صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: طرح سوالات و مشکلات موبایلی

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

طرح سوالات و مشکلات موبایلی

اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم جمیعا

حقیقت امر این است که بدنبال مطالب فیدی برای عزیزان مومن بودم ولی متاسفانه اکثر مطالب یا تکراری و یا اینکه تولیدکننده آموزش یا نرم افزار و غیره که میخواستم در اینجا قرار دهم از رضایتشان مبنی بر استفاده رایگان به این شکل مطمئن نبوده و نیستم.

مثلا مجموعه آموزشی 90 روزه آموزش زبان انگلیسی نصرت را میدانم که تولیدکننده آن پکیجهای آموزشی را میفروشد.

یا مجموعه ای هست که بسیار مفید است ولی در همین پکیج آموزشی زبان نصرت هم هست.

نهایتا اینکه آموزش زبان انگلیسی در خواب را که احتمال کمتری ر موردش هست را انتخاب کردم برای شما.

درس های 1 تا 3 را از اینجا دانلود کنید با حجم 36 مگابایت.

اگر پسورد خواست www.p30island.com را درج نمائید.

توضیح اینکه پکیج 1 الی 3 برای کامپیوتر 120 مگابایت است.

فعلا تا آموزشهای مفید دیگر

یاحق

ویرایش توسط bina88 : ۱۳۹۰/۰۲/۰۲ در ساعت ۲۱:۴۱
    اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

2.  

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

طریقه نصب نرم افزار موبایل

با سلام
    یک نرم افزار موبایلی که فایل EXE و jar و jad ندارد چگونه در موبایل نصب و استفاده شود
    من نرم افزار تفسیر نمونه را از سایت رادیو قرآن گرفته ام اما نمیدانم چگونه از آن استفاده کنم
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

4. تشکرها 3

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

آموزش كامل اکسل - جاوا

اکسل چیست؟
    اکسل شامل صفحات گسترده‌ای است که اطلاعات آن به صورت عددی و حروفی تقسیم‌بندی، سازمان‌بندی و مرتب شده‌اند. از اکسل علاوه بر سازماندهی داده‌ها، برای نگهداری و پردازش داده‌ها و رسم چارت (نمودار) نیز استفاده می‌شود. اگرچه متخصصین ریاضی و حسابداری از برنامه‌های دیگری استفاده می‌کنند و اکسل برای آن ها بسیار ضعیف است، اکسل بیشتر برای کارهای آماری، مالی و حسابداری عمومی و افراد عادی (کاربران خانگی) و برای ایجاد کاربرگ، سند، فاکتور، رسم نمودار و محاسبات مالی و آماری و ریاضی از اکسل استفاده می‌شود. در واقع اکسل ماشین حسابی است با قابلیت‌های بالا. برای مثال اگر بخواهید حساب‌های روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه‌ی مالی خود را بنویسید، از اکسل استفاده می‌کنید. نرم افزار آموزش اکسل به بهترین شکل ممکن و به زبان ساده تمام اکسل را آموزش داده است. كه شما با استفاده از اين نرم افزار كه مخصوص گوشي هاي موبايل مي باشد ميتوانيد به آساني كار با اكسل را فرا بگيريد.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللَّهِ وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَ لا جَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
    اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعلی اولاد الحسین عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ.

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط abkh نمایش پست
    با سلام یک نرم افزار موبایلی که فایل EXE و jar و jad ندارد چگونه در موبایل نصب و استفاده شود من نرم افزار تفسیر نمونه را از سایت رادیو قرآن گرفته ام اما نمیدانم چگونه از آن استفاده کنم ممنون می شوم راهنمایی کنید
    سلام علیکم و رحمه الله و برکاته

فایلهای نرم افزاری موبایل با فرمتهای مختلفی هستند. که از جمله آنها را نامبردید و البته ورد و پی دی اف و غیره نیز در موبایل قابل اجرا هستند.

حال باید ببینیم فایل شما از کدامیک از این فرمتهاست.

نرم افزار Anyview برای مشاهده کلیه فایل ها در موبایل - جاوا

بسیاری از گوشی های با سیستم عامل جاوا توانایی ساپورت بسیاری از فایل ها با فرمت های مختلف را ندارند. نرم افزار Anyview که به تازگی نسخه جدید آن با امکانات بیشتر نسبت به نسخه های قبلی روانه بازار شده، مشکل کاربران گوشی های جاوا را حل می کند. این نرم افزار دارای ویژگی های زیر است :

- قابلیت مشاهده فایل های متنی مثل TXT, HTML, PDB ,UMD
    - پشتیبانی از استانداردهایی مثل UTF-8, GB2312 , Unicode
    - مشاهده کلیه فرمت های عکس ها
    - قابلیت پخش فایل های صوتی مختلف
    - امکان مشاهده و باز کردن فایل های زیپ
    - چندین تم مختلف با قابلیت Costumize
    -...
    *نرم افزار بر روی کلیه گوشی های موبایل قابل اجراست.
    *پس از نصب نرم افزار از منو زبان انگلیسی را انتخاب کنید تا زبان نرم افزار کاملا انگلیسی شود.
    *پس از نصب گزینه Auto Setup را انتخاب کنید تا نرم افزار با گوشی شما فیکس شود.

*فایل زیپ را قبل از انتقال به گوشی باز کنید و محتویاتش را داخل گوشی قرار دهید.

یاحق

7. تشکر

نوشته
    710
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    10 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    25

درخواست نرم افزار افزایش صدا گوشی

سلام

من نرم افزاری میخواستم که بتونه اهنگهای گوشی را با صدای بلندتری پخش کنه
    البته تا جایی که امکان داره حجمش زیاد نباشه

مدل گوشی:w595

سکوت کن!

اهسته برو
    اهسته بیا

وجدان ها همه خواب اند...

نوشته
    710
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    10 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    25

سلام

من نرم افزاری میخواستم که بتونه اهنگهای گوشی را با صدای بلندتری پخش کنه
    البته تا جایی که امکان داره حجمش زیاد نباشه

مدل گوشی:w595

سکوت کن!

اهسته برو
    اهسته بیا

وجدان ها همه خواب اند...

10. تشکر

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

مشکل نصب برنامه هاي جاوا برسامسونگ

باسلام وخداقوت !
    من يه گوشي سامسونگ 5233 تي وي اسناردارم ؛ متاسفانه بيشارفايلهاي اجرايي جاوا رو پشتيباني نميکنه با اينکه جاوا داره حتي برنامه هاي همراه موبايل و.... اجرا نميکنه ؛ نميدونم مشکل ازورژن جاواست يا اينکه گوشي اينطوريه ويا اينکه چيز ديگه ..! ميشه راهنمايي فرماييد... ياعلي

12. تشکرها 3

نوشته
    6,000
    مورد تشکر
    77 پست
    حضور
    117 روز 12 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    19
    گالری
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshirk نمایش پست
    باسلام وخداقوت !
    من يه گوشي سامسونگ 5233 تي وي اسناردارم ؛ متاسفانه بيشارفايلهاي اجرايي جاوا رو پشتيباني نميکنه با اينکه جاوا داره حتي برنامه هاي همراه موبايل و.... اجرا نميکنه ؛ نميدونم مشکل ازورژن جاواست يا اينکه گوشي اينطوريه ويا اينکه چيز ديگه ..! ميشه راهنمايي فرماييد... ياعلي

سلام دوست عزيز
    معمولا در كنار هر فايل جار يك فايد جاد هم هست شما فايل جار و جاد رو باهم روي گوشي بريزيد و فايل جاد را نصب كنيد
    بر روي بيشتر گوشيهاي سامسونگ فايلهاي جاد نصب ميشود

14. تشکرها 2

نوشته
    1,095
    حضور
    10 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    197
    آپلود
    13
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مینیاتور نمایش پست
    من نرم افزاری میخواستم که بتونه اهنگهای گوشی را با صدای بلندتری پخش کنه البته تا جایی که امکان داره حجمش زیاد نباشه مدل گوشی:w595
    دو نرم افزارهای زیر دارای درایورها و پلاگینهای تقریبا

همه سری های سونی اریکسون هستند بجز سری P .

برای افزایش صدا در سونی اریکسون باید یک مسیر تقریبا پیچیده ای رو با دو نرن افزار و چند پلاگین طی کنید.

من آدرسها رو برایتون در آوردم . برای آموزش نصب هم یک چیزهائی هست که تقدیم میکنم.

اول نرم افزارSEtool2lite به همراه افزایش صدا کلیه درایورهای آبدیت شده آن

از اینجا بهمراه پلاگین و کیجن تا سال 2020 دانلود کنید (و آپدیت تا سال قبل) با حجم 27 مگابایت

http://www.4shared.com/file/6h2FDv2w...SIMLockPat.htm

برای آموزش نصب میتونید به این صفحه برید. البته سایتهای دیگه هم توضیح داده اند من دو مرحله از کار باSEtool2lite که فایل تصویری است آپلود میکنم که بخشهای unlock و rest هست ( مال گوشی شماست)

همچنین بعنوان نمونه آموزش کار با ستولز در گوشی سونی K510 .

بعد
    باید نرم افزار Far Manager رو دانلود کنین.

که بصورت پرتابل بدون فایل زبان فارسی و پلاگین از اینجا

http://www.4shared.com/file/Qd6cpPcs...2_portable.htm
    و با قابلیت نصب بهمراه پلاکین با فایل فارسی از اینجا
    http://www.4shared.com/file/I6VPbhxU...lasher_plu.htm

یک وبسایت نرم افزارها بهمراه آموزش تصویری رو برای فروش گذاشه به قیمت 8000 تومان در اینجا.

یاحق

16. تشکر

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

[QUOTE=seyed yasin;486499]
    سلام دوست عزيز
    معمولا در كنار هر فايل جار يك فايد جاد هم هست شما فايل جار و جاد رو باهم روي گوشي بريزيد و فايل جاد را نصب كنيد
    بر روي بيشتر گوشيهاي سامسونگ فايلهاي جاد نصب ميشود
    [/QUOTسلام مجددوتشکر....!
    فايل جاد هم داره ولي نه جارنصب ميشه منه جاد....! هردوکنارهم هستن ولي وقتي تقاضاي نصب ميکنم 3ثانيع روش مکث ميکنه وبعد هيچي ....!

18. تشکر

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری