جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تکذیب کنندگان فدک بخوانند ! (قسمت دوم )

نوشته
    982
    حضور
    8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

تکذیب کنندگان فدک بخوانند ! (قسمت دوم )

عصمت فاطمه زهرا به نص قرآن :
    مسلم در صحیحش در باب فضائل اهل البیت از عایشه نقل می کند که گفت : " روزی پیامبر عبائی از موی سیاه بر خود انداخته بود که ناگهان حسن بن علی وارد شد . اورا در عبای خود داخل کرد .سپس حسین آمد و همراه برادرش زیر عیای حضرت رفت .آنگاه فاطمه وارد شد سپس حضرت او را هم داخل عبای خود جای داد سپس علی آمد او هم درون عبا رفت " سپس فرمود : همانا خدا می خواهد که فقط شما اهل بیت را از هر رجس و پلیدی پاک سازد و پاک و طاهرتان قرار دهد. ( صحیح مسلم ج 7 ص 130 و ج 4 ص 1883 باب فضائل اهل البیت )
    پس اگر فاطمه زهرا تنها زنی است از این امت که خداوند هر رجس و پلیدی را از او دور ساخته و از تمام گناهان و معاصی پاکش نموده است - پس چرا ابوبکر او را تکذیب می کند و از او شاهد می طلبد؟!!
    فاطمه سرور زنان است :
    بخاری در صحیحش در کتاب الاستئذان در باب من ناجی بین یدی الناس و مسلم در کتاب الفضائل از عایشه نقل می کنند که گفت : ما همسران پیامبر (ص) همه در خدمتش نشسته بودیم بدون اینکه یکی از ما بیرون باشد. ناگهان فاطمه آمد . راه که می رفت به خدا قسم با راه رفتن رسول خدا (ص) فرقی نداشت . وقتی پیامبر او را دید به او خوش امد گفته فرمود : خوش آمدی دخترم ! سپس او را در طرف راست یا چپ خود نشاند . سپس مطلبی را آهسته به او گفت : فاطمه بسیار گریست . وقتی حضرت نگرانی فاطمه را دید یک بار دیگه آهسته مطلبی را به او گفت که دیدیم زهرا خندید. من در میان زنان پیامبر به او گفتم : رسول خدا با تو آهسته سخن گفت و در این نجوا تو را از میان همه زنانش امتیاز داد با این حال تو گریه می کنی؟
    فاطمه گفت : من هرگز راز رسول الله را فاش نمی کنم . وقتی رسول خئا از دنیا رفت به او گفتم به حق خودم بر تو - تو را قسم می دهم که به من خبر دهی . فاطمه گفت : الآن اشکال ندارد! به تو می گویم . در بار اول به من خبر داد که جبرئیل هر سال یک بار تمام قران را بر من عرضه می داشته است و امسال دوبار عرضه داشته و این نیست جز اینکه اجل من نزدیک شده است . پس تقوای الهی داشته باش و بر فراق من صبر کن که من بهترین گذشتگان برای تو بودم . پس من همنگونه که دیدی گریستم . وقتی ناراحتی و نگرانی مرا دید آهسته به من فرمود : یا فاطمه ! آیا دوست نداری که سرور زنان مو منین و یا سرور زنان این امت باشی؟ ( صحیح بخاری ج 7 ص 141 -کتاب الاستئذان صحیح مسلم ج 4 ص 1904)
    پس اگر فاطمه زهرا (س) که سرور زنان مومنه است چنانکه از رسول خدا ثابت شده با اینحال ابوبکر ادعایش را باطل دانسته و او را در مورد فدک تکذیب می کند پس دیگر چه شهادتی قابل قبول است ؟!
    فاطمه زهرا سرور زنان اهل بهشت :
    بخاری در کتاب بدء الخلق باب مناقب قرابه رسول الله (ص) از رسول خدا نقل کرده است که فرمود : " فاطمه سرور زنان اهل بهشت است " .
    معنای سخن پیامبر اینست که فاطمه سرور زنان جهانیان است زیرا همانگونه که روشن است - اهل بهشت نه تنها از امت محمد(ص) هستند بلکه نیکان از امتهای دیگر هم می باشند پس جگونه ابوبکر صدیق او را تکذیب می کند؟! مگر نه ادعا می کنند که لقب " صدیق " به او داده شد به خاطر اینکه هر چه دوستش محمد (ص) می گفت - باور می کرد و فورا او را تصدیقش می نمود؟ پس چرا سخنان پاره تنش حضرت زهرا را تصدیق نکرد؟! یا اینکه مطلب مربوط به فدک و صدقه و هدیه نیست آنقدر که مربوط به خلافت است که حق علی همسر زهرا می باشد پس برای او آسانتر است که علی و زهرا را در قضیه هبه رسول الله تکذیب کند تا راه را برای در خواستهای بالاتر ببندد. این به خدا مکری است بزرگ که کوهها را از جا می کند.
    فاطمه پاره تن رسول الله :
    بخاری در صحیحش در کتاب بدء الخلق باب منقبت فاطمه دختر رسول الله آورده است : ابو الولید از ابن عیینه از عمرو بن دینار از ابن ابی ملیکه از مسور بن مخرمه نقل می کند که رسول خدا (ص) فرمود :
    " فاطمه پاره تن من است هر که اورا خشمگین سازد مرا خشمگین ساخته است "
    " فاطمه پاره تن من است هر که او را نگران کند مرا نگران کرده و هر که اورا آزار دهد مرا آزرده است "
    اگر رسول خدا (ص) برای خشم پاره تنش زهرا خشمگین میشود و بخاطر اذیتش اذیت می شود معنایش اینست که فاطمه معصوم از هر گناه و اشتباهی است و گرنه برای پیامبر روا نبود که چنین سخنی بگوید زیرا کسی که مرتکب گناهی می شود اذیت کردنش و خشمگین نمودنش جایز است هرچه مقامش هم بالا باشد برای اینکه شارع مقدس اسلام هرگز در احکامش مراعات نزدیک و دور یا شریف و حقیر یا غنی و فقیر نمی کند. اگر مطلب چنین است پس چرا ابوبکر زهرا را اذیت می کند و هیچ اهمیت به خشمش نمی کند بلکه او را بقدری خشمگین می سازد تا اینکه زهرا از دنیا می رود در حالی که بر او غضبناک است و بالاتر اینکه با او سخن نمی گوید تا از دنیا می رود و پس از هر نماز نفرینش می کند چنانکه در تاریخ ابن قتیبه ( الامامه و السیاسه ابن قتیبه ج 1 ص 20) و سایر مورخین آمده است !
    آری 1 اینها حقیقت هائی تلخ و دردناک است که ایمان را بلرزه در می آورد زیرا پژوهشگر با انصاف و حق جوی چاره ای جز این ندارد که اعتراف و اقرار کند به اینکه ابوبکر به زهرا ظلم کرد و حقش را غصب نمود در حالی که می توانست او را راضی کند و آنچه ادعا می کند به او بپردازد چرا که فاطمه هرگز سخن به دروغ نمی گوید. او راست می گوید و خدا و رسولش هم به راستگوئیش اعتراف دارند و تمام مسلمانان من جمله ابوبکر گواهی به صدق و راستگو ئیش می دهند ولی سیاست است که هکه چیز را به هم می ریزد و حقایق را وارونه می سازد تا جائی که راستگو - دروغگو شده و دروغگو - راستگو می گردد.
    آری این بخشی از بخشهای توطئه ای بود که به خاطر دور ساختن اهل بیت از منصبی که خداوند برای آنان اختیار کرده بود - پی ریزی و اجرا می شد و با گرفتن خلافت از علی آغاز شد . سپس ارث زهرا را غصب نموده و او را تکذیب کردند و اهانت نمودند نا دیگر هیچ هیبت و احترامی برای او در قلوب مسلمین نماند و این توطئه پایان نیافت جز با کشتن علی و حسن و حسین و تمام فرزندانشان واسیر کردن زنانشان و قتل و عام شیعیان و محبین و پیروانشان و گویا این توطئه همچنین ادامه دارد و تا امروز قسمتهائی از آن به اجرا در می آید.
    آری هر مسلمان آزاده و با انصافی که کتابهای تاریخ را مطالعه کند و حق را از باطل استخراج نماید می داند که ابوبکر اولین کسی بود که به اهل بیت ظلم کرد. کافی است صحیح بخاری و صحیح مسلم را مطالعه کند تا حقیقت برایش روشن گردد - اگر واقعا پژوهشگر حق و حقیقت است .
    هان ! این بخاری است و اینهم مسلم است که ندانسته اعتراف می کنند به اینکه ابوبکر ادعای معمولی ترین اصحاب را می پذیرد و تصدیق می کند ولی فاطمه زهرا را که سرور زنان اهل بهشت است و کسی است که خداوند به دور بودن رجس از او و طهارتش گواهی می دهد - تکذیب می نماید و همچنین علی و ام ایمن را تکذیب می کند. پس بیائید تا با هم بخوانیم آنچه بخاری و مسلم نقل کرده اند:
    بخاری در صحیح خود در کتاب الشهادات باب من امر بانجاز الوعد و مسلم در صحیحش در کتاب الفضائل باب ماسئل رسول الله (ص) شیئا قط فقال لا از جابر بن عبدالله نقل می کنند که گفت :
    وقتی رسول خدا (ص) از دنیا رفت - از سوی علاء بن حضرمی پولی برای ابوبکر رسید. ابوبکر گفت : هر که از رسول خدا پولی طلب دارد بیاید از ما طلب کند. جابر گفت : رسول خدا (ص) به من وعده داده بود که این و این و این به من بدهد و او هم سه بار دستش را پرکرد . جابر گوید : ابوبکر پانصد و پانصد و پانصد (درهم ) به من داد.( بخاری ج 3 ص 163 و مسلم ج 7 ص 76 )
    آیا سوال کننده ای نیست از ابوبکر بپرسد : چطور جابر را در ادعایش تصدیق می کند و ابوبکر هم سه بار دستش را پر از پول می کند و بدون اینکه شاهد و گواهی بر ادعایش بطلبد - هزار و پانصد درهم به او می بخشد . آیا جابر بن عبدالله با تقوی تر و با ایمان تر از فاطمه سرور زنان جهانیان است ؟!
    و از ان شگفت انگیز تر اینکه گواهی همسرش علی بن اب طالب را که خداوند هر رجس و پلیدی را از او دور ساخته و پاک و طاهرش نموده و درود و صلوات را براو بر همه مسلمین واجب گردانیده چنانکه بر پیامبر صلوات را واجب نموده و رسول خدا دوستیش را ایمان و دشمنیش را نفاق اعلام نموده است ( صحیح مسلم ج 1 ص 61 باب الدلیل علی ان حب الانصار و علی من الایمان و صحیح ترمذی ج 5 ص 635و سنن نسائی ج 8 ص 116)- نمی پذیرد!
    از این حقایق بسیار است !
    هر چقد ر درجه و مرتبه ابوبکر بالا باشد و هر چقدر پیروانش برای او فضائل و مناقب بتراشند قطعا نمی توانند به مرتبه والای حضرت زهرا سرور زنان جهانیان برسد یا به درجه علی بن ابی طالب برسد که رسول خدا او را بر تمام اصحاب در همه مکانها برتری داده است. به عنوان نمونه از روزی که پیامبر پرچم را بدست او داد . همان روزی که پیامبر تاکید کرد که : پرچم را بدست کسی می دهد که خدا و رسولش را دوست می دارد و خدا و رسولش اور را دوست می دارند و همه اصحاب گردنها را کشیدند به امید اینکه پرچم را به یکی از آنها بسپارد ولی رسول خدا پرچم را فقط و فقط بدست علی سپرد .( صحیح بخاری ج 4 ص 5 و ج 4 ص 20 و صحیح مسلم ج 7 ص 121 باب فضائل علی بن ابی طالب)
    و رسول خدا (ص) فرمود : علی از من است و من از علی هستم و او ولی هر مومنی پس از من است .(صحیح ترمذی ج 5 ص 623 - ح 3712 خصائص نسائی ص 77 حدیث 65)
    ای خردمندان ! شما را بخدا پاسخمان بدهید ! در ظلمی که بر اهل بیت پیامبر (ص) کردند ! اجرتان با خدا باد!
    والسلام !

007

2. تشکرها 3

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری