جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: افتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژ

نوشته
    174
    مورد تشکر
    287 در 117 پست
    حضور
    18 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

افتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژ

افتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژاین عکس کوچک شده است برای مشاهده ی سایز اصلی کلیک کنیدافتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژ

از ماه آینده میلادی زندان جدیدی در کشور نروژ افتتاح می شود که به مدرن ترین امکانات رفاهی مجهز است و هزینه زیادی برای زیبایی و دکوراسیون آن شده است. این زندان که در نزدیکی مرز کشور سوئد قرار گرفته قادر به نگهداری ۲۵۲ زندانی است و برای ساخت آن حدود ۲۱۷ میلیون دلار هزینه شده است. جهت اینکه بدانید چقدر روی زیبا سازی این بنا هزینه شده بد نیست بدانید که فقط یک میلیون دلار خرج کارهای هنری در این زندان شده است. ‏

تمام سلول های زندان دارای تلویزیون های LCD و سرویس و حمام هستند و هر کدام دارای یک پنجره به فضای آزاد هستند. در کنار آن این زندان به سالن ورزش، استودیوی موسیقی، کلیسا، کتابخانه و چندین کارگاه مختلف آموزشی و مدرسه مجهز است. ‏

دیوارهای اتاق ها با رنگ روشن رنگ آمیزی شده اند و نور پردازی زندان و سلول هایش توسط شرکت فیلیپس انجام شده تا نور محیط تا حد ممکن طبیعی و مناسب باشد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد نورپردازی این زندان را در لینک زیر ببینید.

http://www.lighting.philips.com/gl_en/global_sites/lighting/oem/projects/casestudy_halden_prison.php?main=gl_en_oem&
    parent=gl_en_oem&id=gl_en_oem%C3%A2%C2%8C%C2%A9=en

مسوولین زندان می گویند که تمام این تمهیدات برای بازگشت سریع تر زندانیان به جامعه اندیشیده شده تا زندانیان هر چه سریع تر به عنوان یک فرد عادی به میان جامعه برگردند.

افتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژاین عکس کوچک شده است برای مشاهده ی سایز اصلی کلیک کنیدافتتاح مدرن ترین زندان جهان درنروژ

هيچ كس خود را آنگونه كه براستي هست نمي نماياند بلكه نقاب خود را بر چهره مي زند و نقش خود را بازي مي كند. در حقيقت مراتب اجتماعي ما چيزي بيش از يك كمدي بي سر و ته نيست.آرتور شوپنهاور

2. تشكر

3.  

نوشته
    71
    مورد تشکر
    217 در 59 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    39
    آپلود
    0
    گالری
    76

من ميخوام برم نروژ بزهكار بشم ببرنم اين زندانهههههههههههههههههههه هه

بليط سفر به نروژ چقدره ؟! ميخوام يه جرمي مرتكب بشم لااقل 10 سال رو شاخش باشه!
    !
    زاهدا من که خراباتی و مستم به تو چه؟ *** ساغر و باده بود بر سر دستم به تو چه؟
    تو اگر گوشه ی محراب نشستی صنمی گفت چرا؟ ***من اگر گوشه ی میخانه نشستم به تو چه؟
    تو که مشغول مناجات و دعـــائی چه به من *** من که شب تا به سحر يکسره مستم به تو چه؟
    آتش دوزخ اگر قصد تو و ما بکند ***تو که خشکی چه به من ، من که ترهستم به تو چه؟

5. تشكر

نوشته
    72
    مورد تشکر
    183 در 56 پست
    حضور
    2 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بعد میگن چرا امار جنایات میره بالا؟؟؟

نوشته
    135
    مورد تشکر
    151 در 78 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

مارم ببرید اونجا آب خونک بخوریم یه مدت!

.
    .

اللهم عجل لولیک الفرج

الیس الله بکاف عبده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع