صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مدیر سایت شوید

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

خجالت مدیر سایت شوید

با سلام
    میشه بگین باید چه کارهایی انجام داد تا مدیریت سایت را بگیریم؟
    در ضمن رتبه بندی در سایت را از اول برامون بگین؟
    مثلا من الان کوشام قبلش چی بودم بعدش کجا باید برم
    مدت زمانی و تشکر ها و اینا را کلا یکی برا من بگه
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

2.  

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

لازم نیست کار خاصی انجام بدی تا مدیر بشی
    اگر مدیر سایت در شما قابلیتی ببینه و احساس کنه شما می تونی مدیر بخشی از سایت بشی و نیاز هم داشته باشند با شما تماس می گیرند، با پیام خصوصی یا از طرق دیگه
    رتبت هم فکر کنم بعد از این عضو ماندگار باشه اما نمی دانم با چند تا پست
    ولی به طور کلی ما اینجاییم تا به دانشمون اضافه بشه و اگر چیزی می دونیم اون رو با دیگران به اشتراک بذاریم
    من نفر سی امی بودم که عضو این سایت شدم و اوایل فعالیتم زیاد بود. بعد از مدتی قرار شد مدیر انجمن آزاد بشم ولی به کل انجمن ها دسترسی مدیریت داشتم!
    بعد از مدتی یک اشکالی به وجود اومد که دیگه حتی نمی تونستم پست معمولی بزارم. یعنی وقتی چیزی می نوشتم یک پیامی میومد که "ابتدا باید یکی از مدیران سایت نوشته شما را ببیند، اگر تایید کرد آنگاه پیام شما نمایش داده می شود!!!" البته اشتباه شده بود
    بعد می با یک کاربر جدید به نام "کاربر جدید!" ثبت نام کردم. بعد تا مدتی به دلیل مشغله زیاد غایب بودم و الان دوباره مدتیه برگشتم
    اینها همه رو نوشتم که بگم یک عمر کوتاهی داریم در این دنیا، مهم نیست کجا هستیم، مهم اینه که هرجا هستیم کارمون رو به بهترین شکل انجام بدیم

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط m2babaey نمایش پست
    لازم نیست کار خاصی انجام بدی تا مدیر بشی
    اگر مدیر سایت در شما قابلیتی ببینه و احساس کنه شما می تونی مدیر بخشی از سایت بشی و نیاز هم داشته باشند با شما تماس می گیرند، با پیام خصوصی یا از طرق دیگه
    رتبت هم فکر کنم بعد از این عضو ماندگار باشه اما نمی دانم با چند تا پست
    ولی به طور کلی ما اینجاییم تا به دانشمون اضافه بشه و اگر چیزی می دونیم اون رو با دیگران به اشتراک بذاریم
    من نفر سی امی بودم که عضو این سایت شدم و اوایل فعالیتم زیاد بود. بعد از مدتی قرار شد مدیر انجمن آزاد بشم ولی به کل انجمن ها دسترسی مدیریت داشتم!
    بعد از مدتی یک اشکالی به وجود اومد که دیگه حتی نمی تونستم پست معمولی بزارم. یعنی وقتی چیزی می نوشتم یک پیامی میومد که "ابتدا باید یکی از مدیران سایت نوشته شما را ببیند، اگر تایید کرد آنگاه پیام شما نمایش داده می شود!!!" البته اشتباه شده بود
    بعد می با یک کاربر جدید به نام "کاربر جدید!" ثبت نام کردم. بعد تا مدتی به دلیل مشغله زیاد غایب بودم و الان دوباره مدتیه برگشتم
    اینها همه رو نوشتم که بگم یک عمر کوتاهی داریم در این دنیا، مهم نیست کجا هستیم، مهم اینه که هرجا هستیم کارمون رو به بهترین شکل انجام بدیم
    سلام خدمت دوست گرامی
    همه اینهایی که شما گفتید متین.
    ولی من منظورم کسب قدرت نیست منظورم خدمته.
    حالا چرا اینجوری گفتم نمیدونم.یعنی درسته که هر کسی در هر مقامی باشه میتونه خدمت کنه ولی در بعضی جاها وقتی دست اشخاص بسته است نمیتونن اون خدمتی که مد نظرشونه انجام بدن.حالا نمیدونم برای شما چی شده که همچین برداشتی را انجام دادید.در ضمن بدونم و بمیرم بهتر از اینه که ندونسته بمیرم.
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

قسمت اول پستم جواب صریحی بود به سوالهای شما، چون پرسیدید که بدونید (شاید من هم به بهترین نحو نگفتم. البته تجربه خودمو گفتم)
    قسمت دومش هم برای ایجاد دلگرمی در شما بود نه اینکه برداشت بدی کرده باشم
    موفق باشید

6. تشکرها 2

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

مدیران محترم سلام
    لطفا مراتب سایت را اعلام به فرمایید با تشکر

8. تشکر

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

مدیر سایت شوید

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط طغیان دیگر نمایش پست
    چه جالب در سایتی به نام سوال از قران مردم را کیلوئی مدیر میکنند و کیلوئی هم مردم را سانسور میکنند و کیلوئی هم حرف میزنند!
    جای علی و فرزندانش خالی که قران را در این سایت کیلوئی ها در دست گرفته اند! که با نوشتن پست مدیر میشوند و بعد اجازه ویرایش و پاک کردن و اخراج کردن افرادی را پیدا میکنند که کیلوئی از انها خوششان نمی آید!
    سلام به طغیان دیگر تازه وارد
    شما که خدا را شکر با کیلو زیاد سر و کار داری خوب است یک ترازو هم تهیه بفرمایید
    البته این پست شما یک مصداق تمام عیار کیلویی سخن گفتن بود
    اگر کمی در احوالات این سایت دقت بفرمایید نیاز به پاسخ نخواهید داشت
    لطفا کمی توضیح بدهید چطور می توانیم کیلویی مدیر شویم که هم اون بنده خدا که این تاپیک را آغاز کرده به جوابش برسد هم ما بر اطلاعاتمان افزوده شود
    یک اصطلاح را هم به شما معرفی می کنم به نام "rank" یا رتبه که کافیست چند صد تا انجمن بزرگ از زبانهای مختلف را بررسی بفرمایید و ببینید که بر اساس میزان فعالیت برای کاربران لقبهای متفاوت گذاشته می شود، آنگاه این موضوع هم برای شما حل خواهد شد
    در مورد سانسورها هم اگر راهی سراغ داشتید به کاربر خوب و قدیمی ما faryad اطلاع دهید چون چندین بار درخواست کرد که نوشته های نامناسبش از سایت پاک شوند ولی موافقت نشد
    و آخر از همه، معیار سنجش سخن، حق است. اگر دیدید کسی کیلویی حرف زد شما آن را با قرآن بسنج تا حق برایت روشن شود

الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ {الزمر/18}
    ویرایش توسط m2babaey : ۱۳۸۸/۱۱/۰۱ در ساعت ۱۹:۲۷

نوشته
    1,324
    صلوات
    17776
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    21 روز 19 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    1

خندیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط طغیانی دیگر نمایش پست
    جناب m2babaey
    ببخشید مرا همین الان اخراج کردند مجبور شدم با نام دیگر وارد سایت بشم و جواب سوال شما را بنویسم
    در مورد کیلوئی خودتان قانون فوق را مطالعه نمائید متوجه میشوید که ارتقاء درجه بر حسب نوشتن است !
    همه ی فروم ها به همین صورت هست فقط مدیران می توانند عدد های پست را + یا- کنند

12. تشکرها 2

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط طغیانی دیگر نمایش پست
    جناب m2babaey
    ببخشید مرا همین الان اخراج کردند مجبور شدم با نام دیگر وارد سایت بشم و جواب سوال شما را بنویسم
    در مورد کیلوئی خودتان قانون فوق را مطالعه نمائید متوجه میشوید که ارتقاء درجه بر حسب نوشتن است !
    همونطور که دوستمان هم گفتند این قابلیت در تمام انجمن هاست که نشاندهنده میزان فعالیت کاربر است
    که صد البته واضح است که این رتبه ها با "مدیر شدن" خیلی فرق می کند
    اگر شما به جواب اولی که من به آغاز کننده تاپیک دادم توجه کنید می بینید که من همونجا نوشتم معیار کمیت تعداد پست ها و تشکرها و ... نیست
    من فکر می کنم شما از این تاپیکفقط پست اول و آخر را (در زمانی که مطلبتان را نوشتید) خوانده بودید و گرنه برایتان ابهام پیش نمی آمد

نوشته
    141
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

در مورد اخراج شدنتان هم، باز اگر پست دوم این تاپیک را می خواندید می دیدید که من خودم از اخراجی ها بودم!
    من صفحه اطلاعات کاربری شما را نگاه کردم و شما آنجا Banned معرفی نشده اید، تازه آنلاین شما را هم نشان می دهد
    احتمال زیاد دارد که اشتباه رخ داده باشد، یا از جانب شما، یا از سمت سرور
    البته هر انجمنی قوانینی هم دارد که کاربران باید به آن پایبند باشند
    عضویت هیچ کسی که در اینجا بحث منطقی دنبال کرده است غیر فعال نشده است

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری