دستور العمل جدید حامیان بهائیان ارسال شد
دستور العمل جدید حامیان بهائیان ارسال شد


جنبش سبز علوي:سرشاخه‌های بهائیت در ایران ضمن برگزاری جلسات مداوم با اعضای موثر خود ،برنامه های جدیدی را برای ادامه فعالیت موردبحث و بررسی قرار داده اند.سرشاخه‌های بهائیت در ایران ضمن برگزاری جلسات مداوم با اعضای موثر خود ،برنامه های جدیدی را برای ادامه فعالیت موردبحث و بررسی قرار داده اند.
یک منبع آگاه در گفتگو با «جوان آنلاین»،ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت:در این جلسات که بطور منظم و شبانه در بخش های مختلف شهر تهران برگزار می شود،ضمن تاکید بر ضربه وارد آمده بر این جریان طی حوادث اخیر از انزجار افکار عمومی نسبت به خود سخن به میان آمده و وضعیت بهائیت در ایران بحرانی بیان شده است.
وی افزود:در این جلسات همچنین ضمن بیان اعلام حمایت برخی کشورهای حامی بهائیت از این افراد در ایران ،شکل جدید ارتباط گیری های جدید مالی-تشکیلاتی بیان شده و از دستور العمل رسیده برای عبور از شرایط بحرانی بوجود امده با راهکار تبلیغات مضاعف و شبهه آفرینی خبر داده شده است.
این منبع اگاه در ادامه تاکید کرد:این افراد با بیان اینکه دستور العمل رسیده مبنی بر ایجاد تردید در وجود مبارک امام زمان(عج) و مباحث مربوط به مهدویت می باشد،از پکیج سازی برخی کتب ممنوعه از جمله کتاب های کسروی در قالب cd برای توزیع رایگان در سطح کشور جهت دور جدید فعالیت ها سخن به میان آمده است.


http://jsanews.com/news.php?extend.553