جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشكل در استفاده از فايرفوكس در سايت

نوشته
    42
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت نامشخص
    دریافت
    13
    آپلود
    0
    گالری
    0

مشكل در استفاده از فايرفوكس در سايت

بسم الله الرحمن الرحيم

الهم صل علي محمد وآل محمد و عجل فرجهم يا كريم

السلام عليكم و رحمه الله و بركاته

دوستان محترم مدتي است كه در استفاده از نوار ابزار بالا و سمت چپ تصوير كه ابزارهاي ويرايش و شكلكهاست مشكل اساسي دارم و مشكل حقير در براوزر فايرفوكس است و از نسخه 3.5 استفاده ميكنم و كليه اين ابزارها بصورت عكس درآمده و امكان ويرايش و.... در آنها نيست

از دوستاني كه اطلاعي در اين زمينه دارند درخواست همكاري را دارم

التماس دعا

2.  

نوشته
    42
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت نامشخص
    دریافت
    13
    آپلود
    0
    گالری
    0

در اينترنت اكسپلورر 7 مشكل ندارم ولي سرعت ان پايين است و فايرفوكس سريعتر است

خواهشا كسي كه اطلاعي دارد راهنمايي كند

نوشته
    5,046
    صلوات
    20000
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    415 پست
    حضور
    132 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    24
    آپلود
    41
    گالری
    2534

نقل قول نوشته اصلی توسط prober نمایش پست
    بسم الله الرحمن الرحيم

الهم صل علي محمد وآل محمد و عجل فرجهم يا كريم

السلام عليكم و رحمه الله و بركاته

دوستان محترم مدتي است كه در استفاده از نوار ابزار بالا و سمت چپ تصوير كه ابزارهاي ويرايش و شكلكهاست مشكل اساسي دارم و مشكل حقير در براوزر فايرفوكس است و از نسخه 3.5 استفاده ميكنم و كليه اين ابزارها بصورت عكس درآمده و امكان ويرايش و.... در آنها نيست

از دوستاني كه اطلاعي در اين زمينه دارند درخواست همكاري را دارم

التماس دعا

سلام بزرگوار
    وقتتون بخیر

من از مرورگر فایر فاکس ورژن 3.6.3 استفاده میکنم و مشکلی که شما میگین رو ندارم.

میشه یک خواهش از شما داشته باشم؟
    از مشکلتون .. یک اسکرین شات تهیه کنین و بفرستین؟

متشکر و سپاسگذارم

5. تشکر

نوشته
    69
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
    دوست عزیز شما یک بار فایرفوکس remove کنید و مجددا نصب کنید . برای حذف آن به کنترل پانل بعد ADDOr Remove بروید ودر آنجا کل فایل را پاک کنید اگر مشکلتان حل نشد.
    به این ادرس برای دانلود بهترین براوزر فایرفوکس اقدام کنید
    http://at-download.mihanblog.com/post/3
    خوشا آن روز که من هم چون اربابم حضرت عباس وفاداری را بیاموزم . شهادت دخت نبی تسلیت

7. تشکر

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

سلام گرامی.
    آیا پوسته این سایت را تغئیر داده اید؟ چون مشکل شما مربوط به نخواندن کدهای اچ تی ام ال در ارتباط با شکلکها در فایر فاکس است.
    من از ورژن 3.6 استفاده می کنم و چند وقت پیش هم در این سایت از 3.5 استفاده می کردم. نخواندن کدهای اچتی امال یا جاوااسکریپ به احتمال قریب به یقین نقص در مرورگر شماست و بهترین راه یا نصب مجدد یا اپتامیز کردن با نرم افزار fire fox optamizer در این آدرس که اتفاقا نسخه بدون تروجان و .... است استفاده کنید برای اپتامیز کردن فایرفاکستان .
    اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

9. تشکر

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

با عرض سلام خدمت مدیریت محترم سایت.
    باید عرض کنم که طراحی سایت خیلی عالی و تا حدودی منحصر به فرد است.
    ولی یک ایراد دارد و آنهم اینست که در هر بحثی اگر پاسخی به سوال یا اظهار نظری داده میشه شخص سئوال کننده هیچ اطلاعاتی از سایت مبنی بر پاسخ درج شده دریافت نمی کند.
    اگر بزرگواری بفرمائید این مسئله را رفع و رجوع نمائید ممنون و سپاسگذار می شوم.
    ویکدرخواست هم داشتم اگر ممکن است با علائمی (مانند علائم راهنمائی رانندگی چراغ سبز قرمز زرد و ...)هر شخص را مطلع کنید که وضعیت کدهای انتخاب شده و یا نشده در صفحه پروفایل عمومی اش به چه شکل است . مثلا من برای کسیکه سوالی ازم پرسیده بود به بخش پروفایلش رفتم و این شخص بخش پاسخگوئیدر پروفیلش رو بسته بود و خودش هم خبر نداشت.
    باسپاس فراوان.
    یاحق
    اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

نوشته
    42
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 ساعت نامشخص
    دریافت
    13
    آپلود
    0
    گالری
    0

بسم الله الرحمن الرحيم

با سلام

با تشكر از تمامي دوستان

مشكل با حذف و نصب مجدد نرم افزار به لطف خدا و همكاري شما عزيزان محترم رفع شد

دوستان محترم خدا اجرتان دهد و گره اي كه در كار حقير باز كريد دعا ميكنم هيچ گره اي را در كار شما نگذارد و همواره مورد لطف و رحمت پروردگار باشيد

12. تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری