جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نوحه بر دختر نوح

نوشته
    1,246
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نوحه بر دختر نوح

نوحه بر دختر نوح

دل‌مان را خالی نه‌کن آسیه‌خانم؛ با آن سیب سبز گس در دستت. بسیجی‌های حمید، هبوط مادرت، حوا، را هم تاب آوردند و به آس‌مان شک نكردند. کفر پسر نوح را دیده‌ییم، شک دختر حمید که سهل است. به امامت اگر پشت کرده باشی، پدرت هر که باشد، روی هر قله که باشی، موج فتنه تو را خواهد برد.

تو، خودت اصل فتنه بودی؛ انما اموالكم و اولادكم فتنة. دل‌مان را خالی کرده بودی. دل حمید را خالی کرده بودی. یادت نیست؟ اسفند 62؛ عملیات خیبر. حمید می‌گفت: آسیه و احسان هر دو تب‌دارند. می‌گفت: عملیات را چه کنم؟ می‌گفت: بسیجی‌ها را چه کنم؟

باقی داستان را مادر برایت گفته است؛ پدر با بسیجی‌هایش ماند و دخترش را به خدا سپرد. دعا کرد که از تب برگردی. دعا کرد که از هور برنگردد. آخر عملیات تو خوب شده بودی و او گم شده بود.

حالا همه برای آسیه نگرانند؛
    كه ایستاده کنار فرعون، کنار هامان، کنار سامری. به موسي تشر می‌زند که چه‌را در خیابان‌های تهران زدی تخت سینه‌ی آن قبطی قداره‌بند، به دادخواهی آن بنی‌اسرائیل مظلوم؛ که دل‌خور است از اعجاز موسا که هشت ماه سحر سبز را به یک اشاره‌ی عصاء باطل کرد؛ که نه‌می‌داند مشيت الهی هلاک لشکر فرعون است، حتي اگر آسیه در آن باشد.

حالا بسیجی‌ها، هنوز، با هور مانده‌اند؛ با مهدی، با حمید، با همت، با یاغچیان، با زین‌الدین، با هاشمی، با رمضانی. و تو قد کشیده‌یی؛ بزرگ شده‌یی و کوچک شده‌یی؛ حجاب نهاده‌یی و چادر برداشته‌یی؛ ایمان آورده‌یی و به شک افتاده‌یی؛ و باز انگار تب‌داری.

و آن‌ها ایستاده‌اند تا موسي بازگردد، و آب را به‌‌شکافد و تا قدس بروند؛ نشسته‌اند به دعا که از تب برگردی و با بسیجی‌ها بماني و به امامت پشت نه‌کنی؛ که دختر حمید و پسر نوح از سیب گس فتنه توبه کنند و به کشتی پدر بازگردند...
    مهدی فاطمی صدر
    منبع:http://www.rajanews.com/detail.asp?id=50539

شهيد عماد مغنيه: براي من ميل رهبر معظم انقلاب، حجت شرعي است.

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری