صفحه 1 از 10 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اگه ایران بمب اتمی داشته باشه .....................

نوشته
    237
    حضور
    1 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

خندیدن اگه ایران بمب اتمی داشته باشه .....................

مدتی که ایران بخاطر دست یابی به انرژی هسته ایی در تحریم بسر میبره.
    در تمام مدت ما در حال اثبات اینیم که بمب اتمی نداریم.
    اما من نظر شخصیم بر اینه وقتی آمریکاو انگلیس و اسرائیل و هندو کره دارند چرا ما نداشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    التماس دعا

2.  

نوشته
    540
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    8 روز 20 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

به نام خدا.

هم ما و هم آمریکا می دونیم که مسئله ی هسته ای داشتن یا نداشتن بمب اتم نیست.

و من مخالفم. داشتن بمبی که یکهو میزنه هزاران هزار نفر آدم رو "بخار" میکنه اخلاقی و اسلامی نیست.
    هر چه در آسمانها و زمین است از آن خداوند یکتاست. کهکشانها و ستارگان مظهر قدرت اویند. همه فانیند و تنها خداست که می ماند.

حق با علی است و علی با حق.( پیامبر مهربانی ها (ص) )

دانش اگر چه در ثریا باشد ، مردانی از سرزمین پارس به آن دست خواهند یافت. ( پیامبر خوبی ها (ص))

نه تنها جزایر سه گانه بلکه از غرب چین تا شرق مدیترانه ، از جنوب سیبری تا شمال صحرای عربستان از دیرباز مرزهای ایران بزرگ قرار دارد. و در آخر تمامی فرزندان به مادر خود می پیوندند.

نوشته
    1,639
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 19 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    2

اگه ایران بمب اتمی داشته باشه .....................

مگه نداره ؟؟

هم ما و هم آمریکا می دونیم که.....

ما بمب هسته ای داریم یا تظاهر میکنیم که داریم

من در اين تاريکي پي چيزي هستم
    پي نوري شايد ,...لبخندي
    و براي همه ي شما ارزو مندم
    خوب بودن خوب ديدن خوب ماندن را
    دم ز راه و رسم سلمان مي زنيم
    لاف اسلام و مسلمان مي زنيم
    کاشکي از نسل سلمان مي شديم
    لحظه اي- يک دم- مسلمان مي شديم

نوشته
    606
    حضور
    20 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

داشتن بمب اتم خیلی هم اخلاقیه ....!!!!! توی دین هم سفارش شده

وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ يَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَيْءٍ فِي سَبِيلِ اللّهِ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنتُمْ لاَ تُظْلَمُونَ

و هر چه در توان داريد از نيرو و اسبهاى آماده بسيج كنيد تا با اين [تداركات] دشمن خدا و دشمن خودتان و [دشمنان] ديگرى را جز ايشان كه شما نمى‏شناسيدشان و خدا آنان را مى‏شناسد بترسانيد و هر چيزى در راه خدا خرج كنيد پاداشش به خود شما بازگردانيده مى‏شود و بر شما ستم نخواهد رفت (۶۰)

سوره انفال ایه 60

من اگر جای دولت بودم سریع 2 یا 3 تا بمب اتم ازمایش میکردم تا حساب کار بیاد دستشون ... کسی که علنا تهدید اتمی میکنه و ( سخنان 2 روز پیش اوباما ) و کسانی که قبلا هم دست به این کار زده اند مطمئنا باز هم از سلاح اتمی استفاده میکنند و فرقی نمینه این بار بر سر چه کسی ....
    پس بهتر این است که ما هم اماده باشیم ....
    ویرایش توسط king81 : ۱۳۸۹/۰۱/۲۱ در ساعت ۲۰:۵۷
    ۩۩۩... پس بگذارید سرسپردگی به خداوند لباس درونتان باشد نه نمایش بیرون...در پنهان ترین لایه های روحتان باشد، نه آواز آشکار لبهایتان.... بگذارید سرسپردگی به خداوند در میان استخوان دنده هایتان باشد...۩۩۩

نوشته
    247
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 روز 7 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    9
    آپلود
    0
    گالری
    0

ایران نیازی به ساخت بمب اتمی ندارد، یکی دو تا هم کار ما را راه می‌اندازد (اگر نیاز شد، که در آینده خواهد شد) که این تعداد به سادگی از بازار سیاه قابل خریداریست.

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلامون علیکوم
    اقااین اولین پستمه
    به نظر من ایران باید داشته باشه
    اما فقط برای استفاده در مقابل ستمکاران دنیاوتجاوزگران

نوشته
    767
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    18 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط مرمر2 نمایش پست
    مدتی که ایران بخاطر دست یابی به انرژی هسته ایی در تحریم بسر میبره.
    در تمام مدت ما در حال اثبات اینیم که بمب اتمی نداریم.
    اما من نظر شخصیم بر اینه وقتی آمریکاو انگلیس و اسرائیل و هندو کره دارند چرا ما نداشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اول آنکه امریکا و روسیه در همین چند روز قبل در پراک، اولین قدم عملی به جهت نابود سازی ذخایر بمب های اتمی خود را برداشتند و اوباما نشان داد که مرد عمل است و به یکی از مهمترین وعده هایی که در مبارزات انتخاباتی اش داده بود، در حال عمل کردن است. و میتوان پیشبینی کرد که به تدریج دیگر کشورها هم با روسیه و امریکا همگام شوند.

دوم آنکه ادعای آنکه اسرائیل دارای بمب اتمی است، ادعایی است که اثبات نشده است. خود اسرائیل هم این قضیه را تایید یا تکذیب نکرده است. احتمال آن وجود دارد که اسرائیل فاقد بمب اتمی باشد و این شایعه به این دلیل از جانب اسرائیل تکذیب نمیشود که احتمال داشتن بمب اتمی توسط اسرائیل، عاملی بازدارنده از حملات کشورهای متخاصم نظیر ایران باشد و در واقع با مشت خالی بازی میکند.

سوم آنکه اوباما در چند روز اخیر به تمام کشورها تعهد داده است که امریکا از سلاح اتمی بر علیه هیچ کشوری استفاده نخواهد کرد. البته بجز ایران و کره ی شمالی که احتمال میرود به دنبال بمب اتمی باشند و از آن بر علیه امریکا و صلح جهانی استفاده نمایند. بدیهی است که در اینصورت امریکا هم حق مقابله با ایران را برای خودش محفوظ نگه میدارد. بنابراین میتوان مطمئن بود که هرگز شاهد نخواهیم بود امریکا از بمب اتمی بر علیه دیگر کشورها (بجز ایران و کره ی شمالی) استفاده کند.

چهارم آنکه ادعای سران نظام ایران مبنی بر اینکه بدنبال ساخت بمب اتمی نیستند، نمیتواند به تنهایی اطمینان بخش باشد. چرا که احتمال آن وجود دارد ایشان در رابطه با این قضیه، به طریق تقیه (که آنرا باوری کاملا دینی میدانند) عمل میکنند. یعنی ایشان واقعا به دنبال ساخت سلاح هسته ای هستند، اما از باب تقیه خودشان را مجاز میدانند که در این رابطه به دیگر کشوها دروغ بگویند تا آنکه بتوانند مخفیانه به کارشان ادامه بدهند و زمانی که موفق به ساخت سلام هسته ای شدند، جهان را از ساخت سلاح آگاه کنند تا همگان را در برابر کار انجام شده قرار بدهند.

پنجم آنکه اگر هند و پاکستان و امریکا و دیگر کشورها دارای بمب اتمی هستند، هرگز مجوزی به ایران (و دیگر کشورها) نمیدهد که آنها هم برای ساخت بمب اتمی تلاش کنند. بلکه دیگر کشورها باید کشورهای دارنده ی سلاح اتمی را برای خلع سلاح شدن تحت فشار بگذارند، نه اینکه خودشان هم به دنبال سلاح هسته ای باشند.

ششم آنکه میتوان از جانب کشورهایی نظیر امریکا و روسیه و انگلیس مطمئن بود که بنا به دلایل مختلفی هرگز از سلاح خودشان بر علیه دیگر کشورها استفاده نمیکنند (همچنانکه خود اوباما هم به این امر تعهد داد)، اما اگر ایران دارای چنین سلاحی باشد، بدون شک در قدم اول از آن بعنوان ابزاری برای باجگیری از دیگر کشورها استفاده خواهد کرد و در قدم بعد، واقعا از آن بر علیه دیگران استفاده خواهد کرد. و هیچ ضمانتی وجود ندارد که ایران ِ دارای سلاح اتمی، از آن استفاده نکند. کما اینکه آموزهای جنگ طلبانه ی اسلام و قرآن هم اجازه ی چنین کاری را به ایشان میدهد (نظیر آموزه های جهاد و قتال با کفار).

هفتم آنکه به نظر بنده ایران حتما بدنبال ساخت سلاح اتمی است، در غیر اینصورت هرگز و هرگز هیچگونه توجیه منطقی وجود ندارد که صرفا بدلیل ساخت نیروگاه اتمی و تولید برق، کشور را با این همه تحریم های سنگین و مصدمات جبران ناپذیر در عرصه ی جهان روبرو کنند. اگر ایشان تنها بدنبال سوخت هسته ای هستند، چرا به پیشنهاد کشورهای غربی برای دریافت سوخت از دیگر کشورها جواب مثبت ندادند؟ چرا نمیگذارند که بازرسان آزادانه از تجهیزات و اماکن مورد نظر بازدید کنند؟ چرا فعالیتهای هسته ای در قم را کتمان کردند و تنها زمانیکه این قشیه از جانب جاسوسان امریکا، کشف و برملا شد، آنرا به اطلاع آژانس اتمی رساندند؟

هشتم آنکه اگر سران نظام ج.ا.ا با تهیه انرژی های هسته ای و برق به دنبال پیشرفت کشور و رفاه و آسایش مردم هستند، بجای آنکه اینقدر روی موضوع غنی سازی سرمایه گذاری های هنگفت مالی و اعتباری و سیاسی بکنند، بهتر آن است که سوخت خودشان را از دیگر کشورها دریافت کنند و همین هزینه های سنگین را مثلا صرف ساخت پالایشگاههای نفت و گاز نمایند تا آنکه کشور مجبور نباشد نفت خودش را بفروشد و بنزین را وارد کند. چرا هنوز ایران نمیتواند حتی یک پالایشگاه نفت که بشدت مورد نیاز است بسازد، اما اینقدر روی ساخت راکتور اتمی پافشاری میکند؟

خزدبین سبز اندیش.

نوشته
    237
    حضور
    1 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام بر جناب خردبین..........
    من یه لحظه شوکه شدم..........
    آمریکا راست میگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بخدا ناراحتی قلبی دارم.......
    این کشور نفت خاورمیانه رو میخواد.
    دنبال هر بهانه ای هم هست که به کشورهای منطقه حمله کنه.
    ایخدا منم سبز اندیشم ولی چرا حرفهای اونوریها باورم نمیشهههههههههههههههههههه؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    التماس دعا

نوشته
    237
    حضور
    1 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط king81 نمایش پست
    داشتن بمب اتم خیلی هم اخلاقیه ....!!!!! توی دین هم سفارش شده

وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَآخَرِينَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ يَعْلَمُهُمْ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَيْءٍ فِي سَبِيلِ اللّهِ يُوَفَّ إِلَيْكُمْ وَأَنتُمْ لاَ تُظْلَمُونَ

و هر چه در توان داريد از نيرو و اسبهاى آماده بسيج كنيد تا با اين [تداركات] دشمن خدا و دشمن خودتان و [دشمنان] ديگرى را جز ايشان كه شما نمى‏شناسيدشان و خدا آنان را مى‏شناسد بترسانيد و هر چيزى در راه خدا خرج كنيد پاداشش به خود شما بازگردانيده مى‏شود و بر شما ستم نخواهد رفت (۶۰)

سوره انفال ایه 60

من اگر جای دولت بودم سریع 2 یا 3 تا بمب اتم ازمایش میکردم تا حساب کار بیاد دستشون ... کسی که علنا تهدید اتمی میکنه و ( سخنان 2 روز پیش اوباما ) و کسانی که قبلا هم دست به این کار زده اند مطمئنا باز هم از سلاح اتمی استفاده میکنند و فرقی نمینه این بار بر سر چه کسی ....
    پس بهتر این است که ما هم اماده باشیم ....
    آخ که چقدر این نظر رو دوست دارم........
    ممنون آقای king
    ویرایش توسط مرمر2 : ۱۳۸۹/۰۱/۲۱ در ساعت ۲۳:۱۴
    التماس دعا

نوشته
    237
    حضور
    1 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط علی رضا1111 نمایش پست
    سلامون علیکوم
    اقااین اولین پستمه
    به نظر من ایران باید داشته باشه
    اما فقط برای استفاده در مقابل ستمکاران دنیاوتجاوزگران
    سلام اخوی گرام همیشه غایب.
    نظر شماهم عالیه
    التماس دعا

صفحه 1 از 10 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری