جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: همت مضاعف و کار مضاعف ## تحليل ها و راهکارها

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۸
  نوشته
  81
  مورد تشکر
  209 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0

  همت مضاعف و کار مضاعف ## تحليل ها و راهکارها  متن کامل پيام نوروزي رهبر معظم انقلاب


  بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّ يم‌

  «يا مقلّب القلوب و الأبصار. يا مدبّر اللّيل و النّهار»؛ اى دگرگون‌کننده‌ى دلها و ديدها! اى سامان‌دهنده‌ى به روز و شب! «يا محوّل الحول و الأحوال»؛ اى گرداننده‌ى سالها و دلها و حالها! «حوّل حالنا الى احسن الحال»؛ حالِ ما را به بهترين حالها تبديل فرما .
  تبريک عرض مي‌کنم عيد سعيد نوروز و آغاز سال نو را - که آغاز بهار و سرزندگى طبيعت است - به همه‌ى هم‌ميهنان عزيز که در سراسر کشور پهناور عزيز ما زندگى ميکنند، و همچنين به همه‌ى ايرانيانى که در هر نقطه‌اى از جهان هستند و چشم اميد و انتظار به کشور عزيزشان دوخته‌اند؛ بخصوص به جوانان و مردان و زنانِ ازجان‌گذشته‌اى که براى هدفهاى عالى انقلاب و کشور فداکارى‌هاى بزرگى را انجام دادند؛ از جانِ خودشان مايه گذاشتند و جوانان خود را تقديم انقلاب و سربلندى کشور کردند؛ به خانواده‌هاى عزيز شهيدان، به جانبازان و خانواده‌هاى فداکار آنها و به همه‌ى ايثارگران و کسانى که براى سربلندى کشور تلاش ميکنند و کار انجام ميدهند. و درود و سلام ميفرستم به روح مطهر امام بزرگوارمان که سلسله‌جنبان اين حرکت عظيم مردمى و مايه‌ى پيشرفت و اعتلاى کشور بزرگ اسلامى ايران بوده‌اند.
  عيد نوروز، آغاز رويش است. اين رويش همچنان که در طبيعت محسوس است، ميتواند در دلهاى ما و جانهاى ما و حرکت رو به پيشرفت ما نيز خود را مجسم و نمايان کند. نگاهى بيندازيم به سال 88 که اکنون به پايان آن رسيده‌ايم. اگر بنا باشد سال 88 در يک جمله تعريف شود، به نظر من عبارت است از: سال ملت ايران، سال عظمت و پيروزى اين ملت بزرگ، سال حضور تاريخى و اثرگذار اين ملت در عرصه‌هائى که به سرنوشت انقلاب بزرگمان و به سرنوشت کشورمان بستگى داشت و منتهى ميشد.
  در آغاز سال 88 مردم با حضور بى‌سابقه‌ى خود انتخاباتى را ساماندهى کردند که در تاريخ انقلاب ما - و البته در تاريخ طولانى کشور ما سابقه نداشت و يک نقطه‌ى برجسته و اوج به حساب مى‌آمد. در طول ماه‌هاى بعد از انتخابات هم مردم در امتحانى بزرگ، در حرکتى عظيم و سرنوشت‌ساز، حضور خود، اراده‌ى خود، ايستادگى خود، عزم ملى خود و بصيرت خود را نشان دادند.
  تفسير کوتاهى که از حوادث بعد از انتخابات در طول چند ماه مي‌شود ارائه کرد، عبارت از اين است که دشمنان کشور و دشمنان نظام جمهورى اسلامى بعد از گذشت سى سال، همه‌ى تلاش خود و توان خود و نيروهاى خود را متمرکز کرده‌اند براى اينکه بتوانند اين انقلاب را از درون شکست بدهند. ملت در مقابل اين توطئه‌ى بزرگ، اين حرکت خصمانه، با آگاهى و بصيرت و عزم و ايستادگىِ بى‌نظيرى توانست دشمن را به شکست بکشاند. تجربه‌اى که در اين هشت ماه بعد از انتخابات تا بيست و دوم بهمن بر اين ملت و بر اين کشور گذشت، تجربه‌اى پر از درس، پر از عبرت و حقيقتاً مايه‌ى سربلندى ملت ايران است.


  در سال 88 ملت خوش درخشيد؛ مسئولين هم تلاشهاى ارزنده و بزرگى را انجام دادند. اين تلاشها در حد خود، تلاشهاى باارزشى است؛ موجب تقدير است. بر همه‌ى ناظران منصف فرض است که از اين تلاش ها، از اين زحمات و کار و کوششى که براى عمران و آبادانى و پيشرفت کشور در عرصه‌هاى مختلف انجام گرفت، قدردانى کنند. در عرصه‌ى علمى، در عرصه‌ى صنعتى، در فعاليتهاى اجتماعى، در سياست خارجى، در بخشهاى مختلف، مسئولين کشور کارهاى بزرگى را انجام داده‌اند. خداوند به همه‌ى آنها اجر عنايت کند و توفيق پيشرفت مرحمت بفرمايد.
  آنچه که از ملاحظه‌ى وضعيت موجود کشور و ظرفيتهاى عظيمى که در دل اين کشور و ملت بزرگ نهفته است، مي‌شود به دست آورد، اين است که آنچه ما انجام داده‌ايم، آنچه مسئولين و مردم انجام داده‌اند، در مقابل آنچه که ظرفيت عظيم اين کشور براى پيشرفت و رسيدن به عدالت است، کار بزرگى نيست. بايد تلاشها را بيش از آنچه که در گذشته انجام داده‌ايم، همه انجام بدهند و خود را موظف بدانند.

  در اين دعائى که در آغاز هر سال، در هنگام تحويل، همه ميخوانيم، اين فِقره جالب توجه است که مي فرمايد: «حوّل حالنا الى احسن الحال». نمي فرمايد ما را به روز نيکى، حال نيکى برسان؛ به پروردگار عرض مي کند ما را به بهترين حالها، به بهترين روزها، به بهترين وضعيتها برسان. همت والاى انسان مسلمان همين است که در همه‌ى عرصه‌ها به بهترين‌ها دست پيدا کند.

  امسال براى اينکه ما بتوانيم آنچه را که در اين دعاى شريف به ما تعليم داده شده است و وظيفه‌ى ماست، انجام بدهيم، براى اينکه بتوانيم بر طبق اقتضائات کشور و ظرفيتهاى کشور حرکت کنيم، احتياج داريم به اينکه همت خودمان را چند برابر کنيم؛ کار را متراکم‌تر و پرتلاش‌تر کنيم. من امسال را به عنوان سال «همت مضاعف و کار مضاعف» نامگذارى مي کنم. به اميد اينکه در بخشهاى مختلف، بخشهاى اقتصادى، بخشهاى فرهنگى، بخشهاى سياسى، بخشهاى عمرانى، بخشهاى اجتماعى، در همه‌ى عرصه‌ها، مسئولين کشور به همراه مردم عزيزمان بتوانند با گامهاى بلندتر، با همت بلندتر، با کار بيشتر و متراکم‌تر، راه‌هاى نرفته‌اى را بپيمايند و به هدفهاى بزرگ خود ان‌شاءاللَّه نزديکتر شوند. ما به اين همت مضاعف نيازمنديم. کشور به اين کار مضاعف نيازمند است.

  بايد به خداى متعال توکل کنيم؛ از خداى متعال استمداد کنيم و بدانيم که زمينه براى کار، زياد است. دشمنان، دشمن علم و ايمان جامعه‌ى ما هستند. علم و ايمان را به صورت مضاعف در ميان خودمان بايد تقويت کنيم. ان‌شاءاللَّه راه‌ها هموار خواهد شد؛ موانع، کوچک خواهد شد و کمک الهى و نصرت الهى، ملت ما و کشور ما و مسئولين ما را همراه و زير سايه‌ى خود خواهد داشت.

  والسّلام عليکم و رحمةاللَّه و برکاته‌
  ویرایش توسط حاج صالح : ۱۳۸۹/۰۱/۰۲ در ساعت ۱۶:۴۳
  علیک بها صرفا و ان شئت مزجها فعدلک عن ظَلم الحبیب هو الظُلم

  ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
  گر بشکافند سراپای من ــــ جز تو نیابند در اعضای من


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت بهمن ۱۳۸۸
  نوشته
  81
  مورد تشکر
  209 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  باسمه تعالي

  شعار همت مضاعف و کار مضاعف شعاري است که بايستي بيش از شعارهاي سال هاي قبل مورد اهتمام قرار گيرد و همان طوري که مقام معظم رهبري فرمودند بايستي در تمام عرصه هاي اجتماعي، سياسي، فرهنگي و اقتصادي با جديت پي گيري شود

  وظيفه اخلاقي هر انساني اين است که فردايش بهتر از ديروزش باشد.
  ذکر اين نکته از اين جهت بود که شعار (همت مضاعف و کار مضاعف) مخصوص مسئولين و مجريان حکومت نيست بلکه تک تک افراد جامعه و هر کس در حيطه فعاليت خودش هر چند مختصر بر کار خود بيفزايد و اين حاصل نمي‌شود مگر با همت بالاتر و مضاعف

  نهايت تلاش انسان در جامعه اسلامي رسيدن به عدل است و اين عدل به حکم کريمه قرآني «اعدلوا هو اقرب للتقوي» زمينه ساز تحقق تقواي اجتماعي و فردي است و به حکم عقل و فطرت بايستي اين تلاش دوچندان شود تا رسيدن به هدف نهايي که همان مقام قرب به حضرت حق است در کمترين زمان رخ دهد.


  اگه دوستان نيز راهکار يا تحليلي نسبت به فرمايشات مقام معظم رهبري دارند با گوش جان نيوش مي کنيم.
  علیک بها صرفا و ان شئت مزجها فعدلک عن ظَلم الحبیب هو الظُلم

  ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــ
  گر بشکافند سراپای من ــــ جز تو نیابند در اعضای من


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  1,446
  مورد تشکر
  3,324 پست
  حضور
  7 ساعت 58 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  69

  غمگین
  اگه دوستان نيز راهکار يا تحليلي نسبت به فرمايشات مقام معظم رهبري دارند با گوش جان نيوش مي کنيم.
  سال قبل با همه خاطرات خوب و بدش تمام شد
  اما سال پیش سال پیش هم سال "اصلاح الگوی مصرف" بود و مقام معظم رهبری هم سال پیش هم به این نکته اشاره کردند که
  همان طوري که مقام معظم رهبري فرمودند بايستي در تمام عرصه هاي اجتماعي، سياسي، فرهنگي و اقتصادي با جديت پي گيري شود
  ذکر اين نکته از اين جهت بود که شعار (همت مضاعف و کار مضاعف) مخصوص مسئولين و مجريان حکومت نيست بلکه تک تک افراد جامعه و هر کس در حيطه فعاليت خودش هر چند مختصر بر کار خود بيفزايد و اين حاصل نمي‌شود مگر با همت بالاتر و مضاعف
  رهبر عزیز انقلاب هم در سال پیش به این نکات نیز اشاره کردند

  اما کو گوش شنوا.....
  ویرایش توسط یا صاحب الزمان (عج) : ۱۳۸۹/۰۱/۰۲ در ساعت ۲۱:۵۷
  مسابقه قرآني براي كانوني ها


  ▌▬◄جام حذفی کانون گفتمان قرآن►▬▐  منتظر حضور گرمتان هستيم...

 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۸
  نوشته
  177
  مورد تشکر
  608 پست
  حضور
  4 روز 9 ساعت 8 دقیقه
  دریافت
  21
  آپلود
  0
  گالری
  6  اصولا معیار ارزش انسان بهارادهاوست. به مقتضایهمتانسان و ارج و قدر هرکسی به قدر همت اوست که عالی باشد یا دانی، بلند همت باشد یا دون همت. (1)
  انسان با همت خویش اوج می گیرد، چنان که پرنده با بالهایشآسمان ها را در هم می نوردد. امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام در این باره میفرماید: «قدر و ارزش هر انسانی به قدر همت اوست.» (2)
  و در جای دیگر می فرماید: «شرف انسان به همت های عالی اوستنه به استخوان های پوسیده نیاکان.» (3)
  انسان به هر کاری همت گمارد و اراده کند می تواند آن راانجام دهد. خواستن اراده کردن است و اراده کردن تصمیم گرفتن. شاعر نیز چنین میسراید:
  همت اگر سلسله جنبان شود
  مور تواند که سلیمان شود
  آن را که عقل و همت و تدبیر و رای نیست
  خوش گفت پرده دار که کس در سرای نیست. (4)
  فرد و یا جامعه ای اگر کاری را اراده کنند، می توانند آن راانجام دهند. توفیق انجام کار، همان عزم و اراده انجام آن است.
  حضرت امام صادق علیه السلام در این زمینه می فرمایند: «هرگزبدنی از انجام آنچه که اراده کرده و همت گماشته، ضعیف نخواهد شد.» (5)
  داشتن اراده ای قوی و تزلزل ناپذیر، مختص اقویاست. موفقیت وشکست ما وابسته به این است که دارای اراده قوی یا ضعیف باشیم. هر چه موانع و مشکلاتما برای انجام کاری بیش تر باشد، اراده قوی تر و همت والاتر و نیز انرژی بیش تریلازم خواهد بود.
  داشتن اراده قوی، اولین قدم برای تحصیل موفقیت است. زیراانسان با اراده قوی همواره با مشکلات مبارزه کرده و تسلیم نمی شود. برای فرد بااراده، هیچ امری غیرممکن نیست، کسی که دارای عزم راسخ است، می تواند جهان را مطابقمیل خود عوض کند. (6)
  قرآن یک اصلی را تعلیم می دهد که در همه امور باید موردتوجه و قابل تعمیم باشد. می فرماید: "لیس للانسان الا ما سعی" (7) سعادت هر کس درگرو عمل اوست. (نجم: 39)
  یکی از نشانه های عزم و اراده و تصمیم جدی، پایداری ومقاومت است. بیش تر نوابغ و اندیشمندان، بیش از آن که متکی به قدرت نبوغ خویشباشند، از همت و استقامت و بردباری بهره برده اند. البته، همواره رسیدن به موفقیت،مشکلاتی به همراه دارد. صبر و شکیبایی و استقامت و بردباری، از شیوه مردان بزرگ،کامیاب و موفق جهان است. نقل سرگذشت سکاکی دانشمند بزرگ قرن هفتم هجری، بسیار جالباست. وی در سی سالگی شروع به تحصیل کرد. با این که آموزگار وی از موفقیت او مایوسبود، اما او با شور و پشتکار عجیبی مشغول تحصیل شد. آموزگار برای ارزیابی میزان درکو هوش و فهم وی، مساله ساده ای را برای او طرح کرد و آن یک مساله از فقه شافعی بود: «پوست سگ با دباغی پاک می شود.» سکاکی آن را زیاد تکرار کرد و با شور شوق آمادهارائه تکلیف خود به استاد شد.
  فردای آن روز سکاکی در پاسخ به سؤال روز گذشته معلم گفت: «سگ گفت: پوست استاد با دباغی پاک می شود.» در این لحظه، شلیک خنده شاگردان و معلمبلند شد. ولی روح آن نوآموز سالمند، به اندازه ای بلند بود که از این عدم موفقیت درامتحان، شکست نخورده و ده سال تمام در این راه گام نهاد. ولی به علت بالابودن سن،تحصیل او رضایت بخش نبود.
  روزی برای حفظ درس به صحرا رفته و اثر ریزش باران را رویصخره ای مشاهده کرد و از دیدن این منظره پند گرفت و گفت: «هرگز دل و روح من سخت تراز این سنگ نیست اگر قطرات دانش بسان آب باران در دل من جاری شود، به طور مسلم اثرنیکویی در روان من خواهد گذارد
  او به شهر بازگشت و با شور زائدالوصفی مشغول تحصیل شد و براثر استقامت و پشتکار، یکی از نوابغ ادبیات عرب گردید. وی کتابی در علوم عربیانتشار داد که مدت ها محور تدریس در دانشکده های اسلامی بود. (8)
  مرحوم ملک الشعرای بهار، مقاومت سرسختانه چشمه سار را دربرابر صخره ای بزرگ این گونه به نظم درآورده است:
  جدا شد یکی چشمه از کوهسار
  بره گشت ناگه به سنگی دچار
  به نرمی چنین گفت با سنگ سخت
  کرم کرده راهی ده ای نیکبخت
  ولی سنگ چون خوگران بود سر
  زدش سیلی و گفت دور ای پسر
  نجنبیدم از سیل دریا گرای
  که ای تو، که پیش تو جنبم ز جای
  نشد چشمه از پاسخ سنگ سرد
  به کندن در ایستاد و ابرام کرد
  بسی کندوکاوید و کوشش نمود
  کزین سنگ خارا رهی برگشود
  ز کوشش به هر چیز خواهی رسی
  به هر چیزی خواهی کما هی رسی (9)
  باید توجه داشت که همواره باید در ترسیم اهداف بهترین،والاترین و ارزشمندترین آن ها را برگزید و برای دستیابی به آن ها اقدام نمود. امیرمؤمنان علی علیه السلام می فرماید: "بهترین همت ها، بزرگ ترین آن هاست." آریاین همت های بزرگ و اهداف والا هستند که انسان ها را به تلاش های ارزشمند، مداوم،پی گیر و خستگی ناپذیر فرا می خوانند. (10)
  همچنین امام حسین علیه السلام از پیامبر بزرگوار اسلام صلیالله علیه وآله نقل می فرمایند: " خدا کارهای بلند و همت های والا را دوست دارد واز کارهای سست و همت های فرومایه کراهت دارد.» (11)
  کسانی که افکار بلند و همت های والا دارند، نمی توانند همتخود را در دائره کوچکی محصور سازند و همواره پس از نیل به مقصود، خود را در آستانهمقصد دیگر می بینند. بنابراین، باید از آغاز کار، اهداف را بلند در نظر گرفت. واقعیت هم همین است. تا انسان خود را برای اهداف بلند آماده نسازد، به سختی بهاهداف کوچک تر دست می یازد.
  سعدالدین تفتازانی، از پایه گذاران فن بلاغت در اسلام است. روزی خواست از میزان همت فرزند خود آگاه شود. به او گفت: "پسرم هدف تو از تحصیلچیست؟" پسر گفت: «تمام همت من این است که از نظر معلومات به پایه شما برسم.» پدر ازکوتاهی فکر فرزند متاثر شد و با لحن تاسف آور گفت: «اگر همت تو همین است، هرگز بهنیمی از مراتب علمی من نخواهی رسید، زیرا افق فکر تو فوق العاده کوتاه است. من کهپدر تو هستم آوازه علمی امام صادق علیه السلام را شنیده و از مراتب دانشش، به وسیلهآثاری که از او به یادگار مانده بود، آگاه شدم. در آغاز تحصیل، تمام همت من این بودکه به پایه علمی این شخصیت بزرگ برسم. من با این مت بلند، به این درجه از علم رسیدهام که مشاهده می کنی و هرگز قابل قیاس با مقام آن پیشوای بزرگ نیستم. تو که اکنونچنین همت کوتاهی داری، پیمانه شوق و شورت در نازل ترین درجات علمی لبریز خواهدگردید و دست از تحصیل خواهی کشید.» لذا باید کوشش کنیم تا در خود همت های عالی بهوجود آوریم.
  شاید زیباترین اندیشه در باب بلندهمتی، را بتوان از خواجهلسان الغیب، حافظ شیرازی دریافت:
  همت حافظ و انفاس سحرخیزان بود
  که ز بند غم ایام نجاتم دادند
  مولوی می گوید:
  آب کم جو تشنگی آور به دست
  تا که جو شد آب از بالا و پست (12)
  البته، باید توجه داشت که همت والا با بلندپروازی تفاوتدارد. برخی افراد بدون در نظر گرفتن توانایی ها و استعدادهای درونی خویش، افکاریبلندپروازانه دارند که هرگز به آن دست نخواهند یافت و در واقع، برخلاف جریان آب شنامی کنند.
  در این صورت، است که شخص یا دچار شکست می شود و یا باموفقیت ناچیزی روبرو می شود. لذا به افراد، به ویژه نوجوانان و جوانان توصیه می شودکه با شناسایی استعدادهای خویش به کمک مشاورین روانشناس، با همت های عالی و عزم واراده ای پولادین درصدد شکوفایی استعدادهای بالقوه و نهانی خویش برآیند.
  پی نوشت ها:
  1. عباسعلی اختری، مدیریت علمی مکتبی از دیدگاه اسلام، ص 121
  2. نهج البلاغه، صبحی، حکمت شماره 47
  3. غررالحکم و درالکلم، ص 87
  4. محمدرضا شرفی، بینش های تربیتی، ص 32
  5. وسائل الشیعه، ج 1، ص 38
  6. عباسعلی اختری، پیشین، ص 122 و 145
  7. نجم /39
  8. جعفر سبحانی، رمز پیروزی مردان بزرگ، ص 39 و 40
  9. همان، ص 41 و 42
  10. محمدحسن نبوی، مدیریت اسلامی، ص 65 و 66
  11- عبدالله جوادی آملی، اخلاق کارگزاران در حکومت اسلامی،ص 79، به نقل از: تاریخ یعقوبی، ج 2، ص 246
  12- جعفر سبحانی، پیشین، ص 56 و 57

  باید ثابت كنیم كه شایسته‌ی سلام و درود عرشیانیم

  باید گوهر درونمان را از هرچه زنگار پاك كنیم...


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  2,426
  مورد تشکر
  10,522 پست
  حضور
  22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  28

  ماپيام عيد رهبر را همچو مصحف مي كنيم
  مثل دستور العمل همواره مصرف مي كنيم
  كوري چشم سران فتنه وبيگانگان
  چشم آقا؛ كارو همت را مضاعف مي كنيم

  به نام خدا

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

  (شادی روحشان صلوات)


  آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
  و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

  منو دل کندن از دل بر محاله...

  یا علی


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  2,426
  مورد تشکر
  10,522 پست
  حضور
  22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  28  همت مضاعف و کار مضاعف ## تحليل ها و راهکارها  در راه تو كارم مضاعف باشد
  با ياد تو بركتم مضاعف باشد
  اي سيد ما،امر تو بر روي دو چشم
  با عشق تو همتم مضاعف باشد


  به نام خدا

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

  (شادی روحشان صلوات)


  آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
  و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

  منو دل کندن از دل بر محاله...

  یا علی

 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  2,426
  مورد تشکر
  10,522 پست
  حضور
  22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  28  اي رهبرا كلام تو حجت ز مصحف است!
  هركس به قدر وسع توانش موظف است
  اميد آن كه ، يوسف زهرا كند ظهور!
  امسال سال همت و كار مضاعف است!  همت مضاعف و کار مضاعف ## تحليل ها و راهکارها


  خيزيد كه ايثار مضاعف بكنيم!
  عيد آمده ديدار مضاعف بكنيم
  با عزم قوي ، ضعف به دل ره ندهيم
  با همت خود كار مضاعف بكنيم

  به نام خدا

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

  (شادی روحشان صلوات)


  آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
  و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

  منو دل کندن از دل بر محاله...

  یا علی

 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  2,426
  مورد تشکر
  10,522 پست
  حضور
  22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  28


  من مضاعف مي كنم كار و تلاش
  بهر كسب علم و ايمان و معاش
  در مسير اقتدار كشورم
  اين بلنداي عدالت پرورم
  سرزمين داستان راستان
  تا نگين حلقه هاي باستان
  تا قيامت نامدار و منجلي
  تحت امر رهبرم سيد علي  به نام خدا

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

  (شادی روحشان صلوات)


  آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
  و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

  منو دل کندن از دل بر محاله...

  یا علی

 9. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت تير ۱۳۸۸
  نوشته
  2,426
  مورد تشکر
  10,522 پست
  حضور
  22 روز 22 ساعت 27 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  28  الهی سال نو رحمت عطا کن
  مضاعف همتی بر ما عطا کن
  تلاش و کار را بنما مضاعف
  مراد ملت ایران روا کن
  *********
  کاروان سالاران با همت و کار مضاعف، عهدی دیگر برای سازندگی ایران ببندید.
  *********
  در سال جدید، طبق فرمایش یار
  باید که مضاعف شودت همّت و کار
  همّت کن و کاری بنما بهر خودت
  با اهمیتی از سبز، بار دیگر متولد شویم؛ چونان درختان.
  *********
  همّت مضاعف می کنیم، کاری مضاعف می کنیم
  عطرخوش خوب ظهور، جاری مضاعف می کنیم
  بر دست مجروحت قسم سیّدعلی از قلب و جان
  این انقلاب و رهبرش یاری مضاعف می کنیم


  همت مضاعف و کار مضاعف ## تحليل ها و راهکارها

  *********
  يادمان نرود همت مضاعف و كار مضاعف ، بدون اصلاح الگوي مصرف محال است.
  *********
  سال همت مضاعف و کار مضاعف برشما که مشهور به همت والایی مبارک باد.
  *********
  همتی والا برای کاری مضاعف را از خداوند برای شما خواستارم.
  *********
  در سال نو همتی برتر و کوششی مضاعف در کارتان را آرزو دارم.
  *********
  با همت و کاری مضاعف، مژده عشق و امید را هدیه می دهیم
  .


  منابع:
  http://chaei.blogfa.com
  http://www.radsms.com
  http://sms88sms.persianblog.ir


  به نام خدا

  [SIGPIC][/SIGPIC]

  کوچه هامان را به نام شهدا کردیم تا هر وقت نشانی منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه کدام شهید با آرامش به خانه می رسیم

  (شادی روحشان صلوات)


  آیت الله سید علی قاضی(ره) عارف کامل:در مستحبات عزاداری و زیارت سید الشهدا علیه السلام مسامحه ننمایید
  و روضه هفتگی و لو دو سه نفری داشته باشید که اسباب گشایش است.

  منو دل کندن از دل بر محاله...

  یا علی

 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  1,122
  مورد تشکر
  3,267 پست
  حضور
  3 ساعت 23 دقیقه
  دریافت
  26
  آپلود
  4
  گالری
  0  همت در توسعه مدیریت قرانی که برابر میشود با سعادت بشر

  اعوذبالله
  ********
  ماشاالله لا قوة الا بالله
  *******
  یافارس الحجاز ادرکنی یا ابا الصالح المهدی ادرکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود