صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟

نوشته
    143
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟

با سلام خدمت همراهان تالار بهائی پژوهی

از موضوعات مورد گفتگو در مباحث بهائی پژوهی خیانت هاو جنایاتی است که بهائیان در حق جامعه بشریت و آزادی خواه ، ایران و ایرانیان نموده اند و ما در این موضوع بنا داریم که به واکاوی جریاناتی که بوی خیانت در آنها لکه ننگی بر دامن بهائیت شده است نمائیم .

امید آنکه تمام دوستان یاری بخش ما در این گفتگو گردند . لذا سوال خود را اینگونه مطرح می کنیم که :

از کجا معلوم بهائی ها خائن هستند ؟

و اصولا دامنه خیانت بهائی ها چه اندازه است ؟

2.  

نوشته
    143
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

برگرفته از تایپیک 70 در موضوع نظر شما در مورد بهائیت

کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟نقلکی گفته بهائی ها خائن هستند ؟کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟ نوشته اصلی توسط : خردبینکی گفته بهائی ها خائن هستند ؟کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟خیانت از جانب هر فرد و گروهی که باشد محکوم است.
    بشرط آنکه ابتدا تعریفی جامع و مانع و مشترکی از «خیانت» موجود باشد و با دلایل و مدارک کافی اتهام خیانت ثابت بشود (نه به ظن و گمان).

لطفا ابتدا بفرمایید که از نظر شما «خیانت» یعنی چه و سپس بفرمایید بطور مستند اثبات کنید که دقیقا بهائیان در چه موردی خیانت کرده اند.

لطفا به بنده بگویید که کجای آرمان ایده آلیستی بهائیان، خیانت به کشور محسوب میشود و بفرمایید که ایشان دقیقا چه اقدامی عملی که خیانت محسوب میشود انجام داده اند (با ذکر مستندات و نام اشخاص خائن).

خردبین سبز اندیش. کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟کی گفته بهائی ها خائن هستند ؟

جناب آقای خرد بین گرامی
    امیدوارم که اگر با معنای خیانت آشنا شدید و نمونه هایی از این خیانت را در بهائیت ذکر کردم شما به عهد خود وفا نموده و با خائن طبق رأی خودتان که در بالا ذکر شده عمل نمائید .

معانی متفاوتی برای واژه خیانت از ماده (خ-و-ن) بیان شده است که یکی از معانی شمرده شده برای آن پیمان شکنی، نقض عهد و بی وفایی است و برخی از محققان از آن به عدم رعایت امانت تعبیر کرده اند.
    راغب اصفهانی نیز این طوری می‌نویسد: خیانت و نفاق دارای یک معنا هستند مگر اینکه خیانت نسبت به عهد و امانت استعمال می شود و نفاق نسبت به دین گفته می شود،

و اما با توجه به معنای خیانت بهائیان خائن هستند و البته ظالم چرا که آنان در امانت الهی خیانت کردند . و این امانت را برخی مفسران ، دین و برخی مفسران ، قرآن و برخی مفسران ، احکام الهی گرفته اند .
    همان امانتی که هر مخلوقی از پذیرش آن سر باز زد غیر از انسان .

آسمان بار امانت نتوانست کشید .
    قرعه فال به نام من دیوانه زدند .
    خداوند متعال در آیه 72 سوره احزاب همان کتابی که بهائیت آن را به عنوان کتاب آسمانی و الهی قبول دارد ( البته تا اونجا که به ضررشان نباشد ) می فرماید :
    إنّا عرضنا الأمانة علی السّماوات و الأرض و الجبال ، فأبین أن یحملنها و أشفقن منها ، و حملها الإنسان......
    و در سوره حشر آیه 21 می فرماید :

لَوْ أَنزَلْنَاهَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَّرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُّتَصَدِّعًا مِّنْخَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْيَتَفَكَّرُونَ
    اگر اين قرآن را بركوهى فرو مى‏فرستاديم حتما آن را از ترس خدا ذليل و متواضع و شكافته مى‏ديدى. و اينمثال‏ها را براى مردم مى‏زنيم شايد بينديشند

و پیامبر اسلام که بهائیان نیز آن را به عنوان پیامبرالهی برای اسلام قبول دارند در حدیث ثقلین می فرماید

انی تارک فیکم الثقلین کتاب الله وعترتی ما ان تمسکتم بهما لن تضلوابعدی: کتاب الله فیه‏الهدی والنور حبل ممدود من السماء الی الارض وعترتی اهل بیتیوان اللطیف الخبیر قد اخبرنی‏انهما لن یفترقا حتی یردا علی الحوض وانظروا کیفتخلفونی فیهما

«من در میان شما دو امانت نفیس و گرانبها می‌گذارم یکی کتاب خدا قرآن و دیگری عترت و اهل بیت خودم. مادام که شما به این دو دست بیازند هرگز گمراه نخواهید شد و این دو یادگار من هیچ گاه از هم جدا نمی‌شوند.»
    و اما بهائیت نسبت به این امانت به چه اندازه امانت دار بودند ؟
    آیا فرقه سازی و موهوم دانستن امام عصر ( ع ) توسط سران بهائیت خیانت در امانتی نیست که حضرت رسول الله آن را برای بشر به ارمغان آورده است .
    آیا بهائیت آیه 40سوره احزاب و معنای خاتم النبیین را ندیده است که خداوند در قرآنش می فرماید و لکن رسول الله و خاتم النبیین .
    آیا بدعتی که بهائیت بنا نهاد خیانت در امانت الهی نیست.
    پیامبر امانتی بود برای هدایت بشر از طرف خداوند . آیا گمراه نمودن بشر و پیامبر سازی توسط سران بهائیت خیانتی در این امانت نبود .
    و هزاران سوال بی پاسخ دیگر .
    البته جناب خرد دوست سبز ، این یک طرف قضیه می باشد و ما نمونه های دیگری از خیانت در بهائیت را شاهدیم که در جای خود ذکر خواهد شد همچون خیانتی که به مردم مظلوم فلسطین و بشر آزادی خواه ارائه دادند . زمانی که جناب شوقی افندی با رژیم تازه تاسیس اسرائیل عهد و پیمان می بست و در عبارتی واضح تر به اسرائیل دل می داد و قلوه تحویل می گرفت
    خوب است بدانید که حسینعلی نوری معروف به بهاء الله به برادر خود میرزا یحیی نوری ( صبح ازل ) که جانشین باب بود خیانت کرد .
    عباس افندی ( عبدالبهاء ) به وصیت بهاء الله مبنی بر جانشینی محمد علی افندی ( برادر عباس ) بعد از عبدالبهاء خیانت کرد و نوه خود شوقی افندی را به جانشینی خود انتخاب نمود .
    اگر فرض محال بگیریم که باب بر حق بود ( البته فرض محال ) بهاء با قالب کردن خود به عنوان من یظهره الله و عمل نکردن به وصیت نامه باب که صبح ازل را انتخاب نموده بود به عنوان جانشینی و همچنین به بشریت تشنه عدالت خیانت ننمودند .
    دوست عزیز من فکر می کنم باید موضوعی تحت همین عنوان باز نمود و در آن مفصل به خیانتهای بهائیان اشاره نمود چرا که کم نیستند از این نمونه ها .
    و شما مقصر نیستید چرا که دنبال حقیقت هستید و یک پوسته ای فریبنده از ظاهر بهائیت را به خورد شما داده اند و شما اطلاعاتتان در این زمینه کم است . و انتظار ندارم که این سخنان را نیز بدون مدرک قبول کنید بلکه از شما دوست گرامی می خواهم که تعصب را کنار گذاشته و بر پایه علم وعقل به واکاوی جریانات بهائی بپردازید و هیچ گاه تک بعدی به جریانات نگه نکنید .
    فقط جهت یادبود از این برادر بهائی پژوه که چند سالی را در جهت رونمائی این فرقه گذرانده است در دو تایپیک بعدی مطلبی را خدمت شما نقل قول می کنم البته با ذکر منبع
    امید آنکه در تایپیک های بعدی نیز همراه ما باشید .

نوشته
    143
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

بهائی و خیانت ، نه مگه ممکنه ؟

بهائیان بر این اعتقادند که پس از آزادی «میرزاحسینعلی نوری»، سفیر روسیه رسماً از او دعوت کرد تا به خاک روسیه برود. اما دولت ایران وی را به عراق فرستاد و او را در حالی که توسط تعدادی از نیروهای روسی و ایرانی همراهی می شد، از ایران تبعید کرد.
    میرزاحسینعلی نوری پس از آزادی از زندان لوح ویژه ای به زبان عربی درباره امپراتور روسیه ( همان امپراطوری که خاک ایران را همچون گوشت قربانی تکه تکه می کردند و برایشان هر چیزی اهمیت داشت غیر از ایرانی ) نیکلاویج الکساندردوم صادر می کند که متن فارسی آن به این شرح است:
    «یکی از سفیران تو مرا هنگامی که در زندان تهران زیر غل و زنجیر بودم یاری و همراهی کرد و به این خاطر خداوند برای تو مقامی معین فرمود که جز خودش هیچکس رفعت آن را نمی داند»(1).
    بابیان وبهائیان توسل به زور را برای پذیرفتن آئین خودمنع کرده بودند، مگر در مورد مسلمانان که مال و جان و ناموس آنان را مباح اعلام کرده و حتی آنان را شکنجه می دادند و سپس به شهادت می رساندند. البته قساوت و سبعیت از جمله خصائص اولیه اعضای فرقه بابیت بوده که فریدون آدمیت در مورد آنان گفته است که آنان در جریان شورشهای خود با مردم و نیروهای دولتی رفتاری سبعانه داشتند و اسیران جنگی رادست و پا می بریدند و در آتش می سوزاندند. او بساط بهأ را از روز نخست مبتنی بر دستگاه میرغضبی و آدمکشی می داند(2) و عبدالحمید آیتی نیزبهائیان را دارای اخلاقی خشن و سخت دل و کینه جو و متظاهر به مهر ومحبت معرفی می کند. (3)
    در این مورد می توان به حادثه تلخ قلعه طبرسی مازندران و حوادث خونبار «زنجان» توسط بابیان که با قتل و غارت و جنایات بیشماری همراه بود و بالأخره پس از خونریزی بسیار توسط حکومت سرکوب شد، اشاره کرد. (4)
    شوقی افندی می نویسد:
    «در عراق شیوه بابیان این بود که شب ها به دزدیدن لباس و نقدینه و کفش و کلاه زوار اماکن مقدسه و شمع ها و صحایف و زیارتنامه ها و جام های آب سقاخانه ها پردازند. »(5)
    او می افزایدبه سبب کینه ای که بابیان از شیعیان داشتند، در ایام عاشورای حسینی در کربلا جشن و پایکوبی راه می انداختند که این سنت بی شرمانه از قره العین(6) به یادگار مانده بود.
    رفتار دد منشانه و دور از انصاف بابی ها با مسلمین اندک اندک بالا می گیرد تا جایی که به زد و خورد می انجامد. انجام اینگونه اعمال وحشیانه ادعا نیست، حتی حسینعلی نوری بهأالله (رهبر اصلی و به اصطلاح پیامبر این فرقه) در این مورد می گوید:
    «جمیع ملوک الیوم این طایفه را اهل فساد می دانند، چه که فی الحقیقه در اوایل اعمالی از این طایفه ظاهر ]می شد[ که فرایض ایمان مرتعد(7) (می شد). در اموال ناس، من غیر اذن تصرف می نمودند و نهب و غارت و سفک دمأ را از اعمال حسنه می شمردند. »(8)
    بهأالله پس از این همه فجایع در لوح خود آورده:
    «این ظهور، ظهور رحمت کبری و عنایت عظمی است چه که حکم جهاد را از کتاب محو نموده و منع کرده». (9)
    البته او از اول هم همواره سعی در حفظ جان خود و دوری از مهالک و معارک بابیه داشت،
    میرزا حسینعلی به تجربه آموخته بود که در دین انقلابی باب نه مؤسس می ماند نه حروف حیّ، این بود که طریقه و تاکتیک را عوض کرد و «قتال و جدال و دفاع و جهاد» را که مایه خطر بود کنار گذاشت و به اصطلاح «علم و عرفان و نطق و بیان» جای سیف و سنان را گرفت. البته این طریقه با صرفه تر بود، زیرا در نطق و بیان کمتر خطر جان است. (۱0)
    سرانجام رفتار غیرانسانی بابی ها موجب می شود تا در سال ۲۸۰ قمری دولت عثمانی آنان را به استانبول ( 11 ) تبعید نماید.بهائیان بر این اعتقادند که پس از آزادی «میرزاحسینعلی نوری»، سفیر روسیه رسماً از او دعوت کرد تا به خاک روسیه برود. اما دولت ایران وی را به عراق فرستاد و او را در حالی که توسط تعدادی از نیروهای روسی و ایرانی همراهی می شد، از ایران تبعید کرد.
    براستی چه ارتباطی بین حسینعلی نوری و روسیه وجود دارد که ما شاهد اینچنین احترامات فائقه و لائقه از دو طرف هستیم
    منابع :
    1 -دکتر سعید زاهد زاهدانی، بهائیت در ایران، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، چاپ اول، ۱۳۸۰، ص .۱۴۸
    2 -فریدون آدمیت، امیر کبیر و ایران، ص .۴۵۷
    3- عبداله شهبازی، فصلنامه تاریخ معاصر ایران، شماره ۲۷، سال هفتم، پاییز .۱۳۸۲
    4 -برخی از این درگیری ها و جنایات در کتاب بهائیان، نوشته سیدمحمدباقر نجفی، صص ۵۳۳ – ۶۱۳ ذکر شده است.
    5- شوقی افندی، قرن بدیع، جلددوم، ص .۱۲۲
    6- طاهره قزوینی دختر حاج ملاصالح قزوینی برغانی، برادرزاده و عروس حاج ملا محمد تقی قزوینی معروف به «شهید ثالث» که با استفاده از استعداد و تیزهوشی خداداد و منحصر پدر وعموی دیگرش – ملا محمد علی برغانی، از مریدان خاصه سید کاظم رشتی – که اخباری مسلک بودند به حلقه طلاب در آمده بود و سیدکاظم او را در رسائل جوابیه خود قره العین نامیده بود. او کسی است که با بی حجابی و بی عفتی خود و سوءاستفاده از آشنایی با علوم دینی عده بسیاری را به بابیگری کشاند. تاریخ نویسان وجود اورا عمده ترین عامل نشر عقاید بابیت دربین زنان می دانند. همچنین شهادت شهید ثالث، عمو و پدر شوهر او به تحریک قره العین صورت گرفت (بهائیت در ایران، ص ۱۳۵-۱۳۲). زشتی و قبح اعمال قره العین به حدی است که پیروان این فرقه نیز به آن معترضند، از جمله خواهر میرزا حسینعلی (بهأ) بعدها در مورد قره العین و تندروی های او در لوح عمّه گفته است که قره العین یک دفعه بی حکمتی کرد و هنوز از کله مردم نمی توانیم به در آوریم. (فتنه باب، ص ۱۷۵).
    7- یعنی پشت ایمان از رفتار ایشان به لرزه در می آید.
    8- میرزا حسینعلی نوری (بهأ)، مائده آسمانی، جزوهفتم، ص .۱۳۰
    9- میرزا حسینعلی نوری(بهأالله)، اقتدارات، چاپ سنگی، ۱۳۱۰ هص ق، خط مشکین قلم، ص .۲۸
    10- عبدالحسین نوایی، فتنه باب، صص ۲۱۳-.۲۱۲
    ۱1- از شهرهای ترکیه.

نوشته
    143
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

بهائیت و خیانت به خودی ! نه مگه ممکنه ؟

از نکات بسیار مهم در جریان تبعید بابیان به عراق تلاش بهاء برای تثبیت خود و تبیین جایگاه نداشته خود در بین بابیان بود و در این راه از هر کوشش منفی و البته خیانت به دوستان و همراهان بابی خود دریغ ننمود
    جناب بهاءالله از اوضاع آشفته بابيان در عراق و بي توجهي نسبي حکومت عثماني به مسائل داخلي بابيان استفاده کرده ، با شرارت به تسويه حساب وحذف فيزيکي مخالفين خويش پرداخت
    نتيجه اين شرارت ها فرار بابيان مهم و قابل اعتنا از بغداد و ايجاد فضاي رعب شديد در ميان آنان و قتل و کشتار مخالفان بود.عزيه خانم نوري گروهي که با رهبري زير زميني بهاء الله به قلع و قمع بابيان بغداد مشغول بودند را "جلادان خونخوار "ناميده و مي گويد :
    "اصحاب طبقه اول که اساميشان مذ کور شد از خوف آن جلادان خونخواربه عزم زيارت اعتاب شريفه به جانب کربلا و نجف و برخي به اطراف ديگر هزيمت نمودند.سيد اسمعيل اصفهاني را سر بريدندو حاجي ميرزا احمد کاشي را شکم دريدند . آقا ابوالقاسم کاشي راکشته در دجله انداختند.سيد احمد را به پيشدو کارش را ساختند. ميرزا رضا خالوي سيد محمد را مغز سرش را به سنگ پراکندندو ميرزا علي را پهلويش را دريده به شاهراه عدمش راندندو غير از اين اشخاص جمعي ديگر را در شب تار کشته اجساد آنها را به دجله انداختند و بعضي را در روز روشن در ميان بازار حراج با خنجر و قمه پاره پاره کردند چنانکه بعضي از مومنين و معتقدين رااين حرکات ،فاسخ اعتقاد و ناسخ اعتماد گرديد بواسطه اين اعمال زشت و خلافکاري ها از دين بيان عدول کرده و اين بيت را انشاء نموده در محافل مي خواندند و مي خنديدند :
    اگر حسينعلي ، مظهر حسين علي است ......هزار رحمت حق بر روان پاک يزيد !! ” و مي گفتند ما هر چه شنيده بوديم حسين مظلوم بوده است نه ظالم !"([1])

منبع :

[1]کتاب تنبيه النائمين خواهرحسینعلی نوری معروف به بهائ الله صفحه 12

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

بسم الله الرحمن الرحیم.
    با عرض سلام خدمت دوست گرامیم homamehr .
    در همان تاپیک من ذکر کردم که بهائیان خائینین به مملکت هستند.
    متاسفانه در این سایت در صورت درج پاسخ هیچ اطلاعی داده نمیشود.
    در ابتدا از شما سپاسگذارم که این مطلب را در این تاپیک ادامه دادید.
    آنها در هر مملکتی که زندگی کنند بدلیل تفکرات موهومشان خائن بحساب آمده و بطور قطع و یقین رفتاری بمراتب بد تر از هرآنچه دیده اند با آنها اعمال خواهد شد.
    و اما جناب خرد بین
    نمیدانم ایشان خود را صاحب درکی می دانند که دیگران از آن درک محرومند و یا معجزه ای را در ذهن خود شاهد بوده اند که در آن معجزه به ایشان گفته شده فقط شما صاحب استدلال و و ادراک هستید و درنتیجه استنتاج شما وحی منزل است !!!!!!!!!!!!!!
    مطلبی که من ذکر کردم مضمونش این بود که بهائیان بدلیل اعتقاد به منجی موهومشان زمینه ظهورش را در صورتی میدانند که تمام دنیا تبدیل به یک کشور گردیده و هیچ مرز و حدودی بعنوان کشور و ملت جداگانه وجود نداشته باشد.
    خب این عمل را با ایران شروع کرده اند.
    قبول نداشتن حدود ایران و ملیت ایرانی خیانت نیست ؟
    دسیسه چینی برای شکستن این حدود برای آماده سازی ظهور آن موهوم خیانت بحساب نمی آید؟
    عرض کردم حتما ایشان جرقه ای در ذهنشان زده شده و در آن جرقه به او گفته شده که ادراک فقط نزد توست.
    و هر آنچه که تو میپنداری همانست که صحیح است.
    و تاریخ بیانگر نیت این اشخاص است و با هیچ تخیلی تاریخ تغئیر پیدا نمی کند.
    یاحق

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

سلام خدمت همه عزیزان و هما مهر گرامی
    دوتا صفحه وبلاگ که دانلود کتابها و مقالات رو در این حوزه در خودش داره رو به شما معرفی می کنم امیدوارم توجه لازمه رو در مورد این کتابها داشته باشید و سئوالات رو برای برادر بزرگوارم هما مهر بفرمائید

کتابخانه مرجع در این صفحه

که بنده اکیدا توصیه می کنم این دو کتاب را دانلود و مطالعه نمایئد.بالاخص کتاب خاطرات صبحی کاتب

http://www.4shared.com/file/82915510/27e1f309/040-khaterat_somhi__.html
    خاطرات صبحی کاتب باب
    1.5 مگابایت

http://www.4shared.com/file/82965299/218b0b30/___online.html?dirPwdVerified=7fdf40ab
    چرا مسلمان شدم
    820 کیلو بایت

بهائیت شناسی در این صفحه

http://bahaeyat.persianblog.ir/page/nejat-yafteghan
    اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

اینهم یک وبلاگ صوتی برای کسانیکه گوشی شنوا دارند و دل روشن.
    راهنمائی برای اعضاء بیت العدل و خادمین بیت مربوطه
    آنهائیکه در انـــــــــــــــــــــــ ـکار زبانزد هستند توجه کنند
    هیچ راهی ندارید مگر اینکه این فایلها را دانلود سپس مانند اصالت بهائیت که همانا دروغگوئی و کذابیست گزینه برداری و وتدوین نمائید.
    ضمنا همانطوریکه 4 تا 4تا زن می گرفتید کسی جرات نداشت بهتون بگه چرا ما یه دونه شما 4تا 4تا (به استناد از کلام خانم رئوفی در http://bahaeyat.persianblog.ir/page/nejat-yafteghan صفحه ) بهشون بگید اینهم قضیه همونه هرگز مستقیم مراجعه نکنید چرا نداره.
    آدرس برملا کنندهای دیگر از چهره شیطانی بهائیت

یــــــــــــــــاحق

نوشته
    143
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3

تشکر و کمی تصحیح

نقل قول نوشته اصلی توسط bina88 نمایش پست
    سلام خدمت همه عزیزان و هما مهر گرامی

کتابخانه مرجع در این صفحه

که بنده اکیدا توصیه می کنم این دو کتاب را دانلود و مطالعه نمایئد.بالاخص کتاب خاطرات صبحی کاتب

http://www.4shared.com/file/82915510/27e1f309/040-khaterat_somhi__.html
    خاطرات صبحی کاتب باب
    1.5 مگابایت

http://www.4shared.com/file/82965299/218b0b30/___online.html?dirPwdVerified=7fdf40ab
    چرا مسلمان شدم
    820 کیلو بایت

بهائیت شناسی در این صفحه

http://bahaeyat.persianblog.ir/page/nejat-yafteghan
    با سلام خدمت همه عزیزان و تشکر ویژه از دوست گرامی bina88 ممنون از اطلاع رسانی حضرت عالی باید خدمت شما عرض کنم که صبحی ( فضل الله صبحی مهتدی ) کاتب سایه به سایه و محرم ریز ترین و خاص ترین اسرار عبدالبهاء ( عباس افندی ) می بود . نه علی محمد باب که به دلایلی از بهائیت برگشته و کتابی را به نام خاطرات انحطاط و سقوط به چاپ می رساند .
    خوب هست بدانید بهائیان قائلند که عبدالبهاء دارای الهامات غیبی بوده است حال این سوال همواره باقی است که اگر عبدالبهاء دارای این علم بوده است پس جرا خصوصی ترین مسائل خانواده و درونی خود را به کسی بازگو می کرده و کسی را کاتب سایه به سایه خود قرار داده
    است که می دانسته بعدا بر می گردد و تمام مسائل آنان را بازگو و فاش می نماید و آبرویی از دمار بهائیت می برد .

10. تشکرها 2

نوشته
    97
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اخه اصلا واسه من مهم نیست که بخوام از دین بهاییت طرفداری کنم ولی با مطالعاتی که تا الان داشتم میدونم که یه دین ساختگیه ولی اون چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که چرا انقدر بهاییان رو تحت فشار میذارن؟!چرا نمیتونن مث ما مردم عادی زندگی کنن چرا حتی یه نماینده ندارن؟اینا سوالایی که ذهن منو مشغول کرده.موسی به دین خود عیسی به دین خود اصلا بت پرست باش ولی باید تو قوانین اجتماعی تاثیری نذاره خب چرا انقدر تحت فشارن

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صهبا سروش نمایش پست
    اخه اصلا واسه من مهم نیست که بخوام از دین بهاییت طرفداری کنم ولی با مطالعاتی که تا الان داشتم میدونم که یه دین ساختگیه ولی اون چیزی که ذهنمو مشغول کرده اینه که چرا انقدر بهاییان رو تحت فشار میذارن؟!چرا نمیتونن مث ما مردم عادی زندگی کنن چرا حتی یه نماینده ندارن؟اینا سوالایی که ذهن منو مشغول کرده.موسی به دین خود عیسی به دین خود اصلا بت پرست باش ولی باید تو قوانین اجتماعی تاثیری نذاره خب چرا انقدر تحت فشارن
    سلام بر صهبا سروش

ما در تاپیکی در مورد تفکر بهائیت بحث زیادی کردیم.

فکر کنم شما با برخی از این تفکرات آشنا نیستی من اینجا ذکر می کنم شما بعنوان یک ایرانی ببین با حفظ حریم وطن مطابقه یا در تضاد.

بهائیت غیر از بحث زیرپا گذاشتن ابتدائی ترین احکام الهی بحث آخر الزمان آنها و منجی آخرالزمانشان بحثی است که اگر اینها بروند هرکجای دنیا زندگی کنند همین محدودیتها را آرزو می کنند.

در مبحث آخرالزمانی آنها مطرح گردیده که باید کشورهای جهان یکی شوند و مرزها برداشته شود تا منجیشان نیاید.

حال برای اینکه این مرزها برداشته شود هرکاری که لازم است باید انجام بدهند
    ( بنوعی هدف دارد وسیله را بدجوری توجیه می کند)

این برداشتن مرزها تنها در چه صورتی امکان دارد ؟
    اینکه حکومتهای مستقل از بین رفته و حکومت واحدی بر حکومتهای کوچکتر مسلط گردد.
    آمریکا چطوره ؟

عالیه می خوائیم حالا که در ایرانیم از ایران شروع کنیم ]آن ؟ خوبه

شما موافقی ؟ جناب صهبای عزیز نظر شما چیه از ایران شروع کنن؟

یاحق

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری