جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad

نوشته
    45
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دعوت موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad

امضام را بخونید!
    بدون هیچ توضیح اضافی !!
    ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۸۹/۰۲/۱۲ در ساعت ۲۱:۵۹ دلیل: ويرايش عنوان
    همه موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad نوشته بودند بنا به درخواست مکرر خودشان به مدت 1ماه جهت بررسی به بخش مدیران منتقل شده است
    ---------------------------------
    توضیح : جنابان خادمان دین و قرآن و .... زحمت کشیدند و نوشته های شناسه faryad من را برگرداندند.
    به عقیده جنابان خادم قرآن!! مطالب کفر امیز من بیشتر بدرد اسلام و مسلمین می خورد تا مطالب اسلامی من بعد از توبه!!
    باشد که خداوند ان مطالب کفر آمیز را در نامه خادمیت قرآنی من و شما و آنان ثبت نماید!
    الهی آمین!!

2.  

نوشته
    45
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

زمانی که نامسلمون بودم. یکی از دوستان که خیلی دوست داشت من رو مسلمون بکنه! بهم گفت : علت اسلام گریزی تو اسلام نیست!
    مسلمونهاست!
    اون موقع بهش خندیدم و گفتم. نه من مطالعه کردم! من ملاک حقیقت را با ادمها نمی سنجم!
    اما امروز به اون نتیجه رسیدم.
    شاید مسلمونها من را از دین فراری نداده بودند.
    اما بی تاثیر هم نبودند!
    مشکل خیلی از آدمها دین فروشانی هستند که فکر کردند چون لباس روحانیت به تن کردند واقعا روحانی شدند!
    شاید شعر سعدی را نخوندند که می گفت: نه همین لباس زیباست نشان ادمیت!!
    مشکل خیلی از کسانی که از دین فراری هستند همین ادمهای دغل باز و نیرنگ باز هستند!!
    آدمهایی که نونشون را از دین می خورند! ادمهایی که مهر |یشانیشون را سوراخ نکرده! بلکه استکان داغ روی پیشانیشون گذاشتند !
    ادمهایی که از اسلام برای خودشون کیسه دوختند!!

تعجب نداره که پستهای فریاد من برگشته! بخاطر اینه که 500 پست توی این سایت به اسم فریاد ثبت شده! 500 پستی که برای ادمهای منحرف جذاب هست! پستهایی که اگر کسی سرچ گوگل بکنه سریع سایت اسک قرآن بالا میاد!!
    پس چه دلیلی داره وقتی امار سایت بالا می ره پستی از توش حذف بشه!
    پست آمار را بالا می یاره! آمار به سایت اعتبار می بخشه! و اعتبار به حقوق این افراد می افزاید!
    حالا اسلام این وسط چی می خواد بشه! من نمی دونم!
    مهم اینه که جیب ها پر بشه!
    همه موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad نوشته بودند بنا به درخواست مکرر خودشان به مدت 1ماه جهت بررسی به بخش مدیران منتقل شده است
    توضیح : جنابان خادمان دین و قرآن و .... زحمت کشیدند و نوشته های شناسه faryad من را برگرداندند.
    به عقیده جنابان خادم قرآن!! مطالب کفر امیز من بیشتر بدرد اسلام و مسلمین می خورد تا مطالب اسلامی من بعد از توبه!!
    باشد که خداوند ان مطالب کفر آمیز را در نامه خادمیت قرآنی من و شما و آنان ثبت نماید!
    الهی آمین!!

نوشته
    3,335
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    13 روز 21 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    ببخشید شکر میونه کلومتون...

خب شما که مسلمون شدی تکلیفت مشخصه!

اگه یکی به قول شما مطالب رو از تو گوگل سرچ کنه و بخونه و خوششون بیاد اونوقت تکلیف چیه؟
    اونا که علم غیب ندارن شما مسلمون شدی!!!

اگه یه جووون با خوندن مطالب شما دین زده شد اونوقت شما چیکار میکنی؟خدایی ترس داره!!نداره؟؟

شاید یکی نتونست تمام 500 پست شما رو بخونه اونوقت ....
    ویرایش توسط آساره : ۱۳۸۹/۰۲/۱۲ در ساعت ۱۲:۲۳
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

http://www.askquran.ir/picture.php?a...pictureid=6060

نوشته
    1,447
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    69

می دانی الان چه قدر دل آقامون صاحب زمان (عج) را خوشحال کردی
    در ضمن خیلی دوست دارم بدانم چه چیزی شما دوست عزیز را مسلمان کرد تا شاید با همین کار بتونیم دوستانمان را هم به اسلام دعوت کرد؟؟؟
    ویرایش توسط یا صاحب الزمان (عج) : ۱۳۸۹/۰۲/۱۲ در ساعت ۱۲:۲۵
    مسابقه قرآني براي كانوني ها

▌▬◄جام حذفی کانون گفتمان قرآن►▬▐

منتظر حضور گرمتان هستيم...

نوشته
    363
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    11 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط jocer نمایش پست
    زمانی که نامسلمون بودم. یکی از دوستان که خیلی دوست داشت من رو مسلمون بکنه! بهم گفت : علت اسلام گریزی تو اسلام نیست!
    مسلمونهاست!
    اون موقع بهش خندیدم و گفتم. نه من مطالعه کردم! من ملاک حقیقت را با ادمها نمی سنجم!
    اما امروز به اون نتیجه رسیدم.
    شاید مسلمونها من را از دین فراری نداده بودند.
    اما بی تاثیر هم نبودند!
    مشکل خیلی از آدمها دین فروشانی هستند که فکر کردند چون لباس روحانیت به تن کردند واقعا روحانی شدند!
    شاید شعر سعدی را نخوندند که می گفت: نه همین لباس زیباست نشان ادمیت!!
    مشکل خیلی از کسانی که از دین فراری هستند همین ادمهای دغل باز و نیرنگ باز هستند!!
    آدمهایی که نونشون را از دین می خورند! ادمهایی که مهر |یشانیشون را سوراخ نکرده! بلکه استکان داغ روی پیشانیشون گذاشتند !
    ادمهایی که از اسلام برای خودشون کیسه دوختند!!

تعجب نداره که پستهای فریاد من برگشته! بخاطر اینه که 500 پست توی این سایت به اسم فریاد ثبت شده! 500 پستی که برای ادمهای منحرف جذاب هست! پستهایی که اگر کسی سرچ گوگل بکنه سریع سایت اسک قرآن بالا میاد!!
    پس چه دلیلی داره وقتی امار سایت بالا می ره پستی از توش حذف بشه!
    پست آمار را بالا می یاره! آمار به سایت اعتبار می بخشه! و اعتبار به حقوق این افراد می افزاید!
    حالا اسلام این وسط چی می خواد بشه! من نمی دونم!
    مهم اینه که جیب ها پر بشه!
    سلام.
    فکر نمیکنم پست و تایپیکهای شما آنقدر بار علمی داشته باشند که مورد توجه انسانهای منحرف قرار بگیرند!!!
    به قول قدیمیها:هرهری مذهب بودن هنر نیست!
    ای مالک!
    هرگز مگو که من مامورم و معذور و هرگز مگو که به من دستور داده اند,از خشم ملت بترس که نمونه ای از خشم خداوند است,از اجتماعات عمومی جلوگیری مکن,و بدان که از کشور ویران کسی خراج نمیگیرد.(امام علی ع)

7. تشکر

نوشته
    458
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

شما از یک جا کپی کردی اونها میرن از همونجا میخونن.
    تیری را به سمت یک دیوار شلیک کنید، وقتی به دیوار برخورد کرد دور آن یک خط بکشید، و بگویید "دیدید که به هدف زدم؟"

"افسانه چیزیست که ما دین دیگری را میخوانیم، گمراه کسی است که مخالف عقاید خود را میخوانیم".

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

با سلام

دوست عزيز اي كاش قبل از ايجاد اين موضوع عجله نكرده و به پروفايلتان مراجعه نموده و موضوعات شروع شده خود را بررسي مي كرديد لازم به ذكر است پستهاي شما فعلا تا اخد تصميم نهايي قابل رويت نيست و انشاء الله در اولين فرصت در مورد آنها تصميم گرفته خواهد شد .

لازم به ذكر است با توجه به اينكه حذف پستهاي يك كاربر موجب ناقص شدن بحث ها و بي معني شدن پاسخهاي ارائه شده توسط كاربران و كارشناسان سايت كه برخي موارد انرژي زيادي برده است مي گردد طبق قوانين كانون گفتمان قرآن هيچ كدام از كاربران نمي توانند در خواست حذف نوشته هاي خود را نمايند اما با اين حال با توجه به درخواست مكرر و اظهارات كاربر جوكر به صورت موقت جهت بررسي موضوعاتي كه ايشان با آيدي faryad نامرئي شده است.

لطفا موضوعات آغاز شده اين كاربر رو ببينيد
    http://www.askquran.ir/member.php?u=21125
    التماس دعا
    ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۸۹/۰۲/۱۲ در ساعت ۲۲:۳۰
    يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
    روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
    براي آزادي شيعيان بحرين
    وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم
    موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad

موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad .. .موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad. . . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad. . .

نوشته
    45
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم قرآن نمایش پست
    دوست عزيز اي كاش قبل از ايجاد اين موضوع عجله نكرده و به پروفايلتان مراجعه نموده و موضوعات شروع شده خود را بررسي مي كرديد لازم به ذكر است پستهاي شما فعلا تا اخد تصميم نهايي قابل رويت نيست و انشاء الله در اولين فرصت در مورد آنها تصميم گرفته خواهد شد .
    اولا شما قبلا تصمیم گیری کردید پس بیهوده خود را به کوچه علی چپ نزنید!
    از ابتدا هم پستهای من پاک نشده بود چه برسد به اینکه بازگردانده بشود!
    ثانیا دقیقا چند لحظه قبل از شما من تمام پستهایم را جستجو کردم و بجای 5 صفحه بیش از 10 صفحه پستهای من بود. که نشانگر این بود که پستهای تاپیکهای استارت شده من هم در ان وجود داشت. اما بعد از فهمیدن اینکه من به شما خرده گرفتم و برای اینکه خودتان را تبرئه بکنید سریع رفتید حذفش کنید.اما چون من اون تاپیک را زده بودم نمی تونستید تمام پستهام را حذف بکنید و برای همین فقط تاپیک هایم را حذف کردید که بگید فقط تاپیکهای استارتی حذف شده است!
    ثالثا با فرض صحت گفتار شما ( که صد در صد دروغ می گویید ) بازهم از ابتدا قرار بوده تمام پستهای من حذف بشود. نه تاپیکهای استارت شده من! پس بازهم شما امهال کردید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط خادم قرآن نمایش پست
    لازم به ذكر است با توجه به اينكه حذف پستهاي يك كاربر موجب ناقص شدن بحث ها و بي معني شدن پاسخهاي ارائه شده توسط كاربران و كارشناسان سايت كه برخي موارد انرژي زيادي برده است مي گردد طبق قوانين كانون گفتمان قرآن هيچ كدام از كاربران نمي توانند در خواست حذف نوشته هاي خود را نمايند
    این حرفها توجیهاتی بود که قبلا بهتون پاسخ دادم
    1- تمام حقوق نوشته های بنده متعقل به من است و من حقوق اینکار را به شما واگذار نکردم. پس شما نمی توانید نه شرعا و نه عرفا مالک نوشته های من بشوید. و قانونی که مخالف با اصل مالکیت در شرع اسلام است بدرد خودتان می خورد و برای من اهمیتی ندارد! شما قانون خلاف شرع نوشتید پس از نظر اسلام اساسش باطل است و دلیلی به تبعیت از ان وجود ندارد
    2- این قانونی که نوشتید بعد از ثبت نام من بوده است. و من ان را اصلا تایید نکردم. و من چیزی را که امضا کرده ام را قبول دارم. نه چیزی را که بعدا به مفاد آن اضافه شده است!
    شاید شما فردا یک قانونی فردا اضافه بکنید که من باید برای هر پستم یک میلیون به شما پول هم بدهم! آیا من باید بخاطر ان 500 تا پست به شما 500 میلیون به شما بدهم؟
    پس بازهم این اشکال شما بوده است که قانونتان از ابتدا ایراد داشته است!
    3- این بحث انرژی که شما می گویید هم خیلی برایم جالب است! ادمهایی که توی این سایت هستند 3 دسته هستند
    دسته اول : پاسخگویان و مدیران این سایت ! این گروه افراد از نهادهای مربوطه برای پاسخگویی پول دریافت می کنند. ( البته این پول که در نهایت از جیب من و دیگران تامین می شود!! ) و کارشون این هست که پاسخگو باشند .
    دسته دوم کاربران عادی : این گروه کاربر که من هم جزو آنها هستم هم هزینه می کنند و هم وقت می گذارند و هم پولی دریافت نمی کنند. یک گروهشون برای خدا کار می کنند و یک سری بیخدایانی که برای وجدانشان ( و یافتن حقیقت ) کار می کنند.
    دسته سوم صهیونیستها : کسانی هستند که نه برای خدا کار می کنند و نه برای وجدانشان ( البته شاید تعدادشان در این سایت خیلی کم باشد یا اصلا وجود ند اشته باشند. در حالی که در این سایت هر کسی که بیخداست و مدیران سایت از پاسخگویی انان عاجز می شوندجزو این دسته قرار می گیرند! ) پس برای کشورهای بیگانه کار می کنند و هدفی خاص را دنبال می کنند ( که می تواند پول هم باشد !)

پس اینجا سوال است که انرژی از چه گروهی تلف شده است؟
    گروه سوم که اساسا تکلیفش مشخص است! گور بابای انرژی که مصرف کرده اند!
    گروه دوم هم که من باهاشون اصلا بحث نداشتم . ( توهین نمی خواهم بکنم. اما من در سایت اصلا بجز با مدیران سعی کردم بحثی نداشته باشم .و به همین خاطر هم بیشتر در مناظرات دو طرفه شرکت می کردم. اگرچه ظاهرا دو طرفه بود و هر کسی سرش را می انداخت پایین و در بحث شرکت می کرد!! ) پس اگر کسی خودش را مخلوط کرده است و پاسخی داده است. به من ربطی ندارد. خودش انرژی اش را از ابتدا تلف کرده است!!
    گروه اول هم که شما هستید . وظیفه اتون اینه که پاسخگو باشید. وظیفتون اینه که دیگران را به اسلام دعوت بکنید. وگرنه پولی که می گیرید حرام است!!
    پس شما انرژی ازتان تلف نشده! چراکه بخاطر انرژی مصرف شده تان پول دریافت کردید!!

اما یک سوال هم برای من خیلی جالب است :
    اینکه چقدر از این انرژی که مصرف کردید به نتیجه رسیده است؟ واقعا چقدر از این افرادی که بهشون پول دادید و بقول شما انرژی مصرف کرده اند باسواد بوده اند؟
    دیگه تقریبا من تمام مدیران این سایت را می شناسم. و باهاشون هم پست بودم.
    90 درصدشون سوادشون اصلا دینی نبوده! و فقط از کامپیوتر اطلاعات کمی داشتند اون هم در حد ctrl+c و ctrl+v , بستن تاپیک والسلام!
    نمی خوام موضوعات قبلی را باز بکنم. اما کافیه یه سرچ در مدیرانتان بکنید. ببینید چقدر اینها اطلاع دارند!
    آخر بدبختی اینجاست که کاش فقط بی سواد بودند! برخی اوقات یه پستهایی زدند که نه تنها به عقلانیت دینی کمک نمی کرد بلکه خرافه پرستی را رواج داده بود! طوری که صد تا عاقل هم نمی تونست گندکاریشون رو درست بکنه!!
    مثلا یکی از باسوادترین مدیرانتان سخن حضرت امیرالمومنین را پر از اشتباهات لغوی عربی دانسته بود!
    یا یک مدیر دیگرتان یک سری معجزات دروغین کلا از اساس غلط را به قرآن نسبت داده بود!
    و یا هزاران مورد دیگر ...
    آقای خادم قرآن این ها را برای کی دارید می گید؟

یکی از مدیران اینجا ( که اسمش را دوست ندارم بگم ) خودش پیش من گفت که من سواد دینی و اطلاعات دینی کافی ندارم. اما شده استاد پاسخگو!!

ببینید جناب خادم قران! خودتون رو گول نزنید!بجرات می تونم بگم بیش از 95 درصد کاربران اینجا سنشون بین 16 تا 20 سال هست.
    کسانی که فقط بخاطر عشق به اسلام و امام حسین و زیارت عاشورا و .. اینجا جمع شدند.
    و جالب اینکه ثناگوی شما و مدیرانتان هم هستند!
    نه بخاطر اینکه شما و مدیرانتان فرد خارق العاده ای هستید. بخاطر اینکه اون افراد ساده دل هستند و همگان را با دل پاک خودشون می سنجند!
    اتفاقا دوست گرامی جناب اورلیتو یک پست جالب اینجا زدند
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aurlito نمایش پست
    شما از یک جا کپی کردی اونها میرن از همونجا میخونن.
    من به ایشان پیشنهاد کردم در یک جای بی طرف ( که اثری از سانسور نباشه ) هر کسی که فکر می کنه اینجا سوادش بالاست را به مناظره و مباحثه دعوت می کنم.
    ببینیم چند نفر از این افرادی که اقسوس انرژی از دست رفتشون را می خورید! در موضوعات مورد اختلاف سواد لازم برای مباحثه را دارند!!!
    البته پیشنهاد من برای دوستان دیگری هم که در این سایت مخالف اسلام هستند هم وجود دارد. چون تصور نمی کنم با جوابهای این مدیران بتوانند حقیقت را بیابند! ( لا اقل من یکی خودم با هیچ کدام از جوابهای مدیران اینجا نه قانع شده ام و نه چیزی بدرد بخور از انها اموخته ام !! و هر چه دارم از روی مطالعات شخصی خودم هست)
    هر کس فکر می کند سوادش بالاست پیغام بدهد تا من ادرس سایت بدهم تا انجا بیاید.
    الهی آمین!!

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

با سلام

دوست گرامی کاربر جوکر

1) تشخیص اینکه کاربران با چه هدفی در سایت فعالیت می کنند در حوزه فعالیتی کاربران نیست و ربطی به نتیجه مباحث و اجرای قوانین سایت ندارد

2) شما سوالات خود را بصورت عمومی با اختیار خود طرح نموده اید و کاربران و کارشناسان محترم سایت وقت گذاشته و پاسخگویی نموده اند اگر نمی خواستید عمومی طرح شود می توانستید از طریق مراکز پاسخگویی که بصورت خصوصی و از طریق ایمیل پاسخگویی می کنند پاسخ سوالات خود را پیگیری نمائید

3) موضوعاتی که شما آغاز گر آن بوده اید برای کاربران عادی قابل رویت نیست و انشاء الله طبق بررسی صورت گرفته چون احتمال دارد این سوالات برای کاربران دیگری در محیط نت هم ایجاد شده باشد جهت استفاده از پاسخ های ارائه شده توسط کارشناسان به انجمن متناسبی انتقال داده خواهد شد شما وظیفه خود را انجام دادید و نظر خودتون رو گفتید

4) با توجه به توهین صورت گرفته به کاربرانی که در موضوعات ایجاد شده شما طبق حق قانونی خود شرکت کرده اند و همچنین ادعایی که بعد از بررسی و سوال از مدیر فنی سایت کذب بودن آن ثابت شده است آیدی شما به مدت 7 روز مسدود و این موضوع بعد از 24 ساعت حذف خواهد شد . توجه داشته باشید که وقتی موضوعی در کانون گفتمان قرآن ایجاد میشود مگر در مواقع خاص که توسط مسئولین زیربط اعلام می گردد همه حق دارند نظر خود را با رعایت قوانین سایت بفرمایند و کسی حق توهین به آنها ندارد .

التماس دعا

يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
    روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
    براي آزادي شيعيان بحرين
    وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم
    موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad

موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad .. .موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad. . . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad . . موضوعات شروع شده کاربرjocer با آیدی faryad. . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری