جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص)

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۸۷
  نوشته
  487
  مورد تشکر
  561 پست
  حضور
  1 روز 10 ساعت 40 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0

  اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص)
  با عرض سلام و درود به شما خوانندگان عزیز وبلاگ.
  یک وبلاگنویس مسیحی به نام "نیما" که پیشتر هم اقدام به درج مطالب تمسخرآمیز بر علیه اسلام نموده بود، در وبلاگ جدیدی که ساخته است و نامش را «پیامبر عاشق» گذاشته است، اقدام به نوشتن داستانی به سبک کتاب «آیات شیطانی» نموده است و در آن به بیان رمانهایی جنسی پرداخته است که شخصیت مرد این رمانها را نیز حضرت محمّد(ص) قرار داده است. این وبلاگنویس با کمال وقاحت در همان دومین پست وبلاگش به بیان داستانی مستهجن میپردازد که در آن پیامبر را در حال عشقبازی با یک زن نشان میدهد... همانطور که گفته شد، سبک و سیاق این وبلاگ شباهت بسیاری به سبک و سیاق کتاب آیات شیطانی دارد و سعی میکند با بیان داستانهای جنسی خیالی، پیامبر اسلام(ص) را تحقیر نماید.
  اساساً تحقیر کردن مسلمانان و عقایدشان، یکی از ترفندهای اسلامستیزان است که بر ضد مسلمین به کار میبندند، تا آنها را از اینکه دینشان اسلام و پیامبرشان حضرت محمّد(ص) است شرمنده کنند. لازم به ذکر است که این اولین مورد نوشتن مطالب توهین آمیز علیه اسلام از سوی مسیحیان نیست و یک لیست دیگرش را میتوانید در اینجا ببینید.
  این وبلاگنویس مسیحی، در حالی سعی میکند چنین رمانهای جنسی را به پیامبر نسبت دهد که این رمانها هیچگونه ریشۀ تاریخی و حقیقی ندارند ولی از این دست «رمانهای جنسی» در کتاب مقدس خودشان، به پیامبران خدا به وفور نسبت داده شده است: در این کتاب به اصطلاح مقدس، به یکی از انبیاء تهمت زده میشود که با دخترانش همبستر و از آنها بچه دار شد، به پیامبر دیگری نسبت داده میشود که با زن شوهرداری زنا کرد و بعد شوهرش را کشت و بعد برای توبه از این گناه اجازه داد که مردی دیگر با زنان خودش زنا کند! به نبی دیگری افترا بسته میشود که با عروسش زنا کرد، و پیامبر دیگری را دارای ۱۰۰۰ زن که هفتصدتایشان کنیز بوده اند محکوم میکند.(العیاذ بالله از این تهمتها؛ خدا میداند که این سخنان باور ما مسلمانان نیست و فقط در کتاب مقدس مسیحیان یافت میشود.) باری معلوم نیست که چرا این وبلاگنویس، کتاب مقدس و داستانهای جنسی موجود در کتاب مقدس خودشان را رها کرده است و به "ساختن" داستانهای جنسی خیالی از پیامبر اسلام میپردازد.
  و جالب است که بلاگرهای مسیحی به محض اینکه ببینند کسی مسیحیت را نقد میکند، نقد مؤدبانه را توهین تلقی میکنند ولی خودشان وقتی به اصطلاح میخواهند نقد کنند(چنانکه این وبلاگنویس میگوید من فقط میخواهم نقد کنم!) چنین مطالب زشتی را به پیامبر خدا(ص) نسبت میدهند.
  باری اخلاق اینها را با اخلاق خودمان که مسلمان هستیم مقایسه کنید، آیا ما وقتی میخواهیم در مورد پاول(پولس)، پیامبر دروغینی که مسیحیت را گمراه کرد، یا جناب حسینعلی نوری،بنیانگذار بهائیت، و... مطلبی بنویسیم اقدام به توهین میکنیم؟ آیا چنین داستانهایی را به اینها نسبت میدهیم؟ البته که نه. این امر نشانگر برتری ما مسلمین بر نامسلمانان است.
  بخوانید: پاسخ به شبهات سیرۀ نبوی
  ***
  به راستی گریه دار است که ما مسلمانها در خواب غفلتیم و مسیحیان و سایر نامسلمانان به شدت در حال نشر مطالب ضداسلام و تبلیغ آیینهای خودشان در سطح اینترنت و گاهی در سطح جامعه هستند. آری گریه دار است. چرا ما مسلمانها به خواب رفته ایم؟ چرا نمیبینیم؟ آیا مثل مردم کوفه نشده ایم که در حالی که امام حسین(ع) در چنگال یزیدیان بود، گروهی از ایشان از یاریش دست کشیدند و گروهی دیگر از آنها همراه با یزیدیان در قتل امام(ع) شریک شدند؟
  بیایید بیدار شویم. بیایید در برابر این همه اسلامستیزی دشمنان اسلام، کاری بکنیم. روزی کتب قرون وسطایی در تحقیر پیامبر، روزی کتاب آیات شیطانی، روزی کاریکاتورهای دانمارکیها، روزی فیلم فتنه و امروز وبلاگی با داستانهای جنسی از زندگی پیامبر. پس کی میخواهیم بیدار شویم.
  دوستان عزیزم، من اگر جای شما بودم از همین الان که این مطالب را میخوانم، دست به کار میشدم.(چنانکه خودم سه سال پیش با دیدن نوشتجات اسلامستیزان دست بکار مقابله شدم، هر چند بحث دینی با رشتۀ تحصیلیم همخوانی نداشت.) باید سعی کنیم مطالعه کنیم، بخوانیم و بدانیم و پاسخ شبهات دشمنان اسلام را بدهیم و عقایدشان را نقد کنیم. ولی نه مثل آنها با توهین، بلکه مثل ائمۀ هدا، با قول لین.
  خواهش من از شما برادران و خواهرانم این است که اگر صاحب وبلاگ هستید، سایتهای زیر در پاسخ به شبهات و نقد مسیحیت را در وبلاگتان لینک کنید تا به شناخته شدن بیشتر این سایتها کمک بیشتری کرده باشید:

  سایتهای پاسخ به شبهات:

  http://pasokhgoo.ir
  http://porseman.org
  http://www.valiasr-aj.com
  www.askdin.com
  (سایر سایتهای پاسخ به سؤالات و شبهات دینی)

  سایتها و وبلاگهای نقد مسیحیت:

  http://ngoic.com
  http://ngoic.ir
  http://kelisa.blogfa.com
  http://kelisabar.blogfa.com
  http://masihiyat.blogfa.com


  (سایر سایتها و وبلاگهای نقد مسیحیت)

  در آخر خوشحالم که دینم من را از اهانت و توهین باز داشته است و وقتی میخواهم انتقادی به مخالفین بکنم متوسل به توهین نمیشوم. خوشحالم که اخلاق من اخلاق محمّدی(ص) است و پیرو ائمۀ هدا هستم.

  ویرایش توسط مدیر اسبق : ۱۳۸۹/۰۲/۳۰ در ساعت ۲۰:۰۱


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  610
  مورد تشکر
  14,330 پست
  حضور
  9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  93
  آپلود
  0
  گالری
  11  با سلام


  يكي از بهترين سايتهاي موجود در زمينه نقد مسيحيت سايت www.pedar.net رو هم خدمت دوستان معرفي مي كنم

  يك نكته هم لازمه عرض كنم كه بغيراز سايتهاي رسمي پاسخگويي به شبهات كه در نوشته دوست خوبمون آقاي مسلمان ايراني آمده است با توجه به اينكه مديريت كانون گفتمان قرآن شناخت صحيحي از وبلاگهاي معرفي شده و نويسندگانشان ندارد وجود لينك آنها به منزله تائيدشان توسط كانون گفتمان قرآن نيست
  التماس دعا
  ویرایش توسط مدیر اسبق : ۱۳۸۹/۰۲/۳۰ در ساعت ۱۹:۲۷
  يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
  روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
  براي آزادي شيعيان بحرين
  وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم
  اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص)

  اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) .. .اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص). . . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) . . . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص) . . اهانت گستاخانۀ یک "وبلاگ نویس مسیحی" به پیامبر اعظم(ص). . .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. """ به قضاوت خود نشسته اید؟؟؟ """
  توسط nasim7 در انجمن اخلاق
  پاسخ: 19
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۱/۱۲, ۱۹:۲۶
 2. پاسخ: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۳۰, ۱۲:۰۹
 3. """درسهايي از علامه طباطبائي""""
  توسط The Praises to God در انجمن افلاکیان خاک نشین
  پاسخ: 16
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۵/۰۳, ۱۲:۴۵
 4. پاسخ: 804
  آخرين نوشته: ۱۳۹۰/۰۱/۱۴, ۲۲:۱۳
 5. آیا "دین داری" با "تقلید ازمراجع" رابطه ای داره؟؟؟؟
  توسط کهیعص در انجمن اجتهاد و تقلید
  پاسخ: 8
  آخرين نوشته: ۱۳۸۸/۱۱/۱۰, ۰۲:۱۹

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود