جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصيت‌نامه شهید مصطفي احساني

نوشته
    9,030
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 9 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    89

وصيت‌نامه شهید مصطفي احساني

آري گواهي مي‌دهم به يگانگي باري تعالي، به فرستاده‌ي او منجي بشريت، و به ولي و وصي او نايب بر حق او امام خميني که صبح صادق را به خاص و عام نويد داده و باعث نجات از ظلم و استکبار گرديد.
    تقاضاي عاجزانه از امام و امت شهيد پرور و پدر و مادرم دارم که براي شهادتم دعا بفرمايند تا شايد اين فيض‌الاهي نصيبم شود و اگر به آرزويم رسيدم، مبادا براي من ناراحتي کنيد و اشک بريزيد، بل که بايد از شهادت من خوشحال باشيد و در همه حال سرفراز در ميان جمع حاضر شويد که باعث اندوه ديگر اقوام و خانواده‌ي شهدا نشويد.

خصوصاً از مادر عزيز و مهربانم تقاضا دارم: زينب‌وار هم‌چون کوهي پايدار و با صحبت‌هايت، دل‌گرمي و مرحمي باشي براي ديگر مادران شهدا؛ و هر وقت ياد من کردي و دلت گرفت، همان‌طور که مرتضي گفت بر سجاده بنشين و براي بزرگ سرور شهدا، امام حسين (ع) گريه کن و برايم نماز قضا بخوان و آمرزش مرا از خداوند بخواه که شايد شهادتم به درگاه‌الاهي مقبول شود.

و همچنين از پدر بزرگوارم مي‌خواهم که اگر زماني حرفي به ايشان زده‌ام و بلند صحبت کرده‌ام، مرا عفو کند و اين را به پاي فرزندي بگذارد و ديگر هيچ؛ اين که مگر من از امام حسين (ع) معلم شهادت و ديگر يارانش بالاتر هستم که با گذشت 14 قرن هنوز خونِ به زمين ريخته‌ي آن‌ها در جوش است.

... و ديگر خواهش، اين که در همه حال پشتيبان امام و رهبر و روحانيت اصيل و پيروي کامل از دستورات ايشان باشيد؛ زيرا دستورات و فرامين امام راه‌گشاي بشريت و تسکين‌دهنده‌ي دل‌هاي امت رنج‌کشيده‌ي مستضعفين است؛ در غيراين‌صورت باعث پايمالي و هدر رفتن خون شهدا و مجروحين مي‌شود و ديگر هيچ.

آرزوي پيروزي و گسترش اسلام در سراسر جهان و سلامتي و عمر طولاني براي امام تا انقلاب مهدي (عج) و تندرستي و پيروزي براي همه به خصوص مسلمين و اتصال انقلابمان به انقلاب حضرت مهدي (عج) ان شا الله.

خديا، بارالها من گناهکارم و مي‌دانم اشتباه کرده‌ام، ولي چشمم به در رحمت توست. خدايا تو را قسمت مي‌دهم مرا ببخش، و توبه‌ي مرا بپذير ان شا الله.

سخني با پدر و مادر عزيز و خوبم؛ قبل از شهادت مرتضي عزيز قصد پوشيدن لباس دامادي را داشتم، ولي بعد از شهادت مرتضي که ديدم او زودتر از من لباس سفيد دامادي خود را به رنگ خون درآورده و به معبود خود پيوسته است؛ چرا من که چند سال بزرگ‌تر از او هستم، به اين راه نروم.

البته اگر شهيد نشدم، بعد از عزيمت اين مسئله‌ي مهم را انجام مي‌دهم، و اگر شهيد شدم و به کربلا نرسيدم، تقاضا دارم با مقدار پول جزيي که نزد احمدآقا دارم داوطلب زيارت آن حضرت شويد و خدمت آن حضرت عرضه بفرماييد: شما در کربلا فرموديد آيا کسي هست مرا ياري بفرمايد؟ آري فرزندان اسلام هستند شما را ياري کنند.
    السلام عليکم و رحمه الله و برکاته
    24/7/1359
    خدايا آيا شهادت نصيب من مي‌شود؟ به اميد آن لحظه‌ي شيرين خدايا، خدايا، تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار

شهدا شمع محفل دوستانند، شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگارند.
    امام خمینی (ره)

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری