جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: رنان همگانی

نوشته
    4,648
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    38

رنان همگانی

بسمه تعالی

زنان همگانی

شخصی تعریف می کند :روزی همراه همسردرپارک محله قدم میزدم جوانی باهمسرش در حال عبور بود . وقتی که به مارسید برای مسخره پرسید:چراهمسرت با حجاب است؟ موهای سرش رو ببینند چی میشه ؟من که سعی می کردم خونسردباشم ،گفتم: میدانی فرق بین زن با حجاب و بی حجاب چیه ؟گفت : چیه ؟ گفتم : اتومبیل شخصی باتاکسی چه فرقی داره ؟پاسخ داد:
    تاکسی برای استفاده ی عموم است و اتومبیل شخصی برای استفاده شخصی . گفتم: زن بی حجاب وزن پوشیده هم اینگونه است زن بی حجاب همگانی است،مردم به اووبه زیبائیهایش نگاه می کنند و لذت می برند و …بنابراین،چنین زنی مانندتاکسی است. امازن با حجاب فقط اختصاص به همسرش دارد. دیگران اورانمی بینندوصورت وزیبائیهایش دربرابرچشمهای خائن قرارنمیگیرد. ونزدهمسرش محبوب است چون میداند که وی تنهااختصاص به اودارد،و….. جوان بسیار ناراحت شده گفت :من خواستم مسخره کنم ولی شمامرانصیحت کردیدو … من تحمل ندارم همسرم مانندتاکسی همگانی، مورد استفاده ی عموم باشد و …

2.  

نوشته
    521
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 11 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام،

دردو بر شما ! بسیار این مطلب برای این جامعه به جا بود. نمی دونم چرا بعضی از هم جنس های ما غیرتشون نم کشیده ! اینکه ازدواج برای دو نفر اختصاص داره شک نکنید ( نه مثله تاکسی باشه ) و همسرتون با افراد خیابان محرم نیست و زن اونها نیست به عبارتی ... کمی بیشتر غیرت به خرج بدید ، البته غیرت و نه گمان بد و شک و سخت گیری بیجا .

وبلاگ جدیدم: http://security-defense.blogfa.com

4. تشکرها 2

نوشته
    719
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    41
    آپلود
    0
    گالری
    4

حجاب: چتر زيبايي زن

رنان همگانی

برهنگی به معنای عدم پوشش و ناپوشیدگی در جامعه یا تضعیف و كم توجهی به آن، به دنبال خویش، پیامدهایی ناگوار چون آرایش، خودآرایی و عشوه گری را به همراه دارد و مردان و به ویژه جوانان را در معرض تحریك دایم عصبی و ایجاد التهاب و هیجان دروغین زودگذر در جامعه قرار می دهد.

هر كس به شأن خود به كاري مي پردازد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری