صفحه 3 از 10 نخست 12345 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اين چادر من است كه زير پاي شماست!

نوشته
    3,211
    مورد تشکر
    9,875 پست
    حضور
    98 روز 15 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    15
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام بر همگی
    دوستان دلیلی برای ناراحتی نیست
    کسانی هستند که ارزش آنها از مگس هم کمتر است
    اگر دقت کنید این عکس نشان دهنده گروه خاصی است
    مگس کنایه از حشره ای که دور هر چیز که بتواند از آن استفاده کند( منعی نداشته باشد) مینشیند و شکلات هم اگر در پوشش نباشد جذب خواهد کرد!!!

شبی مجنون به لیلی گفت کِی معشوق بی همتا
    تو را عاشق شود پیدا ولی......

نوشته
    647
    مورد تشکر
    2,097 پست
    حضور
    23 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط enerji نمایش پست
    تا وقتی که شما به پوشش بقیه ( اعم از بی حجاب یا بدحجاب ) احترام نزارین ، به پوشش شما هم احترام نمیشه ..

حالا چه کامل باشه چه ناقص .

زده شدن جوانان کلا داستانش فرق میکنه و کار افراد بی دین و به قول شما سودجو نیست .. اتفاقا خودتون باعث این اتفاق شدید .

خوب میخواستین با مانتو و بی حجاب از مجرمین مصاحبه کنن ؟

مگه مذهبی بودن به ریشه ؟ انسان های اولیه هم ریش داشتن اندازه قدشون . اون که بدتر توهین محسوب میشه .. در ضمن فکر میکنید برای مجرمین وسایل اصلاح در اختیارشون میزارن که 3 تیغه کنن ؟

شهید دادیم درست ، گرامی میداریمشون . ولی باید وسیله ای برای اعمال فشار بشه ؟
    قبلا هم خدمتتو عرض کردم
    من دیگه با شما بحثی ندارم چون هنوز فرق ای بین چادر و پوشش های دیگر رو نمیدونید.

چه کسی می داند که تو در پیله ی خود تنهایی ؟

چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ؟

...

3. تشکرها 3

نوشته
    1,097
    مورد تشکر
    961 پست
    حضور
    3 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره ی نقره ای نمایش پست
    قبلا هم خدمتتو عرض کردم
    من با شما بحث دارم .. سوال پرسیدم از شما
    monthly quotes :
    حقیقت نیازمند نقد است ، نه ستایش. فردریش نیچه

Energy is everything and everything is energy

I dont understand why there is so much hate between Human Races and Religions

Become Übermensch

نوشته
    124
    مورد تشکر
    219 پست
    حضور
    10 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    4

به نام خدا
    سلام
    من فكر نمي كنم چادر سر كردن مجرمين توهيني به چادري ها باشه به هر حال اين حتماً قانونيه كه قوه قضاييه فرض كرده. يعني اگه مجرما رو به جاي چادر مجبور مي كردند مانتو بپوشن، به مانتواي ها توهين شده بود؟ البته منم قبول دارم كه تو جامعه ما با اينكه يك جامعه مسلمونه و دين بيشتر مردم (البته اميدوارم) اسلامه، اون طور كه بايد به چادر و چادري و كلاً ارزش هاي اسلامي و ديني احترام گذاشته نمي شه و در واقع اين ارزش ها همه تبديل به ضد ارزش شده اند كه البته تا حدي تقصير خود ما مسلمونا (ان شاء اللّه) ست. چون بالاخره همه از افراد چادري و كلاً مؤمن بيشتر انتظار دارند و به تبع تكليف اين افراد هم سخت تره.
    چه انتظار عجيبي!
    تو بين منتظران هم، عزيز من چه غريبي!
    عجيب تر كه چه آسان، نبودنت شده عادت؛
    چه بي خيال نشستيم! نه كوششي، نه وفايي...
    فقط نشسته و گفتيم:
    خدا كند كه بيايي!

نوشته
    3,302
    مورد تشکر
    8,520 پست
    حضور
    50 روز 26 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط گلايول نمایش پست
    اگه مجرما رو به جاي چادر مجبور مي كردند مانتو بپوشن، به مانتواي ها توهين شده بود؟
    بله دوست بزرگوار !
    صحيحش اينه كه هر كس با هر پوششي خلاف كرده ، بايد با همون پوشش در دادگاه حاضر بشه .
    مجرمي با مانتو خلافي مرتكب شده اما وقتي به عنوان مجرم معرفي ميشه چادر سر كرده آنچه در اذهان مردم تلقي ميشه اينه كه بيشتر خلافكاران زن ، از ميان چادري ها هستند و خانمهاي مانتويي همه پاك و مبرا هستند ( با حفظ احترام خواهران چادري و مانتويي و عفيف و محترم خودم ) يا بعكس اگر همه مجرمين خانم رو مانتويي معرفي كنند اينطور تداعي ميشه كه بيشتر خلافكاران زن ، از قشر مانتويي ها هستند ، بنظر قضاوت صحيحي نمياد ، صحيح اينه كه هر كس در هر لباسي خلاف كرد ملزم باشه با همون لباس محاكمه بشه نه با لباس فرد ديگري . اين يك نمونه از تداعي غلط و نتيجه چنين كارهاي نادرستي است لطفا به استدلال كاربر توجه كنيد :
    نقل قول نوشته اصلی توسط blue sky نمایش پست
    دلیلش قطعا به خاطر امنیت بیشتر بانک و امانتهای مردم بوده نه چیز دیگه ای قطعا نمیتونید منکر بشید که زیر پوشش چادر میشه خیلی چیزها حمل کرد اعم از یه گونی پول و ...!! ولی با مانتو و لباس فرم معمولی خیلی سختتره و میشه جلوشو گرفت. با چادر رفتن مثل این میمونه طرف با یه گونی وارد بشه و کسی هم نتونه بگه چرا گونی با خودت اوردی؟؟!
    بحث تاپيك بر سر اين بود كه در برخي مراكز از پذيرفتن خانم چادري به عنوان كارمند ممانعت ميشه - البته اگر خبرش درست باشه - دوستمون علت اينكه از ورود خانمهاي چادري كارمند ممانعت بعمل مياد رو اين دونستند كه خانم چادري ميتونه يه گوني پول زير چادرش قايم كنه و بيرون ببره از بانك ولي خانم مانتويي نميتونه تراول توي جيبش بذاره !!!! خب اين ديدگاه زشت و سطحي و سخيف نسبت به زن چادري نتيجه همين كارهاست ، وقتي سارق بانك كه با مانتو دزدي كرده با چادر محاكمه ميكنند اين نتيجه رو ميده دوست گرامي .
    ویرایش توسط هدی : ۱۳۸۹/۰۷/۲۲ در ساعت ۱۶:۰۹
    اليس الله بكاف عبده

الهی ای فلک هرگز نگردی اگر دور سرحیدر نگردی
    الهی ای نفس بی مهر زهرا درون سینه رفتی برنگردی

بشكند دستي كه هتك حرمت اين خانه كرد
    شيعه را سوزاند و خون در قلب صاحبخانه كرد

حضرت زهرا (س) :
    كسی كه عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد

نوشته
    124
    مورد تشکر
    219 پست
    حضور
    10 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    4

ولي من با نظر شما مخالفم. يعني اگه يه نفر مرتكب زنا شده باشه (البته با عرض معذرت از اين مثال) بايد با همون پوشش در دادگاه حاضر بشه؟ در ضمن من فكر نمي كنم مردم ما اين قدر كوته فكر باشن كه بخوان همچين تلقي داشته باشن. در مورد نظر جناب Blue Sky هم فكر مي كنم اين اظهار نظر بيشتر از روي انزجار ايشون از چادر و (ديگر ارزش هاي اسلامي) و تمسخر اونهاست.
    يا حق
    ویرایش توسط ايران دخت : ۱۳۸۹/۰۷/۲۲ در ساعت ۱۶:۳۰
    چه انتظار عجيبي!
    تو بين منتظران هم، عزيز من چه غريبي!
    عجيب تر كه چه آسان، نبودنت شده عادت؛
    چه بي خيال نشستيم! نه كوششي، نه وفايي...
    فقط نشسته و گفتيم:
    خدا كند كه بيايي!

نوشته
    3,302
    مورد تشکر
    8,520 پست
    حضور
    50 روز 26 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    13

ولي من با نظر شما مخالفم. يعني اگه يه نفر مرتكب زنا شده باشه (البته با عرض معذرت از اين مثال) بايد با همون پوشش در دادگاه حاضر بشه؟
    دوست گرامي !
    ما پوشش بيرون از منزل رو عرض ميكنيم ، كسي كه چادريه با چادر و كسي كه مانتويي هست با مانتو .
    منظورما پوشش خاصو خصوصي فرد هنگام ارتكاب در هر مكاني كه نيست ، مسلما فرد در مثال شما با يك پوششي بايد در دادگاه حاضر بشه ، خب اگر پوشش ايشون خارج از منزل و در جامعه ، چادر هست چرا با مانتو ايشون رو محاكمه كنند و يا اگر مانتويي هست چرا بايد با چادر در دادگاه حاضر بشه ؟
    منظور بنده از پوشش اين بود نه مثال شما بزرگوار .
    ویرایش توسط هدی : ۱۳۸۹/۰۷/۲۲ در ساعت ۱۷:۱۴
    اليس الله بكاف عبده

الهی ای فلک هرگز نگردی اگر دور سرحیدر نگردی
    الهی ای نفس بی مهر زهرا درون سینه رفتی برنگردی

بشكند دستي كه هتك حرمت اين خانه كرد
    شيعه را سوزاند و خون در قلب صاحبخانه كرد

حضرت زهرا (س) :
    كسی كه عبادت های خالصانه خود را به سوی خدا فرستد، پروردگار بزرگ برترین مصلحت را به سویش فرو خواهد فرستاد

9. تشکر

نوشته
    559
    مورد تشکر
    1,188 پست
    حضور
    55 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

والله چی بگم
    اینم از ضعفهای ماست.

11. تشکر

نوشته
    176
    مورد تشکر
    221 پست
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

دوست من مثالهای بهتر از این هم وجود داشت حتی عکسهایی که در شان زن و مرد مسلمان باشه.
    شما منظوری نداشتید ولی برداشت از عکس خوب نبود.
    شان و منزلت انسان بالاتر از این چیزهاست در همه حال باید به انسانها ارزش قائل شد
    موفق و پیروز باشید
    دوست عزیز ایشون مثال زد ، این قدر سطح نگر نباشید !
    این یک تصویر گرافیکی هست که مهم نتیجه و پیام تصویر هست . من متعجب شدم که برخی از دوستان ایراد گرفتند . آخر یعنی شما در کاربرد مثال را نمیدانید ؟
    به این بنده خدا گیر ندید ، اتفاقا عکسش کاملا خوبه و واقعا پیام رو خوب میرسونه .
    -----------------------------------
    دوست عزیز شما فرض کنید من میخوام با شلوارک بیام بیرون
    البته اینجایی که ما هستیم کار زشتی و خارج از شئوناتی محسوب نمیشه
    بله اشکال دارد ، اما اشکال وقتی ابعاد بزرگی به خود می گیرد که اینکار در یک جامعه اسلامی انجام شود ، بله تاثیر این کار در جامعه که سال هاست برهنگی جز فرهنگ آن شده است شاید تاثیر خیلی زیادی نداشته باشد.یعنی اینقدر کثافات دیگر در آنجا وجود دارد که این در مقابل آن عددی نیست.
    مگس هم یک نوع حیوان است ولی حیوان فرومایه ای است ( به نظر من ) .. همانطور که شما از منطق مثال استفاده میکنید من هم می تونم هزاران مثال در مورد چادر بزنم مثل شلوارک
    بله شما می توانید مثال بزنید ولی اگر منظورتان مثال های مشابه است بیشتر شبیه به جوک است تا مثال.
    مثال باید وجه اشتراکی در موضوعی داشته باشد .وجه اشتراکی منطقی.
    مثلا در آن مثال (عکس) جاذبه جنس مخالف به تن زن را مانند جاذبه ای که مگس را به سمت شیرینی می کشد مثال زده است ، و حجاب را مانند پوششی بر روی شیرینی که شیرینی را از شر مگس دور نگه می دارد تشبیه کرده به این معنی که همانند ان پوشش حجاب نیز محافظی برای خانم هاست.
    کسانی که معنی این مثال ساده و زیبا را نفهمیده اند ، چه جوری می خواهن بحث های منطقی کنند ، حال آنکه درک این مثال ساده با عقل و ذهن در حد پایین نیز قابل درک است.
    ویرایش توسط asgari : ۱۳۸۹/۰۷/۲۳ در ساعت ۱۵:۱۲
    بسم الله الرحمن الرحیم

At last , HE will came

مقالات و کلیپ هایی در مورد شیطان پرستی و ایلومناتی و ظهور دجال و حضرت مهدی (ع)
    شمارش معکوس شروع شده است !
    Www.Neshane.Info
    ●●●●●●●●●●●●

نوشته
    176
    مورد تشکر
    221 پست
    حضور
    7 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

ضمنا انسان های هرزه ای که به دنبال شهوت رانی هستند نه شعارا ، بلکه حقیقتا از مگس هم کمترند !
    حداقلش مگس از امر خدا سرپیچی نکرد ، اما این انسان ها با خدا نا آشنا هستند.
    مقام انسان متغیر است... بعضی وقت ها از فرشته بالا تر و بعضی وقت ها از حیوان هم پایین تر.
    جناب انرژی دین زدگی را تقصیر دینداران نیااندازید. اولین عامل ، عامل درونی است. دلیل این زدگی از دین نیست ، معنویت گمشده است.
    توجه بیش از حد به جهان مادی و مادیگرایی است. بیشتر انسان ها ، خودشان را گم کردند...
    دومین عامل افزایش حجم فحشا و تبلیغ آن است به طوریکه الان متاستفانه برای بعضی از جوانان کسی که حجاب دارد امول است !!!! کسی که نماز صبحش قضا نشود (حالا خیلی ها که کلا نماز خوندن رو پستی میدونند) اصلا جز آدم حسابش نمیکنند.
    قضیه فریب بزرگی است که جوانان در حال خوردن هستند.
    بله هستند عده ای که با نام دین ، کارهایی اشتیاه می کنند نمونه بارز آن همین وهابیون اما آیا اسلام این را میگوید‌؟
    آیا اسلام و قرآن زدگی دارد ؟؟
    فریبی بزرگ ، بلاخص در قرن ماده گرایی اکثر جامعه ما را فرا گرفته.
    وقتی این قضیه را درک خواهید کرد که از پشت پرده دنیا اطلاع داشته باشید.
    بسم الله الرحمن الرحیم

At last , HE will came

مقالات و کلیپ هایی در مورد شیطان پرستی و ایلومناتی و ظهور دجال و حضرت مهدی (ع)
    شمارش معکوس شروع شده است !
    Www.Neshane.Info
    ●●●●●●●●●●●●

صفحه 3 از 10 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری