صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريال

نوشته
    1,324
    صلوات
    17776
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    21 روز 19 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    1

کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريال

نكته مهم:

دوستاني كه ميخواهند از سريال براي آپديت اين 2 محصول استفاده كنند و قبلا از كرك استفاده كرده اند در صورت عدم آپديت با استفاده از سريال چاره اي جز Uninstall كردن كرك و خود محصول و نصب مجدد آنتي ويروس NOD32 يا Smart Security ندارند.البته براي اينكه دوباره كاري نشود و مجبور به آپديت از ابتدا نشويد توصيه ميشود قبل از هر كاري حتما از پوشه آپديت NOD32 طبق آموزش زير يك Backup تهيه كرده و سپس اقدام به Uninstall كردن كرك و محصول مورد استفاده در سيستم خود نماييد:

معرفي برنامه Update24

شاید برای شما هم پیش آمده باشه که بخواهید آنتی ویروس خود را بروز رسانی کنید.

اگر آنتی ویروس شما نود۳۲ باشد؛ مشکل همه برای به دست آوردن لایسنس کد یا همان مجوز برای به روز رسانی آنتی ویروس است. امروز نرم افزارای را برای شما معرفی خواهیم کرد که این مشکل رو حل کرده البته سایت هایی هم هستند که چنین کد هایی را ارائه می کنند اما این نرم افزار تنها با اتصال به اینترنت و اجرا شدن کد را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود:

http://www.4shared.com/file/14402485...ogin_3702.html

2.  

نوشته
    1,324
    صلوات
    17776
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    21 روز 19 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    1

از حدود 20 روز قبل كركي را براي آپديت NOD32 تست كردم و بعد از اطمينان ار كاركرد آن جهت استفاده دوستان قرار دادم.همانطور كه در تصوير نيز مشاهده ميكنيد آخرين آپديت براي دقايقي قبل از ارايه اين آموزش ميباشه.مراحل مهم را با تصوير خدمت دوستان قرار ميدم تا انجام مراحل راحت تر صورت بگيره.لازم به ذكره كه در صورت استفاده از اين كرك در اولين آپديت بايد حجمي در حدود 10MB را آپديت كنيد.

ابتدا كرك را از آدرس زير دانلود كنيد:

کد:
    http://rapidshare.com/files/143020826/Latest_NOD32_Cr_ck.rar

در ابتداي نصب NOD32 گزينه "Set update parameters later" را از حالت چك شده خارج كنيد تا سريالي داخل جاهاي خالي مربوط به سريالها باقي نماند.چرا كه ما نميخواهيم با استفاده از سريال محصول خود را آپديت كنيم.

پس از پايان نصب NOD32 مطابق شكل زير گزينه Advanced Setup را انتخاب كنيد:

کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريالاندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 808x538 و حجم آن 164 کیلوبایت میباشد.کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريال

سپس مطابق شكل با كليك بر روي گزينه Update و انتخاب گزينه Edit بايد آدرس زير را در محل مشخص شده وارد و دكمه Add و در نهايت دكمه Ok را بزنيد تا تغييرات اعمال شود:
    اين آدرس را وارد كنيد:

کد:
    http://u35.eset.com/eset_eval

کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريالاندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 698x501 و حجم آن 50 کیلوبایت میباشد.کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريال

سپس اقدام به آپديت كنيد.اگر لازم شد چندبار گزينه Update را بزنيد يا روي آيكون NOD32 در قسمت تسكبار كليك راست كرده و دكمه Update را بزنيد.
    اينهم تصاويري از آپديت NOD32 در سيستم خودم كه از آخرين نسخه NOD32 نيز استفاده كرده ام.

کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريالاندازه این تصویر کوچک شده است ! برای مشاهده تصویر اصلی اینجا کلیک کنید . اندازه اصلی تصویر 745x560 و حجم آن 126 کیلوبایت میباشد.کرک و سریال NOD32 و Smart Security ← جديدترين كرك و سريال

نوشته
    135
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

سریالهای روزانه nod32 را از سایت www.nod32u.com می توانید بردارید.

.
    .

اللهم عجل لولیک الفرج

الیس الله بکاف عبده

نوشته
    44
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    یه سوالی داشتم. به نظر شما کرک کردن یک برنامه و استفاده از اون کار درستی هست یا نه؟
    من هم از برنامه های کرک شده استفاده می کنم ولی اخیرا تصمیم گرفتم که نسخه اصلی هر کدوم رو تهیه کنم.

نوشته
    1,324
    صلوات
    17776
    تعداد دلنوشته
    12
    حضور
    21 روز 19 ساعت 18 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m1mohammad نمایش پست
    به نظر شما کرک کردن یک برنامه و استفاده از اون کار درستی هست یا نه؟
    اگر نسخه اصلي باشد كيفيتش بهتر است اما زياد تفاوتي نمي كند

نوشته
    676
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    76
    آپلود
    0
    گالری
    27

یا الله
    سلام

خب در تکمیل نکات اقا امیر باید عرض کنم که یه راه ساده ترم هست .اونم استفاده از ورژن انتی ویروس نود32 که در سایت سافتگذر وجود داره.در ضمن وقتی وارد سایت میشید سمت راست نوشته سرور اپدیت نود32 .حالا این یعنی چی؟یعنی بدون نیاز به رمز میتونید به صورت اتوماتیک انتی ویروستون رو اپدیت کنید.البته تنظیماتی داره که تو همون جا نوشته شده است.
    به همین سادگی
    اینم ادرس سایت سافتگذر

یاعلی
    الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

نوشته
    44
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza1373000 نمایش پست
    اگر نسخه اصلي باشد كيفيتش بهتر است اما زياد تفاوتي نمي كند
    سلام
    من منظورم از نظر انسانی (به قول مذهب شرعی) بود نه کیفیت.

نوشته
    5
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط m1mohammad نمایش پست
    سلام
    من منظورم از نظر انسانی (به قول مذهب شرعی) بود نه کیفیت.
    دوست من به نظر من مشکل دارد اما یکی از دوستانم می گویداگر علم را از کافر به دست اوری
    اشکال ندارد حالا مشکل اینجاست از کجا متو جه شویم که کافر است نمیدانم
    اما چیزی مهم قیمت بالا نرم افزار است شما اگر میخواهید قانونی کار کنید اول باید ویندوزاصلی به قیمت 150 هزار تومان نصب کنی بعدبیا سر نود سی دو
    نمیشه در امد خارجی را با ایرانی مقایسه کرد

نوشته
    44
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلامدوست من از کجا معلوم که نویسنده اون برنامه کافر باشه؟! از طرفی طبق گفته قرآن باید برای هر ادعایی سند و دلیل و نمونه خواست. آیا شما می دونید کجا گفته شده که میشه جنس کافر رو بدون اجازه اون کپی زد؟ من فکر می کنم اون کافر هم شرایطی داشته باشه!در مورد پولش هم نداشتن ما جواز استفاده کردن نیست. اگر قیمت ویندوز 150 هزار تومان هست، این قیمتشه. سازنده اختیار داشته و این قیمت رو قرار داده چون براش زحمت کشیده، تلاش کرده، از جیبش مایه گذاشته، ریسک ضررش رو پذیرفته.شخصا فکر می کنم استفاده از برنامه کرک شده با حرام خواری تفاوتی نداشته باشه. امیدوارم از این حرف بنده ناراحت نشین ولی چه کنم بنده 90 درصد مواقع حرفم رو رک می زنم.

نوشته
    44
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

راستی اینو یادم رفت بگم که نرم افزار کرک شده علم نیست. یک ابزار هست. شاید صحبت دوست شما در مورد علم درست باشه - نمی دونم.

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری