صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: نظرتون درباره دختری که مانند حیوان با نامزدش زندگی می‌کندچیه ؟

نوشته
    101
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    10 ساعت 43 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

نظرتون درباره دختری که مانند حیوان با نامزدش زندگی می‌کندچیه ؟

دختری که مانند حیوان با نامزدش زندگی می‌کند!

کارمندنیوز: چاپ تصویر «تاشا مالتبی» در روزنامه‌ها در ابتدا یادآور خاطره تلخ «لیندی اینگلند»، یکی از سربازان زن آمریکایی را در اشغال عراق توسط این کشور تداعی کرد. انتشار تصویر این زن ۲۱ ساله آمریکایی در حال کشیدن یکی از زندانیان عراقی زندان ابوغریب با طناب بازتاب خبری گسترده داشت و جهان را لرزاند.
    نظرتون درباره دختری که مانند حیوان با نامزدش زندگی می‌کندچیه ؟

اما تصویر تاشا، دختر ۱۹ ساله بریتانیایی که با رضایت کامل زندگی حیوانی را بر زندگی انسانی ترجیح داده است با تصویر آن زندانی عراقی، تفاوت بسیار دارد. تاشا، دانشجوی رشته فناوری موسیقی معتقد است حیوان خانگی نامزدش، «دنی گریوز» است، هرگز بدون قلاده و نامزدش از منزل خارج نمی‌شود، همواره به سبک بربرها لباس می‌پوشد و هیچگاه آشپزی یا نظافت منزلشان را نیز انجام نمی‌دهد. براساس معاینات روان‌شناسان، تاشا از هیچگونه بیماری روانی رنج نمی‌برد و در کمال صحت روحی و روانی به این انتخاب رسیده است. اما این موضوع باعث نمی‌شود که هم‌وطنانش به تنفر وی از خوی انسانی احترام بگذارند و او را در جمع خود بپذیرند.

این شیوه زندگی از یک سو موجبات رضایت این زوج جوان و از سوی دیگر مشکلاتی را برای آنها فراهم کرده است. به‌طوری که یک راننده اتوبوس حاضر نشده او را با قلاده‌ای بر گردن که نامزدش زنجیر آن را به دست گرفته بوده است، سوار کند.

تاشا در اعتراض به این رفتار تحقیرآمیز راننده مذکور به روزنامه دیلی میل گفت: «او من و نامزدم را از اتوبوس بیرون انداخت و گفت به افراد عجیب و غریب و سگ‌هایی مانند ما اجازه سوارشدن نمی‌دهد».

او در دفاع از خود عنوان کرد:«من حیوان خانگی دنی هستم، این تنها آرزویی است که همیشه داشته‌‌ام. من همواره حیوان‌خو بوده‌ام. نمی‌دونم از چه زمانی به این خوی تمایل پیدا کرده‌ام اما چند سال پیش با خواندن مجله‌ای دریافتم که افرادی وجود دارند که به‌ این شیوه زندگی می‌کنند و از آن زمان به‌طور کامل به این مساله ایمان آوردم. اساسا مانند یک حیوانی انسان‌نما رفتار می‌کنم، واقعا زندگی راحت و بدون دردسری دارم و «حیوان بودن» بیشتر از هر مساله دیگر باعث نشاطم می‌شود. اگر به حرف دنی گوش کنم او با من بازی می‌کند و مرا مورد تشویق قرار می‌دهد. من هیچ کاری جز غذا خوردن و نظافت شخصی انجام نمی‌دهم و بیشتر از قبل می‌خورم و می‌خوابم و مورد توجه و علاقه قرار می‌گیرم. درست مانند یک حیوان خانگی. من هرگز آشپزی یا نظافت نمی‌کنم و بدون دنی نیز جایی نمی‌روم. شاید این شیوه زندگی عجیب به نظر برسد، اما هر دوی ما از این طرز زندگی راضی هستیم. این فرهنگ و انتخاب من است و معتقدم این شیوه به کسی صدمه وارد نمی‌کند».

دنی ۲۵ ساله نیز گفت:«تاشا خیلی شبیه یک حیوان رفتار می‌کند و مانند یک حیوان خانگی مهربان است. همه کارها، از غذا دادن به وی تا تمیز کردن منزلمان را من انجام می‌دهم. زیرا نمی‌توان از گربه یا سگ خانگی انتظار شست‌و‌شو یا تمیز کردن محیط خانه را داشت. ما به یکدیگر بسیار علاقه‌مندیم و قلاده نیز «علامت اعتماد به یکدیگر و تفاهم» است».
    به‌رغم اینکه مادر تاشا انتخاب دخترش را بدترین کابوس یک مادر توصیف کرده، اما معتقد است تاشا به اندازه کافی بزرگ شده است که راهش را انتخاب کند و در آن مسیر پیش برود.

وقتی این خبر را خوندم خیلی متاثر شدم و چند روزی فکرم رو مشغول کرده بود
    از خودم می پرسم
    1- چرا انسانی که برای خلیفة الهی خلق شده به اینجا میرسه؟
    2- چه فرهنگی، چه ایده ای، چه مکتبی آدما رو به جایی می رسونه که از آدم بودن خود بیزار میشن؟؟
    3- آیا شباهتی بین من و این دختر ،که رضایت به سگی داده، یا همسرش ،که از زندگی با چنین شخصی احساس خوشبختی می کنه وجود نداره؟؟؟
    4- مادر او چه کرده که حالا باید این کابوس را در بیداری، دخترش را قلاده به گردن در خیابان، نظاره کند؟

نظر شما چیه؟ آیا با تفکر اینچنینی البته بدون تظاهر اینچنینی در اطرافتون برخورد نداشتید؟
    پاسخ شما به سوالات من چیه؟
    ویرایش توسط ordibeheshty : ۱۳۸۹/۱۰/۱۵ در ساعت ۲۳:۵۰
    در بی کرانه زندگی دو چیز است که افسونم می کند:
    آبی آسمان که می بینم و می دانم نیست و او که نمی بینمش و می دانم هست

یا هو

تمام حجم قفس را شناختیم بس است بیا به تجربه در آسمان پری بزنیم

2.  

نوشته
    667
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 55 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    57

سلام
    حالا اين موردي كه شما گفتيد خيلي بده ولي در سطوح پايين تر ما همچين موضوعاتي رو در جامعه ي خودمون داريم ميبينيم. اين دختر كه شما نشون داديد علنا داره شخصيتش رو زير سوال ميبره ولي كساني هستند كه با كارهايي شخصيت و دختر بودن خودشون رو زير سوال ميبرند و خودشون منكر اين قضيه هستند.
    واقعا تاسف باره كه افرادي آزادي رو اينگونه معني ميكنند !!!!
    خدا عاقبت همه ي مارو ختم بخير كنه.
    وصيت شهدا :
    خواهرم سرخي خونم را به سياهي

چادرت به امانت دادم پس امانت دار باش

اللهم عجل لولیک الفرج

نوشته
    629
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    24
    آپلود
    0
    گالری
    105

نظر شما چیه؟ آیا با تفکر اینچنینی البته بدون تظاهر اینچنینی در اطرافتون برخورد نداشتید؟
    پاسخ شما به سوالات من چیه؟
    نه والا من که تابه حال نه یه همچین چیزی را شنیدم
    نه دیدم الان هم خیلی تعجب میکنم که یه آدم چقدر
    میتونه بی شخصیت باشه که خودش را حیوان بدونه!!!!
    البته بی خدا بودن هم یه دلیل برای این اتفاق هست ها
    وگرنه هرجور که فکر کنی آدم هیچوقت خودشو
    جای موجودی نمیزاره که ازش پایین تره
    همه میخوان یه جوری خودشون را بهتر از قبل نشان
    بدن نه حیوان

نوشته
    1,097
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

این مطلب و عکس بدون منبع هیچ ارزشی ندارد جز یاوه .. گیرم اگر درست باشه دلیل بر درستی ، نادرستی ، حق بودن یا نبودن فردی ، ملتی ، دینی ، عقیده ای و ... نیست
    monthly quotes :
    حقیقت نیازمند نقد است ، نه ستایش. فردریش نیچه

Energy is everything and everything is energy

I dont understand why there is so much hate between Human Races and Religions

Become Übermensch

6. تشکر

نوشته
    676
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    15 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    76
    آپلود
    0
    گالری
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibeheshty نمایش پست
    تاشا در اعتراض به این رفتار تحقیرآمیز راننده مذکور به روزنامه دیلی میل گفت: «او من و نامزدم را از اتوبوس بیرون انداخت و گفت به افراد عجیب و غریب و سگ‌هایی مانند ما اجازه سوارشدن نمی‌دهد».
    یا الله
    سلام علیکم

این متن واقعا درد اور بود ولی یه نکته ای هست که برای من جالب بود،این فرد این عمل راننده اتوبوس را تحقیر امیز می داند و این یعنی برای کار خودش اهمیت قایل است ولی اصلا حواسش نیست که این عمل خودش در واقع توهین به انسان و انسانیت است.
    مخلص کلام اینقدری که این فرد در گمراهیش مصر است اگر ما در دفاع از حقممان مصر بودم قطعا اوضاع متفاوت بود
    بعد از فحشا،هم جنس بازی،تجاوز به حیوانات ،تجاوز به محارم،و..... هر روز شاهد پیشرفت تازه ای از این فرهنگ متعلی!!!! هستیم.
    الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایه امیرالمومنین علی ابن ابی طالب
    التماس دعا
    یاعلی

الهی و سیدی و مولای و ربی صبرت علی عذابک فکیف اصبر علی فراقک

صبرت علی حر نارک فکیف اصبر عن النظر الی کرامتک

ام کیف اسکن فی النار و رجائی عفوک

نوشته
    346
    حضور
    90 روز 2 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    5

حالا فقط يه قلاده اضافي داره ازين جور زندگي ها زياد ميبينيم.

سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُونَ

نوشته
    10,035
    مورد تشکر
    6 پست
    حضور
    17 روز 15 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibeheshty نمایش پست
    او در دفاع از خود عنوان کرد:«من حیوان خانگی دنی هستم، این تنها آرزویی است که همیشه داشته‌‌ام. من همواره حیوان‌خو بوده‌ام. نمی‌دونم از چه زمانی به این خوی تمایل پیدا کرده‌ام اما چند سال پیش با خواندن مجله‌ای دریافتم که افرادی وجود دارند که به‌ این شیوه زندگی می‌کنند و از آن زمان به‌طور کامل به این مساله ایمان آوردم. اساسا مانند یک حیوانی انسان‌نما رفتار می‌کنم، واقعا زندگی راحت و بدون دردسری دارم و «حیوان بودن» بیشتر از هر مساله دیگر باعث نشاطم می‌شود. اگر به حرف دنی گوش کنم او با من بازی می‌کند و مرا مورد تشویق قرار می‌دهد. من هیچ کاری جز غذا خوردن و نظافت شخصی انجام نمی‌دهم و بیشتر از قبل می‌خورم و می‌خوابم و مورد توجه و علاقه قرار می‌گیرم.
    عرض سلام
    من فکر می کنم اگه این متن واقعی هم باشه خوب چه اشکال داره، هرکسی یه آرزویی داره، آدما با توجه به اونچه که در وجودشون می بینن آرزو میکنن و برای رسیدن بهش تلاش میکنن، حتما اوج خوشبختی برای ایشون همین زندگیه، از کل توانایی هایی که در وجود یک انسان هست هرکس یه طوری استفاده میکنه ایشونم اینطوری خواسته استفاده کنه، خیلیا دوست دارن متفاوت باشن به قول این متن ایشون خواسته به شیوه ایی متفاوت زندگی کنه حالا انتخابش این روش بوده، این آدم از آدمیت همینو فهمیده مثل خلیا که از انسان بودن تقریبا چیزی نفهمیدن
    ویرایش توسط مجیب : ۱۳۸۹/۱۰/۲۰ در ساعت ۲۱:۱۲

یَا إِلَهِی وَ سَیِّدِی وَ مَوْلاَیَ وَ رَبِّی صَبَرْتُ عَلَى عَذَابِکَ فَکَیْفَ أَصْبِرُ عَلَى فِرَاقِکَ

اگه مي خواي اهل آسمون بهت رحم كنن به اهل زمين رحم كن

نوشته
    1,097
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مجیب نمایش پست
    عرض سلام
    من فکر می کنم اگه این متن واقعی هم باشه خوب چه اشکال داره، هرکسی یه آرزویی داره، آدما با توجه به اونچه که در وجودشون می بینن آرزو میکنن و برای رسیدن بهش تلاش میکنن، حتما اوج خوشبختی برای ایشون همین زندگیه، از کل توانایی هایی که در وجود یک انسان هست هرکس یه طوری استفاده میکنه ایشونم اینطوری خواسته استفاده کنه، خیلیا دوست دارن متفاوت باشن به قول این متن ایشون خواسته به شیوه ایی متفاوت زندگی کنه حالا انتخابش این روش بوده، این آدم از آدمیت همینو فهمیده مثل خلیا که از انسان بودن تقریبا چیزی نفهمیدن:rose:
    کاملا موافقم .. اما دوستان اصرار دارن که این قضیه رو به دین و عقیده و کشور خاصی ربط بدن !
    monthly quotes :
    حقیقت نیازمند نقد است ، نه ستایش. فردریش نیچه

Energy is everything and everything is energy

I dont understand why there is so much hate between Human Races and Religions

Become Übermensch

11. تشکر

نوشته
    346
    حضور
    90 روز 2 ساعت 25 دقیقه
    دریافت
    29
    آپلود
    0
    گالری
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط enerji نمایش پست
    کاملا موافقم .. اما دوستان اصرار دارن که این قضیه رو به دین و عقیده و کشور خاصی ربط بدن !

همين كه خودمون رو درگير يك زندگي پوچ و بي ارزش ميكنيم در واقع ما هم يك قلاده اي به گردنم بستيم فقط محسوس نيست و نامحسوس هست و اين مربوط به دين و عقيده و كشور خاصي نيست ...

.........

از نظر اسلام هم ايشون از فطرت و ذات انساني خودش فرار ميكنه و دچار نوعي از خودبيگانگي شده كه قابل برگشت هست ...
    كز انسانيت ملولمو حيوانم ارزوست ...
    ویرایش توسط az4deh : ۱۳۸۹/۱۰/۲۰ در ساعت ۲۲:۱۸ دلیل: غلط املايي

سُبْحَانَ رَبِّكَ رَبِّ الْعِزَّةِ عَمَّا يَصِفُونَ

نوشته
    217
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    23 ساعت 42 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام

خیلی تعجب انگیز بود از نظرمن این کارها سرمنشا این است که این فرد ایمان واقعی به خدا نداره چه بسا اگر ایمان واقعی داشت می تونست درک کنه که انسان ها بالاتراز دیگر مخلوقاتند،انسان هیچ وقت قابل مقایسه با حیوان نیست از نظرمن این فرد داره به نفس خودش ظلم می کنه چراکه ازنعمت هایی که خدا بهش داده از استعدادهاو هزاران هزارن نعمت دیگه استفاده نمیکنه ، این فرد یک عقده درونی داره یاشایدم .....
    دلیل زیاده برای اینگونه زندگی کردن این فرد...
    امیدوارم به راه راست هدایت بشه خوشحالم که در اطرافمون چنین انسان هایی نیستند.
    آنگاه که دوست داری همواره کسی به یادت باشد به یاد من باش که من همیشه به یاد توام.
    از طرف بهترین دوست شما
    .
    .
    .
    خدا

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری