صفحه 17 از 17 نخست ... 7151617
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ///..... دانلود کتاب های مفید و در خواستی شما .....///

نوشته
    4,908
    مورد تشکر
    20,014 پست
    حضور
    57 روز 19 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    217
    آپلود
    104
    گالری
    16

آداب و ادب در زمان و مکان به ساحت امام زمان عج

آداب و ادب در زمان و مکان در برابر امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف

بسم الله الرّحمن الرّحیم

با استعانت از حریم امن الهی اهل بیت صلوة الله علیهم اجمعین انشاء الله با یاری ایشان
    قصد داریم پیرامون یکی دیگر از مباحث مهدویت در اسلام ناب را با دوستان بزرگوار در میان گذاشته و بررسی نماییم!
    موضوعاتی که در اینجا بررسی میشود بشرح زیر می باشد:

عهد بندگی
    ادب در زمان
    ادب در مکان

​انشاء الله در پستهای بعدی شرح این موضوعات خواهد آمد از دوستانی که علاقمند به این موضوعات هستند تقاضا میشود این بحث را پیگیری نمایند!
    سپاسگزارم
    یا علی صلوة الله علیه و علی آله
    ادامه بحث:

اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

نوشته
    6,447
    مورد تشکر
    25,156 پست
    حضور
    70 روز 18 ساعت 47 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط گل نیلو نمایش پست
    سلام خسته نباشید
    من دانلود کتاب از آگاهان بپرسید از دکتر تیجانی را خواستم می شه کمک کنید
    دانلود کتاب آن گاه که هدایت شدم!
    داستان چگونگی تشرف دکتر تیجانی به تشیع
    بر گردان سید محمد جواد مهری

شاید خیلی ها دکتر محمد تیجانی را بشناسند. استاد و محقق تونسی که شیعه شد و دلایل شیعه شدنش را در کتابهای متعدد به چاپ رساند که معروفترین آنها کتاب بسیار سودمند آنگاه هدایت شدم می باشد. این کتاب ارزش چند بار خواندن را دارد چرا که با استناد به دلایل بسیار قاطع از کتابهای صحیح اهل سنت به حقانیت شیعه اشاره شده. و در جامعه مسلمانان جهان بازتابهای زیادی داشت. دکتر تیجانی نمونه بارز هدایت انسانهای در جستجوی حقیقت است که واقع بینانه و بدون تعصبات خشک در پی کسب حقیقت سالیان سال تلاش کرده و در نهایت به واقعیت شیرین دست یافته است. نوشته ها و فعالیتهای ایشان باعث هدایت تعداد بسیار زیادی از مسلمانان اهل سنت شده و هرروز بر تعداد آنها افزوده میشود. اخیرا این کتاب با وجود تجدید مکرر چاپ کمیاب شده که جا دارد مسئولین محترم برای چاپهای بعدی اقدامات مقتضی را بعمل آورند . از دیگرکتابهای سودمند دکتر تیجانی میتوان به :
    - همراه با رستگاران
    -اهل سنت واقعی
    -ائمه کلید حل مشکلها
    -از آگاهان بپرسید
    اشاره کرد که هرکدام از اهمیت بخصوصی برخوردار است.
    ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای دکتر تیجانی فایل پی دی اف کتاب آنگاه هدایت شدم را ضمیمه میکنم که امیدوارم برای خوانندگان سودمند باشد.

به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

3. تشکرها 2

نوشته
    4,908
    مورد تشکر
    20,014 پست
    حضور
    57 روز 19 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    217
    آپلود
    104
    گالری
    16

دانلود مقاله:
    آداب و ادب در زمان و مکان در برابر امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشریف
    نویسنده و محقّق: علی اکبر پرتوفردفزمت: PDF
    لینک کتابخانه سایت: http://www.askquran.ir/downloads.php
    فرمت: Office Word
    لینک: انجمن مذهبی فرهنگی نور آسمانی(گروه پیوند اسلامی Google)
    لینک: http://www.askquran.ir/downloads.php

اين الفاطميون
    مدعي گويد كه با يك گل نميگردد بهار

من گلي دارم كه عالم را گلستان ميكند
    مینوی من مینای من پیدا و ناپیدای من
    ای منجی گیتی بیا
    مهدی بیا مهدی بیا

5. تشکر

نوشته
    10,471
    مورد تشکر
    54,711 پست
    حضور
    161 روز 2 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    625

دانلود کتاب «زندگانی حضرت زهرا علیهاالسلام»

كتابى كه در دست دارید ترجمه ، تحقیق و استدراك بر «تاریخ فاطمة الزهراء» از كتاب بحارالانوار، تألیف دانشمند جلیل القدر علامه محمدباقر مجلسى رحمة الله علیه است .
    علامه بزرگوار، شیخ محقق و فاضل متتبع و احیاكننده معالم دینى، محمدباقر مجلسى فرزند شیخ محمدتقى (مجلسى اول) كه از اكابر و بزرگان علماى مذهب حقه شیعه بوده ، مقامى چنان والا در سلسله احیاگران اندیشمند و دلسوز مكتب دارد كه بى نیاز از شرح و تفسیر است .
    زنجیره طلایى كتابت علامه شریف ، تفقه و تفحص و تجسس علمى و حفظ میراث فرهنگى غنى اهل بیت علیهم السلام و اهتمام آن رادمرد در ثبت كلیه متون مورد استفاده علاقمندان و تراوشات فكرى وى اعم از نگارش كتب متعدد، رسالات متنوع و ترجمه ادعیه و شرح خطبه هاى مختلف وارده از طرف معصومین علیهم السلام چه به زبان عربى و چه به زبان فارسى و بالاتر از همه حریت و آزادگى او در نقل مطالب زیاده از آن است كه بتوان آن را در مختصرى به نمایش درآورد.
    ///..... دانلود کتاب های مفید و در خواستی شما .....///
    مجموعه اى كه ملاحظه مى شود، ترجمه جلد چهل و سه بحارالانوار علامه محمدباقر مجلسى قدس سره همراه با ضمایم و تحقیقات محقق گرانقدر جناب آقاى محمد روحانى است كه مطالعه كامل و بادقت آن، پشتكار و توجه ایشان را نشان مى دهد.
    سعى شده تا این مجموعه ، بجز بخش مربوط به زندگانى حضرت فاطمه علیهاالسلام از كتاب بحارالانوار در بردارنده تمامى احادیث و روایات مربوط به آن حضرت كه به مناسبتهاى خاص در سایر بخشهاى كتاب مذكور آمده است نیز باشد.

عشـــــــــق یعنی لحظه ای دریاشدن
    عشق یعنی باخداتنهاشدن
    عشــــــــــق یعنی حسرت پروانه ها
    عشق یعنی گریه آلاله هـــــــا
    عشــــــــــق یعنی خاک هنگام سجود
    عشق یعنی شکردربودونبود
    عشــــــــق یعنی تشنه لب سقاشدن
    عشق یعنی غرق این معناشدن

ختم قرآن گروهی هر ماه برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام عصر(عج)

دسترسی آسان به احادیث تصویری چهارده معصوم علیه السلام

7. تشکر

نوشته
    8
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    16 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

کتاب صحیفة المهدی

دانلود کتاب های مهدیت مؤلف این کتاب آقای جواد قیّومی اصفهانی است؛ وی با استناد به منابع و مأخذ روایی معتبر، مجموعه ای از دعاها و زیارات و کلماتی را که به امام عصر منتسب است، جمع آوری کرده و پس از تنظیم آنها مقدمه ای بر آن افزوده است. این کتاب ارزشمند در سیصد و نود صفحه و یک مقدمه و چهار فصل کلی به شرح ذیل چاپ و منتشر شده است.
    در مقدمه موضوعاتی مانند ولادت، امامت، غیبت امام زمان و وظیفه منتظران و… مورد بحث و بررسی قرار می گیرد؛ در فصل اوّل که عمده ترین بخش کتاب حاضر است، مجموعه ای از نیایش ها و ادعیه آن حضرت در طی ده بخش ارائه می گردد؛
    در فصل دوم گزیده ای از پیام ها و سخنان آن حضرت به چشم می خورد، فصل سوم به اشعاری در زمینه مدح و منقبت امام مهدی اختصاص دارد و بخش چهارم نیز که قسمت پایانی کتاب است به فهرستهای مختلف و منابع و مأخذ مطالب کتاب اختصاص داده شده است.

دانلود pdf

صفحه 17 از 17 نخست ... 7151617

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری