صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم

 1. #1
  شروع کننده موضوع

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۷
  نوشته
  610
  مورد تشکر
  14,330 پست
  حضور
  9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  93
  آپلود
  0
  گالری
  11

  بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم
  سم الله الرحمن الرحیم

  اللَّهُمَّ إِنَّا نَشْكُو إِلَیْكَ فَقْدَ نَبِیِّنَا صَلَوَاتُكَ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ غَیْبَةَ وَلِیِّنَا وَ كَثْرَةَ عَدُوِّنَا وَ قِلَّةَ عَدَدِنَا وَشِدَّةَ الْفِتَنِ بِنَا وَ تَظَاهُرَ الزَّمَانِ عَلَیْنَا

  در مهد مدنیت مدرن دست‌های آلوده صهیونیسم جهانی با وقاحت تمام کتاب نور ورحمت و هدایت و انسانیت را به آتش کشیدند تا به همگان ثابت کنندکه هیچ نسبتی با خدا پرستی، مروت و انسانیت ندارند.
  به بهانه سالگرد واقعه 11 سپتامبر که در آن بازیچه‌های دست آموز استکبارجهانی به نام پیروی از اسلام جان صدها انسان را گرفتند، این بار افراط گرایان بی منطق مسیحی در اقدامی دیوانه‌وار حرمت باورهای بیش از یک میلیارد مسلمان را شکستند تا جلوه دیگری از تروریسم جهانی را به نمایش بگذارند. روشن است که این جنایت نه تنها به ساحت نورانی قرآن کریم خدشه‌ای وارد نمی‌سازد، که رسواگر سفاهت و کوته نظری گردانندگان آن است.
  مرکز ملی پاسخ‌گویی به سؤالات دینی ضمن تسلیت این اقدام وقیحانه به ساحت مقدس امام عصر ارواحنا لتراب مقدمه الفداء، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید ،حوزه های علمیه و همه مسلمانان و آزاد اندیشان جهان؛ انزجار خود را نسبت به این رفتار نابخردانه اعلام کرده و اطمینان دارد که خفاشان تیره روز صهیونیست با دمیدن به سمت خورشید هدایت اسلام، هیچ طرفی نخواهند بست وتاثیری درانتشار این نور ازلی نخواهند داشت.

  مرکزملی پاسخ گویی به سوالات دینی

  ویرایش توسط مدیر اسبق : ۱۳۸۹/۰۶/۲۲ در ساعت ۲۲:۳۰
  يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
  روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
  براي آزادي شيعيان بحرين
  وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم
  بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم

  بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم .. .بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم. . . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم . . . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم . . بیانیه مرکز ملی پاسخ گویی به سوالات دینی در پی هتک حرمت قرآن کریم. . .


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۸
  نوشته
  559
  مورد تشکر
  1,187 پست
  حضور
  55 دقیقه
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0  تا چه حد گستاخی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خدایا خودت یه کاری کن


 3. #3

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  1,468
  مورد تشکر
  2,495 پست
  حضور
  6 ساعت 48 دقیقه
  دریافت
  3
  آپلود
  0
  گالری
  0

  پیام رهبری
  پیام رهبر معظم انقلاب درپی اهانت به قرآن شریف


  مقام معظم رهبری خطاب به ملت ایران و امت اسلام در پی اهانت به مسلمین جهان و هتک حرمت قران کریم پیامی صادر فرمودند.
  متن پیام :

  بسم الله الرحمن الرحیم
  قال الله العزیز الحکیم: انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون
  ملت عزیز ایران - امت بزرگ اسلام!
  اهانت جنون آمیز و نفرت انگیز و مشمئز کننده به قرآن مجید در کشور آمریکا که در سایه امنیت پلیسی آن کشور اتفاق افتاد حادثه ی تلخ و بزرگی است که نمی توان آن را تنها در حد یک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. این یک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال ها پیش به این طرف، سیاست اسلام هراسی و اسلام ستیزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شیوه و هزاران ابزار تبلیغاتی و عملیاتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته اند.
  این حلقه دیگری از زنجیره ننگینی است که با خیانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کارتونیست خبیث دانمارکی و دهها فیلم ضد اسلام ساخته شده در هالیوود ادامه یافت و اکنون به این نمایش نفرت انگیز رسیده است.
  پشت صحنه ی این حرکات شرارت بار چیست و کیست؟
  مطالعه ی این روند شرارت که در این سال ها با عملیات جنایت بار در افغانستان و عراق و فلسطین و لبنان و پاکستان همراه بود، تردیدی باقی نمی گذارد که طراحی و اتاق فرمان آن در دستان سران نظام سلطه و اتاق فکرهای صهیونیستی است که از بیشترین نفوذ بر دولت آمریکا و سازمان های امنیتی و نظامی آن و نیز بر دولت انگلیس و برخی دولت های اروپائی برخوردارند.
  اینها همان کسانی اند که پژوهش های حقیقت یاب مستقل روز به روز بیشتر انگشت اتهام در ماجرای حمله به برج ها در 11 سپتامبر را به سوی آنان متوجه می کنند. آن ماجرا بهانه ی حمله به افغانستان و عراق را به رئیس جمهور جنایتکار وقت آمریکا داد و او اعلان جنگ صلیبی کرد و همان شخص بنابر گزارش ها، دیروز اعلام کرده است که این جنگ صلیبی با ورود کلیسا به صحنه، کامل شد.
  هدف از اقدام نفرت انگیز اخیر آن است که از سوئی مقابله با اسلام و مسلمانان در جامعه ی مسیحی به سطوح همگانی مردم کشیده شود و با دخالت کلیسا و کشیش، رنگ مذهبی گرفته و پشتوانه ئی از تعصبات و تعلقات دینی بیابد، و از سوی دیگر ملت های مسلمان را که از این جسارت بزرگ به خشم آمده و جریحه دار می شوند از مسائل و تحولات دنیای اسلام و خاورمیانه غافل سازد.
  این اقدام کینه توزانه؛ نه آغاز یک جریان، بلکه یک مرحله از روند طولانی مدت اسلام ستیزی به سرکردگی صهیونیسم و رژیم آمریکا است. اینک همه ی سران استکبار و ائمه الکفر در برابر اسلام قرار گرفته اند.
  اسلام، دین آزادی و معنویت انسان، و قرآن کتاب رحمت و حکمت و عدالت است؛ وظیفه ی همه ی آزادیخواهان جهان و همه ی ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست پلید اسلام ستیزی با این شیوه های نفرتبار مقابله کنند. سران رژیم آمریکا نمی توانند با سخنان فریبنده و میان تهی، خود را از اتهام همراهی با این پدیده ی زشت تبرئه کنند.
  سالهاست که مقدسات و همه ی حقوق و حرمت میلیونها مسلمان مظلوم در افغانستان و پاکستان، عراق و لبنان و فلسطین زیر پا گذاشته شده است. صدها هزار کشته، دهها هزار زن و مردم اسیر و زیر شکنجه، هزاران کودک و زن ربوده شده و میلیون ها معلول و آواره و بی خانمان، قربانی چه چیزی شده اند؟ و با همه ی این مظلومیتها، چرا در رسانه های جهانی غرب، مسلمانان را مظهر خشونت و قرآن و اسلام را خطری برای بشریت وانمود می کنند؟ چه کسی باور می کند که این توطئه ی گسترده بدون کمک و دخالت حلقه های صهیونیستی درون دولت آمریکا ممکن و عملی است؟!
  برادران و خواهران مسلمان در ایران و سراسر جهان!
  لازم می دانم این چند نکته را به همه متذکر گردم:
  اولاً: این حادثه و حوادث پیش از ان به روشنی نشان می دهد که آنچه امروز آماج حمله ی نظام استکبار جهانی است اصل اسلام عزیز و قرآن مجید است؛ صراحت مستکبران در دشمنی با جمهوری اسلامی ناشی از صراحت ایران اسلامی در مقابله با استکبار است و تظاهر آنان به دشمن نبودن با اسلام و دیگر مسلمانان، ‌دروغی بزرگ و فریبی شیطانی است.
  آنان با اسلام و هر آنکس که بدان پایبند است و هر آنچه نشانه ی مسلمانی است دشمن اند.
  ثانیاً: این سلسه ی کینه توزی ها با اسلام و مسلمین، ناشی از آن است که از چند دهه پیش تاکنون نور اسلام از همیشه تابنده تر و نفوذ آن در دلها در جهان اسلام و حتی در غرب از همیشه بیشتر شده است. ناشی از آن است که امت اسلام از همیشه بیدارتر شده و ملتهای مسلمان اراده کرده اند زنجیره های دو قرن استعمار و تجاوز مستکبران را پاره کنند.
  حادثه ی اهانت به قرآن و پیامبر عظیم الشان صلی اله علیه و آله، با همه ی تلخی، در دل خود حامل بشارتی بزرگ است. خورشید پرفروغ قرآن روز به روز بلندتر و درخشنده تر خواهد شد.
  ثالثاً: همه باید بدانیم که حادثه ی اخیر ربطی به کلیسا و مسیحیت ندارد و حرکات عروسکی چند کشیش ابله و مزدور را نباید به پای مسیحیان و مردان دینی آنان نوشت. ما مسلمانان هرگز به عمل مشابهی در مورد مقدسات ادیان دیگر دست نخواهیم زد. نزاع میان مسلمان و مسیحی در سطح عمومی، خواسته ی دشمنان و طراحان این نمایش دیوانه وار است و درس قرآن به ما، در نقطه ی مقابل آن قرار دارد.
  و رابعاً: طرف مطالبه ی همه ی مسلمانان امروز دولت آمریکا و سیاستمداران آنند. آنها اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند باید عوامل اصلی این جنایت بزرگ و بازیگران میدانی آن را که دل یک و نیم میلیارد مسلمان را به درد آورده اند، به گونه ئی شایسته به مجازات برسانند.
  والسلام علی عباداله الصالحین
  سیدعلی خامنه ای
  22 / شهریور /
  یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد
  بغض چندین ساله ی ما باز شد


  .....


 4. #4

  تاریخ عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۹
  نوشته
  2,301
  صلوات
  10
  تعداد دلنوشته
  1
  مورد تشکر
  8,334 پست
  حضور
  45 روز 13 ساعت 49 دقیقه
  دریافت
  30
  آپلود
  0
  گالری
  2  بازی با دل مسلمانان سرانجام خوبی نخواهد نداشت.
  یا مهدی العجل العجل العجل
  روزی به طبیب عشق با صدق و صفا
  گفتم که کجا روم، چیست دوا؟!

  گفتا که اگر علاج دردت خواهی
  بشتاب به دربار شه طوس رضا


 5. #5

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  3,876
  مورد تشکر
  7,876 پست
  حضور
  17 روز 10 ساعت 37 دقیقه
  دریافت
  164
  آپلود
  93
  گالری
  155  اي خصم ناتوان دل هر عاشق خدا
  لبريز ايه ايه انوار سرمد است
  اتش زدي كنون تو به بنيان خويشتن
  زان شعله اي كه بر خط قران احمد است

  رهبر انقلاب :حادثه اهانت به قرآن ربطی به کليسا و مسيحيت ندارد
  طرف مطالبه مسلمانان دولت و سياستمداران آمریکاست

  ویرایش توسط belher2 : ۱۳۸۹/۰۶/۲۳ در ساعت ۰۹:۵۰
  ما عابران رهگذري بي نشانه ايم
  جاماندگان قافله اي جاودانه ايم
  پائيزلحظه ها چه شتابان رسيد وما
  دلواپسان رويش چندين جوانه ايم


  دانلودمحبوب ترین مجموعه تفسیر قران کانون گفتگوی قرانی

  (
  تفسیر20جلدی المیزان)  http://www.askquran.ir/downloads.php?do=file&id=3611

  گروه شاعران کانون:http://www.askquran.ir/group.php?groupid=140


 6. #6

  تاریخ عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۸۸
  نوشته
  7,387
  صلوات
  500
  تعداد دلنوشته
  8
  مورد تشکر
  25,770 پست
  حضور
  60 روز 13 ساعت 28 دقیقه
  دریافت
  43
  آپلود
  0
  گالری
  281  آنچه که مسلم است ، اسلام ستیزان باید بدانند که با دینی به مخالفت می پردازند که کاملترین دین الهی است و هدف نهایی از ارسال رسل همین بوده که خداوند در قرآن نیز فرموده : (( ان الدین عندالله الاسلام )) . یعنی اینکه در دوران رسالت تمام انبیاء ، هدف یکی بوده وآن عبارتست از هدایت بشر .


  لذا ادیان الهی هرگز با هم در تعارض نبوده وتصدیق کننده هم بوده اند .


  حتی اسلام نیز بعنوان آخرین دین الهی مصدق ادیان قبلی می باشد . از اینرو مسلمانان با مطالعه و درک آیات نورانی قرآن به این سطح فکری رسیده اند که هرگز و تحت هیچ شرایطی پیروان سایر ادیان و مذاهب را مورد جسارت و توهین قرار ندهند .

  علیرغم این حقیقت که بزرگان دین مسیح ، کتاب مقدس را تحریف نموده و هر یک به زعم خویش تفسیر نموده اند ، آیا مسلمانان کوچکترین اهانتی به کتاب آسمانی آنها نموده اند ؟


  آنان که به نابودی اسلام و قرآن می اندیشند باید بدانند که خداوند فرموده :


  (( انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون ))


  اگر تمام قدرت های غرب و شرق دست به دست هم دهند ، هرگز نخواهند توانست اسلام را نابود کنند بلکه با ظهور حضرت قائم (عج ) کاخهای ستم آنان در هم کوبیده می شود و مرگ آنان را در کام خود فرو خواهد برد .


  ان شاءالله

  ویرایش توسط *عرفانی* : ۱۳۸۹/۰۶/۲۳ در ساعت ۱۰:۰۳


 7. #7

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,323
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,866 پست
  حضور
  67 روز 16 ساعت 3 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11  سلام!!!
  لعنت الله علي القوم الظالمين!!!!!
  بار ديگر سكوت سران كشورهاي به اصطلاح مسلمان باعث شد دست خبيث اين جنايتكاران تاريخ از سرآستين كثيف سرويس هاي جاسوسي آمريكا-انگليس ورژيم صهيونيستي بيرون بيايد وسخن كثيفشان را از زبان كشيش صهيونيست تري جونز بزند .آيا ين بود آن راه گفتگوي عادلانه!!!!ما مي خواهيم رابطه اي جديد با اسلام داشته باشيم.اين سخني بود كه باراك اوباما در اوئل حكومتش زد.
  به فرموده رهبر عظيم الشان انقلاب افكار عمومي جهان اسلام تنبيهي در خور شأن جهان غرب در نظر دارد.مطمئن باشيد سيلي كه دنياي غرب از اسلام خواهد خورد ضربه اي كاري خواهد بود تا هميشه تاريخ يادش باشد كه درست است كه وجدان رهبران عشرتران وغرق شده در دنياي كثيف ماديات عرب خفته اند ولي وجدان امت اسلامي بيدار بيدار است.
  مطمئن باشيد در پشت اين قضيه شوم توطئه اي بس ناگوار خفته است توظئه اي كه شايد سنگ محكي باشد تا ببينند كه آيا مسلمانان تحمل شنيدن خبر حمله آمريكا به يك كشور اسلامي را دارند يا نه؟؟؟؟كه اين كشور يا لبنان است يا سوريه يا ايران.كه مطمئنا بار سنگين اين حمله قطعا متوجه سران غرب خواهد شد.
  آمريكا بايد از اين پس شاهد ضربات مهلكي به منافعش در سرتاسر دنيا باشد.اولين ضربه وجدان بيدار امت اسلامي در امن ترين نقطه از منافع آمريكا خواهد بود.بنشينيد وتماشا كنيد ضربه اي كه امت واحد اسلامي خواهد زد.

  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


 8. #8

  تاریخ عضویت
  جنسیت دي ۱۳۸۸
  نوشته
  1
  مورد تشکر
  1 پست
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  4
  آپلود
  0
  گالری
  0

  آيا ؟
  سلام
  با عرض تسليت به پيشگاه حضرت ولي عصر(عج) و عموم مسلمين .
  و مكرو و مكرالله والله خيرالماكرين. عزيزان دل قوي كنيد كه فرج نزديك است.

  در چند روز گذشته پيام كوتاههايي دريافت كرده ام مبني بر لزوم خواندن سوره حشر براي رفع اين فتنه .
  آيا روايتي در اين رابطه وجود دارد ؟


 9. #9

  تاریخ عضویت
  جنسیت شهريور ۱۳۸۹
  نوشته
  647
  مورد تشکر
  2,097 پست
  حضور
  23 ساعت 34 دقیقه
  دریافت
  5
  آپلود
  0
  گالری
  20  من به شخصه فکر نمی کنم به روایتی مربوط باشد
  اگر به معنی آن دقت کرده باشید بی ربط به این موضوع نیست
  فکر می کنم احتمالا ایده ی یکی از قران دوستان بوده تا شاید بتوانیم با کلام خدا کمی خود را تسکین دهیم و متوجه باشیم که این کار همیشگی کافران است و تازگی ندارد و حتما ما با توسل به قران باز هم بر حیله ی آنها پیروز خواهیم شد
  و مکر و مکر الله و الله خیر الماکرین ....
  ویرایش توسط ستاره ی نقره ای : ۱۳۸۹/۰۶/۲۳ در ساعت ۱۲:۱۳

  چه کسی می داند که تو در پیله ی خود تنهایی ؟

  چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ؟


  ...


 10. #10

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۷
  نوشته
  29
  مورد تشکر
  70 پست
  حضور
  6 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0  راه‌اندازي سايت اعتراض به هتك حرمت قرآن

  جمعي از دانشجويان در اعتراض به هتك حرمت قرآن كريم، پايگاه اينترنتي جمع آوري امضاء با آدرس http://www.condemnworld.com راه‌اندازي كردند.
  به گزارش فارس، جمعي از دانشجويان در اعتراض به هتك حرمت قرآن كريم، پايگاه اينترنتي جمع آوري امضاء با آدرس http://www.condemnworld.com راه‌اندازي كردند.
  اين سايت اينترنتي با همت و تلاش تعدادي از جوانان و دانشجويان در چهار زبان به گردآوري امضاء الكترونيكي در اعتراض به توهين به قرآن كريم در آمريكا پرداخته است.

  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=61768
  يَوْمَئِذٍ يَتَّبِعُونَ الدَّاعِيَ لَا عِوَجَ لَهُ وَخَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا
  در آن روز، [همه مردم‏]، داعى [حق‏] را(كه هيچ انحرافى در او نيست)پيروى مى‏كنند، و صداها در مقابل [خداى‏] رحمان خاشع مى‏گردد، و جز صدايى آهسته نمى‏شنوى.


صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. ۞❀۞❀۞آشنایی با شهید فرانسوی دفاع مقدس۞❀۞❀۞
  توسط seyed yasin در انجمن برگی از دفتر زندگی ( زندگی نامه و خاطرات شهدا)
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: ۱۳۹۳/۰۶/۰۴, ۰۷:۵۶
 2. ▐★♥★ ▐داستان هایی از سیرت حضرت امام رضا (ع)▐★♥★ ▐
  توسط ║★║فاطمی║★║ در انجمن اهل بیت و ائمه در قرآن
  پاسخ: 24
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۷, ۱۷:۳۸
 3. پاسخ: 1
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۷/۰۲, ۱۱:۲۲
 4. نامه ی زن آمریکایی به زنان ودختران مسلمان
  توسط خادمة المهدی در انجمن حجاب و پوشش اسلامي
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: ۱۳۹۱/۰۶/۲۸, ۱۴:۴۷

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود