود) يك بار كه به او اعتراض كردم گفت هنوز كنار تو راحت نيستم و نياز به وقت دارم ولي تا الان هنوز هم هيچ تفاوتي حاصل نشده است. الان هم بنده كمي نسبت به ايشان سرد شده ام و آن شور و شوق ابتداي دوران عقد را ندارم. خيلي شده كه در قرار هايي كه براي بيرون رفتن مي گذاريم (هفته اي يك بار) دوست دارم هر جه ته دلم است براش بگم. جوك تعريف كنم . باهاش راحت باشم و ... ولي انگار اين رفتار او در من هم اثر گذاشته . انگار كه من هم جلوي او احساس راحتي نمي كنم. احساس سردي مي كنم. وقتي ميخواهم او را ببينم يا به او زنگ زنگ بزنم دچار استرس مي شوم.
    نمي دانم چكار كنم. چگونه سر صحبت هاي عاشقانه و حتي جنسي (كه مطرح كردن آن در دوران عقد براي آماده شدن ضروري است) را مطرح كنم.
    از تمام كساني كه اين مطلب را ميخوانند و نظري مي دهند تشكر مي كنم.

2.  

نوشته
    1,032
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام
    دوره عقد ظرفيت بسيار بالايي براي تاثير پذيري و تاثير گذاري مثبت و منفي دارد و كمي ظرافت و دقت مي تواند ميزان تاثيرات مثبت را بالا ببرد .
    طبيعتا شما با خانواده اي وصلت كرده ايد كه به جهت فرهنگي - معمولا انطباق فرهنگي صد در صد نيست و قدري متفاوت است - با شما تفاوت دارند و دختر چنين خانواده اي نيز در قالب همين فرهنگ رشد يافته - منظور من بهتر بودن فرهنگ شما يا ايشان نيست بلكه صرفا تفاوت فرهنگ ، مد نظرم هست - بنابراين همانطور كه خودشان هم از شما درخواست كرده اند بايد زمان بيشتري براي صميميت به او بدهيد ضمنا مي توانيد براي ايجاد صميميت بيشتر ، ظرايف رفتاري متداول را بكار ببنديد كه در اين زمينه بسيارندمي تواند بسيار موثر باشد وكم كم به ارتباط شما صميميت خواهد بخشيد .
    إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِكُمْ وَتَقُولُونَ بِأَفْوَاهِكُم مَّالَيْسَ لَكُم بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبُونَهُ هَيِّنًا وَهُوَ عِندَ اللَّهِعَظِيمٌ
    وَلَوْلَا إِذْ سَمِعْتُمُوهُ قُلْتُم مَّا يَكُونُ لَنَا أَن نَّتَكَلَّمَ بِهَذَا سُبْحَانَكَ هَذَا بُهْتَانٌ عَظِيمٌ

آنگاه كه آن [بهتان] را از زبان يكديگر مى‏گرفتيد و با زبانهاى خود چيزىرا كه بدان علم نداشتيد مى‏گفتيد و مى‏پنداشتيد كه كارى سهل و ساده است بااينكه آن [امر] نزد خدا بس بزرگ بود
    و [گر نه] چرا وقتى آن را شنيديد نگفتيد براى ما سزاوار نيست كه در اين [موضوع] سخن گوييم [خداوندا] تو منزهى اين بهتانى بزرگ است
    سوره نور آيات 16 و 17

حضرت زهرا (س) :
    کسی که عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد.
    :salavat(10):
    رسول اکرم(ص):
    الحیاءحسن و لکن فی النساءأحسن؛
    حیا خوب است ولی برای زنان خوب تر است.

نوشته
    142
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نظر بنده الان شما بايد بيشتر در اين زمينه تلاش كنيد...ميدونيد البته اين نظر من به عنوان يه جنس مونث هستش باز هم اساتيد پاسخ بدند بهتره...
    من فكر ميكنم اگر شما شروع كنيد خيلي آروم و ملايم ابراز احساسات كنيد يه جوري تو ذوقش نخوره و اينكه از مسائل مختلف از جمله مسائل جنسي آروم و با ملايمت و ظرافت صحبت كنيد نتيجه داشته باشه...ببخشيد كه يه كم رك تر ميشم....مثلا در خلوت با همسرتون سعي نكنيد ازش چيزائي بخواهيد كه خودشو بكشه كنار مثلا اينكه چادرشو خودتون از سرش در بياريد حتي اگر كمي مقاومت كرد شما با ملايمت و مهربوني اين كارو بكنيد البته زوري نباشه هاااااااا بدتر ميشه...يعني يواش يواش مثلا دست به چادرش بزنيد ...با چادرش بازي كنيد...از روي چادر سرشو نوازش كنيد...(خيلي ببخشيد ركم ولي به نظرم موضوع مهميه) بعد كم كم خيلي آروم با گفتن كلمات عاشقانه اي كه بازم ميگم تو ذوقش نخوره مثلا چادرشو از سرش بندازيد....و بعد از اينكه تونسته جلوي شما بدون چادر باشه قدر داني كنيد و ازش تشكر كيند و زيبائيشو بدون چادر تحسين كنيد...برخوردتون هنگامي كه چادر نداره و مثلا موهاشو ميبينيد و اينكه از موهاش تعريف كنيدد خيلي خيلي مهمه و اونو به شما اميدوار ميكنه....ديگه تو اون جلسه از اين حد فراتر نريد....اميدوارم تونسته باشم منظورمو رسونده باشم....ضمن اينكه بعد از اينكه تا حدي صميمت ايجاد شد مسائلتونو رك و مهربون بهش بگيد...البته من هنوز مجردم و اينائي كه بهتون گفتم تجربه شخصي نيست و نظرات شخصيه كه به ذهنم رسيد

اميدوارم هر چي زود تر حل بشه برادر عزيز
    عشق پایان بازیست.

حضرت علي(ع):

بين حق و باطل فقط چهار انگشت فاصله است ،فاصله ميان گوش و چشم،حق آن است كه بگوئي ديدم و باطل آن كه بگوئي شنيدم.

سبز و پايدار باشيد

نوشته
    240
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام

این موارد طبیعی است و جای نگرانی نیست.

1. همان طور که ایشان گفته نیاز به زمان دارد، پس به او فرصت لازم را بدهید. اول زندگی است و باید زن و شوهر عادت کنند که بایستی به یکدیگر در شرائط مختلف فرصت دهند و صبر داشته باشند.

2. در خانمها حیای بیشتری وجود دارد و این با عجله ای که در آقایان است کمی اصطکاک ایجاد می کند؛ لذا توجه به روحیات یکدیگر موجب دفع کدورت می شود.

3. ابراز محبت راههای زیادی دارد، لذا از طرق دیگری محبت و علاقه خود را به ایشان ثابت کنید و اعتماد ایشان را جلب نمایید.

4. نگرانی و دغدغه ذهنیتان را با کمال محبت با ایشان در میان گذاشته تا اگر دلیلی دارد رفع شود.

5. برخی جاها شما هم یک مقدار ناز کنید؛ بد نیست.

در هر حال اصلا نگران نباشید و به ایشان فرصت بدهید. خودتان هم دلسرد نشوید و افکار منفی و وسوسه ای شیطانی را از خودتان دور کنید و با کمال اعتماد به نفس از انتخاب شایسته تان، دلگرم و بانشاط به فکر گرمتر نمودن روابط مشترک باشید.

نوشته
    57
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0

زندگی زیباست

بسمه تعالی
    دوست عزیز سلام
    بنده در امور خانوادگی متخصص نیستم ولی نكاتی به ذهنم می رسد كه تقدیم می نمایم امیدوارم تا حدی گره گشا باشد.
    مهمترین چیزی كه شما باید به آن توجه داشته باشید این است كه همسر شما هم از بودن با شما احساس شادی و لذت بی حدی دارد و حتی به طور قطع و یقین احساس او بسیار بیشتر و قوی تر از شماست ولی به دلائلی از جمله نوع تربیت خانوادگی، نوع محیط فرهنگی و حتی احساس خجالت و شرم قدرت بیان آنرا ندارد. پس سعی كنید او را بیش از پیش درك كنید و این مطلب را مد نظر داشته باشید كه هدف اصلی در دوران عقد، ایجاد شناخت كامل بین همسران است.
    دختران نجیب و پاكدامن (از جمله همسر شما)، عموما با روحیه مردان غریبه آشنا نیستند و به همین دلیل در ابتدای زندگی، نمی دانند با همسر خود چگونه باید رفتار نمایند و اگر غیر از این باشد جای تعجب دارد پس سعی كنید آرام آرام او را با اخلاق خود آشنا كنید و انتظار نداشته باشید در همان ابتدا مانند یك بانوی كامل با شما رفتار نماید.
    و این را نیز در نظر داشته باشید كه شما نیز باید با روحیات زنانه همسر خود آشنا شوید چرا كه در ابتدای زندگی از شما نیز انتظار نمی رود همچون مردی جهان دیده و آزموده عمل نمائید.
    اما به نظر می رسد انجام این امور برای شما مفید باشد
    1. در صورت امكان رفت و آمد خود را با او بسیار بیشتر نمائید و سعی كنید روزی نباشد كه با او بی ارتباط بوده باشید (هر چند این ارتباط به صورت تلفن های چندین دقیقه ای و حتی یك ساعتی باشد.)
    2. سعی كنید مدت تنهائی شما با او طولانی باشد و حتی المقدور هر هفته یك یا دو مرتبه با هم بیرون از منزل برای مدت طولانی به سر ببرید.
    3. با تهیه كتابهای مربوط به زناشوئی، هم خود از مهارتهای زندگی و زناشوئی با خبر شوید و هم با هدیه آن كتابها به همسر خود او را نیز با این مطالب آشنا كنید.
    4. به احتمال قوی، همسر شما به شدت از برقراری رابطه كامل در دوران عقد در هراس است و از این مطلب نگران است كه شما نتوانید در دوران عقد خود را كنترل نمائید. پس از این بابت به او اطمینان كامل دهید و خود نیز حساسیت او را كه حساسیت بسیاری از دختران جوان است درك كنید و خود را راضی نمائید كه در این دوران چندان در فكر برقراری رابطه كامل نباشید.
    ولی در هر صورت بیان بسیاری از مطالب زناشوئی و حتی شوخی های زناشوئی در این دوران عادی و بلكه ضروری است پس از این موارد ابائی نداشته باشید و اگر همسرتان نیز علی الظاهر با روی خوش برخورد نكرد به همان دلیلی است كه بیان شد و بدانید جدای از نگرانی های به جای همسرتان، او نیز به اینگونه رفتارها نیازمند است.
    5. این نكته را مد نظر داشته باشید كه تقریبا تمام زندگی ها با شور و نشاط و عشق و وفا شروع می شود اما متاسفانه تعداد قابل توجهی از آنها بعد از مدتی به سردی و بعضا نفرت تبدیل می شود. پس گرم خوئی و مهربانی در خانواده را به اوج خود برسانید و تا می توانید با یكدیگر صحبت كنید و اجازه ندهید هیچ لحظه ای در بین شما سكوت حا كم شود. حتی اگر همسر شما روش گرم كردن زندگی را نمی داند شما در عمل او را آموزش دهید كه او بسیاری از رفتارهای شما را الگو برداری می كند.
    6. دوران عقد دورانی است كه قرار است تا پایان عمر برای شما خاطره باشد پس خاطرات خود را كه می توانند بسیار شیرین و جذاب باشند به تلخی بدل نكنید.
    7. در بسیاری از موارد رجوع به یك مشاور می تواند بسیاری از مشكلات را به راحتی برطرف نماید.
    8. این قانون را در زندگی مشترك خود به كار بگیرید كه «من باید در زندگی مشترك خود با همسرم خوش باشم و نهایت لذت و صمیمیت را داشته باشم.» و هر مانعی كه بر سر راه زندگی شیرین شماست را با صبر و حوصله و مدارا بر طرف كنید.
    و در پایان مطمئن باشید زندگی با تمام فراز و نشیب هایش و با تمام سختی ها و مشكلاتش بسیار زیبا و لذت بخش است مشروط بر اینكه خود آن را شیرین ببینید و شیرینی هایش را به دست آورید.
    خوش باشید و پیروز.

نوشته
    937
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

علیکم بالکادو !

از روش کارآزموده و امتحان پس داده ی " کادو " استفاده کنید !!!

نتیجه های خوب این روش در همه ی قرون و اعصار آزموده شده است ... امتحان کنید .

نکته : البته در همه جای دستورات اخلاقی می گویند لازم نیست کادو چیز گران قیمتی باشد و می تواند یک شاخه گل باشد و صد البته این حرف درستی است ، اما هیچ کس هم نتوانسته منکر تاثیر خارق العاده و شگرف کادوهای توپ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! شود . خصوصا طلا در این زمینه معجزه می کند .

باور نمی کنی ؟ امتحان کن !!

نوشته
    80
    حضور
    9 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    79
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    من هم در دوران عقد هستم
    جواد عزیزم
    من از همون روز اول شدیدا با کلام محبت آمیز با خانمم ارتباط عاطفی برقرار کردم
    حدیث داریم که گفتن "انی احبک" به خانم جوریه که هیچ وقت از دل خانم بیرون نمیره!
    جواد جون
    حتی اگر خانم خجالت بکشه اما این جمله که با توجه به تاکیدات ادبیات عرب، تقریبا ترجمه ش میشه: "خیلی خیلی دوستت دارم" تو دلش غوغا میکنه
    البته یه مدیریت قوی میخواد که همه شرایط رو جمع و جور کنی
    به هر حال از کلام محبت آمیز غافل نشو و به اهمیت فوق العاده ش دقت کن
    یه نکته دیگه اینه که:
    اگر عمل شما جوری باشه که به تدریج خانمتون با پوست و گوشتش بفهمه که دوستش داری خواهی نخواهی علاقه مندیش به شما زیادتر خواهد شد
    با خانمت درباره مسائل مختلف در یک فضای دو نفره با نهایت محبت صحبت کن
    سعی کن متوجهش کنی
    با نهایت محبت
    خانم ها لطیفن
    گلن
    و نکته پایانی این که:
    تدریج، رو از یاد نبر
    خیلی عجله نکن
    درست میشه
    غصه نخوری ها
    جواد جون
    و من یتوکل علی الله فهو حسبه

ویرایش توسط تا صبح ظهور : ۱۳۸۸/۱۰/۲۰ در ساعت ۱۰:۳۶
    با مهدی
    تا مهدی
    یا مهدی
    :salavat10:

نوشته
    240
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    6 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

5. برخی جاها شما هم یک مقدار ناز کنید؛ بد نیست.

با سلام.

هر موقع عرضه چیزی زیاد شود، ارزش و اعتبار آن کم می شود و تقاضا هم پایین می آید.
    علاوه بر اینکه انسان حریص است نسبت به آنچه که از آن منع می شود.
    و ....

لذا مراد از ناز کردن اصلا قهر و ... نبوده بلکه مراد از ناز کردن، همان ناز کردن است.

نوشته
    31
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط javadqom نمایش پست
    با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز
    5 ماهي است كه عقد كرده ام . در يكي و دو ماه اول از رفتار خانومم ناراضي بودم.(اينكه پيش من راحت نيست و هر وقت به خانه شان مي رفتم چادر سر مي كرد و مانند يك نامحرم شده بود) يك بار كه به او اعتراض كردم گفت هنوز كنار تو راحت نيستم و نياز به وقت دارم ولي تا الان هنوز هم هيچ تفاوتي حاصل نشده است. الان هم بنده كمي نسبت به ايشان سرد شده ام و آن شور و شوق ابتداي دوران عقد را ندارم. خيلي شده كه در قرار هايي كه براي بيرون رفتن مي گذاريم (هفته اي يك بار) دوست دارم هر جه ته دلم است براش بگم. جوك تعريف كنم . باهاش راحت باشم و ... ولي انگار اين رفتار او در من هم اثر گذاشته . انگار كه من هم جلوي او احساس راحتي نمي كنم. احساس سردي مي كنم. وقتي ميخواهم او را ببينم يا به او زنگ زنگ بزنم دچار استرس مي شوم.
    نمي دانم چكار كنم. چگونه سر صحبت هاي عاشقانه و حتي جنسي (كه مطرح كردن آن در دوران عقد براي آماده شدن ضروري است) را مطرح كنم.
    از تمام كساني كه اين مطلب را ميخوانند و نظري مي دهند تشكر مي كنم.
    سلام دوست من.
    چیزی که تجربتا برای من ثابت شده اینه که نوع برورد با هر زنی متفاوته و نباید به دنبال یک نسخه صد در صد باشی و اگه به خانومت علاقه داری باید بهش اجازه بدی که بهت نزدیک بشه.
    شاید این طول بکشه اما بدون که بعضی از دخترها فقط تا لحظه عقد رو فکر کردند و با بعدش هیچ آشنایی ندارن.
    مواظب باش ،اگه عجله کنی و بخواهی با این افکار جلو بری هم دیدت نسبت به اون منفی میشه و هم حس محبت ایجاد نشده می خشکه.
    شاید چندین ماه طول بکشه تا اون بتونه تو رو قبول کنه .این به این معنی نیست که تو ضعف و نقصی داری بلکه اون نیاز به این زمان داره.آخه باید قبول کنی که اون قبل از تو تجربه رابطه با یک پسر رو در زمینه امور این چنینی نداشته و اگه تجربه ای هم نداره به همین دلیله.
    باید صبر کنی و بهش محبت کنی .
    به اینجای حرفم خیلی خوب گوش بده:
    تو محبتت افراط نکن حتی اگه محبت نکردن سختت باشه چون اون هنوز نمیتونه با تو ارتباط برقرار کنه و زیادی محبت رو نمیفهمه و نتیجه اش این میشه که انگار محبتت رو ندیده و تو هم سرخورده میشی پس با یک رفتار کاملا عادی اجازه بده این عطش در اون هم ایجاد بشه.
    ببین رفیق بالاخره شما هر کاری که بخواهین میشه چون طبیعت آدمی اینه اما اجازه بده مساوی پیش برین.
    اگه باهات بیرون میاد اگه برات چایی میاره باهات خلوت میکنه همش یعنی این که قبولت داره اما تو هم کم کم مثلا تو یه برنامه 4-5 ماهه سعی کن با یک رفتار عادی و نوازش دست و کارهای کاملا معمولی بهش نزدیک شو و بعد از اون مسایل جنسی رو مطرح کن
    عجله کردن تو طرح مسایل جنسی این تصور رو تو ذهن اون ایجاد میکنه که تو اون رو برای این کارها انتخابش کردی که هم واقعا تحقیرش میکنه هم تو رو از چشمش میندازه.
    در آخر این که بعضی ها اصولا موتورشون سرده و خیلی دیر گرم میشن اما مطمئن باش میتونی به مرور زمان تو زندگی راهش بندازی.
    بهش یاد بدی و ازش بخواهی.اونم کم کم باهات کنار میاد
    اگه نامرتب نوشتم میبخشین .عجله ای بود.

نوشته :www.theological.blogfa.com
    ویرایش توسط theological : ۱۳۸۸/۱۰/۲۰ در ساعت ۱۱:۵۸

نوشته
    6
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دوست عزیز مطالبی که دوستان غیر کارشناس .. از روی دل سوزی اینجا قرار می دهند را فقط بخوانید و نکند هرچه نوشته شد به سر آن بنده خدا بیاوری (جوک) . همه که شخصیت شما و همسر شما را نمیشناسند و گاهی بدون مطالعه و از سر دل سوزی برای شما نسخه میپیچند که چنین و چنان کن
    .... متن زیر را از یک سایت برای شما آوردم .
    وقتي مردي يك زن را مورد توجه قرار ميدهد، قوه تخيلـش بكار مي افتد. در اغلب موارد اينكه او چه چيـزي پوشـيـده است اهميت ندارد. براي مردان، قوه تــخيـل باعـث ايـجـاد پيش بيني ها و اميد به آشنايي ميگردد!
    از طرف ديگر هنگامي كـه يـك زن مـردي را مـورد توجه قرار مــي دهــد، بــندرت در وحله اول تفكرات جنسي در مورد او بـه ذهـنـش خطور ميكند. بيـشتر احتمال دارد كه وي او را مورد توجه قرار دهد به اين دليـل كه شبـيه مردي است كه ميتواند از خود به لـحاظ جسماني، احساسي و مالي مراقبت نمايد و بـنــظر ميرسد كه ميتواند بر اغلب چالشها و سختي هاي زندگي فائق آيد

مردها نگاهي سر سري دارند، زن ها موشكافانه ميبينند

بـرخـلاف بـاور عـمومي، زنـها بـيشتر از مردان به مسائل ديداري اهميت مي دهند. آنـها تـمايل دارنـد آنچه را كه دوست دارند ببينند. اين ديدن لـزوما همـراه با خـيـره شـدن و زل زدن نيست و لزومي ندارد كه آن چيز كاملا واضح و آشكار باشد. يك نـگـاه گذرا كافيست كه تمام جزئيات در ذهن آنها ثبت گردد. مردان تحسين مي كنـنـد زنـان تـفتيش؛ يك زن ممكن است قبل از اينكه چشم در چشم يك مرد دوخته باشد و يـا ايـنـكه توجهش را به خود جلب نموده باشد، بخواهد تصميم به علاقمند شدن به آن مرد بگيرد.
    ... مردي كه ميداند براي انتقال علاقه خود به همسر آينده اش چگونه بايد از چشمهايش استفاده كند موفقتر از مردي خواهد بـود كه از نگاه كردن مستقيم به چشمهاي زن مورد علاقه اش خودداري مي كند. تبادل تماسهاي چشمي مرحله آغازين ابراز علاقه محسوب ميگردد.
    چگونه ميتوانيد او را علاقمند نگهداريد؟
    ...
    اغلب زنها مي توانند بگويـند كه آيا يـك مـرد چشم هاي خـائن، چشم هاي دروغگو، چشم هاي متقلب، چشم هـاي مـتــاهل، چشمهاي منحرف و چشمهاي صادق دارد يا خير.

چنانچه مردي از چشمهايش به صـورتي نادرست استفـاده كند، مـمـكن اسـت شـانس موفقيت در برگزيدن همسر مورد علاقه اش را از دست بدهد. زنها قوه درك بالايي دارند. آنها مي تـوانند از نگاه يك مرد احساس كنند كه آيا او صادق و قابل اعتماد است يا خيـر.
    ... مرداني كـه نگاهي مطمئن حاوي پيغام " ميتوانم ترا داشته باشم!" ، بـه همسر آينده اشان دارند، او را مجذوب خودشان ميكنند.
    ... مـردها به سادگي و به اندازه زنها لبخند نمي زنـنـد. اگـر يـك زن خـوشـحـال بـاشـد و يـا احساسات مسرت بخشي را تجربه كند، لبخند ميزنـد. در ميـهمـاني هاي فاميلي خود اگر دقت كنيد كمتر مردي را ميـبينيد كه لبخند بر چهره اش باشد. اغلب آنها طوري بنظر ميرسند كه گويي از حضورشان در ميهماني خوشنود نيستند.
    افراديكه داراي چهره اي مـعمولي هستـند و لبخند ميزنند اغلب جذاب تر از مردان خوش قيافه و زنـان زيـبـايي هستند كه لبخند نميزنند.
    لبخند يك مرد نشان دهنده خوش بيني، مهربـانـي و با احـسـاسي او اسـت و بيانگر آن است كه آنچه را كه مي بينـد دوسـت دارد و از هـمه مـهمتر شخصي است كه مي توان با او ارتباط برقرار نمود. هنگاميكه ما لبخند ميزنيم عضـلات صـورتمان سيستم عصبي را براي توليد هورمون خاصي بنام "مورفين مغزي" تحريك ميـنمايد. ايـن هورمون در ما احساسي دلپذير و آرامش بخش ايجاد ميكند. ترشح آن يك اثر بي حـسي نـيز به دنبال خواهد داشت.
    اكنون وقت آن رسيده كه بيشتر از يك مرد معمولي باشيد.
    نقطه نـظر زنها اغلب مردان افرادي معمولي مي باشند امـا برخي از مردان از لحاظه درجه و رتبه ارجحـيـت دارنـد. زنان كلاس يك مرد را چگونه تعريف ميكنند؟ كلاس مانـنـد يك رنگين كمان است. زنها نمي دانند كه كلاس را چـطـور بـايـد تـعـريف كنند، اما وقتي آنرا مي بـيـنـنـد مـتـوجه اش ميـگردند. يـك تـجـلي خاص بهمراه هر مرد با كلاس وجـود دارد. او طوري رفتار مي نمايد كه توجه هر زني را به خـود معطوف ميكند.
    يـك مرد باكلاس هر چيزي را با استيل انجام مي دهـد. در عين حال متظاهر و خودنما نمي باشد. او مجبـور نيـست كلاسش را به رخ ديگران بكشد. او به همان اندازه اي كـه بـه خـودش عـلاقه دارد، بـه ديـگران نيز علاقمنـد اسـت. او ميتواند متواضع و فروتن باشد.از همه مهمتر او با همه زنها با احترام و عزت رفتار ميكند.
    ...
    قيافه زيبا همه چيز نيست

اين باور كه زنها فقط به مردهاي خوش تيپ توجه ميكنند افسانه اي بيش نيست. مرداني كه خود را براي تحت تاثير گذاشتن ديگران آماده ميـكنند، مـهربان و اهل گردش هستند و خوش مشربي خويش را به نمايش مي گذارند، كـسـاني هــستند كه براي زنان ديگر جنبه رقابتي پيدا مي كنند. وقـتـي در مورد آن فـكر كـنيد، بـه بـسياري از مسائل پي خواهيد برد.
    از آنجايي كه لباسـها معمولا 95 درصد از بدن يك مرد را ميپوشانند، منطقي است كه از زنها انتظار داشــته باشيد كه به آنچه كه بر تن داريد توجه كنند. همچنين مرداني كه با مـردان و زنـان ديگر معاشرت مي كـنـند، نـا اميد و افسرده بـه نـظـر نـمي رسنـد. زن ها احساسات خود را دنبال كرده و به آنها پاسخ ميدهند. خنده برانگيزنده احساس مسرت است، و زنها عاشق خنديدن مي باشند. اين نكته را هنگاميكه به دنبال همسري براي خود ميگرديد به ذهن بسپاريد.
    [

ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۱۰/۲۳ در ساعت ۰۸:۳۴ دلیل: حذف مطالب نامناسب، لینک و مطالب تحقیر آمیز

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری