جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اسلامي كردن محيط ويندوز و برنامه هاي كاربردي

نوشته
    34
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

اسلامي كردن محيط ويندوز و برنامه هاي كاربردي

شايد براي شما پيش آمده باشه نياز به يك برنامه كاربردي داشته باشيد و بعد از خريداري ونصب مي بينيد تصاوير مستهجني در ابتدا يا در قسمتهاي از برنامه نقش بسته ،
    مثلاً در نرم افزار هاي ميكس خيلي ديده ميشه عكسهاي زن هاي خارجي درج شده.

من در اين پست قصد روشهاي كه بلدم براي حذف و يا جايگزين كردن آنها با تصاوير مذهبي رو ياد بدم .
    كساني كه بيشتر بلدن لطفاً كمك كنند.

<<< مومنين همه جا رو با خود تطبيق مي دهند نه خود را با همه>>>

:salavat10:

2.  

نوشته
    34
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

تغییر ظاهر برنامه های کاربردی

برای تغییر ظاهر برنامه ها (منظور برنامه های نوشطه در سرزمین کفر) می توان از نرم افزارهای تغییر سورس مانند Multilizer 2010 Enterprise,Resource hacker
    یا غیره استفاده کرد که یخرده حرفه ایی هستند که در یک پست نمیگنجه شاید pdf آموزشی شو درست کردم. هم را حل ساده اش راه حل دستی هست.
    مثلاً برا تغییر صفحه شروع (Splash screen) رو شورت کات برنامه رو دسکتاپ راست کلید کرده و روی Properties کلیک کنید در کادر بازشده روی Find Target واگر از ویندوز7سون استفاده می کنید روی Open File Location کلیک کنید تا محل پوشه برنامه هدایت شوید. بعد جستجو)Search) کنید و دنبال فایل تصاویر برنامه که معمولاً پسوندشان (png.*,bmp.*,jpg.*)هست باشید .
    بعد از اینکه این فایلها را پیدا کردین پاک نکنیید،ممکنه برنامه تان از کار بیافتد ،با هر برنامه ویرایش تصویر ترجیحاً فتوشاپ باز کرده و تصویر رو تغییر بدهید ، سپس با همون نام و فرمت ذخیره کنید.
    در برخی برنامه ها نیز می توان Skin(پوسته ) رو تغییر داد .
    برای اینکار در منو های همچون Skin , Tools , Option , pereference پوسته برنامه رو تغییر داد.
    مثلاً در برنامه Power DVD اینکار قابل اجراست.:salavat10:

نوشته
    3,614
    مورد تشکر
    3 پست
    حضور
    6 روز 20 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    124
    آپلود
    158
    گالری
    10

یادش بخیر من قبلا از این روش برای اعلام هک شدن برنامه توسط خودم استفاده میکردم
    هر کسی هم میدید فکر میکرد واقعا هک کردم...((خنده))
    البته برنامه هایی که عکسهای نامناسب داشتن مثل یولید و.. با این روش تغییر میدادم
    الهی العفو...

5. تشکر

نوشته
    34
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

اینترنت پاک

خیلی اوقات پیش میاید که ما نیاز به دونستن مطلبی توی سایتهای خارجی ویا برخی از سایت های ایرانی داریم ولی با برخی از تصاویر نامناسب در آن سایت مواجه می شویم.
    برای عدم نمایش این تصاویر می توانیم در اینترنت اگسپلور در منوی Tools وبعد Internet Option را انخاب بعد از نمایش کادر به برگه Advanced رفته و گزینه Picture Show را پیدا کرده وتیک آن را بردارید.در این صورت سایت ها بدون نمایش عکس باز می شوند ور صورتی که می خواهید عکسی را ببینید روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنید.

البته من توسیه می کنم از Opera استفاده کنید با نصب مرورگر اپرا در قسمت پایین این مرورگر شما آیکنی رو می بینید که دارای سه حالت است:
    1- Show picture در این حالت تصاویر نمایش داده می شود
    2- No Image در این حالت هیچ تصاویری بارگذاری نمی شود.
    3-Cashed Image در این حالت تصاویر بار گذاری شده در حافظه سیستم ذخیره شده و سرعت مرور صفحات بالا رفته.

قابل ذکر است که برای نمایش تصویری در حالت سوم روی تصویر راست کلیک کرده و گزینه Full Quility را انخاب کرده . بعد از این کار اگه در داخل صفحات آن سایت مرور کنید آن تصویر بکار رفته در هر قسمت از سایت دوباره لود نشده وسرعت تان بالا میرود.

:salavat10:
    در پست بعدی (ان شا ا...) می گم چطور از شر برخی از هرز نامه ها و نامه های نامناسب در ایمیلتان جلوگیری کنید.

لطفاً استادد های کامپیوتر در این پست ها کمک کنند.

نوشته
    402
    حضور
    53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

درود بر همه عزیزان !
    من که نفهمیدم اسلامی کردن یعنی چی !
    قرار بر اسلامی کردن باشه اول اینکه نباید از هیچ نرم افزار قفل شکسته و کرک شده استفاده کنید ! چون خلاف قوانین و کار غیر اخلاقیه !
    توصیه من اول استفاده از محصولات اپن سورس ! هر چند مهاجرت به دنیای اپن سورس (رایگان - متن باز) سخته اما کمی که کار کنید اشتیاق عجیبی پیدا می کنید !
    اما حالا که دوستمون گفتن شاید یکی نخواد تصاویر سایت ها را ببینه ! مثلا برای کمتر استفاده کردن از شارژ اینترنتش ! (مخصوص ایران) برای مرورگر 0pera را توضیح دادن بنده هم برای مرورگر firef0x را توضیح می دم :

تقریبا نسخه های 3.5 تا 6 شبیه هم هستش >>

T00ls>0ption>C0ntent>L0ad images aut0matically

اگر تیک این گزینه را بردارید از بارگذاری اتوماتیک تصاویر جلوگیری می کنه .

امیدوارم مفید باشه .

کوروش بزرگ :
    دردا بر حاکمانی که نازایی و نفرت را رقم می زنند دردا بر شهریارانی که تازیانه و تجاوز را رقم می زنند دردا بر کیشبانانی که به مردم دروغ می گویند دردا بر خردمندانی که از دلیری بویی نبرده اند دردا بر دلیرانی که از خرد بویی نبرده اند .
    منشور پاسارگاد

نوشته
    34
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    17 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrus59 نمایش پست

من که نفهمیدم اسلامی کردن یعنی چی !
    قرار بر اسلامی کردن باشه اول اینکه نباید از هیچ نرم افزار قفل شکسته و کرک شده استفاده کنید ! چون خلاف قوانین و کار غیر اخلاقیه !
    با سلام بر دوست عزیز
    منظور از اسلامی کردن تغییر تصاویر محیط برنامه ها با تصاویر اسلامی است.
    دیگه همه جا دارن از این نرم افزار های قفل شکسته استفاده می کنند ،فکر می کنم توی حوزه علمیه هم (می گن مال سرزمین کفر مالشان محترم نیست)استفاده می کنند. اگر بخواهیم یک ویندوز با یک آفیس بخریم حدود 500 هزار تومان هزینه می بره . خوب اون نرم افزار های اوپن سورس دیگه تصاویر غیر مذهبی نداره.
    راستی تو خودت با این ویندوز که کار می کنی خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نوشته
    402
    حضور
    53 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hadidan نمایش پست
    با سلام بر دوست عزیز
    منظور از اسلامی کردن تغییر تصاویر محیط برنامه ها با تصاویر اسلامی است.
    دیگه همه جا دارن از این نرم افزار های قفل شکسته استفاده می کنند ،فکر می کنم توی حوزه علمیه هم (می گن مال سرزمین کفر مالشان محترم نیست)استفاده می کنند. اگر بخواهیم یک ویندوز با یک آفیس بخریم حدود 500 هزار تومان هزینه می بره . خوب اون نرم افزار های اوپن سورس دیگه تصاویر غیر مذهبی نداره.
    راستی تو خودت با این ویندوز که کار می کنی خریدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    درود
    دست بردن به سورس برنامه های تجاری خلاف قوانین است ! حالا عکس باشه یا ...

لازم نیست فکر کنید مطمئن باشید همان حوزه علمیه هم تماماً از نسخه های کپی شده و قفل شکسته استفاده می کنند ! مگر در مواقعی که مجبور باشند
    بزرگوار نرم افزار اپن سورس اسمش روشه ! اگر هم داشته باشه شما هر تغییری بخوای می تونی روش اعمال کنی ! اصلا واسه این اپن سورس شده که همه بتونن بر حسب نیاز تغییرش بده !

از کجا فهمیدی من با ویندوز کار می کنم ؟!
    هرچند من عاشق خانواده لینوکس هستم ویندوز را به 2 دلیل عمده نمی تونم فعلا به طور کامل بذارم کنار
    1 دلیل شخصی !
    2- نبودن بعضی از نرم افزار ها برای لینوکس یا نبودن معادل انها
    کوروش بزرگ :
    دردا بر حاکمانی که نازایی و نفرت را رقم می زنند دردا بر شهریارانی که تازیانه و تجاوز را رقم می زنند دردا بر کیشبانانی که به مردم دروغ می گویند دردا بر خردمندانی که از دلیری بویی نبرده اند دردا بر دلیرانی که از خرد بویی نبرده اند .
    منشور پاسارگاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری