صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشاوره درباره ازدواج

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

مشاوره درباره ازدواج

با سلام
    من درشرکتی مشغول کار شدم که رئیس این شرکت پسری متولد 56 ازشهرستان های همین استان است با اینکه سنش کوچیکه ولی قیافش خیلی بزرگ نشون میده بگفته خودش و شناسنامش تا حالا ازدواج نکرده ودنبال درس بوده الان هم دکترا داره به همه کارکنانش گفته که ازدواج کرده ودوبچه داره . بمن گفته اگر کسی در شرایط من از تو خواستگاری کنه تو جوابت مثبته یا منفی من هم بهش گفتم جوابم مثبته . می گه من و خیلی دوست داره وعاشق منه به من می گه نباید جایی کار کنی میگه تودیگه صاحب داری می خواد با من رابطه نامشروع داشته باشه ولی نمی تونه به خانواده خودش بگه که برای خواستگاری بیاییند میگه باید اول کارام رو سروسامان بدهم بعد به همه بگم. فقط ایرادی که داره می خواد دستم و بگیره یا بمن دست بزنه ولی من می ترسم که بخواد از من سوء استفاده کنه وفکر ازدواج نداشته باشه .الان من دراون شرکت کارنمی کنم . نظر شما چیه آیا بهش اعتماد کنم یا نه.؟ الان هم چند روزه باهاش بد حرف زدم همکاراش گفتن که زن داره من هم با فهش بهش گفتم اون هم از من ناراحت شده با اینکه شناسنامش ودیدم ومیدونم ازدواج نکرده اون هم دیگه با من تماس نمیگیره نظر شما چیه ؟

2.  

نوشته
    346
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام اهورامزدا
    درود بر دوست عزیزم
    که نمیدونم واقعا دختره یا نه فقط میخواد نظم کانون رو بهم بزنه
    بهرحال من شما رو زن فرض میکنم
    من زیاد تو قید و بند تعالیم دینی نیستم
    اما اونچه که در نظر بنده همیشه بد بوده اینه که همسرم قبل از من با کس دیگه ای رابطه نامشروع داشته باشه
    شما هم این حق رو به همسر آیندتون بدید

اونچه که مسلمه این آقا فقط قصد سو استفاده از شما رو داره
    اکثر پسرهایی که تو این کارها سیر میکنن همچین حرفهایی رو میزنن

اما اون اگه واقعا دوستتون داشته باشه تا شب زفاف صبر میکنه
    بنظر من 100% شما را رها خواهد کرد
    پس عفت خودتون رو نگه دارید و هرگز اشتباه نکنید

هیچ وقت به هیچ پسری اعتماد نکن
    خودم هم یکی از همون آدمهایی هستم که شما یکی از اونا رو معرفی کردید

اعتماد نکن
    اعتماد نکن
    اعتماد نکن
    اعتماد نکن
    اعتماد نکن
    اعتماد نکن

آرزویی ندارم ... از چیزی نمی ترسم ... من آزادم

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!! نه شما نبايد هرگز با ايشان ارتباط برقرار كنيد.ايشان قطعاً مي خواهد از شما سوءاستفاده كند.ببينم يعني دختر هاي آذربايجاني اين قدر ايمانشان ضعيف است ويا اينكه بگو ببينم زرنگي دخترهاي آذربايجان كجا رفته.دختر آذربايجان اين جور پسر ها را مي بره سر چشمه وتشنه بر ميگردونه!!!!!!!خوب پاك كردن اسم وزن وبچه از شناسنامه كه كاري نداره .مي ره ثبت احوال ميگه شناسنامم گم شده ويك استشهاد محلي ويك شناسنامه جديد.آنجا هم مي گويد زن ندارم.به همين راحتي.اگر مشكلي هم پيش بيايد وقضيه مشكو.ك باشد يك پارتي توي ثبت احوال كار را تمام مي كند.اين از اين!!!!!!!!!!
    بعد داره به همه دروغ مي گويد:يك اصل مهم:به دروغگو اصلا اعتماد نكن.نكن.نكن.
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    109
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلمان فارسي نمایش پست
    سلام!!! نه شما نبايد هرگز با ايشان ارتباط برقرار كنيد.ايشان قطعاً مي خواهد از شما سوءاستفاده كند.ببينم يعني دختر هاي آذربايجاني اين قدر ايمانشان ضعيف است ويا اينكه بگو ببينم زرنگي دخترهاي آذربايجان كجا رفته.دختر آذربايجان اين جور پسر ها را مي بره سر چشمه وتشنه بر ميگردونه!!!!!!!خوب پاك كردن اسم وزن وبچه از شناسنامه كه كاري نداره .مي ره ثبت احوال ميگه شناسنامم گم شده ويك استشهاد محلي ويك شناسنامه جديد.آنجا هم مي گويد زن ندارم.به همين راحتي.اگر مشكلي هم پيش بيايد وقضيه مشكو.ك باشد يك پارتي توي ثبت احوال كار را تمام مي كند.اين از اين!!!!!!!!!!
    بعد داره به همه دروغ مي گويد:يك اصل مهم:به دروغگو اصلا اعتماد نكن.نكن.نكن.
    جناب سلمان اين حرف ازشمابعيد بود غيرت وحياي دختر اذربايجاني زبانزده .ودرضمن ابجي جان يه مرديكه غيرت داره وناموس سرش ميشه همچين كاري نميكنه چون بي ناموس نيست پس اين اقا مشكل دارن وفقط قصد سو استفاده وگرنه ازراهه صحيحش ارتباط برقرارميكنه پس مطمين باش اين فرد داراي ايمانه ضعيف يااصلا فاقدشه مواظب بااااااااااش اون دوستت نداره. درهرحال حجب وحياتو از دست نده وعفتتتتت ايناسرمايه يه خانومه
    من صیدم و دلسپرده صیادم. . . . صیاد کجایی بشنوی فریادم? . . . . هرکس پی دلبری بگردد اما. . . . . من در به در پنجره فولادم

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!! با عرض معذرت از تمامي دختران آذربايجاني سايت كه جمع بستم دختران را؟؟؟معذرت معذرت معذرت!!!!!
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

واقعا متاسفم
    ازدواج به چه قیمتی؟ خشم خدا؟
    گیریم که بعدا ازدواج کرد و به قولش عمل کرد
    شما روت میشه یه رکعت نماز بخونی؟
    توکل ماها کجا رفته؟
    مگه به هر قیمتی باید ازدواج کرد؟
    ببینید به قول استاد صفایی یه خانواده 5 نفری کروکدیل((تمساح)) رو شما تجسم کنید
    هر روز یه گوزن با پای خودش میاد و قربونی هر تمساح میشه
    به فرض اگر هر گوزن 6میلیون پولش باشه
    هر خانواده تمساح روزی 30 میلیون تومن مفت غذاشونو خدا میرسونه
    تازه نه درد لباس دارن نه پوشاک و....
    به این ایمان دارن که یه غذایی بهشون میرسه و خدایی بالا سرشون هست
    اما ماها که انسانیم و مثلا اشرف مخلوقاتیم کوچکترین ایمان و توکلی نداریم همش حرفه!
    این ایه 60 سوره عنکبوت قرانو دقت کنید:::
    وکاین من دابة لا تحمل رزقها الله یرزقها وایاکم وهو السمیع العلیم ﴿60﴾
    چه بسا جنبنده‏اى كه قدرت حمل روزى خود را ندارد، خداوند او و شما را روزى مى‏دهد; و او شنوا و داناست. (60)

ما اگر کمی فقط کمی این خواهش و تمناهامون رو به اون اصلیه میگفتیم الان هیچ مشکلی تو زندگی نداشتیم
    متاسفانه خدا همیشه واسه ما شده در اخر و...
    ....
    الهی العفو...

نوشته
    346
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

بنام اهورامزدا
    درود

من اصلا نمیفهمم که این چه سوالی است که شما پرسیدید؟
    یعنی فکر خودتان به شما نمیگه که نباید اعتماد کنی؟

یکبار گفتم دوباره هم میگم:
    به هیچ پسری اعتماد نکن
    من هم یکی از همون پسرهام
    من خودمو بهتر از هر کسی میشناسم

از این ساده تر؟

آرزویی ندارم ... از چیزی نمی ترسم ... من آزادم

نوشته
    3,123
    مورد تشکر
    119 پست
    حضور
    37 روز 5 دقیقه
    دریافت
    127
    آپلود
    0
    گالری
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط barge khazan نمایش پست
    با سلام
    من درشرکتی مشغول کار شدم که رئیس این شرکت پسری متولد 56 ازشهرستان های همین استان است با اینکه سنش کوچیکه ولی قیافش خیلی بزرگ نشون میده بگفته خودش و شناسنامش تا حالا ازدواج نکرده ودنبال درس بوده الان هم دکترا داره به همه کارکنانش گفته که ازدواج کرده ودوبچه داره . بمن گفته اگر کسی در شرایط من از تو خواستگاری کنه تو جوابت مثبته یا منفی من هم بهش گفتم جوابم مثبته . می گه من و خیلی دوست داره وعاشق منه به من می گه نباید جایی کار کنی میگه تودیگه صاحب داری می خواد با من رابطه نامشروع داشته باشه ولی نمی تونه به خانواده خودش بگه که برای خواستگاری بیاییند میگه باید اول کارام رو سروسامان بدهم بعد به همه بگم. فقط ایرادی که داره می خواد دستم و بگیره یا بمن دست بزنه ولی من می ترسم که بخواد از من سوء استفاده کنه وفکر ازدواج نداشته باشه .الان من دراون شرکت کارنمی کنم . نظر شما چیه آیا بهش اعتماد کنم یا نه.؟ الان هم چند روزه باهاش بد حرف زدم همکاراش گفتن که زن داره من هم با فهش بهش گفتم اون هم از من ناراحت شده با اینکه شناسنامش ودیدم ومیدونم ازدواج نکرده اون هم دیگه با من تماس نمیگیره نظر شما چیه ؟
    به نام خدا
    با تشكر از دوستاني كه راهنمايي كردند
    خواهر گرامي سن شما - طبق آنچه در پروفايلتان آورديد - اقتضاي تصميمات معقول را دارد و نبايد بنيان مسائل بويژه ازدواج را بر مبناي احساسات قرار دهيد يا چشمتان را بر روي حقايق ببنديد .
    هدف از ازدواج رسيدن به سكون و آرامش در زندگي و يافتن شريكي همراه و همفكر و هم شان است لذا بايد تصميمات شما بر روي اين محور بگردد .
    بگذاريد شرايط و نكات مثبت و منفي اين آقا را مرور كنيم :
    ايشان مدير عامل يك شركت هستند
    تحصيلات عاليه - دكترا - دارند
    به لحاظ مالي وضعيت مطلوبي دارند
    مجرد هستند - به گفته خودشان -
    از تيپ و قيافه و شخصيت ظاهري هم ميگذريم چون شما صحبتي در اين خصوص نكرديد
    نكات منفي :
    ايشون يكبار به اعتراف خودشون به همه دروغ گفتند - در خصوص متاهل بودنشون - پس به كرات مي تونند دروغ بگن من جمله مدرك تحصيلي ، سن و سال ، ابراز علاقه به شما
    ايشون 33 سال دارند - بنا به گفته شما يا خودشون - و اين سن كمي نيست ، كسي كه در اين سن ، بجاي تشكيل هر چه سريعتر خانواده ، بفكر ايجاد روابط نامناسب باشه به احتمال بسيار قوي ، اين مساله در ايشون نهادينه شده بعبارت ديگه عقل اين احتمال رو ميده كه ايشون قبلا هم از اين دست روابط داشته اند - البته ما در اينجا قصد ارائه مشاوره را داريم نه قصد اتهام زدن به كسي اما اگر ايشون حقيقتا چنين پيشنهادي به شما دادند عقل انسان چنين احتمالي را در نظر ميگيره -
    مورد ديگر اينكه مشخص نيست صحبتهايي كه در خصوص خواستگاري با شما كردند واقعيت دروني خودشون باشه چون شما در محيط كار ايشون بوديد و ايشون براي ايجاد ارتباط با شما در ابتدا نمي تونند بطور مستقيم در خواست چنين مساله قبيحي رو داشته باشند چون اين احتمال مطرحه كه با عكس العمل تند شما در محيط كارشون مواجه بشند و پاي آبرو در ميونه لذا بايد ابتدائا نظر شما رو در مورد خودشون جويا بشند پس طرح مساله خواستگاري مي تونه پوشش مناسبي براي مطلع شدن از نظر شما در مورد خودشون باشه و نه هيچ چيز ديگر .
    ايشون براي مطلع كردن خانواده جهت خواستگاري چه امري رو بايد سر و سامان بدند ؟ فردي كه دكترا داره - يعني تحصيلاتش تمام شده به گفته خودشون - و مدير يك شركت هست - يعني به لحاظ مالي مشكلي نداره - ديگه چه كاري رو بايد سامان بده ؟!!!!!! و مگر خواستگاري نياز به چه مساله اي داره كه بايد سرو سامان داده بشه ؟ اكثريت قريب به اتفاق آقايوني كه در هنگام آشنايي بايك خانم و ايجاد ارتباط ، اين بهانه را علم ميكنند ريگي به كفش دارند و قصدشان سوء استفاده از دختر است نه سرو سامان دادن به كارها .
    سوال اساسي ديگر اينكه چرا ايشون تا سرو سامان دادن به كارهاشون صبر نميكنند و از الان مي خواهند با شما ارتباط نزديك گناه آلود داشته باشند ؟
    اينها موارد و سوالات اساسي است كه يك جوان كه در مرحله عقل است و مي تواند بر احساساتش غلبه كند ، نميتواند آنها را ناديده بگيرد .
    اگر شما 27 سال سن داشته باشيد هنوز مي توانيد موارد مناسب بسياري براي ازدواج داشته باشيد ، تصور نكنيد كه سن ازدواجتان گذشته يا آنقدر دير شده كه بايد به هر موردي رضايت دهيد ، يك ازدواج موفق با فردي كه حتي تحصيلات دانشگاهي ندارد اما عفيف و پاكدامن و صادق است بهتر از ازدواج با دكتري با شرايط فوق است كه به هيچ يك از گفته هايش اعتمادي نيست .
    زن در خانه اش آرامش و اطمينان داشته باشد و از زندگيش احساس رضايتمندي داشته باشد بهتر است از ازدواجي كه درونش انسان را بكشد و بيرونش مردم را .
    ناراحتي ايشون از خودتون رو غنيمت بشماريد و ديگر به هيچ وجه به تلفنها يا پيامهاشون پاسخ نديد و اين ارتباط رو بكلي قطع كنيد . ارزشش را دارد كه سيم كارتتان را تعويض نماييد .
    ویرایش توسط هدی : ۱۳۸۹/۰۴/۲۷ در ساعت ۱۰:۰۸
    اليس الله بكاف عبده

الهی ای فلک هرگز نگردی اگر دور سرحیدر نگردی
    الهی ای نفس بی مهر زهرا درون سینه رفتی برنگردی

بشكند دستي كه هتك حرمت اين خانه كرد
    شيعه را سوزاند و خون در قلب صاحبخانه كرد

حضرت زهرا (س) :
    كسی كه عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد

نوشته
    22
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط barge khazan نمایش پست
    با سلام

اعتماد نكن
    اعتماد نكن
    اعتماد نكن
    تورو خدا اعتماد نكن
    اگه خودتو دوست داري و خدا رو ، اعتماد نكن
    به چه قيمتي
    خوب فكر كن
    كاغذ بزار جلوت
    معايب اين رابطه رو بنويس
    نذار اين رابطه به حدي برسه كه ديگه دلت به حرف عقلت گوش نكنه

علاقه ي زياد يعني كوري
    ومختل شدن عقل
    بزار حالا كه عقلت سر جاشه و مطيع دل نشده تصميم بگيري

ویرایش توسط corpse : ۱۳۸۹/۰۴/۲۷ در ساعت ۱۱:۲۰
    برسرآنم كه گر زدست برآيد
    دست به كاري زنم كه غصه سرآيد
    منظردل نيست جاي صحبت اضداد
    ديوچوبيرون رود فرشته درآيد

نوشته
    806
    حضور
    20 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    73
    آپلود
    0
    گالری
    1

تشکر از همکاری کاربران و به ویژه راهنمایی خوب کارشناس محترم
    روزي حداقل يکبار به ان نگاه کن
    "هيچ کس دوبار زندگي نمي کند."
    جايي روي ديوار بنويس

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری