صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کشتن حیوانات بدون بیحسی کردن: یک جنایت

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

کشتن حیوانات بدون بیحسی کردن: یک جنایت

مسلمین میپرن روی گوسفند و گاو و گلوش رو با چاقو میدرن- خوب تا پنجاه سال پیش روش بهداشتی ای بود- اما امروز وسایل خاصی برای بی حس کردن حیوون قبل از ذبح وجود داره که مسلمین اصلا رعایت نمیکنن. به نظر من این یک جنایته که وقتی وسایل لازمه وجود داره، ازشون استفاده نکنیم و به شیوه ی غارنشینان حیوانات رو ذبح کنیم.
    تیری را به سمت یک دیوار شلیک کنید، وقتی به دیوار برخورد کرد دور آن یک خط بکشید، و بگویید "دیدید که به هدف زدم؟"

"افسانه چیزیست که ما دین دیگری را میخوانیم، گمراه کسی است که مخالف عقاید خود را میخوانیم".

2. تشکرها 3

3.  

نوشته
    34
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

جالبه‌ها منم موافقم
    please visit this web : http://www.iranhip.com

نوشته
    1,268
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    4 روز 6 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام گرامی

شما ماشاءالله عجب ذهن جستجوگری دارید جدا" وبا رعایت احترام فکر میکنم اگر کمی به سایر مسایل علمی ونه منفی گرا بپردازید
    از عالمان مملکتمان خواهید شد. موفق باشید.

اماطریقه ایکه شما به ان اشاره کردید توسط مجتهدان و فقها هم به شرط ان که حیوان در اثر این موضوع تلف نشود جایز دانسته شده

توضیح المسائل ایت الله مکارم شیرازی مساله ی2233

................................. حق یارتان ...................................

6. تشکرها 5

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ماطریقه ایکه شما به ان اشاره کردید توسط مجتهدان و فقها هم به شرط ان که حیوان در اثر این موضوع تلف نشود جایز دانسته شده
    اگر از نظر علما اشکالی ندارد چرا در عید قربان درین مورد فرهنگ سازی صورت نمیگیرد؟ شیوه ی بیحس کردن حیوانات توسط الکتریسیته است به پیشانی یک استوانه شلیک میشود و از دستگاه مادر برق به پیشانی منتقل میشود و حیوان کاملا بیحس میشود.
    تیری را به سمت یک دیوار شلیک کنید، وقتی به دیوار برخورد کرد دور آن یک خط بکشید، و بگویید "دیدید که به هدف زدم؟"

"افسانه چیزیست که ما دین دیگری را میخوانیم، گمراه کسی است که مخالف عقاید خود را میخوانیم".

8. تشکرها 2

نوشته
    495
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    57 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

کشتن حیوانات بدون بیحسی کردن

خب معلومه جنایت واسه چی باید درد بکشه اون حیوان زیبا
    خدا نباید بگذره از ادما
    نگرا ن کارهایی که در گذشته اشتباه انجام دادی نباش ...تمام شد رفت .... نگران کارهایی باش که باید انجام دهی

10. تشکر

نوشته
    94
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ••ostad•• نمایش پست
    شما ماشاءالله عجب ذهن جستجوگری داری
    خیلی خوبه ذهن جستجوگر باشه .!
    نقل قول نوشته اصلی توسط aurlito نمایش پست
    ا در عید قربان درین مورد فرهنگ سازی صورت نمیگیرد
    اول اینکه باید جواب داده بشه چه نیازی هست خون ریخته بشه .چرا این همه علاقه دارین تا یکی تا امازاده محلشون
    هم میرن باید حتما خونریزی بپا کنید. بدون اینکار خداتون و پیامبرتون و شخص شما راضی نمیشین.

قربانی کردن حیوانات در ادیان بدوی هم وجود داشته همینطور که در اسلام وجود داره ,در مصر قدیم درخت خرما,ویا پیاز
    انگور و خیار رو مقدس میشمورند و می پرستیدن,و در جلوی اینها حیوانات رو قربانی می کردن .
    معروفترين خداوندان شفا دهنده ، آسكله پيوس يا اسكولاب و مشهورترين حرم او در اپيدور واقع در خليج اژه بود. بيماران دسته دسته به اپيدور مى آمدند، ابتدا به حمام مى رفتند، خود را طيب و طاهر مى كردند، روزه مى گرفتند و قربانى مى كردند، خدا بايد در آن شب بر آنان جلوه مى كرد و شفا مى داد.
    چه رابطه ای بین کشتن یک حیوان و خوب شدن بیمار وجود داره!اگه گوسفند بکشید الله بیمار رو شفا میده,
    یا وقتی الله شفا داد برای قدردانی از الله باید خون بریزید.
    مسلمین میپرن روی گوسفند و گاو و گلوش رو با چاقو میدرن-
    همین کارها رو مسلمانان هم انجام میدن, سرما میخورند بجای استراحت و استفاده از دارو گاو قربانی میکنن.
    کنکور قبول میشن گوسفند زمین میزنن. به سفر میرن و از خانه ی الله دیدار میکنن و بر میگردند از اول خیابان تا اخر
    خیابان رو به گند میکشند با کشتنه دو وانت پر از گوسفند.در روزی که اسمش رو گذاشتن عید باز هم خون میریزند
    حاج اقا بچه ش رو میبره تا بچه 4 سالش ببینه چطور خرخره حیوان زنده رو میبرند,چون ایشون رکوردار رفتن به کربلا هستن.!!!!!!!
    تمام حقایق در ابتدا توهین به مقدسات تلقی می شوند ! "

12. تشکر

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

گوشت بعدش خورده میشه استخونهاشم لیسیده میشه بنابراین اسرافی صورت نگرفته. و در ضمن عید قربان به اقتصاد کشور کمک میکنه. مشکل من عدم رعایت حقوق حیوانات هنگام کشتنشونه. و البته به گند کشیدن کوچه ها همونطور که گفتید.

14. تشکر

نوشته
    1,268
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    4 روز 6 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ANONYME نمایش پست
    خیلی خوبه ذهن جستجوگر باشه .!

اول اینکه باید جواب داده بشه چه نیازی هست خون ریخته بشه .چرا این همه علاقه دارین تا یکی تا امازاده محلشون
    هم میرن باید حتما خونریزی بپا کنید. بدون اینکار خداتون و پیامبرتون و شخص شما راضی نمیشین.

قربانی کردن حیوانات در ادیان بدوی هم وجود داشته همینطور که در اسلام وجود داره ,در مصر قدیم درخت خرما,ویا پیاز

چه رابطه ای بین کشتن یک حیوان و خوب شدن بیمار وجود داره!اگه گوسفند بکشید الله بیمار رو شفا میده,

همین کارها رو مسلمانان هم انجام میدن, سرما میخورند بجای استراحت و استفاده از دارو گاو قربانی میکنن.
    کنکور قبول میشن گوسفند زمین میزنن. به سفر میرن و از خانه ی الله دیدار میکنن و بر میگردند از اول خیابان تا اخر
    خیابان رو به گند میکشند با کشتنه دو وانت پر از گوسفند.در روزی که اسمش رو گذاشتن عید باز هم خون میریزند
    حاج اقا بچه ش رو میبره تا بچه 4 سالش ببینه چطور خرخره حیوان زنده رو میبرند,چون ایشون رکوردار رفتن به کربلا هستن.!!!!!!!
    سلام بر دوستان گرامی وهمیشه معترضم

ابتدا در مورد مطلب اولتان؛ بله!!! من هم که گفتم یک ذهن جستجو گر نشان از درایت وعقل صاحبش دارد اما اینکه این عقل را چطور هدایت کنیم تا به خرد منتهی شود مهم است اگر فرار باشد این ذهن را بادیواری از کینه ها ولجبازی ها محصور کنیم کفران نعمت کردیم و قطعا" عواقب سوء ان دامنگیرمان خواهد بود من یا ما به صرف داشتن ذهنی پویا به مقام خداییکه نرسیده ایم تا انچه در ذهن ما میگذرد مطلق حق باشد .بلکه در دو سوی قضایا باید با این دید به مناظره نشست که نادانسته هایمان را کم کنیم وبر ابهامات و ایهاماتمان مصداقات را بیافزاییم ان هم در خدمت عقل سلیم - وهیچکدام سعی نکنیم خودرا محق ودانا بدانیم و طرف مقابلمان را لاحق و نادان فرض کنیم.

اما در مورد اشکال دومتان واینکه گفته بودید چه نیازی است که خون ریخته شود باید عرض کنم خدمتتان که زیرا گوشت این حیوانات را نمیشود زنده زنده خورد تازه اگر بشود هم در این صورت زجر بیشتری میکشند. وبعد چرا به ما تهمت خونریزی میدهید مگر چیزی که ما خونش را میریزیم برای صرف ریختن خونش است اسلام کی حکم کرده چیزیکه قابل مصرف انسان نیست قربانی کنید ؟ انچه با نام قربانی است در واقع برکام انسان است . ویک نکته ظریف در این حکم وجود دارد. اگر رضایت خدارا میخواهید حتی قربانی کردنتان در خدمت به خلق باشد . میدانید که
    در اسلام فلسفه ی قربانی کردن اطعام فقرا از گوشت قربانی است.و این است تفاوت قربانی در اسلام با سایر ادیان.تبارک الله

واما به خرافاتی که وارد بر دین زیبایمان شده میتوانید خرده بگیرید ولی نه به چشم نگاه کردن عاقل اندر سفیه! زیرا انها هم به طریقی فریب از شیطانی خورده اند که
    در نظرشان فرشته جلوه میکرده حال این شیطان عالم نمای کم علمی بوده - عالم مغرضی بوده - عالم مفسر به رایی بوده- عالم افراطی بوده - نفس لوامه بوده-خیال انحرافی بوده.... به هر حال معمولا" عوامی هستند که نیازمند تلاش من وشما هستند تا دینشان را در واقعیتش درک کنند. ودر اینجا من وشما به ایشان باید به چشم یک فقیر ذهنی برخورد کرده و با قربانی کردن بدون خونریزی( وقتمان )؛ با واقعیت دینی اشنایشان کنیم.

ودر اخر هم راجع به کوچه ها و کثیفی شان شاید ابتدا" در همین سایت تبلیع کنیم که مخترعین فکری به حال این معزل بکنندوتا ان موقع عرض کنم خدمتتان ؛یک روز در سال این اتفاق میافتد اما شما خودتان(نوعی)باسیگارتان هوا وزمین را باهم وتواما" الوده میکنید این عیبی ندارد؟ یا انواع اب دهان ؛و خلط بر روی زمین میافتد که هم چهره ی شهر الوده میشود وهم عبار ان بیماری تولید میکند . در مقایسه اسیب کدام بیشتر است؟

خدا را شکر میگویم که دینم را اسلام متعادل پسندید و قرار داد وبرای مسلمین ارزوی رسیدن به حقانیت قران را دارم نه به ان قسمت از دین که در خدمتسان باشد.
    وبه قول دوستمان برای هر بهانه ی دنیایی عادت نکنیم به جای تلاش اینگونه مقدسات را تحت الشعاع قرار دهیم و قربانی را با عمق معنایش به عنوان رابطی میان عشق به خدا وخلقش بدانیم
    ............................................ حق یارتان.............................................
    ویرایش توسط ••ostad•• : ۱۳۸۸/۱۰/۲۱ در ساعت ۱۰:۵۳

16. تشکرها 4

نوشته
    273
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط anonyme نمایش پست
    شما به من بگو حکمت بیماری چیه؟ تا من بگم حکمت نذر کردن چیه
    ایا قربانی کردن گوسفند و دادن گوشت ان به یتیم و مستنمد امر نکوهیده ای است؟
    اعتراض شما به چگونگی ذبح کردن گوسفند است ولی این را میخواهید به بقیه مسایل هم ربط بدهید ایا ریختن خون حیوانات و دادن گوشت ان به مستمند کار بدی است؟
    گاهی یک نفر دنبال این است که حقیقت پیدا کند گاهی هم میخواد راهی را که خود میرود به عنوان حقیقت بیان کند در هر صورت سود یا ضرر این کار به خود شما برمیگرده

هیچ مسولیتی در مورد صحت نوشته هایم یا سایر فعالیت هایم بر عهده نمیگیریم

18. تشکر

نوشته
    330
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

مسلمین میپرن روی گوسفند و گاو و گلوش رو با چاقو میدرن

وای ... چه جوری می پرن!؟ مگه پلنگن؟
    میدرن؟ اوخ اوخ اوخ چه وحشتناک!!
    عجب فیلم ترسناکی!

- خوب تا پنجاه سال پیش روش بهداشتی ای بود- اما امروز وسایل خاصی برای بی حس کردن حیوون قبل از ذبح وجود داره که مسلمین اصلا رعایت نمیکنن. به نظر من این یک جنایته که وقتی وسایل لازمه وجود داره، ازشون استفاده نکنیم و به شیوه ی غارنشینان حیوانات رو ذبح کنیم.
    مگیم از این به بعد توی همه روستاهای دور افتاده هم کشتارگاه مکانیزه عصر بی حسی ایجاد کنند تا شما دیگه وحشت نکنی!!!

...
    شیوه ی بیحس کردن حیوانات توسط الکتریسیته است به پیشانی یک استوانه شلیک میشود و از دستگاه مادر برق به پیشانی منتقل میشود و حیوان کاملا بیحس میشود.
    آخی چه روش مهربانانه ای!
    اینجوری دیگه حیوونکی کشته نمی شه، تازه از شلیک الکتریسیته لذتم می بره!!! بعدش با لذت سرش بریده می شه! با لذت پوستش کنده می شه! ....
    بعدش میگه خدا خیرتون بده منو بی حس کشتید! اصلاً جنایت نکردید! ...

گوشت بعدش خورده میشه استخونهاشم لیسیده میشه بنابراین اسرافی صورت نگرفته... مشکل من عدم رعایت حقوق حیوانات هنگام کشتنشونه. ..
    وا...ی چقدر مهربونی تو! گوشتشو می خوره استخوناشم میلیسه که اسراف! نشه!!! چه بامزه!
    چقدر حیوون دوستی تو!!
    ...
    اونوقت حقوق حیوانات مهمتره یا حقوق انسان هایی که جرمشون مسلمون بودنه و به خاطر این هم کشتار می شن؟ هم توسط امثال شماها به عقایدشون توهین میشه!؟

خدایا اگر بناست دیگران با عبور از روی اخلاق و انسانیت من به رفاه برسند می خواهم هرگز نرسند!
    ------------------
    نیچه گفت خدا مرده است!
    اما چندی بعد ....
    و خدا گفت نیچه مرده است.
    من کان فی هذه اعمی فهو فی الآخرة اعمی

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری