جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصيت‌نامه شهید بهرام احساندار

نوشته
    9,030
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 9 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    89

وصيت‌نامه شهید بهرام احساندار

بسم الله الرحمن الرحيم

وصيت‌نامه بهرام احساندار فرزندعلي به شماره شناسنامه‌ي 77 متولد 1348- الجهاد باب من ابواب و الجنه - جهاد دري از درهاي بهشت است که خدا بر روي خاصان درگاه خود مي‌گشايد.

آري اي امت حزب‌الله و هميشه در صحنه مبادا پشت به اين وجود نازنين به اين منبع لطف الهي بکنيد و اين امام را از خود برنجانيد و قلب پر مهر اين امام را از خود برنجانيد و از شما امت حزب‌الله مي‌خواهم که اين امام را ياري کنيد چه در سختيها و چه در آسانيها و ما ملت بايد خدا را شکر کنيم....
    از حضرت صادق (ع) منقول است که مي‌گويد:« کسي که در راه خدا کشته شود خداوند هيچيک از گناهانش را به او نشان نخواهد داد.»

قبل از هرچيز برادران قدر [يکديگر] را بدانيد و تا زنده هستيد با يکديگر مهربان باشيد و نه اينکه بعد از دست دادن دوستان بگوئيد اي کاش فلان کار را مي‌کردم و اي کاش .... برادران اين را بدانيد که مزد شما را خداوند تبارک و تعالي مي‌دهد.

خدا شاهد است اين شهدايي که از پايگاه بسيج ما رفتند خيلي از ما توقع دارند و در آن دنيا جلوي ما را مي‌گيرند و از ما پرس و جو مي کنند که بعد از رفتن ما چه کرديد مبادا کاري کنيم که در آن دنيا باعث شرمندگي آنها شويم و نتوانيم جوابي به آنها بدهيمم ....

باري اي کسانيکه اين وصيت‌نامه را مي‌خوانيد بدانيد و آگاه باشيد که همه‌ي ما مديون اين امام هستيم.

من خودم دنيا و آخرتم را مديون اين امام هستم و مي‌دانم که چرا همچون جرقه‌اي در زندگيم شروع به درخشش کرد و همچون آتش فروزاني در تمام کره‌ي زمين بود ...

عزيزان من هيچ‌گاه خداوند و مرگ را فراموش نکنيد چرا که مرگ دير يا زود به سراغ انسان مي‌آيد و چه جاي خوشبختي است که انسان با ديده‌ي باز از اين دنياي فاني رخت بربندد و به سراي آخرت و به ديدار مولاي خويش برود و به ديدار معبود خود نائل گردد و اين را بدانيد که من اين راه را با ديد باز انتخاب کرده و از اين دنيا مي‌روم.

خداوند قلب اين امام نازنين را از ما راضي و خشنود بگردان.

خداوندا اسراي ما را از چنگ حزب بعثي صدام آزاد بگردان و تعجيل در ظهور آقا امام زمان(عج) بگردان.
    خداوندا ما را يک لحظه به حال خود وامگذار.

والسلام

فرزند کوچک و گناهکار شما – بهرام احساندار مورخه 2/10/1365

شهدا شمع محفل دوستانند، شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگارند.
    امام خمینی (ره)

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری