صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: موسسات خيريه

نوشته
    2,773
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    13 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

راهنما موسسات خيريه

سلام به همه دوستان
    گفتم اسم چند تا موسسه خيريه رو بذارم تا بيشتر باهاشون آشنا بشيم و هر كمكي كه از دستمون بر مياد براشون انجام بديم.
    خوشحال ميشم اگه هر كي اسم و آدرس اينترنتي موسسه خيريه شهر خودش رو كه ميدونه اينجا بذارم.

موسسات خيريه
    آسایشگاه خیریه کهریزک

kahrizak.com

موسسات خيريه

موسسه خیریه کودکان مبتلا به سرطان محک

www.mahak-charity.org

موسسات خيريه
    سازمان بهزیستی استان تهران

www.behzistitehran.org.ir

موسسات خيريه
    موسسه خیریه اشرف الانبیاء

www.aoaci.ir

موسسات خيريه
    سازمان بهزیستی کل کشور

behzisti.ir

موسسات خيريه
    کمیته امداد امام خمینی (ره)

www.emdadtehran.ir

موسسات خيريه
    موسسه بنیاد کودک

www.childf.com

موسسات خيريه
    بنیاد امور بیماریهای خاص

www.cffsd.org

موسسات خيريه
    موسسه فرهنگی قرآن ثقلین یزد

www.saghaleinyazd.ir

مغزهاي بزرگ درباره ايده ها فکر مي کنند

مغزهاي متوسط درباره حوادث

و مغزهاي کوچک درباره مردم !

شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    .

2.  

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!دوست گرامي كه اين تايپيك را ايجاد كرديد.من از شما مشاوره مي خواهم يك بنده خدائي احتياج به كمك شديد دارد.چه كار كنم تا بتوانم يك مستمري مناسب براي اين خانواده از ارگاني خاص بگيرم.كميته امداد هم كه نگو چون آدم با 20 تا 30 هزار توامن كه نمي تونه زندگي بچرخونه.لطفا پيام خصوصي بگذاريد.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    2,773
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    13 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسي نمایش پست
    سلام!!!دوست گرامي كه اين تايپيك را ايجاد كرديد.من از شما مشاوره مي خواهم يك بنده خدائي احتياج به كمك شديد دارد.چه كار كنم تا بتوانم يك مستمري مناسب براي اين خانواده از ارگاني خاص بگيرم.كميته امداد هم كه نگو چون آدم با 20 تا 30 هزار توامن كه نمي تونه زندگي بچرخونه.لطفا پيام خصوصي بگذاريد.
    در خدمتتون هستم.

شايد زندگي آن جشني نباشد که آرزويش را داشتي اما حال که به آن دعوت شدي تا ميتواني زيبا برقص
    .

نوشته
    4,402
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    5 روز 15 ساعت 36 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    90

خدا خیرت بده
    خدایا شرمسارم زین همه بدعهدی و بدزندگانی
    ولی دارم امید بخششت چون مهربانی

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

شاد

سلام!!!دوستان ديگر هم مي توانند كمك كنند.من تا به حال دو ابر به آقاي احمدي نژاد نامه نوشتم وموضوع اين قضيه را دنبال كرده ام.هنوز جوابي به در خانه آن بنده خدا نيامده.كسي مي دانه چطور مي تونم خيلي زود جواب نامه را پيگيري كنم.من تمام آبروي خودم را براي كمك رساندن به اين خانواده به به ميدان آورده ام.خدايا تو شاهد باش!!!!!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    537
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    1187
    آپلود
    0
    گالری
    206

با سلام خدمت دوستان

راستش واقعا نمی دونم چی بگم . وقتی در کشور خودمون این همه خانواده های نیازمند هستند چرا سران کشور به دیگر کشور ها کمک می کنند . یعنی مردم دیگر کشور ها از مردم ملت ما واجب تر هستند ؟ این همه مردم روزانه خیرات میکنند واقعا آیا این انصافه که به یک کشوری مثل عراق و افغانستان کمک مالی و غذایی کنیم ؟

نمی دونم گریه کنم یا بخندم . بابا یکی به این سران مملکت نیست بگه با این کمکی که شما به این تهی دستان نیازمند در مملکت میکنید اصلا به چشم نمیاد . فقط اسمش کمک و خیریه . این چه کمک کردن که مردم مملکت خودمون نیازمند هستند شما برید به کشور های دیگه کمک کنید !!!

کدام یک از شما اعضای این سایت راضی هستید وقتی در کشور خودمون خیلی ها نیازمند هستند به کشور های دیگه کمک کنید ؟

شما اگر بخواهید کمک کنید اول به برادر تون کمک میکنید یا اول به کسی که اصلا نمی شناسیدش کمک میکنید اونم توی یک شهر دیگه ؟

واقعا که ...

زخم
    دیدیم و پی مرحم شدیم

بچه ها ما به بزم عشق نا محرم شدیم

نوشته
    2,773
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    13 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مولودحسین نمایش پست
    با سلام خدمت دوستان

راستش واقعا نمی دونم چی بگم . وقتی در کشور خودمون این همه خانواده های نیازمند هستند چرا سران کشور به دیگر کشور ها کمک می کنند . یعنی مردم دیگر کشور ها از مردم ملت ما واجب تر هستند ؟ این همه مردم روزانه خیرات میکنند واقعا آیا این انصافه که به یک کشوری مثل عراق و افغانستان کمک مالی و غذایی کنیم ؟

نمی دونم گریه کنم یا بخندم . بابا یکی به این سران مملکت نیست بگه با این کمکی که شما به این تهی دستان نیازمند در مملکت میکنید اصلا به چشم نمیاد . فقط اسمش کمک و خیریه . این چه کمک کردن که مردم مملکت خودمون نیازمند هستند شما برید به کشور های دیگه کمک کنید !!!

کدام یک از شما اعضای این سایت راضی هستید وقتی در کشور خودمون خیلی ها نیازمند هستند به کشور های دیگه کمک کنید ؟

شما اگر بخواهید کمک کنید اول به برادر تون کمک میکنید یا اول به کسی که اصلا نمی شناسیدش کمک میکنید اونم توی یک شهر دیگه ؟

واقعا که ...
    سلام
    دقيقا منظور من هم كمك به هموطنان عزيزمون هست.

كمك بايد به دست نيازمندش برسه حالا هر جا باشه.
    پايدار باشيد.

.

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!اين تايپيك هم براي اين درست شده كه به هموطنان خودمون كمك بشه ،نكنه خيال كردي مي خواهيم به شهروندان بورگينافاسوئي كمك كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. تشکرها 2

نوشته
    537
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 3 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    1187
    آپلود
    0
    گالری
    206

سلام!!!اين تايپيك هم براي اين درست شده كه به هموطنان خودمون كمك بشه ،نكنه خيال كردي مي خواهيم به شهروندان بورگينافاسوئي كمك كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    با سلام دوست گرامی من

عرضم خدمت شما من منظورم شما و این تاپیک نبودید . من ناراحتیم رو ابراز کردم که بخاطر اینکه سران مملکت عوض اینکه به فکر نیازمندان مملکت باشند میروند به نیازمندان مملکتی دیگر کمک می کنند . در حالی که خود مملکتمان نیازمندانی دارد که به شدت نیاز به کمک دارند . من منظورم آنها بود . قصد جسارت به شما و این تاپیک را نداشتم.

راستی ایمیل آقای احمدی نژاد رو اینجا می گذارم حدودا 2 سال پیش به من جواب داد

dr-ahmadinejad@president.ir

یا حق

ویرایش توسط مولودحسین : ۱۳۸۹/۰۳/۰۹ در ساعت ۰۴:۰۹

زخم
    دیدیم و پی مرحم شدیم

بچه ها ما به بزم عشق نا محرم شدیم

نوشته
    806
    حضور
    20 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    73
    آپلود
    0
    گالری
    1

موسسه نیکوکاری آموزشی رعد الغدیر
    ویژه معلولین جسمی حرکتی
    تهران ؛ یافت آباد ؛ میدان الغدیر
    خدمات این موسسه به معلولان کاملا رایگان می باشد.
    اگر اطلاعات بیشتری خواستید در خدمتم.

روزي حداقل يکبار به ان نگاه کن
    "هيچ کس دوبار زندگي نمي کند."
    جايي روي ديوار بنويس

صفحه 1 از 17 12311 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری