جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اگر طالب بهترین ها هستین چه معنوی و مادی...

نوشته
    358
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اگر طالب بهترین ها هستین چه معنوی و مادی...

سلام علیکم
    طالب چه چیزی هستین؟
    اصلا از این دنیا چه می خواهید؟
    وقتی فکر می کنم میبینم همه چیز در این دنیا به قدری آسون هست به دست آوردنش نمی توانم درک کنم که چگونه بعضی آنقدر غرق در این دنیا میشوند که خود دنیا بزرگ و مشکلاتش بزرگتر میشوند.
    وقتی چیزی قابل دسترس انسان باشه عموما آدم به اون عادی میشود ولی چیزهای غیر قابل دسترس برای انسان مشغله فکری و روحی می آورند
    وقتی که عشق به خدا و ائمه در انسان جا بگیرد...خالصانه و فقط برای او باشد انسان خجالت می کشد که شکایت این دنیا را بکند...اگر هم بخواهد چیزی از مال میدهند....اما انسان آنقدر در این عشق خالص ذوب میشود که فاتر از دنیا رفته و فقط به او فکر میکند....مشغله او میشود...مقصد از علم آموزی،ثروت اندوزی و ...او می شود ....حتی محبت به دیگران برای خوشنودی او میشود....
    عزیزان در این دنیا ما باید بهترین باشیم تا لایق بهترین در سرای آخرت و زندگی ابدی
    این بهترین یعنی
    بهترین ثروت ها رو داشته باشی
    منظور حلالترین و بتونی زیاد درآمد کسب کنی هم رفاه خانواده تو داشته باشی و هم بیشتر از اون کمک کنی
    بهترین فرد در علم مورد علاقه ات بشی و کاری کنی که این علم متصل به دینت بشود
    بهترین در روش زندگی
    بهترین در عشق به همسر و پرورش فرزند مورد پسند امام زمان

دائم الذکر بودن و دائم الضو بودن هم سخت نیست بستگی داره دلت عاشق باشه یا نه لازم نیست هر دفعه بشمری چندتا میگی دائم یاد او باش و برای اینکه مردم حساس نشوند ذکری که با عددمی خواهی بگی در وقت نماز بگو...بهتره
    کلا کاری کنی که خدا و ائمه بشن زندگی تو و نه مشغله زندگی
    راه راه دین باشه بهترین میشه در صورتی که ما دینداری کنیم نه مثل من و امثال من خون به دل امام زمانمون کنیم
    صادقانه بیان کردم که بدانی محبوبترین کیست...
    اگر دانشگاه می رفتی نتوانستی یک نفر رو نماز خوان کنی دیندار کامل نشدی اگر چه در آخرالزمان ما خیلی بعید است

برادر و خواهرم دنیا هم به لفظ کوچک است و هم به نفس.بی خود با اشتباهاتمان بزگرش نکنیم که زندگیمان بشود...
    زندگی را مشغله زندگی کنیم و اصل آن را دینداری امام زمانی و خدمت به مردم...به خدا قسم اینان بهترین میشوند.

اللهم عجل لولیک الفرج بحق یا الله یا لله یالله .... الهی عظم البلاء و برح الخفاء
    یا صاحب الزمان ادرکنا

چه حالي داره اي خدا سينه زدن تو كربلا
    غسل زيارت از فرات ،نگاه به گنبد طلا
    الهي كه يه شب بياد تو حرم اعتكاف كنيم
    با پرچم هيئتمون دور ضريح طواف كنيم
    دم دماي سحر كه شد از توي بين الحرمين
    بريم تو صحن حرم عباس علمدار حسين
    با ذكر يا ام البنين پا توي صحنش ميذاريم
    ار بارگاه با صفاش سوغاتي تربت مياريم
    غصه كربلات آقام عقده توي گلوم شده
    يه عمريه زيارت حرمت آرزوم شده

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری