صفحه 2 از 17 نخست 123412 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟

نوشته
    45
    مورد تشکر
    152 پست
    حضور
    6 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

خندیدن

سلام
    من توی google پرسمان دینی سرچ کردم بعد وارد سایت اسک دین شدم بعد در جواب یکی از سوالاتم یه نفر اینجارو بهم معرفی کرد . این شد که اینجا ماندگار شدیم(ولی خیلی بی معرفت شدم دیگه اسک دین نمیرم)

تا که پرسیدم ز منطق، عشق چیست
    در جوابم این چنین گفت و گریست

لیلی ومجنون همه افسانه اند
    عشق تفسیری ز زهرا و علیست

نوشته
    606
    مورد تشکر
    2,406 پست
    حضور
    20 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام
    تا قبل از ورودم به کانون ، به تمامی سایتها سر میزدم یک روز که به دنبال یک موضوع بودم به کانون رسیدم . بار اول که به صورت میهمان وارد شدم کمی گیج کننده بود . بعد ادرس کانون را گم کردم و نتونستم وارد بشم ( حتی اسم کانون را نمیدونستم ) بعد از حدود یک ماه باز بصورت تصادفی به کانون متصل شدم و سریع عضو شدم ادرس و اسم کانون را هم چندین جا یاداشت کردم که گم نشه و این شد که ماندیم و خوشحالیم از ماندن.....

۩۩۩... پس بگذارید سرسپردگی به خداوند لباس درونتان باشد نه نمایش بیرون...در پنهان ترین لایه های روحتان باشد، نه آواز آشکار لبهایتان.... بگذارید سرسپردگی به خداوند در میان استخوان دنده هایتان باشد...۩۩۩

نوشته
    2,758
    مورد تشکر
    6,225 پست
    حضور
    10 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    64
    آپلود
    0
    گالری
    255

سلام
    من هم تو سرچ کردنام به اینجا رسیدم البته اولش برا این عضو شدم که چند تا کتاب دانلود کنم و چند تا موضوع رو هم کپی کنم به چیز دیگه ای هم توجه نکردم.....اما بعد از دوماه باز برای دانلود کتاب که ببینم چیزی به لیست اضافه شده یا نه دوباره اومدم و این بار کمی بیکار بودم اتفاقی یه گشتی به بقیه جاها زدم و این شد که خوشمان امد و این شد که دیگه همچنان با همه مشغله ها ....... ادامه دارد...........تازه خدا رحم کرده سرم شلوغه اگه سرم شلوغ نبود دیگه
    چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟..................
    اینم برا اینکه بهت ثابت بشه کیاکرد جون..... دیگه نگیا........................

http://www.askquran.ir/image...zbknnl8215.gif

آسمان ذهن کبوتر آبیست

نوشته
    44
    مورد تشکر
    147 پست
    حضور
    40 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

اتفاقی با این سایت آشنا شدم واقعا از این که این سایت رو پیدا کردم خیلی خوشحالم
    چون بلبل مست راه در بستان یافت
    روی گل و جام باده را خندان یافت
    آمد به زبان حال در گوشم گفت :
    دریاب که عمر رفته را نتوان یافت

نوشته
    3,466
    مورد تشکر
    11,306 پست
    حضور
    21 روز 20 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    69

منم در صورتی که شرایط سختی از لحاظ روحی داشتم به پیشنهاد خواهرم با این سایت اشنا شدم و واقعا خوشحالم.......
    چون هم دوستای خوبی دارم وهم یه جورایی تاثیر گذار بوده تو زندگیم.................الهی شکرررررررررررررر

نوشته
    1,346
    مورد تشکر
    3,654 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    21
    آپلود
    0
    گالری
    42

سلام
    منم دنبال یه مطلب خاص بودم اینجا پیداش کردم و رفتم پی زندگیم دوباره بعد چند ماه برگشتم و با حضور مفید خودم کلا رویه کانونو عوض کردم چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟ باور نداری از خودم بپرسچطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای
    پرواز را علامت ممنوع می زنید
    با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟

نوشته
    1,193
    مورد تشکر
    2,716 پست
    حضور
    9 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    68
    آپلود
    1
    گالری
    66

من هم با سرچ یه مطلب به اینجا رسیدم. بعد دیدم که نوشته لینکها فقط برای اعضا قابل مشاهده است. که کلی تو ذوقم خورد ولی بعدا دیدم عضو شدن باعث خیر شد
    بعدش هم سوالاتی که برام پیش می یومد توی چت باکس صفحه اول یا صفحه چت می پرسیدم و از گفتگوها و سوالات کاربران دیگه هم استفاده می کردم.
    و بعدش هم که با انجمنها آشنا شدم و ... دیگه تقریبا هر روز به اینجا سر میزنم
    ویرایش توسط .:طهورا:. : ۱۳۸۸/۱۲/۰۹ در ساعت ۱۴:۲۸
    «و فدت علی الکریم بغیر زادٍ
    من الحسنات والقلب السلیم
    و حمل الزاد اقبح کل شیٍ
    اذا کان الوفود علی الکریم.»

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

نوشته
    5,067
    مورد تشکر
    28,275 پست
    حضور
    133 روز 6 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

سلام

من دعوت شدم به سایت

نوشته
    767
    مورد تشکر
    3,316 پست
    حضور
    2 روز 7 ساعت نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    2

منم مثل بیشتر بچه ها دنبال یه موضوع میگشتم که اینجارو پیدا کردم..........اولش به قول کانونیا خیلی گیج شده بودم اون موقع چت گفتمان به راه بووووووووووود(آخه یادش بخیر دلم واسه چت تنگ شده)توی چت از بچه ها همه سوالامو میپرسیدمو بیشتر با اینجا آشنا میشدم.......بعضی وقتا به خاطر بعضی مسائل اینجا یعنی دلخوریا آروزی رفتن و نماندن میکردم........ولی چند بار که خواستم برم 100 تا پیام خصوصی اومد که آره خلاصه نرو و از این حرفا که دیگه الآن به خاطر همون حرفا فعلا اینجا موندگار شدیم........سایت جالبیه باااااااا تمام خوبی ها و بدیاش.........فقط ای کاش ....ااااااااای کااااااش.....هیچی ولش کن.........بزار تو دلم بمونه.......
    ویرایش توسط فرشته نجات : ۱۳۸۸/۱۲/۰۹ در ساعت ۱۶:۱۳
    محبت و عشق واقعی ،خود زاییده شناخت و معرفت است،ناگهانی و تک بعدی نیست،حاصل تدریج است و به موازات رشد و تحول آدمی و اعتلای معرفت و بینش نسبت به محبوبها و مطلوبها صد چندان می شود.

نوشته
    1,969
    مورد تشکر
    6,738 پست
    حضور
    1 روز 8 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    173

واااااااااااااااااااااااا ای چه جالب!!!!!!!!!!!!! این سوال همیشه واسه من مطرح بود که بچه ها چه جوری با سایت آشنا شدند....چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    من خودم یه روزی از روزای خدا واسه یه موضوعی رفتم پیش حاج آقایی که برام استخاره کنه سوره ی یونس در اومد بعد از کلی توضیح و تفسیر بهم گفتش که اگه میتونی سوره ی یونس رو حفظ کن منم گفتم چرا که نتونم من سوره ی بقره رو حفظم اینو نتونم از محالاته...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    خلاصه اراده کردم که سوره ی یونس رو حفظ کنم البته چون میخواستم با لحن استاد پرهیزکار باشه تو گوگل ترتیل قرآن با لحن استاد پرهیزکار رو سرچ کردم که آدرس اینجارو بهم داد...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟ بعد از اینکه موضوع رو پیدا کردم میخواستم دانلودش کنم که پیغام داد باید عضو بشی منم عضو شدم بعد از اینکه کارامو انجام دادم صفحه ی اصلی سایت رو نگاه کردم دیدم نوشته چت!!!!!چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟ برام خیلی جالب بود که سایت قرآنی چطور میتونه اتاق چت داشته باشه یه سر زدم اونجا دیدم به به همه جمعن...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    یادمه اولین بار که اومدم خودم رو با این عنوان معرفی کردم گفتم "سلام بچه ها من یه روزه هستم" که همه ی بچه ها هم استقبال کردند ولی خداییش اولش برام خیلی سخت بود چیزی از صحبت ها متوجه نمیشدم همه قاطی پاطی حرف میزدند...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟ یادمه اون روز آقا مهدی یه تیکه ای هم انداختند گفتند بچه ها ببینید رادیو هم کار میکنه...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    ولی خداییش از اون روز دیگه معتاد اینجا شدم...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟ من عاشق اینجا و بچه هاشم... چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟اینجارو با هیچ جای دیگه عوض نمیکنم... چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟خدارو شکر میکنم که دوستای خوبی مثل شماها دارم...چطور با کانون گفتمان قرآن آشنا شدین؟
    در ساحل زندگی قدم میزدم همه جا دو رد پا دیدم،
    جای پای من و خدا.
    به سختترین لحظه ها که رسیدم فقط یک جای پا دیدم.
    گفتم: خدایا مرا در سخت ترین لحظه ها رها کردی؟
    ندا آمد: تو را در سخت ترین لحظه ها به دوش کشیدم!

صفحه 2 از 17 نخست 123412 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری