جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۹
  نوشته
  1,095
  مورد تشکر
  2,083 پست
  حضور
  22 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  197
  آپلود
  13
  گالری
  0

  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  سلام علیکم و رحمه الله
  دوستان طاعات و عبادات شما مقبول درگاه خداوند منان باشه انشاالله تعالی

  این مطلب رو در یک فروم خوندم موضوع رو عینا اینجا درج می کنم و بعد انشاالله با مدد خداوند ودر حد دانسته هایم و همینطور با مدد دوستان راههای مقابله رو هم ذکر می کنیم.

  شوک جرائم اینترنتی (بخش نخست)
  دانلود فیلم مستند شوک جرایم اینترنتی - چت وب کم عکس خصوصی
  این مستند به بررسی جرائم اینترنتی با قالب مستند شوک پرداخته است که به موضوعات وقت گذرانی ها در اینترنت تا رواج های غیر اخلاقی و چت ها و سقت عکس ها و فیلم های شخصی افراد که اکثریت دختران مورد آزار قرار می گیرند پرداخته است
  امید است که چراغ راهی برای همه بشود


  چقدر از وقتتان را در اینترنت می گذرانید؟
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش اول مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 6.63 MB |
  دانلود | Download  ترویج روابط غیر اخلاقی
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش دوم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده | حجم فایل : 6.9 MB |
  دانلود | Download
  مطالب ضد نظام ، ضد دین و...
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش سوم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 6.45 MB |
  دانلود | Download
  عکس گرفتن به صورت مخفیانه
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش چهارم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 6.58 MB |
  دانلود | Download
  فرهنگ استفاده از چت
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش پنجم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 7.35 MB |
  دانلود | Download

  سوء استفاده از عکس های دیگران
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش ششم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 6.94 MB |
  دانلود | Download


  تباهی در بین جوانان
  شوک جرائم اینترنتی - راههای مقابله
  بخش هفتم مستند شوک با عنوان جرایم اینترنتی. در این مستند به بررسی علل و عوامل بروز جرایم اینترنتی و سایت های مستهجن پرداخته می شود. همچنین بخش هایی از اعترافات متهمین شبکه های مضلین و مدیران سایت های غیر اخلاقی هم در این مستند گنجانیده شده است.
  | حجم فایل : 5.47 MB |
  دانلود | Download


  یامجیر
  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
  اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۷
  نوشته
  2,875
  مورد تشکر
  9,339 پست
  حضور
  16 روز 14 ساعت 21 دقیقه
  دریافت
  34
  آپلود
  4
  گالری
  118

  افرادی که به صورت مکرر دنبال فیلم‌ها و سایت‌های غیر اخلاقی هستند بخوانند
  سایت تماشاکده - آفتاب: همشهری تندرستی در شماره پنجم خود به صورت ویژه به بررسی علل گرایش جوانان به سایت های مستهن و آثار سوء آن پرداخته است.  به گزارش تماشاکده در یکی از مطالب این نشریه آمده است: دکتر غلامحسین قائدی، روان‌شناس کلینیک سلامت خانواده و کارشناس رفتارهای جنسی، هرزه نگاری را یکی ‌از مسائل بحث‌ برانگیز و یک تجارت کثیف در سراسر دنیا ذکر می‌کند و می‌گوید: «ب عضی افراد ممکن است خواسته یا ناخواسته با این‌گونه سایت‌ها و فیلم‌ها به صورت اتفاقی مواجه شوند و بعد مراجعه آنها ادامه یابد تا زمانی که وابستگی و نیاز در آنها به وجود آید و به نوعی به این گونه فیلم‌ها و عکس‌ها معتاد شوند. »  عضو هیأت علمی دانشگاه شاهد با بیان اینکه افرادی که به این تجارت می‌پردازند، تبلیغات خاص خود را دارند، می‌افزاید: « زمانی که فاصله بین بلوغ و شکل‌گیری نیازهای جنسی زیاد شود، گرایش فرد به سمت مسائل اینچنینی افزایش می‌یابد تا جایی که فرد به این‌گونه موارد معتاد می‌شود. »

  وی از دست دادن روابط عاطفی و سالم با خانواده را یکی از تبعات گرایش به فیلم‌ها و سایت‌های مستهجن برمی‌شمرد و می‌افزاید: « با توجه به اینکه کشورمان جمعیت جوان زیادی دارد، آسیب‌پذیری آن بیشتراست و زمانی که امکان برطرف کردن نیازی‌های جنسی به صورت شرعی و قانونی فراهم نشود، گرایش به فیلم‌ها و سایت‌های مستهجن یکی از روش‌های ارضا می‌شود .»

  این روان‌شناس، معتقد است زمانی که فرد به صورت مکرر به فیلم‌ها و سایت‌های مستهجن مراجعه کند، سرانجام همه افکارش به این سمت می‌رود و در نهایت محرک جنسی قدرتمندتری برای ارضای نیازهای خود می‌خواهد.

  بی‌تفاوتی به همسر در نتیجه اعتیاد به فیلم‌های هرزه

  دکتر قائدی، مشکل اساس درباره مسائل جنسی در ایران را نداشتن آمار می‌داند و می‌گوید: «این که گفته می‌شود 50 درصد یا 40 درصد طلاق‌ها در ایران مربوط به مسائل جنسی است مربوط به تحقیقی است که درسال 82 صورت گرفته و بر سر آن حرف و حدیث زیاد است، بنابراین نمی‌توان آن را به همه طلاق‌ها تعمیم داد. لازم است برای گرفتن آمار تحقیقات میدانی در چند استان در این زمینه صورت گیرد. »

  این روان‌شناس کلینیک سلامت خانواده، درباره تبعات گرایش به فیلم‌ها و سایت‌های مستهجن می‌گوید: « مصرف‌کننده‌ ای که به سراغ پورنوگرافی می‌رود به این‌گونه مسائل معتاد می‌شود و نیاز به درمان دارد، این افراد نسبت به همسران خود بی‌تفاوت می‌شوند و این راه تنها راه ارضای جنسی آنها خواهد شد.»

  وی می‌افزاید: « گرایش به این‌گونه سایت‌ها، باعث می‌شود فرد با روابط معمولی ارضا نشود و قطعا به روابط انحرافی و محرک‌های جنسی قوی‌تر نیاز دارد که همین مساله خود باعث اختلاف، قطع رابطه، جدایی و طلاق خواهد شد.»

  این کارشناس رفتارهای جنسی، یکی دیگر از تبعات این گرایش را از بین رفتن حساسیت فرد نسبت به مسائل جنسی ذکر می‌کند و می‌گوید: « محتویات این فیلم‌ها باعث می‌شود که قبح مسائلی مانند تجاوز و کودک‌آزاری در نظر فرد از بین برود و او را نسبت به اخلاقیات بی‌تفاوت کند. »  وی تصریح می‌کند: « مردان مراجعه‌کننده به فیلم‌ها و سایت‌های مستهجن به زنان به چشم ابزار اطفای شهوت نگاه می‌کنند و نگرش تحریف شده‌ای به روابط جنسی دارند که این برای جامعه و برای فرد و خانواده او خطرناک است. »

  مطالب و فیلم‌های هرزه با واقعیت تطابق ندارد

  دکتر عفت السادات خویی، عضو هیات علــمی دانشگاه علـوم پزشکی ایران نیز گرایش به سایت‌ها و فیلم‌های مستهجن را بسیار مخرب می‌داند و می‌گوید: « اگر اطلاع‌رسانی درست صورت گیرد و مردم از نظر کنجکاوی اقناع شوند، دلیلی برای مراجعه به این گونه سایت‌ها و فیلم‌ها وجود ندارد. »

  این دکترای تخصصی ارتقای سلامت جنسی، معتقد است که در بیشتر موارد افراد خاصی از این‌گونه سایت‌ها استفاده می‌کنند و افراد نرمال جامعه کمتر به این گونه سایت‌ها گرایش دارند.

  وی این افراد خاص را مبتلا به انحرافات جنسی می‌داند و می‌گوید: « ممکن است فرد در گردش‌های اینترنتی با این سایت‌ها مواجه شود اما کسانی هستند که به صورت هدفمند به دنبال این مسائل می‌روند و دلیل اصلی آنها توجیه انحرافات جنسی یا آموزش این انحرافات به دیگران است. »

  این رفتارشناس جنسی، با بیان اینکه مسائلی که در این گونه فیلم‌ها و سایت‌ها وجود دارد، با واقعیت تطابق ندارد، تاکید کرد: در این فیلم‌ها رفتارهای غیرطبیعی به چشم می‌خورد که هیچ توجیه تجربی ندارد، بنابراین استفاده از پورنو برای هیچ فردی توجیه نمی‌شود. »

  دکتر خویی تاکید می‌کند: « آنچه در این سایت‌ها عرضه می‌شود محصولات مصنوعی محرک است که با واقعیت تطبیق ندارد و افراد را دچار تناقض در رفتار می‌کند. ضمن اینکه دغدغه فکری برای فرد به‌وجود می‌آورد و روابط بین فردی را به خطر می‌اندازد. »

  این استاد دانشگاه با تاکید بر مخرّب بودن مشاهده فیلم‌های هرزه، تاکید دارد؛ موارد غیرطبیعی موجود در این فیلم‌ها، جوانان و نوجوانان را به سمت تجربه آنها می‌کشاند.  منبع: تماشاکده

  " خدا را در لحظه لحظه ی زندگی خود یاد کنید. "

  هر وقت نا امید از همه جا شدی بدون که کارت درست میشه.

  حدیث داریم به عزت و جلال خودم قسم که قطع میکنم امید بنده ای که به غیر من امید داره. امیدمون اگه گوشه دلمون به کسی باشه که کارمون را اون درست کنه خدا حاجت ما رو نمیده.

  ( برگرفته از سخنان حاج آقا مجتهدی )
اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود