جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

نوشته
    9,030
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 9 ساعت 2 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    89

وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زادهوصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زادهوصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زادهوصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

بسم رب الشهداء و الصديقين

درود بر خميني کبير رهبر عظيم الشأن انقلاب اسلامي و سلام بر شهيدان زنده تاريخ.
    اينجانب مرتضي فرج زاده که براي نبرد و ياري برادران رزمنده‌ي خود که بر عليه کفر و به ياري حق تعالي و اسلام عزيز به نداي حسين زمان خميني کبير لبيک گفته و براي نابودي بعثيان کافر عازم جبهه هستم.
    براي ياري رزمندگان و جنگجويان شتاب کنيد و آنان را ياري نمائيد.
    به مسجدها و نماز جمعه‌ها برويد که نماز جمعه حجي است براي مستضعفين (انشاء‌الله که گوش کنيد) به همکاران خودم که کارگران هستند و پشت جبهه به کار و کوشش مشغول هستند نصيحت مي‌کنم که کار کنيد که کارکردن خود جنگي است با دشمنان اسلام و اين کشور.
    مساجد را خالي نگذاريد زيرا بگفته‌ي امام خميني مسجد سنگر است.
    از نظر مادي پدر و مادر و خواهر کوچکم و برادر بزرگم خبر دارند و آنها خودشان مي‌دانند که من چيزي ندارم و اگر چيزي بود به خانواده‌ام تعلق دارد.
    ولي خود من به خدا تعلق دارم و از پدر و مادرم خواهانم که براي من گريه نکنيد که مقام شهيد نزد الله بيشتر از آن است که شما فکر مي کنيد.
    از همه‌ي همشهريان بخصوص برادر و خواهرم مي‌خواهم گوش به فرمان امام باشند و راه شهيدان انقلاب اسلامي (از اول انقلاب تاکنون) را ادامه دهند و از دوستان و آشنايان مي‌خواهم که در انقلاب پايدار باشند و امام را تنها نگذارند.
    توفيق همگان را از خداوند متعال خواستارم.
    والسلام – مرتضي فرج زاده

وصيت‌نامه شهید مرتضی فرج زاده

شهدا شمع محفل دوستانند، شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند و از نفوس مطمئنه ای هستند که مورد خطاب "فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی" پروردگارند.
    امام خمینی (ره)

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری