جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: با پنهان کاري هاي شوهرم چکنم ؟؟؟

نوشته
    437
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 18 ساعت 16 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0

با پنهان کاري هاي شوهرم چکنم ؟؟؟

سلام

مشکلي که مي خوام باهاتون مطرح کنم در واقع مشکلي هست که يکي ازدوستان بامن درميان گذاشته و از آنجائيکه ممکنه بعضي از خانمها نيز با اين مشکل مواجه شده باشند گفتم از کارشناسان مطرح سايت سوال کنم که هم جواب مناسبي براي ايشان داشته باشم و هم ديگراني که ممکنه دچار چنين مشکلي شده باشند به راه حل درستي دست پيدا کنند .

نقل قول از جانب ايشان :
    من با شوهرم مشكل ندارم ولی یه رفتاری داره كه بعضی وقتا منو خیلی درگیر خودش می كنه . اون روی گوشیش خیلی حساسه خیلی از جاها گوشیشو با خودش می بره و یك لحظه از خودش جدا نمی كنه . بهش گفتم ولی اون با حرفاش یه جوری منو متقاعد كرده ولی دركل نمی تونم با این موضوع كنار بیام واسه گوشیش رمز گذاشته اوایل رمزشو می دونستم یعنی خودش گفته بود ولی جدیداً عوض كرده من به روش نیاوردم.با این كاراش استرس عجیبی دارم هر روز نگرانم. می ترسم بیش از این به پر و پاش بپیچم فكر كنه زیادی بهش گیر می دم . ولی من واقعا دارم اذیت می شم . ميدونم که يه چيزي رو از من پنهان مي کنه و همين موضوع نگرانم مي کنه .نميدونم چکار کنم و چه برخوردي بايد داشته باشم . لطفا منو راهنمائي کنيد

کارشناس بحث : پاسخگو
    ویرایش توسط همکار مدیر سایت : ۱۳۸۹/۰۸/۲۶ در ساعت ۱۴:۴۷

2.  

نوشته
    139
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1

با سلام و عرض تبریک عید قربان و تشکر از شما که جهت دریافت پاسخ سوال دوستتان زحمت کشیده و پیگیر بوده اید انشاء الله خداوند تبارک و تعالی به همه ما توفیق دهد در همه حال به فکر همدیگر بوده و در صدد رفع مشکلات دیگران باشیم
    حساسیت همسر دوستتان روی گوشی همراهش دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و بهنظر می رسد دوستتان تنها به دلیل یک احتمال و آن هم ارتباط با فردی دیگر به کنترل و بررسی های نسبت به گوشی همسرشان اقدام می کنند که شاید باعثاحساس حقارت و بدبینی و مشکلات بعدی شود بنابراین بهتر است سعی کنند مدتی نسبتبه گوشی ایشان حساس نشده و با افکار منفی و نگران کننده مبارزه کنند وسعی کنند نیازها ، انتظارات و خواسته های همسرشان را برآورده کرده و باگفتن نقاط مثبت و خوبی های ایشان و تأیید قدرت ، عرضه داشتن ، مرد بودن ،و اقتدار داشتن و مدیر بودن که از نیازهای اصلی هر مردی به شمار می رودایشان را نسبت به هر گونه روابط احتمالی بیمه کنند ولی با این کنترل ها وبدبینی ها ایشان هم رفتار متقابل انجام داده و نیازهایی که در کنار ایشان بهدلیل از بین رفتن اعتماد و نبود صمیمیت برآورده نشده است را در کنار فردیکه این گونه مسایل را رعایت می کند برآورده می کند البته دوستتان می توانند بعد از مدتی در فضای مناسب با لحن و روش مناسب نامه نگاری یاگفتگوی مستقیم نسبت به احساسشان با همسرشان به صورت بسیار محترمانه صحبت کنند
    التماس دعا

نوشته
    667
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    57

سلام بعنوان عضو كوچكي از اين سايت فقط يك مطلب را نقل قول مي كنم. يك مشاور مي گفت : بهتره هيچ وقت راه توجيه رو بر ديگران نبنديم . يعني هر راهي كه دوستتون انتخاب كردند راهي نباشه كه ديگه همسرشون نتونن توجيهي براي كارشون بيارن ، كه باعث شكسته شدن حرمت ها ميشه.
    وصيت شهدا :
    خواهرم سرخي خونم را به سياهي

چادرت به امانت دادم پس امانت دار باش

اللهم عجل لولیک الفرج

نوشته
    629
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    105

آبجی کارشناسمان درست میگه مردا اصولا دوست ندارن همسرشون توی کاراشون دخالت کنند اگر ایشون همونطور که کارشناس محترم گفتن بی خیال باشن یواش یواش این همسرشونه که خلاء یک هم نشین یا بهتر بگم یک مشاور مهربون را توی زندگیشون احساس میکنند و خودشون داوطلبانه موضوعات را با ایشون مطرح میکنند پس بهتره صبور باشن مردا زیادم دنیای پیچیده ای ندارن ازحضور تمام آقایان سایت عذر خواهی میکنم که اینو میگم ولی حقیقت داره و ممکنه به خواهرمون کمک کنه مردا مثل بچه هان یه بچه اگه بهش بگی نرو تو کوچه یواشکی هم که شده کار خودشو انجام میده باید با مهربونی رامشان کرد بازم شرمنده از حضور آقایون مخصوصا مرد سالارها...

نوشته
    629
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    105

وقتی خواهرم موضوع را خواند این مطلب راخطاب به شما گفت:
    زنها کلا باید با مردا بسازند به قول معروف بسوز وبساز دم هم نزن
    که بیشتر مشکل درست میشه وهرچی بیشتر پا پیچشون بشی بدتر میکنن
    خودتون هم بیشتر اذیت میشید
    دورادور مراقب باش طوری که نفهمد
    محبت به اندازه هم فراموش نشه
    همونطور که دوست داره براش باش ظاهری آراسته داشته باش
    چون زمونه متاسفانه طوری هست که بعضی از آقایان را به انحراف میکشونه

ویرایش توسط محمد حسام شجاع : ۱۳۸۹/۰۸/۲۷ در ساعت ۱۵:۲۲

نوشته
    1,487
    مورد تشکر
    7 پست
    حضور
    4 روز 12 ساعت 59 دقیقه
    دریافت
    1164
    آپلود
    119
    گالری
    2

با سلام
    خدمت شما دوستان گرامي
    از يك كاه كوه ساختن كي ميدونه كار كيه؟
    توكل داشته باشيد
    اگر يه وقتي افكارتون را در اين زمينه منفي كنيد ديگه سخته بتونيد تغييرش بديد.
    به نظر من هميشه بهترين راه حل اينه كه موضوع را به طرف مقابل بگيم و ابراز نگراني كنيم تا هم طرفمون بدونه ما حساس هستيم و هم اينكه زندگيمون را از دست ندهيم.
    پس با همسرشون در ميان بگذارند و سعي كنند كه با محبت مشكلات را حل نمايند
    يا حق
    آفت دين سه چيز است، داناى بد كار و پيشواى ستم كار و مجتهد نادان‏
    حرکت کشتی نجات آدمیان احتیاجی به دریا ندارد.این کشتی روی قطره اشکی مقدس که برای حسین بن علی ریخته می شود می گذرد.علامه جعفری

نوشته
    6,289
    صلوات
    4614
    تعداد دلنوشته
    7
    مورد تشکر
    41 پست
    حضور
    66 روز 12 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    11

سلام!!!
    با پنهان كاري خانم ها بايد چه كرد؟
    به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)