صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: با افکار و نگاه جنسی چه کنم ؟ (سوال و جواب )

نوشته
    4,648
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    38

با افکار و نگاه جنسی چه کنم ؟ (سوال و جواب )

بسمه تعالی

نويسنده : راه روشن

با افکار و نگاه جنسی چه کنم ؟

سوال :با سلام مجدد: حرفای شما قبول اما من در حال حاضر که شرایط ازدواج رو ندارم چکار کنم ؟

جواب :شما می گی من تحریک می شم شرایط ازدواج رو هم ندارم چه کار کنم در پاسخ برای شما یه مثال می زنم کسی که گرسنه است برای اینکه شامه اش با استشمام بوی غذاهای مختلف تحریک نشه یا باید غذا بخوره یا باید از جایی که غذا هست دور بشه وگرنه نمی شه کاری کرد که کسی هم گرسنه باشه و هم با دیدن غذا و احساس بوی اون اشتهاش تحریک نشه و اگه این طور باشه باید گفت انسان سالمی نیست چون بر خلاف دیگران غذای لذیذ شامه اش رو تحریک نمی کنه و نسبت به اون اشتها پیدا کنه در غریزه جنسی هم همینطوره دو راه بیشتر نیست اگه کسی بخواد در برخورد با زنها تحریک نشه و نگاهش جنسی نباشه یا باید ازدواج کنه و یا اینکه هیچ نگاه یا ارتباطی با زنها نداشته باشه و راه سوم نداره البته راه سومی داره که حرومه اونم اینه که از راه حروم خودشو ارضا کنه که در این صورت از نگاه به زنها تحریک نمی شه مثل کسی که این قدر فیلم سکسی دیده که دیگه از دیدن فیلمهای نیمه سکسی اصلا تحریک نمی شه پس نتیجه اینکه در مورد پسر مجردی که می گه از نگاه و رابطه با جنس مخالف تحریک نمی شم باید گفت اون اینقدر از این رابطه ها یا بالاترش رو داشته که دیگه براش تحریک کننده نیست و به شما که می گی برخورد با زنها برام تحریک کننده است عرض می کنم که خوشا بحالت که آدم پاکی هستی و گرنه اگه قبلا خودتو به انواع روابط حروم آلوده کرده بودی الان برخورد با جنس مخالف برات محرک نبود پس اگه بخوای هم گوهر پاکی رو نگه داری و هم از شر نگاه جنسی خلاص بشی یا باید ازدواج کنی و یا از هرگونه رابطه با جنس مخالف پرهیز کنی در مورد ازدواج هم که می گی شرایطش رو نداری عرض می کنم خودتم می دونی که خدا پیغمبر این شرایطی که همه برای ازدواج لازم می دونن قبول ندارن و همش چیزای من در آوردیه که فرهنگ غلط جامعه به جوونا تحمیل کرده یعنی خدا بخشیده که خدا نمی بخشه خدا می گه برای ازدواج جووناتون اقدام کنید من زندگیشون رو تامین می کنم مردم می گن نه تا هفت خان رستم رو نگذرونه حق ازدواج نداره اینا رو گفتم که توجه کنی حالا که افکار غلط این شرایط سخت رو برای ازدواج تو ایجاد کرده سعی کنی با از بین بردن افکار نادرست در اطرافیانت زمینه ازدواجت رو فراهم کنی تا زودتر از شر این افکار و نگاههای نادرست خلاص بشی……………. موفق باشید..

ویرایش توسط حکمتی فرد : ۱۳۸۸/۱۲/۲۷ در ساعت ۱۱:۵۶

2.  

نوشته
    3,123
    مورد تشکر
    119 پست
    حضور
    37 روز 8 دقیقه
    دریافت
    127
    آپلود
    0
    گالری
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط حکمتی فرد نمایش پست
    حرفای شما قبول اما من در حال حاضر که شرایط ازدواج رو ندارم چکار کنم ؟
    راهكار قراني براي كساني كه به ازدواج دسترسي ندارند ، عفاف است :
    « وليستعفف الذين لا يجدون نكاحا حتي يغنيهم الله من فضله...» «و كسانى كه [وسيله] زناشويى نمى‏يابند بايد عفت ورزند تا خدا آنان را از فضل خويش بى‏نياز گرداند »
    حفظ عفت از سختي اين امر مي كاهد ، مسلما برخورد هر چه كمتر با نامحرم و پرهيز از موارد تحريك كننده - بسته به فرد دارد ، هر موردي كه برايش به تجربه رسيده و عفاف او را مخدوش مي سازد - شرايط را تا وصول به موقعيت مطلوب براي ازدواج ، براي شما قابل تحمل تر خواهد نمود .
    التزام به روزه گرفتن و نماز شب نيز مي تواند در تثبيت عفاف موثر باشد اما اينها راهكارهاي موقتي است و جاي سنت طبيعي و اجتماعي ازدواج را پر نخواهد نمود ، تنها مي توانند فاكتورهايي براي كمك به گذر از يك مرحله باشند .
    لذا همانطور كه جناب حكمتي فرد هم تاكيد نمودند ازدواج آسان و سهل ، بهترين و موثرترين راه است .

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

چرا همه با ازدواج موقت مخالفن آخه؟
    تیری را به سمت یک دیوار شلیک کنید، وقتی به دیوار برخورد کرد دور آن یک خط بکشید، و بگویید "دیدید که به هدف زدم؟"

"افسانه چیزیست که ما دین دیگری را میخوانیم، گمراه کسی است که مخالف عقاید خود را میخوانیم".

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط aurlito نمایش پست
    چرا همه با ازدواج موقت مخالفن آخه؟
    به نظر منم باید به ازدواج موقت بهتر نگاه کرد
    ما پیرو راه امیر المومنین علی(ع) هستیم نه عمر!!!
    ولی خوب واقعیتش اینه که من خودم از اینکار خیلی میترسم
    یکی از مهمترین دلیلاشم اینه که نکنه یه وقت برام عادت شه...
    الهی العفو...

نوشته
    1,447
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    69

غمگین

با سلام خدمت همه دوستان
    متاسفانه متاسفانه و باز هم متاسفانه این مشکلی که بهش اشاره کردید از نظر من یکی از مشکلات بزرگ ما جوانان و و جوانان نسل آینده هست

من واقعا ماندم این علما و مراجع ما چرا اینگونه ساکت ماندند و به داد جوانان نمی رسند
    من شخطا از یکی از مراجع تقلید بزرگ شنیدم که بیشتر نامه هایی که از جوانان می گیرم در مورد همین مسائل جنسی می باشد و بازم متاسفانه این نامه ها به سرعت در حال افزایش هستند

متاسفانه با پیشرفت علم مثل آمدن تکنولوژِی های ماهواره، اینترنت، بلوتوث این ها جوانان ما را به انحرافات می کشاند

و از سوی دیگر کاهش روز افزرون سن افرادی که با دنبال مسائل جنسی هستند و متاسفانه در موبایل افراد کم سن و سال هم این فیلم ها مشاهده می شود

و از سوی دیگر بالا رفتن سن ازدواج جوانان به علت مسائل مملکتی (سربازی و درس خواندن )که در بعضی از خانواده ها سن ازدواج 28 سال می باشد

خوب طبیعتا یک جوانی که در سن 18 سالگی با مسائل جنسی آشنا می شود و تا سن 25-28 سالگی نمی تواند ازدواج کند و در مدت 10 سال نیروی غریزه جنسی به کنار تحریکاتی که از سوی اینترنت و ... می شود را چگونه باید تجمل کند

کد PHP:
    به نظر منم باید به ازدواج موقت بهتر نگاه کرد
    ما پیرو راه امیر المومنین علی
    (عهستیم نه عمر!!!
    ولی خوب واقعیتش اینه که من خودم از اینکار خیلی میترسم
    یکی از مهمترین دلیلاشم اینه که نکنه یه وقت برام عادت شه
    ... 
    کد PHP:
    چرا همه با ازدواج موقت مخالفن آخه؟ 
    ازدواج موقت را به طور کلی در ایران در کشور ما باید بیخیال شد
    اگر دوستان مایل باشند با هم این بحث را جلو ببریم تا انشاالله این مشکل اصلی را بتوان حل کرد

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اگر تقدس باکرگی از میان مردم برداشته شود ازدواج موقت در میان مردم شیوع میابد.
    تیری را به سمت یک دیوار شلیک کنید، وقتی به دیوار برخورد کرد دور آن یک خط بکشید، و بگویید "دیدید که به هدف زدم؟"

"افسانه چیزیست که ما دین دیگری را میخوانیم، گمراه کسی است که مخالف عقاید خود را میخوانیم".

8. تشکر

نوشته
    1,447
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    69

دوست عزیز همین طوری که نمی شود باید قانونی داشته باشد که در کشور ما این چنین نمی شود

نوشته
    521
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 11 ساعت 26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام، بله درسته که سن ازدواج روز به روز داره بالا میره ولی عقل و آدمیت ما که تغیری نمی کنه ! کسی که با خدا باشه دیگه به این مسائل ( از نوع حرامش ) فکر نمیکنه مثلا: آیت الله بهجت در 32 سالگی ازدواج کرد در حالی اون وقت ها در 22 سالگی کسی ازدواج می کرد شاید می گفتن دیر ازدواج کرده ! رسم حدود 75 سال پیش ... غریزه جنسی در حیوانات که صاحب عقل نیستن و مبدا و مقصد خاصی ندارند بدون کنترله ولی انسان صاحب عقل و شعور بندگی باید تسلیم نشه. به حوریانی که در بهشت انتظار ماها رو می کشن فکر کنید ! یکی از دوستانم ( نمی تونم اسم ببرم ، طلبه بسیار کار درستیه که با چند تا از اولیا به خاطر پاک بودنش شانس هم صحبتی پیدا کرده ) از یکی از اولیا خدا شنیده بود ( که ظاهرا ایشون حورالعین رو در بیداری دیده بود ) اگر همسران بهشتیتون رو می دید در دنیا به دنبال هیچ نا محرمی نمی رفتید. به خاطره چند روز دنیا لذت بهشت رو از دست ندید ... البته برای افراد خاص غیر خدا ( حورالعین ) لذتی نداره ولی من دارم برای عموم می گم...
    وبلاگ جدیدم: http://security-defense.blogfa.com

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

خوب برادر من همه که در یک سطح روحی نیستن. شاید یکی نتونه مثل آقای بهجت مقاومت کنه.
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

حق با علی است و علی با حق.( پیامبر مهربانی ها (ص) )

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط aurlito نمایش پست
    توی قانون اساسی ذکر شده که هر دختری باید قبل از ازدواج اولیه ش باکره باشه؟ خیر این فرهنگ ناکامل و احمقانه ی ما هست که داره این حکم رو از خودش در میاره.
    ای بابا چی داری میگی؟؟؟
    مگه قراره تو ازدواج موقتم طرف باکره باشه؟؟؟
    میدونید اگه این کار جاهلانه گسترش پیدا کنه چی به روز مملکت میاد؟؟؟
    خیلی بدم میاد ببینم جوونمون تفکرات اینچنین غربی داره و بعد هیچی از اسلام خودمونم نمیدونه
    بابا کتاب فلسفه حجاب مطهری چند صفحه هست مگه؟؟؟
    بشین بخونش دیگه!!!
    الهی العفو...

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری