جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟

نوشته
    129
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نیشخند به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟

سلام دوستای خوبم میخوام در اینجا فراگیر شدن استفاده از موبایلو آسیب شناسی کنیم!!
    به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضرراش؟
    به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟

دلم میخواد همه آدم ها رو بکشم!

2.  

نوشته
    129
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

چرا هیچکی منو دوست نداره؟؟

نوشته
    1,639
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 روز 19 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    12
    آپلود
    0
    گالری
    2

موبایل؟؟
    به نظر من موبایل مثل نوشابه میمونه ضرراش بیشتر از فایدهاشه
    وظیفه ی اصلی موبایل زنگ زدن و اس ام اس دادنه ولی در حال حاضر مردم همه جور استفاده میکنن ازش به جز این مورد و هر چه قابلیت های فرعیش بیشتر میشه همان کارایی اصلیش را هم از دست میده

ولی خب خیلی به درد میخوره
    من در اين تاريکي پي چيزي هستم
    پي نوري شايد ,...لبخندي
    و براي همه ي شما ارزو مندم
    خوب بودن خوب ديدن خوب ماندن را
    دم ز راه و رسم سلمان مي زنيم
    لاف اسلام و مسلمان مي زنيم
    کاشکي از نسل سلمان مي شديم
    لحظه اي- يک دم- مسلمان مي شديم

5. تشکرها 3

نوشته
    117
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    7 ساعت 50 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    130

سلام عزیزم چراهمچین میگی ما هممون دوست داریم.واما درمورد سوالتونباید بگمکه بنظر من بستگی به استفاده خود فرد داره ولی برا من فوایدش بیشتره تا ضرراش.
    ساعتها را بگذارید بخوابند،بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست!

7. تشکرها 3

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

سلام
    این از اون سوالاست که واقعا میشه گفت هم فایده زیادی داره و هم ضرر زیادی
    اخه بستر این راه مفصل گسترده شده
    و هم میشه تو گوشی موبایل از امکانات بی نظیر و متعددش استفاده کرد و هم اینکه از قابلیتهای فرعی که الان داره به اصلی و ملاکها تبدیل میشه استفده مفید کرد
    شما فکر کنید تو گوشیهای الان
    هم میتونید از لحظات مورد نیازتون فیلم بگیرید هم عکس و هم اینکه از قابلیت جی پی اس مسیر یابی و مکان یابی کرد
    و هم از جی پی ار اسش میشه به دنیای بزرگ نت گام گذاشت
    و حافظه هیا بالایی که ساپورت میکنن
    رادیو
    پخش فیلم و صوت و از همه مهمتر استفاده از نرم افزارهای مفید و کتابهای همراه و کم حجم و...
    خلاصه گوشی موبایل واسه خودش یه دنیاییه
    حالا هم میشه تو راه بد ازش استفاده کرد
    و هم تو راه خدا پسندانه و ترویج فرهنگ و علم و دین و...
    البته سن استفاده و فرهنگ و تحصیلات و سواد مخاطب هم خیلی مهمه
    خب این قابلیتا اگر دست یه بچه بازیگوش و کم تجربه و به بلوغ نرسیده فکری باشه میتونه بره از موارد سوژه و یا غیر اخلاقی فیلم بگیره و پخشش کنه
    یا اینکه توی رمشو پر کنه ز انواع موارد قبیح و...
    من خودم اکثر اوقات هر کسی رو که میبینم دنبال بلوتوث و...هست چنتا کتاب و نرم افزار مفید و اخلاقی و تربیتی بهش میدم تا براش مفید واقع بشه
    من تو گوشی موبایلم حدودا فقط بالای500 کتاب مفید و معروف دارم که با توجه به دسته بندی زیادش به درد هر قشر و سنی میخوره
    نتیجه این که اگر با این کارهای فرهنگی راه رو نشون مردم بدیم میتونه به بهترین وسیله تبدیل شه
    الهی العفو...

نوشته
    40
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    3 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    0

سلام
    فارسي را پاس بداريم تلفن همراه
    راستش به نظر من ضرراش بيشتره چون خيلي از نوجوان ها وجوانهاي خوب ما سرگرمي شون شده ارتباط پيامكي اون هم با نامحرم.گرچه وجودش فوايد زيادي داره. اما اگه نبود جامعه مون پاك تر بود.

نوشته
    2,310
    صلوات
    10
    تعداد دلنوشته
    1
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    45 روز 13 ساعت 35 دقیقه
    دریافت
    30
    آپلود
    0
    گالری
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط khasteha_63 نمایش پست

این چه حرفی؟؟؟!!!
    هممون ارادت داریم
    روزی به طبیب عشق با صدق و صفا
    گفتم که کجا روم، چیست دوا؟!

گفتا که اگر علاج دردت خواهی
    بشتاب به دربار شه طوس رضا

11. تشکر

نوشته
    42
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    2 ساعت 6 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    10

موبایل همش فایده است
    خداوندا حیات و ممات من را حیات و ممات محمد (ص) و آل محمد قرار ده

نوشته
    129
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

آزمایشاتی که ضررهای فراوان موبایل را نشان میدهد

1- آزمايش بر روي تخم مرغ
    مدتي قبل، بي بي سي گزارشي از آزمايش يک تخم‌مرغ در کنار يک موبايل را منتشر کرده بود که آن تخم مرغ بعد از گذشت زماني سفت شده بود.
    در عکس‌هايي که با استفاده از دوربين‌هاي حساس حرارتي گرفته شده است، ديده مي شود که يک تخم مرغ را در مقابل يک موبايل روشن در حال صحبت کردن گذاشتند و پس از گذشت يک ساعت، تقريباً نيمي از آن سفت شده بود، زيرا عملکرد امواج مايکرويو موبايل مانند امواج مايكروويو‌هاي خانگي است که هم اکنون در آشپزخانه‌ها وجود دارد.
    با مشاهده اين آزمايش به خوبي مي توان به عمق اين فاجعه و مضرات امواج موبايل براي سلامتي انسان پي برد. ببينيد که اين امواج با تخم مرغ چه کرد، همين کار را با سلول‌هاي مغز ما مي‌کند.

2- آزمايش بر روي خرگوش
    در سوئد روي يک خرگوش آزمايش جالبي انجام دادند. يک خرگوش را کنار يک موبايل گذاشتند که آن موبايل همواره روشن بود. در اين مدت هم تغذيه کاملي به آن مي‌دادند.
    پس از 2 ماه خون و سلول‌هاي خرگوش را براي آزمايش به آزمايشگاه بردند و نتيجه جالب توجهي را اعلام کردند؛ آن خرگوش با ادامه اين وضعيت بيشتر از يک سال زنده نمي‌ماند.
    حال بايد ببينيم اگر روي يک انسان چنين آزمايشي انجام دهند نتيجه چه مي‌شود! اگرچه فکر نکنم کسي داوطلب اين آزمايش پيدا شود.
    نمونه نسبي آزمايش شده اين کار براي انسان را مي‌توانيد در افرادي ببينيد که شغلشان مرتبط با رادارهاي نظامي است. آن‌ها طول عمر بسيار کمي دارند و يا بسياري از آن‌ها در زمان سالخوردگي به بيماري هايي مبتلا مي‌شوند كه در افراد عادي كمتر ديده مي‌شود.

به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟
    اگر بخواهیم چند خطر مهم موبایل را معرفی کنیم؛ اول اینکه سلول‌های بدن انسان در گستره 10 تا 1000 هرتز با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند، اکثر موبایل‌ها نیز در گستره 270 تا 1800 هرتز ارتباط برقرار می‌کنند.
    می‌بینید که گستره امواج الکترومغناطیسی موبایل با سیستم ارتباط بین سلولی انسان هم‌پوشانی دارد و این مسأله باعث ایجاد اختلالات جبران‌ناپذیری به بدن می‌شود، مانند ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن.
    همچنین ثابت شده که این امواج تأثیر بدی در باروری مردان دارد، زیرا اسپرم‌ها را می‌کشد و باعث کاهش قوای جنسی آقایان می‌شود، مخصوصاً در کسانی که موبایل را به کمرشان می‌بندند. من فکر کنم با وجود استفاده زیاد آقایان از موبایل، در 50 سال آینده خیلی از آن‌ها نابارور شوند یا حداقل توانایی‌های جنسی‌شان کاهش یابد.

موبایل سرطان زاست. تحقیقات موجهی در این مورد توسط دانشمندان صورت گرفته که این مسأله را اثبات می‌کند
    علاوه بر آن احتمال ابتلا به بیماری‌های آلزایمر و پارکینسون را هم افزایش می‌دهد. حتی تحقیقات جدید نشان داده اند که اگر شخصی 2 دقیقه با موبایل‌ صحبت کند، ساختار آنزیمی بزاق دهانش کلا تغییر می‌کند. علاوه بر این، تأثیرات منفی بر روی خون و ادرار دارد.
    میدان‌های الکترومغناطیسی به ویژه آن‌هایی که در گستره فرکانس بدن هستند، باعث تغییر عملکرد جذب مواد معدنی در بدن می‌شوند و سرعت گسترش تومورها را افزایش می‌دهند.
    به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟به نظر شما موبایل فوایدش بیشتره یا ضررهاش؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری