جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصیت نامه شهید مهدی طاهری

نوشته
    1,284
    صلوات
    17904000
    تعداد دلنوشته
    263
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    9 روز 2 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    0

راهنما وصیت نامه شهید مهدی طاهری

اللهم انت ربی و انا عبدک الضعیف الذلیل الحقیر المسکین المستکین

بنام ا... پاسدار حرمت خون شهیدان و یاور مظلومان و با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی و بر رزمندگان کفر ستیز اسلام

اللهم اجعلنی من جندک فان جندک هم الغالبون واجعلنی من حزبک فان حزبک هم الغالبون

پروردگارا شهادت می‌دهم که یگانه معبود و الله تویی و جز تو خدایی نیست و خالق همه مخلوقات اشیاء تویی شهادت می‌دهم که خاتم‌الانبیاء محمد مصطفی صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وس �م است و علی (ع) اولین امام بر حق و مولا صاحب‌الزمان عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الش ریف دوازدهمین و آخرین جانشین رسول الله صلی‌الله‌علیه‌و‌آله‌وس �م است.

بارالها! شهادت می‌دهم که در روز قیامت همه در دادگاه عدل تو حاضر می‌شوند.

معبودا! اکنون هم شهادت می‌دهم که دوشهایم از سنگینی گناهان، توان کشش آنها را ندارم. ولی خداوندا اطمینان کامل دارم که در روز جزا اگر به خاطر امیدواریم به رحمتت هم باشد، مرا خواهی بخشید.

پدر و مادر گرامیم! ضمن عرض سلام خدمت شما عزیزانم، تصدیق می‌کنم که شما حقّ بسیار بزرگی بر گردن من دارید که به هیچ وجه قابل جبران نیست؛ ولی امیدوارم در چند روزی که به صورت امانت مزاحمتان بوده‌ام، اگر گاهی موجب ناراحتی شما شدم، مرا ببخشید.

پدر و مادر گرامیم! از اینکه این لطف خدا «شهادت» شامل حالم شده، ناراحت و نگران نباشید که انشاء الله خداوند شما را سعادتمند می‌گرداند.

برادران گرامیم! از شما می‌خواهم اگر گاهی شما را ناراحت کردم، مرا ببخشید. سعی کنید دنباله‌رو خط امام و شهیدان باشد. همچنین از اقوام و آشنایان و دوستان می‌خواهم اگر گاهی شما را اذیت کردم، مرا ببخشید.

و اما شما برادران محترم و گرامی حزب جمهوری اسلامی! ضمن عرض سلام خدمت دبیر محترم حزب جناب آقای حسینی و خدمت شما، امیدوارم که همچنان ادامه دهندگان خط ولایت فقیه باشید و شما را به تقوای الهی و تهذیب نفس سفارش می‌کنم. برادران عزیز سعی کنید طبق فرموده شهید مظلوم در مورد حزب به کارهایتان در حزب آهنگ عبادت بدهید و اگر گاهی شما را ناراحت می‌کردم مرا ببخشید و حلالم کنید و قدر آقای حسینی دبیر محترم را بدانید و از ایشان کمال استفاده را بکنید و شما امت حزب‌الله امیدوارم که دنباله‌رو خط ولایت فقیه و راه شهدا باشید و دنبال مال دنیا و ثروت دنیوی نروید.

با امید پیروزی اسلام بر کفر.

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی از نهضت خمینی محافظت بفرما

مهدی طاهری 4/10/65

ویرایش توسط ولایت پذیر : ۱۳۹۰/۰۳/۱۴ در ساعت ۲۳:۲۳

2.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری