جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وصیت سرخ از شهید اسماعیل فرجوانی

نوشته
    64
    مورد تشکر
    0 پست
    حضور
    4 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

وصیت سرخ از شهید اسماعیل فرجوانی

وصیت سرخ از شهید اسماعیل فرجوانی - در راه خدا حركت كنید

سردار گمنام میادین نبرد جنوب و غرب در یك شب زمستانی و سرد غزل انتظارش به پایان رسید هیچ‌گاه كسی ندید كه حاجی كلامی وصیت بكند، وقتی علتش را می‌پرسیدم پاسخ می‌داد هنوز وقتش نرسیده است. مرا در حال نوشتن زمانی خواهید دید كه قصد سفر داشته باشم.

اسماعیل در شب هجرت شقایق‌ها بارانی از عشق را نوشید و درگوشه‌ سنگرخاضعانه مشغول نوشتن وصیت ‌نامه شد، كربلای 4 میعادگاه بود. دلم لرزید، این وصیت نامه بوی وداع می‌‌دهد. اما حاجی قصد رفتن داشت. او رفت و خدا بر جای پای گام‌هایش درآسمان ستاره‌ای آفرید.

راوی : همرزم شهید

وصیت‌نامه

پدر و مادر عزیزم! ازشهادت من هیچ نگرانی به خودتان راه ندهید، چون من امانتی از طرف خدا بودم. خوشحال باشید كه این امانت را درست به خدا تحویل داده‌اید.

درتشییع پیكرم، چشمانم را باز بگذارید. تا همه بدانند كه این راه را با چشمان باز انتخاب كردم. دهانم را باز بگذارید كه همه بدانند فریاد الله‌اكبر - لااله‌الاالله – محمد رسول‌الله (ص) برزبانم جاری بوده، مشتم را محكم گره كرده بگذارید، تا همه بدانند همیشه در دلم خشم و نفرت علیه كفر وشرك بوده است.

همیشه در راه خدا قدم بردارید، توكل و توسلتان به ائمه اطهار باشد، به آینده اسلام فكر كنید كه اساس حفظ اسلام است. به همه خانواده توصیه اتحاد، دوستی و محبت بین یكدیگر را می‌كنم...
    در راه خدا حركت كنید.

والسلام- عبدالله‌ ذبیح‌الله
    شادی روح شهدا صلوات

2. تشکر

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری