صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: فیلم عاقبت جوان بی نماز

نوشته
    223
    حضور
    11 دقیقه
    دریافت
    49
    آپلود
    0
    گالری
    6

فیلم عاقبت جوان بی نماز

با عرض شرمندگی به دلیل نداشتن وقت نتوانسم لینک مستقیم فیلم را بگذارم .برای دانلود روی کلمه دانلود زیر کلی کنید.(آدرس لینک ها تمامی سالم است)

فیلم عاقبت جوان بی نماز

الهم عجل لولیک الفرج

التماس دعا
    ویرایش توسط عماد المقاومه : ۱۳۸۹/۰۴/۲۲ در ساعت ۰۰:۵۵ دلیل: اضافه شدن مستقیم لینک دانلود

2.  

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

میخواستم از تمام کسانی که در این سایت مشارکت دارم از صمیم قلب تشکر کنم و از خداوند بزرگ موفقیت شما را خواهانم مراد دهقانی

نوشته
    138
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

من خیلی ها را می شناسم که اصلا نماز نمی خوانند ولی خداوند این قدر هواشون را داره مثل بارون بهشون پول میده ...{البته من خودم هم نماز نمی خونم چون که زیاد نماز خواندن مهم نیست انسانیت مهمه که من دارم.}
    جاویدان باد کوروش ذوالقرنین

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

پول بهشون میده که برن دیگه بر نگردند. همین که نمی تونند نماز بخونند بد ترین عذابه ( اگر بدانید ).

نکته جالب دوم در سخنان شما هم این بود که گویا شما بهتر از خدا تشخیص میدید که چی مهمه. چون خود خدا تو قرآن هی میگه : یوقیمون الصلوه و باقی آیات که امر به نماز خوندن ( و در کل نماز بر پا داشتن ) میکنند.
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

حق با علی است و علی با حق.( پیامبر مهربانی ها (ص) )

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

شانس آوردیم که قضاوت در روز قیامت دست شما نیست وگرنه هرچی نماز خون بود رو یکهویی می ریختید تو دریا ( همون جهنم ).

اگر قرار بر انصاف داشتن هست شما خودتون اول باید انصاف داشته باشید. و قبول کنید که اشتباه شخص رو نباید به پای دین نوشت. حالا این شخص هر کی میخواد باشه. کسی که ادعای عصمت نداره.
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    138
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نظر من هم بهتره به جاي ترسوندن بگردين دنبال راه هاي بهتر.خدا خيلي بزرگتر از اونيه كه كه بخواد با هر اشتباه تو و من حقير دست به كار بشه و اينجوري عذابمون بده.اون هر لحظه فرصت توبه رو به ما داده....
    تا شقايق هست زندگي بايد....

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

شما فکر میکنید وضع ایران داره خراب میشه؟ خوب تلاش کنید درست بشه. ایران رو بسازید. آزادی و دین در تقابل با هم نیستند. اونچیزی که در تقابل با دینه بی بند و باریه نه آزادی. دین آزادی رو به عنوان حق انسان بسیار محترم میشماره اونجا که میگه : " لا اکراه فی الدین" ولی بی بند و باری رو هم تاب نمیاره. حرف ما هم همینه : بی بند و باری خیر ، آزادی بله.

از این دولت غیر از اون یارانه ای که رو آرد و برق و ... میدن و گیر شما هم میاد حتی یک قرون هم گیر بنده نیومده. محض اطلاع میگم که فکر نکنی هر کی از جمهوری اسلامی ایران طرفداری میکنه حتما داره ازش سود بسیار زیاد می بره.

نوشته
    152
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    43
    آپلود
    0
    گالری
    0

بزرگترین عذاب دوری از عشق خدا ست. آدم وقتی عاشق باشه ، نه به خاطر ترس از جهنم ، نه بهشت وظیفش رو انجام نمیده. این عشق هست که به زندگی معنا میده . خوبه که به بچه هامون هم زیبایی مهر و محبت خدا رویاد بدیم که فقط به عشق خدا گناه نکنند. نه اینکه فقط به خاطر ترسی که ممکنه تا آخر عمر ذهنشون رو مشغول کنه. اون موقع زندگی رنگ و بوی وحشتناکی میگیره
    البته این رو هم اضافه کنم ترسوندن در حد تعادل لازمه. همون طور که خدا تو قرآن همون قدر که از زیبایی ها گفته ، از عذاب هم ترسوندتمون. ولی حتی سخن خدا هم رو گنهکارهای پوست کلفت تاثیر نمیکنه . از دوست گرامیمون هم به خاطر لینکشون تشکر می کنم
    ویرایش توسط زهرایاس : ۱۳۸۹/۰۱/۰۷ در ساعت ۰۰:۰۳ دلیل: :
    حب حسین (ع) سرالاسرار شهداست
    فاین تذهبون
    اگر صرات مستقیم می جویی ، بیا
    از این مستقیم تر راهی وجود ندارد
    حب حسین (ع)
    شهید سید مرتضی آوینی

نوشته
    247
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 روز 7 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem1359 نمایش پست
    من خیلی ها را می شناسم که اصلا نماز نمی خوانند ولی خداوند این قدر هواشون را داره مثل بارون بهشون پول میده ...{البته من خودم هم نماز نمی خونم چون که زیاد نماز خواندن مهم نیست انسانیت مهمه که من دارم.}
    دادن نعمت تا آخر عمر به گمراهان از وعده‌های الهی‌ست که مکرر در قرآن اشاره شده‌است. و عذاب مؤمن بابت خطاهای حتی کوچکش هم همینطور. برای نمونه در قرآن آمده اگر پیامبر (نمونه مؤمن کامل) در ابلاغ وحی کوچک‌ترین خطایی بکند در دم عذابش می‌کنیم.

نوشته
    1,093
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    2 روز 13 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    1
    گالری
    0

این چیزی که تو این فیلم نشون داده یک هزارم اون حقیقت نیست

وقتی سگ اعمال بد بهت حمله می کنه گردنشو می گیری تنت به لرزه در میاد.از ما گفتن بود
    حقیقت بوده هست و خواهد بود. ازلی و ابدی است. لیکن واقعیت «بوده» اما شاید دیگر حالا نباشد. یا الان هست اما چه بسا بعدا نباشد و شاید هم نه در گذشته بوده و نه در حالا بلکه در «آینده» واقع شود. واقعیت «هست» است و حقیقت هستی «هست» است. هست جزیی از هستی است، اما هستی جزیی از هست نیست... حقیقت زنده و حاضر است وانگهی لایتناهی و نامحدود است. اما واقعیت ممکن است چنین نباشد. که اگر بود جزیی از جریان حقیقت بود.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری