جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم ***

 1. #1

  تاریخ عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۸۸
  نوشته
  3,614
  مورد تشکر
  8,840 پست
  حضور
  6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
  دریافت
  124
  آپلود
  158
  گالری
  10

  ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم ***




  وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم

  نداي انقلاب : فيلمي که در زير منتشر شده است گوشه هايي از انحرافات يکي از همين مدعيان دروغين دين فردي به نام نورعلي تابنده مي باشد که با استفاده از سادگي مخاطبين به سوءاستفاده از آنها و ارضاي منويات دروني خويش مشغول مي باشد. بايد بر سادگي اين افراد که مدعي پيروي از اين فرقه هستند گريست. فردي که عاجز از خواندن دو آيه از قرآن کريم مي باشد چگونه شايسته رهبري جماعتي نادان و فريب خورده است؟
  لينک دانلود فيلم

  نورعلي تابنده کيست؟
  نور علي تابنده فرزند محمد حسن تابنده صالح عليشاه، قطب دراويش گنابادي است كه پس از برادرش سطان حسين ملقب به رضا عليشاه و پسر برادرش يعني علي تابنده معروف به محبوب عليشاه به عنوان قطب سي و نهم سلسله نعمت اللهي سلطانعليشاهي گنابادي رسيد.
  نور علي تابنده تحصيلات خود را تا دريافت دكتراي حقوق در خارج از كشور ادامه داد. در مقطعي پس از بازگشت به كشور گرايش شديد روشنفکري پيدا كرده و داراي تفكرات ليبرالي شده و به عضويت تشكيلات «جبهه ملي» كه در اول انقلاب به دليل مخالفت صريح با لايحه قصاص توسط امام خميني (ره) حكم به ارتداد آنها صادر شد، مي شود. به دليل آنكه گرايشات روشنفكري او، از طرف خانواده اش به نوعي مخالفت با رژيم شاه تعبير مي شد، مورد مخالفت خانواده تابنده و جريان تصوف كه پيوند تنگاتنگي با دربار پهلوي داشتند، واقع شد، به طوري كه برادرش رضا عليشاه به عنوان قطب فرقه، فرزند خود نور علي تابنده را به عنوان جانشين خود انتخاب مي كند و اعتنايي به بر ادرش نور علي نمي گذارد.
  وي پس از پيروزي انقلاب و تحت تأثير تفکرات ليبرالي و به دليل همراهي با جبهه ملي و نهضت آزادي كه پرونده آنها مخصوصاً در دوران 8 ساله دفاع مقدس بسيار سياه و تاريك است، با نظام جمهوري اسلامي نيز سر ستيز پيدا مي کند، به طوري كه يک بار در اوايل دهه 70 شمسي به دليل بعضي از اقدامات، دستگير و به اتفاق بعضي از سران نهضت آزادي مدت کوتاهي در زندان نظام اسلامي به سر مي برد.
  همچنان نور علي تا بعد از آزادي، هنوز مراحل صوفيانه را در سلسله خانوادگي خود شروع نكرده بود. در اين زمان برادرش رضا عليشاه فوت مي كند و قطبيت به پسرش علي تابنده ملقب به محبوب عليشاه مي رسد و در اين مقطع در اواسط دهه 70 محبوب عليشاه (پسر برادرش) نيز بر اثر عارضه قلبي مي ميرد و از قضا، قطبيت به نور علي تابنده اي كه عاري از تعاليم صوفيانه و درويشي بود، مي رسد!!! او هنوز به عنوان قطب اين فرقه درويشي به حيات خود ادامه مي دهد. وي به گواهي سوابق تحصيلاتي و خانوادگي و اقرار دروايش گنابادي، از سواد اوليه ديني نيز برخوردار نيست، چنانكه در فيلم زير ناتمبرده در قرائت هر خط از قرآن، چند غلط فاحش اعرابي دارد!!
  برادر وي يعني سلطانحسين تابنده يا رضا عليشاه گنابادي در زمان رياست خود بر اين فرقه، رابطه بسيار حسنه اي با دربار پهلوي داشت. محمد رضا پهلوي دوبار رسماً به بيدخت رفت و شب را به اتفاق اسدالله علم، وزير سفاك خود و از دوستان تابنده، در منزل او بيتوته كرد. در اين رابطه عكس هاي از ملاقات محمدرضا پهلوي با رضا عليشاه و تعظيم او به شاه پهلوي، موجود است. ارتشبد نصيري رئيس سفاك ساواك كه دست او به خون بسياري از جوانان انقلابي و متدين اين مرزو بوم آلوده بود، از دوستان تابنده و از مريدان اين فرقه درويشي بود. البته اسناد وابستگي و همراهي اقطاب اين فرقه با شاهان ظالم قاجار و پهلوي بسيار زيادتر از اين اجمال است؛ چنانكه مي توان تنها براي نمونه چند مورد ديگر را اشاره كرد، جمله اينكه ميرزا آغاسي از شيوخ فرقه نعمت اللهي و عامل تابلودار استعمار بود كه پس از دسيسه چيني در قتل صدر اعظم باكفايت و دانشمند ايران يعني قائم مقام فراهاني، چندي به نخست وزيري شاگرد سابق خود يعني محمد شاه قاجار رسيد. اسناد رابطه نامشروع اين رئيس خانقاه صوفيه با مهد علياء زن محمد شاه، در تاريخ ثبت است. ظهير الدوله ملقب به صفا عليشاه، داماد ناصرالدين شاه و وزير دربار نيز از اقطاب يكي از اين فرقه هاي نعمت اللهيه بود كه با بنيانگذاري انجمن اخوت، مايه پيوند رسمي دراويش صوفي با لژهاي فراماسونري استعمار شد. عبدالحسين تيمور تاش وزير دربار رضا خان پهلوي و جاسوس پرونده دار روسيه در ايران كه داعيه سلطنت را نيز در سر داشت و عاقبت الامر به اين جرم مورد تصفيه حساب خونين رضا خان واقع شد و به قتل رسيد، از دراويش نعمت اللهي بود. منوچهر اقبال رئيس شرکت ملي نفت ايران نيز گرايش شديد به تصوّف گنابادي داشت. او يكي از دختران خود را به خانواده تابنده مي دهد و يکي ديگر را به خانواده شاه؛ يعني خاندان پهلوي با خانواده تابنده عجين شده و به همين دليل در زمان محمد رضا شاه، قدرت اقبال از وزرا هم بيشتر بود.

  نورعلي الان چه مي کند؟
  چندي پيش نورعلي تابنده سرکرده فرقه دراويش گنابادي که ديدارهاي محفلي خود را در افزايش داده است در ديدار اعضاء و خانواده هاي برخي افراد دستگير شده اين فرقه بدليل فعاليت هاي غيرمجاز آنها با انتقاد از عملکرد دستگاه قضايي در خصوص احکام صادره آن را ناعادلانه خوانده و گفت: «در زمان شاه دوبار تبعيد و يکبار زنداني شدم و مثل الان شما بي گناه بودم شاه متوجه شد که من بي گناه هستم وليکن آقايان هنوز به اين نتجيه نرسيده اند که دراويش کار خلافي انجام نداده اند و جرمي انجام نداده اند.»
  وي همچنين در ادامه سخنانش ضمن حمايت از فتنه سبز گفت: اظهارات آقاي کروبي در خصوص برخورد نامناسب با زندانيان در مورد دراويش نيز صادق است و اين حکومت با اينگونه رفتارها رو به زوال است.»
  گفتني است نورعلي تابنده که در انتخابات رياست جمهوري سال گذشته در ازاي دريافت مبلغي از کروبي از و ي حمايت کرده بود نيز در ديدارهايي که پيش ا زاين با برخي از گروههاي اپوزيسيون از جمله نهضت آزادي داشت قول هرگونه حمايت مالي و همکاري با جنبش سبز را داده بود. در ايام اغتشاشات پس از انتخابات88 نيز بسياري از چهره هاي وابسته به اين فرقه و فرقه هاي ديگر دراويش در کف خياانها حضور داشتند و بنا به دستور تشکيلاتي فرقه به فتنه افکني و حمايت از برخي کانديداهاي خاص همراه با اغتشاش گري مشغول بودند. براي مثال فرزند يکي از دراويش فرقه "علويه قادريه" که از اراذل اوباش منطقه لويزان مي باشد بنا به دستور تشکيلاتي پدرش که معروف به (منصور.غ) مي باشد ضمن حضور در خيابانها و عربده کشي ضمن توهين به مقامات نظام مسئوليت هدايت برخي از اراذل منطقه در ايام اغتشاشات 88را بعهده داشت.
  ذکر اين نکته ضروري است که با مرگ محبوبعليشاه قطب قبلي فرقه وروي کار آمدن مشکوک نورعلي تابنده قطب فعلي ماهيت اين فرقه از يک تشکيلات به اصطلاح مذهبي به يک شاخه سياسي از يک جريان خاص تغيير پيدا کرد.نورعلي تابنده که عضو رسمي واز سران جبهه ملي (مرتد) مي باشد با رسيدن به قطبيت ابزار بسيار خوبي براي مخالفت با جمهوري اسلامي پيدا کرد.
  ذکر اين نکته ضروري است که پس از پايان رياست جمهوري خاتمي درسال 84 و همچنين همزمان با انتخابات88 و اغتشاشات پس از آن، فرقه گنابادي همچون فرقه ضاله بهائيت با حرکت در مسير اربابان خارجي خود فعاليتهاي سياسي عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي را تشديد کرده اند.

  لينک دانلود فيلم

  http://www.rajanews.com/detail.asp?id=75030

  الهی العفو...


 2. #2

  تاریخ عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۸۸
  نوشته
  6,322
  صلوات
  4614
  تعداد دلنوشته
  7
  مورد تشکر
  24,848 پست
  حضور
  67 روز 15 ساعت 10 دقیقه
  دریافت
  11
  آپلود
  0
  گالری
  11



  نورعلی تابنده قطب فعلی صوفیه گنابادیه در این جلسه گفت: بیعت با ما همان ادامه بیعت با خداوند است. بیعتی که با ما می کنند ادامه بیعتی است که قبل از خلقت کرده اند.
  گروه فرهنگی مشرق - نورعلی تابنده قطب فعلی فرقه صوفیه گنابادیه بعد از آنکه حیات امام زمان(عج)، عصمت امامام معصوم(ع) و اصول دین را زیر سوال برد؛ چندی پیش در جلسه سخنرانی خود که در دولتسرای تهران برگزار شده بود به مقام حضرت زهرا(س) توهین کرد.

  وی در جمع مریدان خود نسبت به عملکرد مسئولین در قبال واژه شهید انتقاد کرد و گفت: متاسفانه کسانی که باید خودشان حیثیت و اهمیت مصداق واژه شهید را حفظ کنند, این کار را نمی کنند و به هر نفری که به هر نحوی کشته می شود شهید می گویند و لغت شهید را کم ارزش می کنند.

  وی در ادامه سخنان موهنش درباره ساحت حضرت زهرا(س) عنوان داشت: یکی از دوستان سابق من که مرد مسلمان و خیلی معتقدی است به من تلفن زد و از من پرسید تقویم امسال را دیدی؟ گفتم بله گفت دیدی نوشته شهادت حضرت زهرا، خب با این حرف اجر شهید کم می شود.

  نورعلی تابنده بعد از آنکه به مقام حضرت زهرا(س) توهین کرد بیان کرد: شهادت مقام بالایی است و شامل حضرت زهرا نمی شود و با گفتن شهادت حضرت زهرا مقام شهید را بی ارزش می کنید حضرت زهرا(س) رحلت کرده است. نورعلی تابنده قطب فعلی صوفیه گنابادیه ادعا کرد بیعت با ما همان ادامه بیعت با خداوند است.

  همچنین به گزارش فرقه نیوز، نورعلی تابنده قطب فعلی صوفیه گنابادیه در این جلسه گفت: بیعت با ما همان ادامه بیعت با خداوند است. بیعتی که با ما می کنند ادامه بیعتی است که قبل از خلقت کرده اند.

  این ادعای قطب صوفیه گنابادیه در حالی است که خداوند به صراحت در آیه ۱۰ سوره فتح به پیامبر(ص) می فرماید: در حقیقت، کسانى که با تو بیعت می‏ کنند، جز این نیست که با خدا بیعت می ‏کنند دست خدا بالاى دستهاى آنان است. پس هر که پیمان‏ شکنى کند، تنها به زیان خود پیمان می ‏شکند، و هر که بر آنچه با خدا عهد بسته وفادار بماند، به زودى خدا پاداشى بزرگ به او می ‏بخشد.
  سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چگونه و طبق چه اصولی جناب آقای تابنده این آیه را به خود و اقطاب فرقه گنابادیه نسبت داده است و خود را با پیامبر و معصومین یکی دانسته است.

  حال برای مشخص شدن ماهیت اصلی بیعت صوفیه گنابادیه به بیان حدیثی از امام صادق(ع) می پردازیم :اي مفضّل هرگونه بيعتي قبل از ظهور حضرت وليّ عصر (عليه السّلام) بيعت کفر و نفاق و نيرنگ است خداوند کسي که اين بيعت را انجام دهد و همچنين کسي که با او بيعت شود را لعنت مي کند.

  *** اعلام برائت مردم گناباد از فرقه صوفیه گنابادیه

  مردم شهرستان گناباد با امضای طوماری خواستار تغییر نام فرقه صوفیه نعمت اللهی گنابادی و اقدام جدی مراجع قضایی نسبت به این فرقه انحرافی در توهین به حضرت فاطمه زهرا(س) شدند.
  حجت الاسلام حسن صادقی نسب امام جمعه شهرستان گناباد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان که در محل مسجد جامع و مصلای این شهر برگزار شد با اشاره به اهانت قطب فرقه صوفیه گنابادیه به حضرت فاطمه زهرا(س) اعلام کرد: با توجه به سابقه این فرقه و اهانت اخیرشان نسبت به حضرت فاطمه زهرا(س)، مردم شهرستان گناباد ضمن ابراز تنفر از این فرقه خواستار حذف نام گنابادیه و تغییر آن هستند.

  وی افزود: فرقه صوفیه از نظر اعتقادی و از نظر اخلاقی دارای سابقه بدی است و این فرقه علاوه بر ارتباط نزدیک با رژیم شاه، در سال 88 نیز از فتنه گران حمایت کرده است.
  وی با محکومیت اهانت قطب فرقه به حضرت زهرا(س) افزود: این فرقه با اینکه ادعای تشیع بودن دارد اما اخیرا قطب این فرقه به مادر سادات، حضرت فاطمه زهرا(س) اهانت کرده و دل های مردم شریف و ولایتمدار را جریحه دار نموده است.

  امام جمعه گناباد با گله از رسانه های جمعی نسبت به انتساب این فرقه به گناباد اعلام کرد: ما مردم شهرستان گناباد بار دیگر ضمن ابراز تنفر از این فرقه خواستار حذف نام شهرستان گناباد در رسانه ها می باشیم تا همه بدانند مردم انقلابی و شریف گناباد از این فرقه و رهبر آن بیزار هستند.
  ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم *** ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم *** ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم *** امضای طومار مردم گناباد در برائت از فرقه صوفیه ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم *** ***وقتي قطب دراويش بلد نيست قرآن بخواند!+فيلم ***
  ***دانشجویان گنابادی اهانت تابنده به حضرت زهرا(س) را محکوم کردند
  دانشجویان بسیج دانشجویی علامه طباطبایی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با انتشار بیانیه ای اهانت به ساحت مقدس حضرت زهرا (س) را محکوم کردند.
  در متن این بیانیه که ظهر امروز منتشر شده است آمده است: روزگار به جایی رسیده است آنانی که حرام خدا را حلال کرده و بر انسان سجده می کنند و روز به روز اخباری از فساد اخلاقی بزرگان دستگاهشان در رسانه ها افشا می شود در مورد حضرت زهرا(س) اظهار نظر می کنند.
  در ادامه بیان شده است: آنان دهانِ دریده ی خود را باز دیده و به خود اجازه می دهند در مورد مقام والای نور چشم پیامبر (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) اظهار نظر کردند. و بگویند: "نه تنها حضرت زهرا(س) به شهادت نرسیده اند، بلکه بکار بردن نام شهید برای آن حضرت از مقام شهدا کاسته و شأن شهید را پائین می آورد."


  دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خطاب به سران فرقه صوفیه نعمت اللهی اعلام کردند: سرکردگان فرقه جعلی نعمت الهی، بدانید مادامی که چشم دانشجویان کفر ستیز این شهرستان و این کشور بیدار و هوشیار است، اجازه نخواهند داد تا همچون شمایی که خود با زور و تزویر و ظلم و آدم کشی و غارت و اختلاس بر سر کار آمده اید، به اهانت های بی پایان خود نسبت به خاندان عصمت و مذهب شیعه ادامه دهید و از این پس دهان یاوه گویان را خورد خواهند کرد.

  این بسیجیان با محکومت سخنان اخیر نورعلی تابنده قطب فرقه نعمت اللهی در ادامه بیانیه آورده بودند:ما دانشجویان بسیجی، اهانت سرکرده فرقه ضاله دراویش نعمت الهی گناباد به ساحت مقدس حضرت زهرا(س) را شدیداً محکوم کرده و هشدار می دهیم در صورت تکرار اعمال اینچنینی، دیگر به صدور بیانیه اکتفا نخواهیم کرد و با آن زبان که خود می پسندید جواب یاوه گوئیهایتان را خواهیم داد.
  به نظر ما حرکت امام خمینی دقیقا مقدمه سازی ظهور امام عصر(عج) است,لذا باید تقویت شود,ظهور امام عصر(عج)یک مسئله کاملا منطقی است و باید به شدت با خرافات و تیپ افسانه ای که برای ایشان درست شده مبارزه کرد و فهماند که ظهور هم به دست خود ماست,هرگاه مبنای برنامه ریزی ما این مسئله باشد به آن خواهیم رسید و لا غیر.با التماس و اشک و زاری تنها هیچ کاری صورت نمی گیرد.


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود