جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: امکان ازدواج بدون شغل

نوشته
    4,648
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    38

امکان ازدواج بدون شغل

هو الباقی

امکان ازدواج بدون شغل

سوال: به نظر شما واسه ی جونا تو جامعه ی ما امکان زود ازدواج کردن وجود داره؟ (منظورم در سن ۲۲ ، ۲۳ ساله) همه میگن که ازدواج زود خوبه و … همه هم قبول دارن ، اما یه جون پسر حداقل تا سن ۲۵ سالگی درگیر درس و دانشگاه و سربازی و …. هست. تازه بعد باید به فکر کار باشه. کدوم خانواده ای یا دختر خانمی حاضر میشه به یک پسر دانشجو بله بگه؟ ببینید من راه حل روحانیون را برای ازدواج زودتر جونا می دونم( که ازدواج زود باشه اما با حمایت خانواده های طرفین تا زمانی که بتونن مستقل زندگی کنن)اما این مساله را نه تنها خانواده دختر بلکه حتی خانواده پسر هم قبول نمی کنه!خلاصه اینکه جامعه واسه خودش داره یه راهی میره که نتیجه ش همونی هست که ستاره خانم بالای صفحه گفتن. راستش من دختر خانمی را که معیارهای مورد نظر من را دارن پیدا کردم اما اصلا جرات نمی کنم اقدامی کنم.

جواب:سلام دوست گرامی مشکل همونیه که گفتید پسر تا تحصیلاتش تموم نشه وارد بازار کار نمی شه و خونواده دختر هم به پسر دانشجو زن نمی ده و حتی خونواده پسر هم قبول نمی کنه با این وضع پا پیش بذاره به همین خاطر پسر حتی جرات حرف زدن هم نداره اما اینکه سوال کردید که ایا امکان زود ازدواج کردن برای یه جوون هست یا نه با این توصیفات اگه هیچ کس هیچ کار نکنه نه امکان نداره اما اگه خود جوون شروع کنه و قدم به قدم سنگرهای مخالف رو فتح کنه امکان داره موفق بشه مثل اینکه اول پدر مادرشو راضی کنه که خونواده تامین مالی رو تا زمان اشتغال تامین کنه و بعد اگه می تونه فکر دختر رو همراه خودش کنه که با این وضعیت راضی بشه بله بگه و در مرحله بعد بره خواستگاری ، در این صورت امکان موفقیت هست … موفق باشید

منبع: http://fekrejavan.ir/2730.html
    نویسنده: راه روشن

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری