صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چت و عشق ؟!!!!!!!

نوشته
    806
    حضور
    20 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    73
    آپلود
    0
    گالری
    1

چت و عشق ؟!!!!!!!

سلام به همه دوستان خوبم
    باصفا اسک قرآنیها

چت و عشق؟؟؟

مگه ممکنه یکی را که ندیدی و هیچی ازش نمی دونی فقط باهاش چت کردی عاشقش بشی؟

به نظرتون ممکنه؟

روزي حداقل يکبار به ان نگاه کن
    "هيچ کس دوبار زندگي نمي کند."
    جايي روي ديوار بنويس

2.  

نوشته
    937
    حضور
    1 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مونس نمایش پست
    سلام به همه دوستان خوبم
    باصفا اسک قرآنیها :rose:

چت و عشق؟؟؟

مگه ممکنه یکی را که ندیدی و هیچی ازش نمی دونی فقط باهاش چت کردی عاشقش بشی؟

به نظرتون ممکنه؟

بله ممکن است .

بعضی از مردم خیلی عاشق پیشه هستند و ممکن است درگیر چنان احساسی شوند . اما چنین عشقی تکلیف عاقبت اش روشن است . بیشتر عشق به موجودی خیالی است که عاشق از معشوق ِ ندیده در ذهن خود ساخته است . بنایی است بر آب که هر آن با آشکار شدن حقیقت معشوق احتمال ویران شدن آن هست .

نوشته
    598
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ceramic نمایش پست
    بله ممکن است .

بعضی از مردم خیلی عاشق پیشه هستند و ممکن است درگیر چنان احساسی شوند . اما چنین عشقی تکلیف عاقبت اش روشن است . بیشتر عشق به موجودی خیالی است که عاشق از معشوق ِ ندیده در ذهن خود ساخته است . بنایی است بر آب که هر آن با آشکار شدن حقیقت معشوق احتمال ویران شدن آن هست .
    همینطور که ایشون فرمودن این قضیه ممکن هست
    و اتفاقا خیلی هم زیاد پیش میاد
    خود من زیاد دیدم
    چون فرد طرف مقابل رو نمی بینه و اون رو براساس حرفاش تو ذهن خودش تصور میکنه و اکثر اوقات خیلی خوش بینانه و اون جور که خودش دوست داره

البته این قضیه خیلی بستگی به شرایط روحی روانی فرد و نوع شخصیت او داره به طوری که بعضی افراد بسیار زود اعتماد میکنن و خیلی زود جذب میشن ولی در مقابل افرادی هستن که تحت هیچ شرایطی اعتماد نمیکنند

سید ما مولای ما دعا کن برای ما.....

نوشته
    69
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0

خدا یا هیشکی رو از راه چت عاشق نکن
    خوشا آن روز که من هم چون اربابم حضرت عباس وفاداری را بیاموزم . شهادت دخت نبی تسلیت

نوشته
    138
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ceramic نمایش پست
    بله ممکن است .

اول عشق رو تعريف كنيد لطفا!عشق احساس مقدسيه و از روي شناخت كافي با پذيرش همه ي كاستيها.
    تا شقايق هست زندگي بايد....

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

با سلام
    بابا از من عبرت بگیرید.
    من خیلی احساسی هستم ولی عاشق نیستم.
    چندوقت پیشا این بحث را تلویزیون گذاشته بود.یارو میگفت من از طریق چت با حاج خانوم آشنا شدم و الان توی زندگی هیچ مشکلی باهاش ندارم.از طرف دیگه شخصی را نشون میداد که داشت طلاق میگرفت.البته اون چه دوستان گفتند درسته اما شاید میگم شاید افراد بتونن با هم کنار بیان
    تا خدا چی بخاد.البته اینو بنده داره میخاد نه خدا ولی خوب شاید در و تخته به هم جور بشه.
    بادا بادا مبارک بادا ایشالا بعدش بدبخت بادا
    موفق باشید
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

نوشته
    54
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    48 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    1

سلام علیکم

دوست داشتن میتونه از چت بوجود بیاد و آدمی فکر میکنه عاشق شده اما عشقی واقعی نمیباشد...

عشق کجا دنیای مجازی و آشنائیهایش کجا!

از من میشنوید سعی کنید در چت و کلا این دنیای مجازی زیاد احساسات بخرج ندین....واقعیت چیز دیگریست...

تجربه را تجربه کردن خطاست

***چو باید سرانجام در خاک رفت

خوش آنکس که پاک آمد و پاک رفت

نوشته
    3,203
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    3
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    96 روز 16 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

امکان نداره
    شبی مجنون به لیلی گفت کِی معشوق بی همتا
    تو را عاشق شود پیدا ولی......

نوشته
    19
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    34 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

غیر ممکن وجود ندارد
    ماییم و نوای بینوایی بسم الله اگر حریف مایی

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

با سلام
    خب بحث عاشق شدن خیلی گستردس و خیلی خطرات در پی داره مخصوصا اگر تو محیطای نا امنی مثل چت و تو اتاقای خصوصی و تنها باشه
    عاشق شدن از راههایی مثل شناخت علایق سلیقه ها و اخلاقیات و معنویات وظاهر و تیپو و..... ...میتونه حاصل شه
    خب از راه چت هم تا حدودی به بعضیا از این شناختا میشه رسید
    مثلا اینکه طرف انسان معتقدی هست و شاید مستحباتم همیشه انجام میده و..
    اما واقعا این شناخت همیشه درسته ؟؟؟
    من که میگم خیلی توش خطا هست و ..
    چون کسی نمیاد از رذایل اخلاقیش صحبت کنه و از ضعفاش صحبت کنه و طرف رو از خودش به نوعی دور کنه...
    تازه اگر کسی واقعا ادم معتقدی باشه هیچ وقت تا اینجا که بخواد هر روز با نامحرم چت کنه ادامه نمیده و...
    امکان داره اوایل طرفین برای یه کار ضروری و کار با هم ارتباط داشته باشن اما به مرور که این ارتباط از ضرورت بیوفته یواش یواش مهر و محبت کاذب بین طرفین ایجاد میشه و به مرور عشق کاذب به وجود میاد و...
    ((من خودم به سفارش یکی از دوستان معنوی و خوب ومورد اعتماد تمام ادلیستای خانومو از یاهوم پاک کردم تا شیطون یکی از راههای نفوذش بسته شه..البته اگر کار واجب و ضروری پیش بیاد از طریق ارشیو مکالمات برای دسترسی به آیدی اقدام میکنم))
    خب اینکه میگن زن و مرد نامحرم تو یه اتاق تنها نشن میتونه به چت هم ارتباط داد..
    وقتی شما 2 نفری((البته با حضور دشمن قسم خورده و منتظر به غفلت شماها))چت میکنید
    به نوعی اولا که به هم عادت میکنید و شاید بعد از مدتی دلتون برای چت کردن با هم تنگ هم بشه
    و به مرور که کمبود محبتای همدیگرو تا حدودی جبران کردید و رابطه 2 نفری شما تبدیل به 3 نفری ((همراه با شیطان منتظر و قسم خورده))
    شد اونوقت محبت خطرناکی بین طرفین به وجود میاد که اگر طرفین مجرد باشن عاشق هم میشن و ...
    اما خدای نکرده اگر متاهل باشن حتی اگر کی از اونها اونموقع هست که باید منتظر از هم پاشیده شدن یه خانواده و قهر خدای مهربون و جشن پیروزی شیطون برای حماقت بعضی از ((اشرف مخلوقات))باشیم
    پس برای اینکه عشقای مجازی و بی پایه وسست ایجاد نشه حتما ارتباط با نامحرم رو به هر وسیله((چت پیام عمومی خصوصی اس ام اس یاهو الفور ای و...))حتما تا حد ضرورت قطع کنید و نگذارید که خدای مهربونمون قهرش بگیره و شیطون هی بهمون بگه دیدید ارزش سجده نداشتید>؟؟؟
    البته من یکی از رفیقام از طریق یکی از رومای مذهبی عاشق خانومی شد و چون ادم معتقدی بودن سریع با خانواده هاشون مشورت کردن و اونا رو در جریان گذاشتن و با این بصیرت و آینده نگری جلوی کار و فعالیت شیطون رو گرفتن و یه تو دهنی محکم به شیطون ودسیسه هاش زدند و..
    پس اگر فکر میکنید طرف عاشقتونه بگید به خانوادش بگه و همه رو در جریان بزاره و اگر دیدید که طرف میگه نه هنوز زوده و صلاح نیست و ایجاد مفسده میکنه و اینجور کلاه شرعی ها بدونید که طرف به احتمال خیلی زیاد شما رو برای ارضا شدن حس کمبود محبتش میخواد نه بیشتر!!!
    وگرنه یا اینکه اصلا چت نمیکنه با نامحرم و در صورت مشاهده سماجت با یه برخورد تند طرف رو از خودش دور میکنه یا اینکه واقعا به فکر ازدواج و شناخته بیشتره که از راه درستش میره وبه نظر من دختری که خیلی راحت از طریق چت پا به پای نامحرم جلو میره و عشق بازیه مجازی می کنه اصلا دختر مذهبی نیست مگر اینکه همون اول حس عاشقی و تشکیل محبت بخواد تا تصمیمش در مورد خبر دادن به خانواده ها رو بدونه و...
    التماس دعا و خدا نگهدارتون
    یا علی(ع)
    الهی العفو...

صفحه 1 از 14 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری