جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصيت‌نامه شهید جاوید ایمانی

نوشته
    9,030
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 9 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    89

وصيت‌نامه شهید جاوید ایمانی

به نام الله پاسدار حرمت خون شهيدان و با سلام بر حضرت ختمي مرتبت محمد مصطفي (ص) و ائمه هدي و با درود بر روان پاك شهيدان گلگون‌كفن،
    من سرباز گنهكار اين نامه را در حالي مي‌نويسم كه رمز عمليات اعلام شده و نيروهاي خط‌شكن از خط دشمن عبور كرده و به پيش مي‌تازند و ما منتظر اعلام شروع عمليات مهندسي هستيم،

صداي انفجار و شليك گلوله‌ها و منورها كه سراسر منطقه را روشن كرده، نداي هل من ناصر ينصرني حسين (ع) را تداعي مي‌كند، كه اي ياوران حسين (ع) واقعه كربلا بار ديگر تكرار شده و هركس عشق حسين (ع) دارد بيايد و هركه هوس كرب و بلا بسم‌الله

معمولاً كسي كه قرار است زخمي يا شهيد شود، تا حدودي آگاه به اين امر است ولي من عاصي فكر نمي‌كنم، سعادت نصيبم شود

و چون گناهانم مهري شده بر لبم، ولي جو عمليات ايجاب مي‌كند تا آماده شهادت شوم و وصيتم را حاضر كنم،

و بدانيد و آگاه باشيد كه من اين راه را با شناخت انتخاب كردم و در اين شناخت عقلم و الهام قلبم بود، كه هدايتم كرد.
    پس اي گمراهان کمي به خود برگزيد و كاملاً منصفانه و بي‌طرفانه به عقل و قلبتان رجوع كنيد تا راه هدايت را دريابيد.

ساعت 1 نيمه‌شب مورخه 3/10/65
    جاويد ايماني

شهدا شمع محفل دوستانند، شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگارند.
    امام خمینی (ره)

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری