جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصیتنامه شهید جهان زاده

نوشته
    64
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

وصیتنامه شهید جهان زاده

وصیتنامه شهید جهان زاده
    وصیتنامه شهید جهانزاده

بسم الله الرحمن الرحیم
    السلام علیک یا اباعبدالله (ع) سلام بر امام زمان که در غیبت کبری به سر می‌برد اما هر آنی که هرکدام از عاشقان واقعی او را صدا بزنند جواب او را می‌دهد .... سلام بر علی زمان ما رهرو و پیرو مراد عاشقان خمینی کبیر حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای ....

زینب در همه کارها صبر و استقامت را پیشه خود کرد شما هم مانند و چنین باشید .....

از شما می‌خواهم که در دریای انقلاب اسلامی از هیچ کوششی دریغ نورزید زیرا که ثمره خون هزاران شهید می‌باشد از برادران مؤمن و خواهران مؤمنه می‌خواهم که هریک به نوبه خود حافظ ارزش‌های اسلامی باشند خواهران مؤمنه با حجاب خود در راه رضای خدا گام بردارید زیرا که خداوند زنان مؤمنه را حفظ می‌کند....

از اینکه خداوند فرزندانی با شعور و سالم به من عطا کرد خدا را شکر می‌کنم و امیدوارم در فرائض دینی و اسلامی و مذهبی همینطور با شعور و سالم و صالح باشند چرا که رفتار و کردار و عمل آنها وسیله‌ایست برای شفاعت ما در آخرت.

از خدای بزرگ می‌خواهم شهادت در راه خودش را نصیبم گرداند و سایه مقام عظمای ولایت را تا ظهور یوسف زهرا (س) بر سر ما مستدام بدارد خداوند انشا‌الله به آبروی امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) از گناهان این نوکر سراپا تقصیر درگذرد و اعمال ناقابل این ذاکر و مداح اهل بیت (ع)‌ را به شایستگی قبول نماید از همه دوستان، آشنایان و امت حزب‌الله التماس دعا دارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

وصیتنامه شهید جهان زاده

شادی روح شهدا صلوات

2. تشکرها 2

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری