جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ترشحات زنانه

نوشته
    2
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

پرسش ترشحات زنانه

سلام خسته نباشید
    میخواستم مشکلی رو که من دارم و نمیتونم به خاطر خجالت با کسی درمیون بذارم به شما بگم.
    من دختری 16 ساله هستم و عادت ماهانه هم دارم میخواستم بدونم که آیا دخترها به غیر از عادت ماهانه عادت دیگری هم دارن؟
    آخه من وقتی زیاد سرپا هستم یا زیاد کار میکنم یک مایع سفیدرنگی از من میاد که نمیدونم چیه؟تقریبا اکثر اوقات این مشکل رو دارم و به همین خاطر زیاد نمیتونم نمازم را به جا آورم.اگر مرا در این ضمینه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
    متشکر از وبلاگ خوبتون

2.  

نوشته
    8
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

اشكالي ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط a&v نمایش پست
    سلام خسته نباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط a&v نمایش پست
    میخواستم مشکلی رو که من دارم و نمیتونم به خاطر خجالت با کسی درمیون بذارم به شما بگم.
    من دختری 16 ساله هستم و عادت ماهانه هم دارم میخواستم بدونم که آیا دخترها به غیر از عادت ماهانه عادت دیگری هم دارن؟
    آخه من وقتی زیاد سرپا هستم یا زیاد کار میکنم یک مایع سفیدرنگی از من میاد که نمیدونم چیه؟تقریبا اکثر اوقات این مشکل رو دارم و به همین خاطر زیاد نمیتونم نمازم را به جا آورم.اگر مرا در این ضمینه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم.
    متشکر از وبلاگ خوبتون

بسم الله الرحمن الرحيم
    باسلام
    مايع سفيد رنگ مانعي ندارد و موجب باطل شدن وضو هم نمي شود
    در ضمن شما مي توانيد مشكلات خود را در بخش بانوان مطرح كنيد

نوشته
    147
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

ترشّحات و رطوبت‏هايى كه از بانوان خارج مى‏شود، پاك است؟ پاسخ :
    همه مراجع: ترشّحات مزبور پاك است و غسل ندارد؛ مگر آنكه يقين كنند بول يا منى است.العروة الوثقى، ج 1، مستحبات غسل الجنابه، م 6

نظرات شخصی نگارنده به صورت *نظرشخصی*درج میشوند .
    سایر جوابیه ها رونوشتی است از بانک سوالات نشریه الکترونیکی "پرسمان" به آدرس:

http://porseman.org/q/

نوشته
    1,188
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

کاربر گرامی ترشحات مربوطه دلیل بر سلامت جسمی شماست تا جایی که رنگ ان تیره نشده باشدو بوی ان هم نامطبوع نباشد و همچنین ترشحات بیش از حد نباشد .در صورت متعادل بودن شما اصلا نباید نگران باشید اما در صورت بروز نشانه هایی که ذکر کردم بهتره به پزشک مراجعه کنید که این البته فقط جنبه سلامتی دارد و در هر صورت شما برای نماز خواندن پاک هستید و نباید از خود وسواس نشان دهید .مگر انکه مطمئن باشید این ترشحات همراه با لذت دفع شده و حکم منی را دارند .تنها در این صورت شما باید غسل به جا اورید
    در صورتی که این ترشحات حکم منی ندارند اما شما را برای اقامه نماز دچار وسواس مینماید فقط کافی است که برای وضو و نماز لباس خود را عوض نمایید تا مشکل شما رفع شود

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری