صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: پیشنهادات شما به خادم قرآن

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

پیشنهادات شما به خادم قرآن

سلام
    پیشنهادات زیادی شاید به ذهن شما دوستان عزیز برسه که می تونه در پیشرفت سایت مفید باشه لذا
    ابنجا محلی است برای شما كه بفرماييد اگر شما خادم قرآن بوديد جهت پيشرفت سايت چه برنامه هايي رو بیشتر مد نظر قرار مي داديد .

توضیح :
    1)اين موضوع محلي براي ارائه انتقادات و ... نيست لذا لطفا فقط پيشنهادات خودتون رو در قالب اگر من خادم قرآن بودم ارائه نماييد .
    2) پستهای غیر مرتبط با موضوع حذف خواهند شد

التماس دعا

يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
    روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
    براي آزادي شيعيان بحرين
    وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم

پیشنهادات شما به خادم قرآن .. .پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن. . . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن. . .

2.  

نوشته
    4,583
    مورد تشکر
    19 پست
    حضور
    8 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    861
    آپلود
    199
    گالری
    331

سلام بر مدیر زحمتکش

من اگه مدیر بودم ...که صد البته نمیخوام باشم ( چونکه یک مدیر اعصاب بسیار قوی میخواد )

در ابتدا ایدی های رنگی ای که شخص مربوطه فعالیتی ندارد رو از رنگی بودن در میاوردم ....و بهترین ها و فعالترین ها رو جایگزین میکردم ....که اینکار هم فکر کنم داره انجام میگیره ....درسته ؟

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط عاشقة المهدي عج نمایش پست
    سلام بر مدیر زحمتکش

من اگه مدیر بودم ...که صد البته نمیخوام باشم ( چونکه یک مدیر اعصاب بسیار قوی میخواد )

در ابتدا ایدی های رنگی ای که شخص مربوطه فعالیتی ندارد رو از رنگی بودن در میاوردم ....و بهترین ها و فعالترین ها رو جایگزین میکردم ....که اینکار هم فکر کنم داره انجام میگیره ....درسته ؟

سلام

با تشکر از پیشنهادتون آیدی های رنگی که فعالیتی نداشتند عادی شدند انشاء الله بتونیم از فعالین سایت در زمینه های مدیریتی بیشتر استفاده کنیم

ضمن اینکه انشاء الله همین روند رو برای همیشه داشته باشیم

التماس دعا
    براي آزادي شيعيان بحرين

پیشنهادات شما به خادم قرآن .. .پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن. . . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . . . پیشنهادات شما به خادم قرآن . . پیشنهادات شما به خادم قرآن. . .

نوشته
    1,124
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    34
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم قرآن نمایش پست
    سلام
    اگر شما خادم قرآن بوديد
    التماس دعا
    سلام ، خسته نباشید، من اگر خادم قرآن بودم ، که نیاز به وقت و انرژی و علم زیادی دارد ،،، اول سایت خودم رو مخاطب شناسی می کردم ، یعنی این سوال را برای خودم مطرح می کردم که اصلا چه کسانی به سایت مراجعه می کنند و چرا ؟ و سایت برایشان چقدر مفید بوده است ؟ یعنی در قالب یک موضوع مهم ، تمام سوالات کلیی که راجع به یک کاربر می تواند باشد ، به تمام کاربران می فرستادم و از آنها خواهش می کردم که درحد امکان به آنها پاسخ صادقانه بدهند و بعد یک جمع بندی می کردم و بر اساس اطلاعات به دست آمده به مخاطبانم خدمات ارائه می کردم.

اطلاعات کلی می تواند شامل : سن یا گروه سنی، جنس، وضعیت تأهل، تحصیلات، علت ورود به سایت (شامل جهت ثبات عقیده، جهت دریافت پاسخ سوالات، جهت آشنایی بااسلام، جهت مخالفت با اسلام، جهت مخالفت باشیعه ، جهت مخالفت باسنی و .............. )، آیا از سایت راضی هستید یانه؟ آیا سایت باید صرفا قرآنی باشد ؟ آیا به وجود مطالب اجتماعی در سایت قرآنی اهمیت می دهید یا نه ؟ مطالب سیاسی چطور ؟ و ...............................
    سپس درصد آنها را برآورد می کردم و بر آن اساس عمل می کردم.

البته این مخاطب شناسی را به صورت کلی انجام می دادم و به ریز اطلاعات کاربران نیازی نیست.

فعلا خدانگهدار ، التماس دعاااا

خداوندا مرا آن ده که آن به

Map showing the Muslim population of the world as a percentage of each country

یا ابا صالح مددی مولا

نوشته
    802
    مورد تشکر
    11 پست
    حضور
    12 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    9

سلام علیکم
    خسته نباشید

با توجه به اینکه:

1- گستردگی و اهمیت خاصی در ارتباط با مطالبی با موضوعیت فلسطین و صهیونیسم در بخشهای مختلف انجمن اندیشه سیاسی مشاهده میشود که حاکی از علاقه و اهمیت این مسئله برای اعضاء و مخاطبین این کانون میباشد.

2- و از طرفی نیز مباحث مربوط به این موضوع از مسلمّات اندیشه سیاسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بنیان گذار این نظام یعنی حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه بحساب میاید.

3- وهمچنین این مبحث،وجه اشتراک تمام احزاب قانونی موجود در کشور بحساب میاید و وروود به مسائل بین احزاب در اینباره مطرح نیست؛

پیشنهاد میکنم :

----------------------------------------------------------------------------------------------
    انجمنی با موضوعیت صهیونیسم بین الملل یا عنوانی مشابه با این،تشکیل شود.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    بدیهیست که مسئله یهودیان منحرف در ادوار مختلف تاریخ،یکی از مسائلی هست که قرآن کریم به آن اهمیت ویژه داده و جای خالی چنین انجمنی در بخش اندیشه سیاسی سایت قرآنی کانون گفتمان قرآن بوضوح احساس میشود.
    اجرکم عندالله
    ملتمس دعا

ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۸/۱۲/۰۱ در ساعت ۱۵:۱۹

مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلا
    از مؤمنان مردانى هستند كه به پيمانى كه با خدا بسته بودند وفا كردند. بعضى بر سر پيمان خويش جان باختند و بعضى چشم به راهند و هيچ پيمان خود دگرگون نكرده‏اند
    مارا به دعا کاش نسازند فراموش
    رندان سحر خیز که صاحب نفسانند

نوشته
    74
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    22 دقیقه
    دریافت
    26
    آپلود
    0
    گالری
    0

یا الله
    با سلام
    پیشنهاد من اینه که انجمن مهدویت ، یک انجمن مستقل بشه و قویتر از این عمل کنه .
    الهی به مستان میخانه ات
    به عقل آفرینان دیوانه ات
    به دُرّی که عرشست او را صدف
    به ساقی کوثر به شاه نجف
    به میخانه وحدتم راه ده
    دل زنده و جان آگاه ده
    که از کثرت خلق تنگ آمدم
    بهر جا شدم سر به سنگ آمدم
    میی ده که چون ریزیش در سبو
    برآرد سبو از دل آواز هو

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام

انشاء الله پیشنهادات دوستان در تغییراتی که در چارت بندی انجمن ها به مرور در حال شکل گیری است مد نظر قرار خواهد گرفت

التماس دعا
    براي آزادي شيعيان بحرين

نوشته
    6,000
    مورد تشکر
    77 پست
    حضور
    117 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    19
    گالری
    71

سلام
    من اگه مدير بودم انتخاب جنسيت رو در ثبت نام اجباري مي كردم چون اينجوري از خيلي سوءتفاهم ها در پيامها و خطاب قرار دادن بقيه كاربران جلوگيري خواهد شد
    و همچنین من اگه مدير بودم رنگ كاربري رو براي خادمين موقت يك رنگ (بجز رنگ كاربران عادي) ورنگ خادمين بخش و زير مجموعه رو متفاوت از هم قرار مي دادم تا تشخيص كاربر عادي و خادمين از هم راحت تر بشود يعني مثلا خادمين زير مجموعه ها بجاي بنفش كم رنگ يك رنگ ديگر قرار مي دادم
    همچنين اگه مدير بودم اين تاپيك رو براي همه به عنوان موضوع مهم ارسال مي كردم تا همه پيشنهاداتشون رو مطرح كنند(شخصأ از وجود چنين تاپيكي تا امروز اطلاعي نداشتم)
    به اميد موفقيت روز افزون سايت كانون
    موفق و منصور باشيد
    درپناه حق

نوشته
    1,389
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    15 روز 8 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    2
    گالری
    107

من اصلا خوشم نمیاد مدیر باشم اما اگه مدیر بودم نه سخته نمیشه...
    اهوکی اقای مدیر میخوان تقلب کنند

اگه من خادم قران بودم....
    ماهی یکبار یه دیدار میگذاشتم اونم در مکانهای زیارتی ، علمی بعدش اعضای فعال و مدیران که لیاقت خودشون رو ثابت کردندو یه سفر کربلا ، مشهد ...البته جناب مدیر نترسید با هزینه خودشون:biggrin:

نوشته
    1,468
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط اذان نمایش پست
    من اصلا خوشم نمیاد مدیر باشم اما اگه مدیر بودم نه سخته نمیشه...
    اهوکی اقای مدیر میخوان تقلب کنند

اگه من خادم قران بودم....
    ماهی یکبار یه دیدار میگذاشتم اونم در مکانهای زیارتی ، علمی بعدش اعضای فعال و مدیران که لیاقت خودشون رو ثابت کردندو یه سفر کربلا ، مشهد ...البته جناب مدیر نترسید با هزینه خودشون:biggrin:

به به چه پیشنهاد خوب و زیبائی است امّاچه حیف که :
    در اگر نتوان نشست
    مولوی شعرزیبائی در این باره سروده است

یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد
    بغض چندین ساله ی ما باز شد

.....

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری