وصيت‌نامه شهید بهرام غریبیوصيت‌نامه شهید بهرام غریبیوصيت‌نامه شهید بهرام غریبی
وصيت‌نامه شهید بهرام غریبی

وصيت‌نامه شهید بهرام غریبی

با درود و سلام بر يگانه منجي عالم بشريت، حضرت مهدي‌(عج) و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران، حضرت امام خميني (ره) و سلام بي‌کران، نثار شهداي عالي‌قدر اسلام! اکنون مدت کمي به عمليات باقي مانده و تمامي سربازان امام زمان براي شرکت در عمليات، خوشحال و مسرورند و اين خوشحالي به سان خوشحالي داماد در موقع رفتن به حجله مي‌ماند.
مردم بايد از اين ايثار و فداکاري و از اين شهامت و استقامت فرزندان خود درس بگيرند؛ همان درسي که امام حسين (ع) به جهان تشيّع داد.
مردم عزيز! امروز يک تکليف الهي بر گردن شماست و آن هم ادامه دادن راه خونين و مقدس شهداست.
امروز ما بايد يا حسيني باشيم و در ميدان کارزار به شهادت برسيم و يا همچون زينب پيام‌رسان خون شهدا باشيم. اي امت شهيدپرور!
من به عنوان برادر کوچک‌تر از شما مي‌خواهم که رهرو خط امام باشيد و تا آنجا با رهبر به پيش رويد که جهان از لوث هر فتنه‌اي پاک گردد.
اين را بدانيد که امروز جنگ ما، با پيروزي بر رژيم بعث عراق پايان نمي‌پذيرد.
ما آوارگاني در فلسطين داريم که هر لحظه با گلوله، خانه بر سرشان خراب مي‌شود. حال چگونه مي‌توانيم ببينيم و خود در آرامش و آسايش باشيم؟
امروز سکوت در مقابل کفر، براي ما ننگ و پيروزي ما در گرو اطاعت از خط ناگسستني رهبري است.
در آخر، سخني با خانواد‌ه‌ي خود دارم از پدرم مي‌خواهم که مرا حلال نمايد و با روحيه‌اي قوي و با افتخار و سربلندي در همه‌جا به خصوص در مراسم من شرکت نمايد.
براي برادرانم چيزي جز صبر توصيه نمي‌کنم و از شما خواهرانم مي‌خواهم که بعد از شهادتم شيون و زاري نکنيد!
شما بايد مقاوم باشيد و درس استقامت را از زينب بياموزيد و از کليه خواهران حزب‌اللهي مي‌خواهم ادامه دهنده‌ي راه شهدا باشند.
مورخ 1/11/65
بهرام غريبي
وصيت‌نامه شهید بهرام غریبی