جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: مشاوره حقوقي

نوشته
    300
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    5

مشاوره حقوقي

بسم الله الرحمن الرحيم
    با توجه به اهميت مباحث حقوقي در اين بخش از كارشناس حقوقي دعوت كرديم تا با بيان قوانين حقوقي البته قواننيني كه با قرآن مرتبط است دراين سايت ما را آشنا كرده و در كنار آن اگر كاربران ما به مشاوره دراين زمينه نياز داشتند راهنماي خوبي براي ما خواهند بود

2.  

نوشته
    1,188
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

دوستان بزرگوار از امروز در خدمت شما هستم تا سوالات حقوقی خودتون رو مطرح کنید
    در ابتدا باید بگم سعی کنید اطلاعات کاملی در اختیار من بزارید و به سوالای من که درباره مشکلتون ازتون میپرسم دقیق جواب بدین .چون این مطلب به من کمک میکنه تا مساله شما رو درست متوجه بشم ومشاوره درستی در اختیارتون قرار بدم

ضمنا از عزیزان خواهش میکنم هرکدام مساله و مشکل حقوقیشون رو تو یک تاپیک به صورت مجزا مطرح کنن تا تداخل پیش نیاد

باتشکر
    ایین
    ویرایش توسط yeganeh : ۱۳۸۷/۰۳/۰۶ در ساعت ۱۷:۰۹

نوشته
    1,188
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما عزیزان هستیم

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام
    اینجانب احمد مرعی فرزند زایر 25 ساله که مدت 4 سال پیش به اتهام لواط با فرزند 9 ساله همسایه مورد شکوایه قرار گرفتم.با توجه به اینکه اتهام موصوف غیر واقعی بوده و به علت ترس از معرفی خود به پاسگاه محل خوداری کردم و از خود دفاع ننمودم.بعدها وقتی که پدر فرزند که موضوع اتهام صحت نداشته در دادگاه رضایت داد.دادگاه حکم غیابی 70 ضربه شلاق صادر کرد و اینجانب بر حکم اعتراض ننمودم و خود را معرفی نکردم تا اینکه مدتی پیش مأمورین مرا دستگیر و به دادگاه بردند اینجانب برای خاتمه دادن موضوع و اجرای حکم و فیصله شدن قضیه و به علت دارای همسر و دو دختر و فردی یتیم هستم و نان آور دیگری ندارم به این باور که اگر اعتراف کنم 70 ضربه شلاق را تحمل کنم و روانه کار و کارگری آزاد خود شوم.متأسفانه دادگاه حکم قبلی را باطل اعلام و حکم جدیدی به این مضمون که انجام عمل لواط به استناد ماده...از نسب قتل بوده و این دادگاه صلاحیت لازم را ندارد و پرونده را به اهواز منتقل نمودند متمنی است مرا راهنمایی نموده تا چگونه دوباره در محضر دادگاه موضوع غیر واقعی بودن جرم را بیان کنم.متمنی است با توجه به این اینکه دادگاه از من اعتراف کتبی گرفتند چاره اینجانب را چگونه پیشنهاد میکنید؟با تشکر

6. تشکرها 3

نوشته
    1,069
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    20

دوست گرامي :
    1 - چرا وقتي گناهي را مرتكب نشديد از محاكم فرار كرديد .
    2- اگر رضايت گرفتيد چرا به حكم معترض نشديد .
    3-اگر رضايت ضميمه پرونده است شما فقط بايد حكم 70 ضربه را كه جنبه عمومي جرم هست متحمل شويد و چاره اي جز تحمل آن نداريد . .
    هر جرمي دو جنبه دارد يك جنبه عمومي و يك جنبه خصوصي . در كه در پرونده شما به دليل رضايت شاكي جنبه خصوصي از بين رفته و صرفا جنبه عمومي جرم باقي مانده كه بايستي آن را متحمل شويد .
    مگر آنكه دادگاه تشخيص دهد كه اين را ميتواند تبديل به جريمه نقدي نمايد .

8. تشکرها 2

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

با سلام
    مستحضر میدارد اینجانب آماده تحمل 70 ضربه شلاق به خاطر عدم اعتراض قبلی خود هستم ولی دادگاه حکم قبلی 70 ضربه شلاق را می خواهد تبدیل به حکم جدید که مضمون آن به استناد ماده... جرم من از نسب قتل است و دادگاه محل صلاحیت رسیدگی به این گونه جرم را ندارد و نظر جدید دادگاه قطعی است.و پرونده را به اهواز منتقل نمود. در این حالت چه اقدامی جهت اعتراض در محضر دادگاه اهواز می توانم انجام دهم؟با سپاس

10. تشکرها 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری