صفحه 1 از 2 12 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

[JUSTIFYFULL]با سلام

ضمن تشکر از ابتکار جالب بخش امر به معروف مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه تشکر از سایتهایی که اقدام به انتشار محتواهای مفید می نمایند که مسلما می تواند گامی بسیار بلند در راستای خط دهی و رونق محتواهای مفید در سایتها باشد.

ایمیل تشکری از سوی این مرکز ارسال شده است که تصویر آن خدمت همه کاربران و خادمین قرانی ارائه می گردد .

لازم می دانم به نوبه خودم نیز از زحمات همه عزیزان که باعث رشد و بالندگی بزرگترین انجمن قرآنی و دینی کشور در فضای سایبری شده اند تقدیر و تشکر کنم

التماس دعا
    [/JUSTIFYFULL]

ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۰/۰۶/۱۴ در ساعت ۱۹:۳۹
    يامحمد(ص)توبگو با غم و ماتم چه کنيم
    روزخوش بي تو نديديم به عالم چه کنيم
    براي آزادي شيعيان بحرين
    وديگر مسلمانان در بند ظلم دعا کنیم

تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .. .تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. . . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. . .

2.  

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(2)

لينک موضوع انتخاب شده

وهابيت و تخريب قبور ائمه بقيع

ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۰/۰۶/۱۴ در ساعت ۱۹:۴۲
    براي آزادي شيعيان بحرين

تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی .. .تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. . . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی . . تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. . .

نوشته
    327
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    3 روز 13 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    17
    آپلود
    0
    گالری
    2

یک لحظه این آرزو به ذهنم آمد، که انشا اله یک روز از طریق همین سایت این خبر اعلام بشه؛

حضرت مهدی (عج)، همان موعود شیعیان جهان ظهور کرد.

انشا اله

گمشده...

نوشته
    11,626
    مورد تشکر
    29 پست
    حضور
    65 روز 10 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ابدیت نمایش پست
    باعث افتخاره که منم عضو این کانونم

اللهم عجل لولیک الفرج
    درسته براي من هم باعث افتخاره که منم عضو این کانونم ارزشمند هستم
    رفيق بي كلك مادر

قويترين درختان در كوير ميرويند من يك كويريم

نوشته
    2,954
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    16 روز 10 ساعت 17 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    611

یارب
    با سلام و خسته نباشید
    فکر کنم هفته قبل بود که در اخبار شبکه 6 دیدم در مورد کانون گزارش تهیه شده بود و داشت پخش میشد. درست دیدم؟
    یاعلی

یارب

يا رب منم جويان تو يا خود تويى جويان من

اى ننگ من تا من منم من ديگرم تو ديگرى

نوشته
    266
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    1 روز 5 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ابدیت نمایش پست
    باعث افتخاره که منم عضو این کانونم

اللهم عجل لولیک الفرج

آرزوی موفقیت روزافزون برای مدیر و دست اندر کاران و همه اعضای کانون قرآن رو دارم.
    انشاالله
    :salavat10:

ولا تلبسوا الحقَّ باالباطل و تَکتُمو الحقَّ و انتم تعلمون
    (سوره بقره/آیه 42)

و حق را با باطل نیامیزید و حقیقت را با اینکه میدانید کتمان نکنید.

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط moamma نمایش پست
    یارب
    با سلام و خسته نباشید
    فکر کنم هفته قبل بود که در اخبار شبکه 6 دیدم در مورد کانون گزارش تهیه شده بود و داشت پخش میشد. درست دیدم؟
    یاعلی

با سلام

بارها از طریق شبکه های مختلف تلویزیونی و رادیویی در مورد کانون گفتگوی قرانی گزارشات مختلف پخش شده است در بررسی که داشتم بله در اون روزی که شما فرمودید هم گزارشی از سایت پخش شده است

التماس دعا
    براي آزادي شيعيان بحرين

شروع کننده موضوع

نوشته
    612
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    9 روز 5 ساعت 39 دقیقه
    دریافت
    93
    آپلود
    0
    گالری
    11

تشکر مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی(3)

ویرایش توسط مدیر سابق : ۱۳۹۰/۰۶/۲۴ در ساعت ۱۹:۴۴
    براي آزادي شيعيان بحرين

نوشته
    6,000
    مورد تشکر
    77 پست
    حضور
    117 روز 12 ساعت 30 دقیقه
    دریافت
    47
    آپلود
    19
    گالری
    71

حجت الاسلام مهدی زارع، مدیر کانون«گفتگوی قرآنی» ‌در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزای رسا، کاربرمحوری را یکی از دلایل جذب کاربران به کانون های گفت‌و‌گو در فضای مجازی دانست و گفت: به منظور آشنایی بیشتر کاربران اینترنتی با کانون های گفت‌و‌گو، نرم افزار آموزشی«راهنمای جامع کاربران تالارهای گفتگو» از سوی این کانون منتشر شده است.وی در ادامه افزود: در این نرم افزار به پرسش های مطرح کاربران در زمینه چگونگی فعالیت، طرح پرسش و گفت‌وگو، پاسخ داده شده است.مدیر کانون«گفتگوی قرآنی»، اظهار داشت: شیوه نام نویسی، ورود به کانون، آّشنایی با بخش‌های مختلف کانون، ارسال موضوع، ارسال مطلب، ارسال پیام خصوصی به دیگر کاربران، بخشی از محتوای این نرم افزار آموزشی است.حجت الاسلام زارع خاطر نشان کرد: «کانون گفتگوی قرآنی» وابسته به مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، یکی از بزرگترین و پربازدیدترین کانون های گفت‌و‌گو در فضای مجازی کشور است.وی یادآور شد: کانون گفت‌و‌گوی قرآنی، دارای بیش از شصت هزار عضو دایم است، در یک ماه گذشته نزدیک بهیکصد و نود هزار بازدید کننده داشته و در برخی از روزها بازدید آن بیش از 12500 نفر بوده است.مدیر کانون «گفتگوی قرآنی»، در پایان گفت: ویرایش دوم این نرم افزار آموزشی با محوریت «کانون گفتگوی قرآنی» در آینده نزدیک به کاربران عرضه می شود.علاقه مندان می توانند نرم افزار آموزشی«راهنمای جامع کاربران تالارهای گفتگو» را از اینجا دریافت(دانلود) کنند.همچنین علاقه مندان به عضویت و استفاده از مطالب «کانون گفتگوی قرآنی» می توانند به نشانی اینترنتی http://www.askquran.ir مراجعه کنند
    منبع :
    http://www.parset.com/News/ShowNews.aspx?Code=572129

نوشته
    239
    مورد تشکر
    2 پست
    حضور
    14 ساعت 3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

باسلام .ضمن تشکر از زحمات مديران و مسئولين سايت و همه کساني که دلسوزانه در راه سربلندي اسلام و مسلمين خدمت مي کنند ٬ من هم افتخار ميکنم که عضو کوچکي از اين سايت قرآني هستم

صفحه 1 از 2 12 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری