صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بعد از انقلاب بیشترین پیشرفتمون کجا بوده؟

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بعد از انقلاب بیشترین پیشرفتمون کجا بوده؟

همیشه به این فکر می کردم که بعد از انقلاب بیشترین پیشرفتمون کجا بوده؟!
    به نظر من تو اینترنت بیشترین پیشرفت رو داشتیم چوش شاه خائن اجازه ی گسترش اینترنت به روستاها وشهرستانها رو نمی داد و اینترنت در احتکار دربار بود!
    نظر شما چیه؟

2. تشکر

3.  

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

طنز جالبی بود. ولی بیشترین پیشرفتمون اینجاست که شما الان می تونی از "پیشرفت کردن" سوال کنی. بیشترین پیشرفتمون اینجاست که تا تو انتخابات نامزدمون رای نمیاره شلوغ بازی در میاریم. یعنی اینکه رشد سیاسی کردیم و برامون مهمه که تو سرنوشت خودمون دخالت داشته باشیم.( هرچند به گمان های نادرست.)
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

حق با علی است و علی با حق.( پیامبر مهربانی ها (ص) )

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    138
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت 28 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط epm157 نمایش پست
    به نظر من تو اینترنت بیشترین پیشرفت رو داشتیم چوش شاه خائن اجازه ی گسترش اینترنت به روستاها وشهرستانها رو نمی داد و اینترنت در احتکار دربار بود!
    نظر شما چیه؟
    ان موقع اصلا اینترنت بود ..الان چند ساله که اینترنت به این صورت وارد بازار شده
    ویرایش توسط ابو محمد : ۱۳۸۹/۰۱/۱۴ در ساعت ۱۴:۰۷ دلیل: موارد غیر ضرور و تنش زا
    جاویدان باد کوروش ذوالقرنین

6. تشکر

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تو زمینه ی واردات کالای نفیس چینی هم پیشرف کردیم ها!
    ویرایش توسط epm157 : ۱۳۸۹/۰۱/۰۸ در ساعت ۰۰:۲۹

نوشته
    364
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط epm157 نمایش پست
    نظر شما چیه؟
    بستگی داره بخوای به دید شوخی به قضیه نگاه کنی یا جدی.
    من بنا رو بر جدی بودن میگذارم.

اولین جایی که ما درش پیشرفت کردیم، توسعه علم و فن آوری بوده. پیش از انقلاب تحصیل کرده های ما حتی حق نداشتن یک پیچ از یک دستگاه آمریکایی باز کنن، حتی همین کار ساده رو هم باید مستشاران آمریکایی انجام میداده اند. چرا که آمریکا می ترسید ایران تکنولوژی بالاش رو کپی برداری کنه برای خودش.

دومین مسئله عدالت اجتماعیه. البته بنده اصلا نمیگم که ما امروزه به عدالتی که می خواستیم رسیده ایم، نه هنوز خیلی راه مونده تا بتونیم عدالت رو پیاده سازی کنیم. اما هرچی باشه ما تلاش کردیم برای رسیدن به این عدالت و خیلی هم نسبت به زمان شاه پیشرفت کردیم، هرچند که متاسفانه آدم هنوز هم چیزهایی میبینه که دل آدم رو به درد میاره از فقر و بدبختی مردم.

سومین مسئله پیشرفت در دموکراسی بوده. زمان شاه دیکتاتوری مطلق بود، الان ما خیلی بیشتر از زمان شاه به دموکراسی نزدیک شده ایم و انشاء الله در دهه های آینده، دموکراسی مد نظر ما (مردم سالاری دینی) به صورت کامل جا میفته بین مردم. ولی هنوز خیلی راه برای طی کردن هست.

نوشته
    1,093
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    2 روز 13 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    1
    گالری
    0

در عزاداری و حسینیه ها پیشرفتی شگرف داشتیم و همچنین پارتی بازی...
    حقیقت بوده هست و خواهد بود. ازلی و ابدی است. لیکن واقعیت «بوده» اما شاید دیگر حالا نباشد. یا الان هست اما چه بسا بعدا نباشد و شاید هم نه در گذشته بوده و نه در حالا بلکه در «آینده» واقع شود. واقعیت «هست» است و حقیقت هستی «هست» است. هست جزیی از هستی است، اما هستی جزیی از هست نیست... حقیقت زنده و حاضر است وانگهی لایتناهی و نامحدود است. اما واقعیت ممکن است چنین نباشد. که اگر بود جزیی از جریان حقیقت بود.

نوشته
    1,093
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    2 روز 13 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    1
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط leadertime نمایش پست
    چقدر متعصبی؟ متوجه نمیشی که داره شوخی میکنه؟
    بعدش هم شاه خائنی بود که دومی نداشت.
    شاهی که رعیت رو به دهقان تبدیل کرد و خان و خان بازی رو نابود کرد خائن می نامی؟
    حقیقت بوده هست و خواهد بود. ازلی و ابدی است. لیکن واقعیت «بوده» اما شاید دیگر حالا نباشد. یا الان هست اما چه بسا بعدا نباشد و شاید هم نه در گذشته بوده و نه در حالا بلکه در «آینده» واقع شود. واقعیت «هست» است و حقیقت هستی «هست» است. هست جزیی از هستی است، اما هستی جزیی از هست نیست... حقیقت زنده و حاضر است وانگهی لایتناهی و نامحدود است. اما واقعیت ممکن است چنین نباشد. که اگر بود جزیی از جریان حقیقت بود.

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

شاهی رو خائن می نامیم که بعد کودتا برگشت گفت : " من تاج پادشاهی رو به برکت شما آقایون (آمریکا و انگلیس و ...)دارم" ( نقل به مضمون)
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    1,093
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    2 روز 13 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    1
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستایشگر نمایش پست
    به نام خدا.

شاهی رو خائن می نامیم که بعد کودتا برگشت گفت : " من تاج پادشاهی رو به برکت شما آقایون (آمریکا و انگلیس و ...)دارم" ( نقل به مضمون)
    خب راست گفته دیگه

نه پس به برکت مردمی که می خواستن بکشنش؟

البته نظام شاهنشاهی خوب نیست.اصلا

13. تشکر

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

راست گفت اما شاه بی اراده که به زور رو گرده مردم سواره بهش میگن شاه خائن دیگه. مگه نه؟

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری